Keresés

Részletes keresés

gepesz Creative Commons License 2009.11.13 0 0 2586
A színház honlapján nincs :-(
Honnan vetted?
Előzmény: sismond (2571)
Real_Infidel Creative Commons License 2009.11.13 0 0 2585
3 hozzászólásos fikacnick vagy.
Előzmény: neoka001 (2582)
Slampixxx Creative Commons License 2009.11.13 0 0 2584
És mit vettél tőle?


Azon kívül, hogy bitHUmen, és nCore meghívókat árulsz... Ami szabályellennes.
Előzmény: neoka001 (2582)
gepesz Creative Commons License 2009.11.13 0 0 2583
Én nem mondom, hogy nem nyerte meg senki a kocsit. Azt se, hogy beépített emberé lett. Jó befektetés volt ez.
Annak az okát, hogy miért került kétszer leütésre, szerintem bővebben ismertetni kellett volna, tekintettel a nagy érdeklődésre. Túl egyszerű az a mondat, hogy technikai hiba. Sok kombinációra ad okot. Érthetetlen számomra, hogy ha nincs svindli, akkor mi ez a balladai homály. Bár most írás közeben bevillant valami. Lehet, hogy a reklám szorosan vett része.
Előzmény: neoka001 (2582)
neoka001 Creative Commons License 2009.11.12 0 0 2582
Mennyi buta és irigy ember él hazánkban ezt nem hiszem el!!! A nyeremények valósak,a játék teljesen szabályosan folyik.De ezt csak az tudja,aki már vásárolt vagy nyert valamit Verától a többiek csak fals elméleteket gyártanak maguk és egymás vigasztalására: NEM ÉN NYERTEM GYEREKEK BUNDA VOLT!!! Persze ha közületek nyert volna valaki akkor egészen más lenne,hallgatna az illető.SZÁNALOM A KÖBÖN!


Vera egyik vevője
finlux Creative Commons License 2009.11.12 0 0 2581
most nézem, verának már van egy semleges értékelése. Kissé elégedetlen a vásárlója.
Fasza reklám. :)
Old Shatter Creative Commons License 2009.11.11 0 0 2580
Ezt a szép mondatodat bizonyára a "Szopás közben" topic olvasásakor ötlötted ki. Kerüld a Vaterát, ha már úgy jártál mint a topic cím ! :-)
Előzmény: thaleiam (2578)
Slampixxx Creative Commons License 2009.11.11 0 0 2579
thaleiam Creative Commons License 2009.11.11 0 0 2578
Hazug,link brigád ez a vatera már jóideje egy szar
Vadista Szandál Creative Commons License 2009.11.11 0 0 2577
Én is rengeteg újoncot látok, már a kampány előtt is sok volt, most meg valószínű mégtöbb van.

Előzmény: Pavel (2575)
NICK Creative Commons License 2009.11.10 0 0 2576
asszem most már a hitelességét teszi kockára a vatera ezzel a markec fogással...

nemrég kérdeztem a "Kiss gitár"-ral kapcs:

Tisztelt vera1974! Azért a dolognak van annyi szépséghibája, hogy Ace Frehley 2002 óta, Peter Criss pedig 2004 óta nem tagja a zenekarnak, a gitár pedig 2008-as gyártású.... :)


a kérdés persze nem került be a gitár aukciós oldalára és válasz sem érkezett rá.......

no comment
Pavel Creative Commons License 2009.11.10 0 0 2575
Igen, engem a gyerekek találnak meg elsősorban.
Meg ugye a reklámkampány nagyon rosszul jön, elárasztotta a vaterát a sok 0-ás újonc akiknek gőzük sincs arról, miez.

Én egyébként szertem az aukciókat, alig van fix áras termékem, szinte minden 1 Ft-ról indítok, aztán engem néznek hülyének, hogy nem zárom le idő előtt ha kapok egy fix ajánlatot. Többször kioktatták már nagyeszűek arról, hogy így nem lehet kereskedni :)
Előzmény: Vadista Szandál (2572)
Kilroy Creative Commons License 2009.11.10 0 0 2574
OFF
S. Angéla...
ON
Előzmény: Vadista Szandál (2573)
Vadista Szandál Creative Commons License 2009.11.10 0 0 2573
Vaú, és azt tudtad, hogy az Emese a csinimari bankban, ő is színésznő?
Előzmény: sismond (2571)
Vadista Szandál Creative Commons License 2009.11.10 0 0 2572
Termék specifikus. Nálam 2-3%% kb.

A te termékeidre valószínűleg más kör csap le. Gondolom minél színesebb a cucc annál nagyobb a nemfizető arány:)

Volt akinek közbejött valami, ő meg küldött előleget, hogy tényleg komolyan gondolja. Ez korrekt.

Engem a feltett kérdések tudnak kiakasztani. Egy 500 Ft-os vacakra feltesz egy olyan kérdést ami negyed órás méricskélést igényel(ne), s mindezt egy szóban, 27 felkiáltójellel vagy kérdőjellel.

Hát én meg cseszek megmérni.
Előzmény: Pavel (2570)
sismond Creative Commons License 2009.11.10 0 0 2571
A Vera1974 szegeden ...... Nóra néven szinésznő. 29 éves.
Pavel Creative Commons License 2009.11.10 0 0 2570
Ne aggódj, a vevők sokkal rosszabbak, nálam már több mint 25% a nem fizető, poénból licitáló vevők aránya.
Nem hiszem hogy ez a vatera hibája.

Persze az eseted tényleg dühítő.
Előzmény: szőrmók (2569)
szőrmók Creative Commons License 2009.11.10 0 0 2569
Nekem is van egy sztorim a vateráról.Megnyertem egy halradart a szabadpiaci ár kb egynegyedéért. Erre közli az eladó ,hogya szerkezet természeti csapás következtében tönkrement ! ( pincebeázás) Ami ugye kész röhej,hiszen ezeket hajóra vizes üzemre tervezik .Mondom elhozom igy is. Nem adja! Feljelentettem a vateránál.Nem ,hogy kitiltották volna,de még nekem sem válaszoltak.Az eladót egy jó kis veréstől csak a köztünk lévő 500km távolság mentette meg. Ennyit a vateráról ! Igy kisbetűvel ! Ezt érdemli!
Riska66 Creative Commons License 2009.11.09 0 0 2567
Az Obama könyv körül is bűzlött valami.
Volt vagy 5mp az aukció aktíválása és a leütés között,
aztán sokáig sehol sem látszott az áru.
Ez már tendencia, tanulság levonható...
Menorca Creative Commons License 2009.11.09 0 0 2566

Más se érti.

 

http://zerking.com/?p=307

 

digicat Creative Commons License 2009.11.09 0 0 2565
A T-Mobilnál 90 egyforma Golf van ;-)
Előzmény: Riska66 (2563)
Menorca Creative Commons License 2009.11.09 0 0 2564

Igen, tegnap valami nagyon nem stimmelt, 17.00-kor elkezdődött az aukció, rá 13 másodpercre tygger77 elvitte, sajnáltuk is, hogy nem figyeltünk. Erre ma, mintha mi se történt volna, megint ott a merci, aukcióindítás előtt. A Vatera egyébként az ezirányú kérdésfeltevésre nem reagál, csak törli a kérdést... nem tűnik korrekt dolognak ez az egész.

Előzmény: Riska66 (2563)
Riska66 Creative Commons License 2009.11.09 0 0 2563
A vatera újabb inkorrekt(csaló?) húzása:
A merci elkelt és most állítólag megint eladó...
Lehet, hogy kettő egyforma merci van??? (o:

Hol vannak ilyenkor a "becsületes" ügynökök, akik megvédik az felhasználók érdekeit?
Hahó!!!! Most hol a becsület bajnoka a sok ezer hozzászólással???
Real Putyur Creative Commons License 2009.11.08 0 0 2561
Jó. Figyelj. Utoljára mondom el:

SEMMI KÖZÖM NEM VOLT AZ INAKTIVÁLÁSODHOZ.

Kérlek, hogy a továbbiakban hagyj békén a rögeszméddel. Ha nekem nem hiszel, olvasd vissza a Vatera fórumát, ahol MEGVÉDTELEK!
Én ezt már piszokul unom, úgyhogy itt tényleg befejeztem.
Előzmény: Riska66 (2560)
Riska66 Creative Commons License 2009.11.08 0 0 2560
Na akkor most mégsem kapcsolatteremtő, alibi termék a zokni, ami miatt a közreműködéseddel kizártak?

A vatera nem tűri, hanem támogatja a törvénytelenséget(persze ebben a témában nem súgnak be a bérencei), azokat a termékeket sem távolítja el, ahol ki van írva, hogy hamis. Pl: Navi programok, könyvek másolatai, nyilvánvalóan hamis kozmetikumok, sportruházat.
Előzmény: Real Putyur (2558)
Real Putyur Creative Commons License 2009.11.07 0 0 2559
"...De teret ad neki korlátlanul, nem tiltja, nem tesz ellene semmit, kvázi bűnpártolást követ el, a sok hamis termék megtűréséről ne is beszéljek. ..."

A Vatera nem tilthatja meg az üzletszerű kereskedést az oldalán - ezzel elég masszívan vágná a fát maga alatt. Másrészt viszont nem adóellenőr, hogy vizsgálja, az eladók készítenek-e adóbevallást, és ha igen milyen tartalommal. Ez semmilyen formában nem bűnpártolás. (Pl. a Duna Plaza tulajdonosát/üzemeltetőjét sem vonják felelősségre, ha az ott üzletet bérlő akármilyen kereskedés nem ad számlát, vagy adót csal.)

A hamis termékek minden aukciós oldalon problémát jelentenek (az e-bay-t pl. elég rendesen elmeszelték tavaly egy ilyen - ha jól emlékszem D&G - ügyben), de ezeknek a szűrése nem egyszerű, mert némely esetben komoly szakértelmet kíván. Ez egy szélmalomharc, ennek ellenére a Vateránál is sok hamisítványt töröltek/törölnek.
Előzmény: Törölt nick (2556)
Real Putyur Creative Commons License 2009.11.07 0 0 2558
"...Majd akasztok néhány 40Ft-os alibi zoknit az irodád kilincsére...."

Ha lehet, akkor 42-44-es méretben, mert olyant hordok. Feketéből most pl. hiány van.
Ha ott vagy, akár be is csöngethetsz, szívesen látlak, dumcsizunk egy kicsit.
Előzmény: Riska66 (2555)
Vadista Szandál Creative Commons License 2009.11.07 0 0 2557
Már ne haragudj, de mit lehet csinálni? Hogyan szűrnéd ki? ott van a leírásban, hogy a vevő pénzén veszem meg s adom tovább a cuccot? Nyilván nincs ott. max a tisztességesebje jelzi, hogy több hét átfutási idő lehetséges.

Nőjjetek már fel, a vatera olyan mint a valóság. A valóságban is mindig törvényekért kurjongatnak, s így aztán az egyik legszabályozotabb társadalomban élünk a földön.
És változik valami? nem.

Ráadásul a valóságban is sokszor így törénik, teszem azt befizetsz egy félkész lakóparki lakásra. Ótesisten, az én pénzemen építették fel...

Olvasd el az értékeléseit és úgy vásárolj. Ne háritsd másra a saját figyelmetlenséged. Légy paranoiás egészséges szinten.

Menő dolgot (mobil, laptop, kütyü) nagyon-nagyon körültekintően vásárolj online, tele van kiskorú echte hülyegyerekkel az eladói és vevői kör.



Előzmény: Törölt nick (2556)
Real Putyur Creative Commons License 2009.11.07 0 0 2554
Ezekkel a "közvetítőkkel" nem szokott gond lenni - ha mégis, általában korrektük kártalanítják a vevőiket (egy ilyen lánckereskedőnél is bejöhet egy ideiglenes vagy végleges készlethiány). A nagy lehúzások mindig pitiáner csalók művei, akik egy-két-tíz sikeres vagy sikertelen próbálkozás után lebuknak. (Nem elfelejtendő, hogy a legnagyobb emberi gyarlóságra; a kapzsiságra építenek. Ha valaki odafigyel és óvatos, nem verik át.)

Az üzletszerűség önmagában nem engedélyköteles (csak bizonyos termékek forgalmazása esetében), viszont adóköteles - de ehhez már a Vaterának semmi köze.
Előzmény: Törölt nick (2553)
Real Putyur Creative Commons License 2009.11.07 0 0 2552
JAMES! Téged is szépen megkérlek, hogy "TI"-zzél; nem voltam és nem vagyok a Vatera alkalmazottja, soha egyetlen fillért nem kaptam az "önkéntesrendőrködésért", nem éltem a Te pénzedből soha.

Valamint - mint az előzőekben már leírtam - nem nagyon már érdekel az egész (értsd: csalj ha akarsz, hidegen hagy). Nem sérted már az üzleti érdekeimet, így azt csinálasz amit akarsz. Felőlem nyithatsz minden héten akár három új fiókot is. Nem drukkolok Neked, nem értek egyet a módszereddel; de nem fogok nyomozni utánad, ezt megígérhetem. (Ez nem csak Rád vonatkozik; mindenkire, bárkire.)
Előzmény: JAMES (2550)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!