Keresés

Részletes keresés

DonnieBrasco Creative Commons License 2002.05.06 0 0 24
Még egy kérdés ! Hogy a manóba tudok más mezt kreálni a csapatomnak ? Láttam hogy néhány csapatnak nem az alap, zöld színű meze van ! Nekem is KELLKELLKELL saját mez !! HELP !

DB

DonnieBrasco Creative Commons License 2002.05.06 0 0 23
ÓÓÓ yes, Megalakult hát a Papírforma FC ismét :) Reméljük ezúttal sikeresebb lesz és hosszabb jövőt ér meg, mint anno az internetfootball.com-on !
Nekem egy generált 1:0-ás győzelmem van, a II.2-ben már csak 3 gépi ellenfél van a 8 csapatból...remélem mielőbb egy se marad. Sajnos a csapatomból kimaradtak a középpályások, van 3 atom jó csatárom meg 5 szintén nyerő védőm, de se egy winger, se egy épkézláb középpályás. Neki is álltam böngészni a piacokat, a 70 milla hamar elfogy így :) egy magyar kollegától is bejelentkeztem egy manusra.
Nade ! A tréninget nem értem. Egyes játékosokat nem lehet külön menedzselni ?? Az lenne az igazi. Ha a tréninget "winger"re állítottam be, az azt jelenti, hogy az egész csapat egységesen gyakorolgatja a beívelős taktikákat VAGY pedig azt hogy az összes játékos "winger" tulajdonsága fog nőni ? Ez utóbii elég nagy gyökérség lenne...

Pls help,

DonnieB (Papírforma SC)

Aranylábú gyerekek Creative Commons License 2002.05.06 0 0 22
Azt írtad, hogy le lehet tölteni a játékosokat, és egyebeket tartalmazó file-t. Hol? Mert nekem a HAM nem megy online, le kéne töltenem ezt a file-t vhogy, és akkor a HAM-al meg tudnám nyitni.
köszi
Előzmény: hORK (0)
Jimbo Creative Commons License 2002.05.06 0 0 21
Köszi!
Előzmény: hORK (20)
hORK Creative Commons License 2002.05.06 0 0 20
küldenek levelet, és utána még néhány útmutató levelet az első héten
Előzmény: Jimbo (19)
Jimbo Creative Commons License 2002.05.06 0 0 19
Ha megvan a csapatom küldenek levelet vagy nézzek fel minden nap?
Előzmény: hORK (16)
Aranylábú gyerekek Creative Commons License 2002.05.06 0 0 18
Sziasztok!
Én is csináltam csapatot, ma kaptam meg. A II.3-ban vagyok, és a bajnokságban van egy generált döntetlenem. még ismerkedem a lehetőségekkel, a HAM nekem vmiért nem éri el a hálózatot.
majd még jelentkezem, ha lesznek már tapasztalataim/kérdéseim.
hORK Creative Commons License 2002.05.05 0 0 17
Wow, ha jól számolom, már 14 magyar csapat van, a mi II.1 ligánkban már egy számítógépes játékos sincs. Izgalmas lesz :)
hORK Creative Commons License 2002.05.05 0 0 16
A Sas: ez így túl általános, konkrétan kérdezz valamire, és akkor megpróbálok/unk válaszolni.

Kezdeti tanácsok:

igyekezz minden pozícióra a legjobb játékost megtalálni, ebben nagy segítség lehet a HAM nevű windowsos segédprogi. Kezdetben a 4-4-2 formációban excellent csak a tapasztalat, a training-nél látni. Ha más formációban akarsz játszani, azt meccsenként lehet fejleszteni - pl. barátságoson az új formációt játszod, aztán ha már elég jó, élesben is beveted. Formációt úgy váltasz, hogy pl. egy defender-nek extra inner midfield opciót állítasz be.

Aréna az elején jó kicsi, 20-30ezrest simán megtölten(én)ek a nézők. A kezdeti pénzből valamennyit célszerű aréna bővítésre szánni, többiből pl. játékost venni. Ja, az edző (coach) legjobb esetben solid. Le lehet cserélni némi pénzmagért, de vigyázni kell, mert nem túl gyakran ad solid-ot...

Jimbo: nem sok mindenre... tudsz a fórumokba írogatni, belső levelet küldeni usereknek. Egyéb hasznára nem jöttem még rá. Hacsak nem az, hogy már kicsit jobban a játék részesének érzed magad :)

Előzmény: Törölt nick (13)
ATi Creative Commons License 2002.05.05 0 0 15
juhu
megkaptam én is csak kát hogy nem érem el a game oldalát...
Jimbo Creative Commons License 2002.05.05 0 0 14
Megkaptam!!! Egyébként mire jó, amíg nincs csapatom?
Előzmény: Jimbo (12)
Törölt nick Creative Commons License 2002.05.05 0 0 13
Nehany infot es jotanacsot varnek a tapasztaltabbaktol,elore is koszi.
Jimbo Creative Commons License 2002.05.05 0 0 12
Nem kaptam semmit.
Előzmény: hORK (11)
hORK Creative Commons License 2002.05.05 0 0 11
Semmilyen jelszót nem kaptál még? Egyet pár perccel a join után kell(ene) hogy kapj, csak a csapatot kapod meg 3 nap után. Ha nem jött semmilyen jelszó, szerintem írj a global@hattrick.org címre egy e-mailt.
Előzmény: Jimbo (10)
Jimbo Creative Commons License 2002.05.05 0 0 10
Még mindig nem értem, hogy mi tart ennyi ideig. Más fantasyban postafordultával kaptam a jelszavamat (ha volt egyáltalán)...
Előzmény: hORK (9)
hORK Creative Commons License 2002.05.04 0 0 9
egy kis érdekesség, a játékosok száma az első oszlopban, csapatra várakozók a másodikban.

(svédben kb fél évet kell várni míg csapatot kap valaki, ennek tudatában hőbörögjetek a 3 napon :)

a TOP 5

Sverige 24517 5993
England 1808 76
USA 915 20
România 864 46
Espańa 631 17
...
Magyarország 7 4

Jimbo Creative Commons License 2002.05.04 0 0 8
Franc:-((( Küldhetnék már azt a szaros password-öt....
Előzmény: Dr.Feelgood (7)
Dr.Feelgood Creative Commons License 2002.05.04 0 0 7
Ma volt az első forduló a magyar bajnokságban, de nem jelent túl nagy hátrányt, ha valaki néhány héttel később száll be, szóval lehet jönni.
Törölt nick Creative Commons License 2002.05.04 0 0 6
Joinoltam en is:)
Passwordot mar kaptam,most varom a csapatot!!!
hORK Creative Commons License 2002.05.04 0 0 5
Üdv! Itt a véletlen faktornak nincs nagy szerepe. Egy jobb csapat jó taktikával porig alázza a gyengébbeket, 10:0-s eredmények simán vannak. Érdemes a szabályzatot végigolvasni, melyik poszton melyik tulajdonságok számítanak stb. Persze itt is megvitathatjuk őket, jól.

Amúgy a hattrickesek között általánosan elterjedt dolog a 3-5-2-es felállás, mert a középpálya teljesítménye határozza meg a labdabirtoklást és így a támadások számát. Játékosok adásvétele országonként külön piacon megy, úgyhogy ne lepődjetek meg, ha a kis ligákban alig van eladó player. Nézzetek szét a svéd piacon, ott van választék rendesen.

Remélem jönnek még sokan, aztán alázzuk majd a svédeket a vb-n :)

Előzmény: DonnieBrasco (4)
DonnieBrasco Creative Commons License 2002.05.04 0 0 4
Jelentkeztem, izgatottan várom a fejleményeket.
Annak idején sokan nyomtuk a www.internetfootball.com-ot, de nem tom mi lett vele, már más van az webcímén... Azzal az volt a baj hogy tuti random dolgokat produkált. Aztán szerintem be is csődölt, de mindegy mert amúgy sem vettük elég komolyan.
Remélem ez sokkal jobb (annak tűnik!)
Télleg sok a 3-4 nap, főleg hogy most hétvége van közben...
hORK Creative Commons License 2002.05.04 0 0 3
Üdv! Végre van valaki. 4 napot írnak, de 3 szokott lenni, bár az is túl sok szerintem is. Az lehet a dolog mögött, hogy nagyon sokan próbálkoznak csalással, egyszerre több csapattal játszani, és köztük játékosokat adni-venni. Talán közben ezt vizsgálják meg az ip címek alapján? Azt olvastam, hogy pl. csak a múlt héten 200 csapatot tiltottak le cheatelés miatt :)
Előzmény: Jimbo (2)
Jimbo Creative Commons License 2002.05.04 0 0 2
Bejelentkeztem Én is. Jó hosszú ez a 4 nap. Mit tökölnek addig???
Előzmény: hORK (0)
Dr.Feelgood Creative Commons License 2002.05.04 0 0 1
Hajrá!
Előzmény: hORK (0)
hORK Creative Commons License 2002.05.02 0 0 0
ooops a nyitóüzenetet elcsűrtem egy linkkel. sebaj, legalább elegánsan nullázhatok:

Helló!

Röviden a játékról:

Több tízezren játsszák egyszerre. Maga a játék svéd készítésű, a svéd liga a legnagyobb. Angol, német, spanyol, francia és svéd nyelven játszható. Heti 2 meccs van, egy kupa/barátságos és egy liga meccs. Ebből is sejthető, hogy normál esetben nem veszi el sok idődet (a fanatikusok más tészta), a játék szépségét a sok-sok online játékos adja. Komoly versengés (licit) megy a jó játékosokért, különböző felállásokkal és edzéstípusokkal lehet variálni, szóval azért elég sokrétű a játék. Ja és teljesen ingyenes! Vannak hozzá PCs segédprogramok is a csapat elemzéséhez, mert le lehet tölteni a
csapatod adatait tartalmazó filet, a játékosok teljesítményével és tulajdonságaival. Ezzel jóval
könnyebb a legjobb csapat felállítása a meglevő játékosokból.

Jó lenne, ha minél többen jönnétek az újonnan, kérésünkre felállított magyar ligába, mert annál izgalmasabb a játék, a számítógépes ellenfeleket általában könnyű megverni :) Minél többen vannak egy országban, annál nagyobb a ligán belüli játékosforgalom, annál erősebb lesz a játékosállomány és így a nemzeti válogatott is. Bizony, van világbajnokság is, és a válogatott élére a kapitányt szavazással választják!

Legalább virtuálisan legyen képben a magyar foci, ha már a valóságban a béka segge alatt van :)

címe:

Előzmény: hORK (-)
hORK Creative Commons License 2002.05.02 0 0 topiknyitó
Helló!

Röviden a www.hattrick.org, jelentkezés után 3-4 nappal kapsz csapatot, ilyenkor automatikusan generálódnak le a játékosaid, szóval nem egy meglévő csapatot kapsz.

Próbáljátok ki, érdemes!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!