Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

lakoverda Creative Commons License 2008.04.14 0 0 729
Na ez az autó itt szintén eladó! Igazi ritkaság,az állapotát tekintve!
www.fordgalaxy.mlap.hu
Versenyképes áron ínyenceknek eladó!!
Na így körbejárhatod a témát ha ilyen autót akarsz,amit itt nem tudsz meg azt nem is kell tudni.
Üdv.
Golfracing Creative Commons License 2008.04.14 0 0 728
Jaraka. erről nem beszélhetünk tudod. de én kaptam :D Lehet Csókos vagyok :D de ne aggódj te is megkapod
Teo papa Creative Commons License 2008.04.14 0 0 727

Halihó

 

Pár év múlva szeretnék nagyon egy ilyen autót venni :-)

 

Teo >

Előzmény: mategyurcsovics (725)
soonó Creative Commons License 2008.04.14 0 0 726
Nájn. Nájn. Nájn! Gyöjjenek ők, így megspórolod az idegbajt:) Fénymásold le a forgalmit!
Előzmény: mategyurcsovics (725)
mategyurcsovics Creative Commons License 2008.04.14 0 0 725
Sziasztok!
Elszeretném adni, az autómat elég sürgősen. Felhívtam különböző helyeket, ahol azonnal készpénzért vásárolnak. 2,5m-nál nem akartak többet adni sehol sem érte. Utolsó körben próbajeleggel felhítvam az AAA-t és rákérdeztem, hogy mennyiért vennék meg, és mondtam nekik, hogyha egyezik az elképzelésünk az árról illetőleg, akkor még ma kiviszem nekik Budaörsre. Várom a hívásukat. Én szvsz. nagyon reális áron árulom az autót, mivel sürgős lenne. A link:

http://www.hasznaltauto.hu/1853673_bmw_525d_2001

észrevételek/ tanácsok esetleg a hírdetéssel kapcsolatban?
jaraka Creative Commons License 2008.04.12 0 0 724
az a baj , hogy ö 1.6sport-ot keres. :(
Előzmény: PanaC (723)
PanaC Creative Commons License 2008.04.12 0 0 723
szia,

Egész pontosan a párom autója,

ilyesmi adatokkal:

-Jármű adatai:--
Jármű fajtája: személyautó, külföldről
Gyártmány: Honda
Típus: Civic
Üzemanyag: Benzin
Henger űrt.: 1396
Futott km: 93000
Évjárat: 2003.6.27
Műszaki vizsga érv.: 2008.12.12
Zöldkártya érv.: 2010.1.29
Szín: sötét kék
Metál: igen
Jármű állapota: Megkimélt
Szervíkönyv: Van, vezetett
Kivitel: ferdehátú
-------------------------------

--Extrák:--
- légzsák
- elketromos fűthető ablak
- szervokormány
- manuális klíma
- centrál zár
- CD-s autórádió
- ESP (menetstabilizátor)
Előzmény: jaraka (722)
jaraka Creative Commons License 2008.04.12 0 0 722
milyen Civic pontosabban? :P mert 1ik ismerösöm pont Civic-et keres.
Előzmény: PanaC (721)
PanaC Creative Commons License 2008.04.11 0 0 721
Sziasztok,

Itt olvasgatom ezt a fórumót bár én nem autó vétel előtt vagyok, hanem ellenkezőleg. Egy 2003as Honda Civicet adnék el amin még van hitel.
Szerintetek érdemes ezzel az AAAt megkeresni annak reményében, hgy vmi normálisabb árat mondanak? Az itt olvasott dolgok inkább riasztanak, mint a kedvet hozzák meg, nagyon olcsón nem adnám el az autót és a szükségesnél több időt se szánnék erre.

a Győri kereskedés lenne hozzám közel.


köszi,

jaraka Creative Commons License 2008.04.10 0 0 720
Ott dolgozoktól kérdezem.Ti kaptatok fizut??mert , hogy elég sokan nem kaptunk még fizetést.. és ez "1kicsit" bosszant.
jocika35 Creative Commons License 2008.04.02 0 0 719

HITMAN!--Ha nagyon kíváncsi vagy(mert úgysem hiszed el)-összehozlak azokkal,akiknél javítottam(volna) az autót és akikkel együtt tanúja voltam a gumik állapotának!-erre azért térek ki ennyiszer,mert hitetlenkedve álltok azelőtt,hogy bicskavágásszerű hasadások(kisebb nagyobb) voltak mind a négy gumi belső peremén...szóval ilyent bizisten még azok sem láttak,akikkel együtt néztük döbbenten a TÉNYT-akárhogyan is próbáljátok bagatellizálni-

Inkább(ha már aaa-sok vagytok) arra figyeljetek,hogy vajon kinek a felelőssége lehet mindez mert -ugye-ez rátok(az egész cég renoméjára) is rossz fényt vet.

És az ,hogy kinek mi 2-lagos,vagy 3-lagos --az mindegy,mivel sztem a mi(vevők)pénztárcánk nekünk fáj és nem nektek...

Üdv.

kaho01 Creative Commons License 2008.04.01 0 0 718
Sajnos volt már 130-is a részvény.
Előzmény: lifecare (717)
lifecare Creative Commons License 2008.04.01 0 0 717

Láttam egy érdekes dolgot a minap.

Az AAA részvényei a tőzsdérelépés időpontjától rohamosan csökkennek.

500 ft körül lehetett venni és most 207 körül jár.

Lesz ebből záróra vagy meg fog erősödni a dolog????

Szerintem lassan érdemes lesz elagdni a részvényeket annak akinek van. :)

Vagy most jön e fellendülés?

 

Írta egy tözsdés srác, hogy az aaa autós papírokkal

 

Amúgy csatlakozom Anzo-hoz és annak látom értelmét ha értelmes dolgról beszélünk és nem egymást fikázzuk, ugyanis ebből nem fogunk tanulni.

 

Egyéb iránt szeretnék reagálni spájbl vagy kinek a hozzászólására:

Haver te már bebizonyítottad hogy egy szerencsétlen flótás vagy akit a -ha pár oldallal visszalapoztok- a hülyeségei miatt szavazott le mindenki.

Bár tőled nem is vártunk mást mint a sötétséget :):):):):)

 

soonó Creative Commons License 2008.04.01 0 0 716
Haver vett egy új autót.................../fene a pofáját/........szóval a régit beszámították. Megállapodtak az újra, a régit meg tényleg nagyon magas áron "megvették" .Mondták, hogy fél év múlva jön meg az új, addig használja nyugodtan, majd a régit itt hagyja-újat viszi.
Mikor kész volt, hazamentünk mondom gyorsan dobd fel újsághírbe, és add el ha tudod, mert azt az irreálisan magas árat csak a hülye fizeti ki, a kereskedő biztos nem. Majd azt mondja, hogy a fél év alatt itt karcolódott-ott kerregett, mégsem adnak érte annyit.

Szóval, ha szemrevételezzük az árut, és megírtuk róla a diplomát, akkor nem hagyunk ott a kutyáknak semmit, visszük haza.
Előzmény: anzo97 (714)
soonó Creative Commons License 2008.04.01 0 0 715
Ezen nincs mit megosztani. Megtarthatod. :))) bocsi.:)
Előzmény: anzo97 (714)
anzo97 Creative Commons License 2008.04.01 0 0 714
Fogalmam sincs, hogy miröl beszélsz! Honnan a fenéből tudod, hogy szar kocsit vettem? Nem 100 Km után vettem észre, hogy rossz a gumi hanem már az első próba úton. Egyből ki is cserélték, hogy meg nézzem hogy mi a szar a futómű vagy a gumi. Csak azt nem gondoltam, hogy utána visszacserélik a régire, ezért kellett visszamennem hozzájuk.

Azért jártok ide, hogy fikázzatok minden hozzászólást vagy azért, hogy megosszátok a tapasztalatokat?
Előzmény: HITMAN (712)
HITMAN Creative Commons License 2008.04.01 0 0 713
Affene, összekevertelek közben jocikával, ezért tőled elnézést kell kérnem.
Előzmény: HITMAN (712)
HITMAN Creative Commons License 2008.04.01 0 0 712

Erről beszélek. Persze, kiharcoltál egy szar autóhoz sokmindent... Ügyes vagy.

 

Amúgy olyan okos emberek vannak it tényleg sokszor megfordul a fejemben, hogy vajon hány autót vettek már akár kereskedőnél akár a piacon.

 

Hát, olya kocsitt én még tényleg nem vettem, se kereskedőnél, se piacon, amin négy kukázott gumi volt, és amit 100km után rögtön vinni kellett javíttattni. Te vagy a Király :)

Előzmény: anzo97 (707)
HITMAN Creative Commons License 2008.04.01 0 0 711

Persze :)

 

Ne keverd ide az újautó vételét.

Használt autó vásárlásáról van szó, ahol mások a vásárlási szempontok és prioritások, mint új autó vételénél. Új autónál kevesebbet kell figyelni az autó általános állapotára, jobban lehet foglalkozni olyan részletekkel, mint hogy milyen rádió legyen az autóban, meg egyéb "ajándékok" legyenek...

 

Használt kocsinál sokkal inkább az autó lényeges műszaki paramétereit kell ellenőrizni, hogy milyen rádió van benne, az harmadlagos. Rossz kompromisszum megvenni egy gyenge állapotú autót, csak azért, mert ígértek egy pár tízezer ft-os cd-s rádiót...

Előzmény: Teo papa (705)
jaraka Creative Commons License 2008.04.01 0 0 710
basszus.. elfelejtettem megnézni.. :S
neten valahól meglehet nézni nem tudjátok???
Előzmény: spájbl (708)
Trebitsch Creative Commons License 2008.03.31 0 0 709

Afenébe. Fantáziátlan banda ez. :)

 

Azért köszi, hogy rákérdeztél!

Előzmény: auto49 (706)
spájbl Creative Commons License 2008.03.31 0 0 708
lifecare, benne vagytok a tévében! bruhaha
Előzmény: lifecare (630)
anzo97 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 707
Pontosan ugyanígy voltam én is ezzel a pénzügyi dolgokat már nem lehetett lejjebb faragni, mondjuk a kiinduláshoz képest azt is sikerült elég jól lenyomni akkor miért ne harcoljak még ki belőlük amit csak lehet így lett plusszba egy gumi garnítúrám és egy CD rádióm meg mivel csak 4 hónap müszaki volt a kocsin ezért le is vizsgázatták. Amúgy olyan okos emberek vannak it tényleg sokszor megfordul a fejemben, hogy vajon hány autót vettek már akár kereskedőnél akár a piacon.
Előzmény: Teo papa (705)
auto49 Creative Commons License 2008.03.30 0 0 706
Hello Trebitsch,

Rákérdeztem az átvevőnél, nem tudta megmondani, hogy miért mondanak 25%-al többet a telefonba mint amit akkor mondanak mikor megkérem, hogy jöjjenek ki megnézni, felbecsülni és átvenni az autót. Véleményem szerint egyértelműen üzleti fogás, úgy látom, hogy ez az az ár amiért az AAA eladásra fogja kínálni az adott autót.

Az AAA ügyintéző aki kijött felbecsülni, átvenni az autót teljesen korrekt volt. 25 perc alatt árajánlatot adott, ebből 10 percen keresztül angolul egyeztetett a központi árosztállyal. Végül is nem tudtunk megegyezni, de hasznos információkat kaptam arra vonatkozóan, hogy mik az ár kialakításánál a fontos szempontok, valamit volt egy konkrét ár ami bázisként szolgált az eladásnál.

Az autót két napon belül eladtam.

Mindenkinek ajánlom, hogy kérjen ajánlatot az AAA-tól, de ha nincs sok fölösleges ideje, akkor hívja ki az ügyintézőt, majd döntse el, hogy a kínált összeg megfelel, vagy ennek tudatában tovább hirdeti eladásra az autót.

Teo papa Creative Commons License 2008.03.30 0 0 705

Ezt komolyan gondoltad?

 

Ha felkeresel egy márkakereskedést és egy új autót akarsz venni, ott is a pénzügyi alku lehetőségei korlátozottak. De azon felül még van lehetőséged kialkudni bizonyos tartozékokat "ajándékként". Ha az ajándékok helyett további árengedményt szeretnél, nem fogsz kapni. Tehát két lehetőség van: 1. csak X ft kedvezmény, 2. X ft kedvezmény és további "ajándék". Te melyiket választod?

 

Teo >

Előzmény: HITMAN (704)
HITMAN Creative Commons License 2008.03.30 0 0 704
De kit érdekel autóvásárláskor egy 25eFt-os CD-rádió?? Alkudd le az árát a kocsinak ennyivel, aztán majd utólag olyat veszel bele, amilyet csak akarsz. Egy rádióért ennyi energiát, időt, bosszankodást pazarolni? Nekem is furcsa....
Előzmény: anzo97 (701)
jocika35 Creative Commons License 2008.03.30 0 0 703

Így van...REJTETT HIBÁKKAL!

soonó Creative Commons License 2008.03.30 0 0 702
Itt arról panaszkodnak, hogy átverték őket, mert tele vannak hibákkal a vásárolt autók.
Előzmény: anzo97 (701)
anzo97 Creative Commons License 2008.03.30 0 0 701
Nem értem mit nem értesz!

A hibákat én meg néztem és azokat ki is javitattam. (persze az sem volt olyan egyszerü) Szerencsére nem jött elő más hiba. Az hogy pusszba kilehet harcolni egy CD rádiót az miért hiba?
Milyen roncshoz? Milyen alapon minősitesz bármit is ismeretlenül?
Előzmény: soonó (700)
soonó Creative Commons License 2008.03.30 0 0 700
Egyet nem értek.

Ha autót megy az ember vásárolni, akkor miért rádióra, dvd-re, navigációra, bólogató kutyára alkudozik? Miért nem nézi meg rendesen a vásárolandó autót, miért nem azzal foglalkozik, hogy az itt később megreklamált hibákat még átvétel előtt jegyzőkönyveztesse, vagy a hibákra alkudozzon, ha már minden áron ragaszkodik ahhoz a roncshoz?

Nemértem.
Előzmény: anzo97 (699)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!