Keresés

Részletes keresés

pynky Creative Commons License 2001.10.31 0 0 2
Az a lényeg, hogy könnyen kezelhetö legyen.
Amit szerintem már alapnak számitanak egy varrógépnél: szabadkaros legyen (vagyis az asztallap része levehetö legyen), tudjon sztreccs-anyagot is varrni, könnyü legyen, és a kezelése is egyszerü legyen. Én ennyit tudnék mondani, nekem egy Toyota márkájú van, pár éve 60E-ért vettem, asszem 21 prg. van rajta. Nagyon jól tudom használni, de pl. a gomblyukazótalpat a mai napig nem tudom használni:))))
Szóval a lényeg, hogy beleszeressen a gépbe ott a boltban, és használja minél többet, és ne bátortalanodjon el, ha valami nem sikerül.

p.

Előzmény: Cincoka (1)
Cincoka Creative Commons License 2001.10.31 0 0 1
http://www.varrogepcentrumkft.hu/
Bal oldalt kattints a varrógépekre, behozza modellek szerint.Ajánlom a Husqvarnat,naggyon jó.A bolt a Teréz krt.10 szm.alatt van,az oktogontól pár lépés a Blaha irányába, jobb oldalon.A bajuszos pasi eladót keresd,nagyon érti a dolgát.Adnak prospektust is meg nézheted-fogdoshatod a gépeket:-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.29 0 0 0
Előzmény: Sztrelnyikov (-)
Sztrelnyikov Creative Commons License 2001.10.29 0 0 topiknyitó
Bocs, hogy off topic vagyok, de azt hiszem, hogy ez az a hely, ahol a legtöbben tudnak nekem segíteni.
Egy varrógépet szeretnék venni és még csak szempontjaim sincsenek, hogy mi alapján. Lécci segítsetek!

Na jó mégis vannak szempontjaim, de jó lenne ha azokat megtámogatnátok szakmai oldalról is és olyan kulcsszavakat írnátok, amivel már el merek menni egy boltba.

Tehát 50-60ezer van rá és kezdő használná.

Lécci adjatok tanácsot! Kösz előre is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!