Keresés

Részletes keresés

Detonátor Creative Commons License 2013.04.29 0 0 451966

Ontopikékat übereli! :-)

 

Egyébként tiszteli ő a nőket, papíron...

Előzmény: Frontsebesz (451951)
Frontsebesz Creative Commons License 2013.04.29 0 0 451965

Igen, volt ilyen erzesem. :-)

 

Előzmény: lakol3 (451964)
lakol3 Creative Commons License 2013.04.29 0 0 451964

korrigenda: 'A helyi hisztiértelmiség, amelyik itt a neonácikokból áll, most éppen nagyon nyomja'-ból ', amelyik itt a neonácikokból áll,' törlendő.

Előzmény: lakol3 (451944)
újmóni Creative Commons License 2013.04.29 0 0 451963

Full On-nak tűnik a szerdai Forró nyomon....

 

http://www.rtl2.hu/musorok/forronyomon/videok/205383

 

Pedofil apa és uzsorások nyomában

kiskutyanagykutya Creative Commons License 2013.04.29 0 0 451962

A rendőrség gyanúja szerint a jármű alkalmas illegálisan kivágott, lopott fa szállitására. Vagy. ha a kukoricásba tekernek vele, több zsákkal ráfér. Csupán bűnmegelőzésből tartóztatták le őket.

Előzmény: újmóni (451961)
újmóni Creative Commons License 2013.04.29 0 0 451961

OFF: láthatjátok, a veszélyes bűnözőket mindig elkapják a rendőrök..... :-s :-s 

 

http://index.hu/belfold/budapest/2013/04/23/eljaras_indult_hajtanyozo_diakok_ellen/

 

ON

újmóni Creative Commons License 2013.04.29 0 0 451960

Jézusmária..... :-(((((  Még a korát is ilyen nagy szórással lehetett megállapítani, akkor eléggé szörnyű állapotban lehet. :-(((((((

Előzmény: csekelyke (451952)
újmóni Creative Commons License 2013.04.29 0 0 451959

Ellentmondó infók vannak...

1. http://lomtalanitas.budapest-en.hu/megszunteti-a-fovaros-a-kipakolos-lomtalanitast-2013-ban/

 

 

2. A főkefénél meg itt vannak - meghirdetve!!! - az időpontok. Holott az elmúlt években "titkos" borítékban kapta mindenki. De persze a lomiizós kiskirályok kockásfüzetében már előre meg volt két évre ...... :s :-s

 

http://www.fkf.hu/portal/page/portal/fkf/szolg/Lakossag/Hulladek/Lomtalanit/lomtalanit_eves

 

XIV. kerület - április 16-28.

Előzmény: újmóni (451958)
újmóni Creative Commons License 2013.04.29 0 0 451958

Úgy tudom, hogy még "átmeneti" időszak van. Pontosabban: egyes kerületek nem tartanak régifajta lomtalanítást, mások meg még igen... De ez csak felületes infó, nem tudom, hol lehetne utánanézni....

 

 

Előzmény: tzh (451948)
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.29 0 0 451957

Teljesen ésszerű volt, amit javasoltál, Kiskutya. Nem a te hibád, hogy a helyzet úgy áll, ahogy az előző hsz-emben írtam. És nyilván: ha a gyerek panaszkodik., mit tudtok mást tenni, mint megkeresni az iskolát?

Előzmény: kiskutyanagykutya (451955)
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.29 0 0 451956

Nos: annyit tudunk, hogy német állampolgárok árkot ástak. Eközben, sajnálatos módon, átvágtak egy gázcsövet.

Fentiek alapján számomra kvázi biztos, hogy az árokásó-gázcsőrongáló német állampolgárok nem német cigányok (szintik) voltak. Valami azt súgja, hogy ők otthon sem ásnak árkot, nemhogy Kötcsén. Az is kétséges, hogy Kötcséről elszármazott, majd német állampolgárságot nyert (nem)szintik tértek volna vissza a szülőföldre - árkot ásni. Végső - kétségbeesett - feltételezésem, hogy német állampolgárságú németek vettek egy házat Kötcsén - árkot akartak ásni az esővíznek, a gázcső meg pont útba' volt:((

Más variáció sincs kizárva:-)  

Előzmény: csekelyke (451950)
kiskutyanagykutya Creative Commons License 2013.04.29 0 0 451955

Amikor hire kelt a városban, hogy bezárják az iskolát, ahová az unokáim is járnak, szülők, pedagógusok együttesen vonultunk, tiltakoztunk. Ez egy "nyilvános" adat volt, újságban megjelent, bárki tudhatott róla. De, hogy mi folyik az iskola falain belül, azt csak a tanárok és a diákok tudják, tapasztalják.

Ezért bátorkodtam javasolni az érdekképviseletet. Ha nem végzi a dolgát, le lehet váltani. Mi, szülők, sajnos kivülállók vagyunk. Amit mit tehetünk, hogy jelezzük az iskola felé, ha a gyerek panaszkodik otthon, vagy észreveszünk valamit a gyerek viselkedésén.

Előzmény: Törölt nick (451943)
tzh Creative Commons License 2013.04.29 0 0 451954

Az állampolgárság miért ne? Német állampolgárt mondtak, ettől még nem jelölték meg a származást, mert állampolgárság nem egyenlő nemzetiség. Szóval épp lehettek ON, de lehettek törökök, románok, albánok, stb.

Előzmény: csekelyke (451950)
csekelyke Creative Commons License 2013.04.29 0 0 451953

Az!..:-(((

Előzmény: Frontsebesz (451951)
csekelyke Creative Commons License 2013.04.29 0 0 451952

Mára leléptem, mert hányingerem támadt a hírektől....:-(((

Azért ne maradjunk gyilkosság nélkül ma sem!

 

"Nem tudták még azonosítani, de biztos, hogy valaki megölte

...

Egy 30 és 60 év közötti férfi holttestére bukkantak április 22-én, a Dunában, Dunaföldvár és Bölcske között. A férfit egyelőre nem sikerült azonosítani, azonban a helyszíni szemle során megállapították, hogy gyilkosság áldozata lett. A férfi 183 centiméter magas, erős testalkatú, haja sötétbarna, feje tetején kopaszodó."


http://www.stop.hu/belfold/nem-tudtak-meg-azonositani-de-biztos-hogy-valaki-megolte/1143080/

Frontsebesz Creative Commons License 2013.04.29 0 0 451951

Ez az "atesett a vak komondoron" dumaju fideszes elettarsa? Nagyon kemeny a sztori.

 

Előzmény: csekelyke (451947)
csekelyke Creative Commons License 2013.04.29 0 0 451950

"Elvágott egy gázcsövet árokásás közben két német állampolgár a Somogy megyei Kötcsén hétfő délután."

 

http://hvg.hu/itthon/20130429_Nemetek_vagtak_at_egy_gazcsovet__kitelep#rss

 

Kihangsúlyozható az állampolgárság?

A Vezírek mit szólnak?

csekelyke Creative Commons License 2013.04.29 0 0 451949

Nem ide tartotik, azt is tudom, hogy nagyon szőke vagyok, de nem értem!!!!

 

"Gázcsövet vágott a fűnyíró


Fűnyírás közben vágott el egy gázvezetéket egy ember hétfőn délután, egy pusztaszemesi építési területen, a szomszéd házat 5 embernek kellett ideiglenesen elhagynia."


http://www.stop.hu/belfold/gazcsovet-vagott-a-funyiro/1143122/

 

Ez most hogy?

tzh Creative Commons License 2013.04.29 0 0 451948

Nem úgy volt, hogy idei évtől nem lesz lomtalanítás?

Valóság az, hogy mégis van, mégpedig az eddigieknél sokkal látványosabban. Olyan utcákat rondítottak jelenlétükkel igen kétes kinézetű bandák Zuglóban pl, ahol még sohasem láttam. A lakosság színe-javát se értem. Tényleg ennyire sok hülye (és lusta) lakik szerteszét, hogy ki is rakják a csalit ??

csekelyke Creative Commons License 2013.04.29 0 0 451947

"Mint írják, vasárnap reggel a fülöpházi körzeti orvos hívott mentőt, miután nem tudott mit kezdeni S. Terézia helyi lakos súlyos arcsérüléseivel. Az asszonyt a kecskeméti izsáki úti kórház fül-orr-gégészet és szájsebészetére szállították. S. Teréziát néhány alkalommal már ellátták ilyen jellegű sérülésekkel, és volt egy komoly orrcsonttörése is korábban. Ezekről azt vallotta, hogy leesett a létráról, illetve, elesett az udvaron. Most vasárnap azonban – az orvosi jegyzőkönyv szerint – azt mondta a sérüléseivel kapcsolatban, hogy hajnalban az élettársa, ittas állapotban, ököllel többször arcon ütötte."


http://eszakonline.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=12097:megverte-elettarsat-a-fideszes-kepvisel&catid=65:ez-toertent&Itemid=75

 

Csak a fejét, hogy meg ne sántuljon!...:-(((

Etnikumtól függetlenül kivágnám a Parlamentből!

 

Előzmény: csekelyke (451945)
csekelyke Creative Commons License 2013.04.29 0 0 451946

Sztem a TEK most hallgatja ki a kutyát,holnapra meglesz a beismerő vallomása...:-)))

Előzmény: csekelyke (451945)
csekelyke Creative Commons License 2013.04.29 0 0 451945

"Nyomoz a főügyészség: megverte élettársát egy fideszes képviselő?


Orcsonttörést szenvedett Balogh József fideszes képviselő élettársa vasárnap. A politikus tagadta a verést, azt mondta, nem emlékszik, mi történt pontosan.

...

Nevelt fia - Balogh szerint - azt mondta neki, nagy testű, vak kutyájuk döntötte le az asszonyt, amikor kivett egy tál húst az autóból. A képviselő állításának ellentmond, hogy több ujján is mély sérülések voltak hétfőn."

 

http://zipp.hu/sotet_oldal/2013/04/29/nyomoz_a_fougyeszseg_megverte_elettarsat_egy_fideszes_kepviselo

 

Nekem gyanúúús, Balogh is, nem is emléxik, ujjakon seb.......:-)))))

lakol3 Creative Commons License 2013.04.29 0 0 451944

1-2.par: itt nem teljesen ezt látom. Az itteni politika minden ideológiai hacacáré ellenére elég pragmatikus. ( Az ideológia a németeknél a nemzettudat pótszere, szerintem mindenkinek van otthon, van, aki liberalista, van, aki spiritiszta, van, aki náci, etc., nagy divat az ateista, illetve az ateizmust meghaladó, saját utat kereső. ) A németekbe csak a holokausztbiznisz nyomja a bűnös tudatot mindent irtva, ami nem polkorrekt ezügyben, de ez a falanszter repedezik. Akik 42-ben születtek, ma 70 évesek. Kezd röhejes lenni a lemez.

Az a fajta bűnös többség, amit minálunk sugallnak egyesek, itt nincsen meg.

(Igen, több tényező talán, de alapvetően magyarisztánra van valamiképp szabva, talán a mi megmondóembereinkben a hiba. )

 

3. persze, ezt sem Steffen, sem Helga nem szereti, a bűnözők esetében általában nem nagyon nézik a színt. A tolvaj diszkvalifikálta magát a társadalmi versenyben.

A helyi hisztiértelmiség, amelyik itt a neonácikokból áll, most éppen nagyon nyomja egy pár éve egyes neonácik által meggyilkolt török döneres esetét, amikoris a rendőrség nem akarta elfogadni a rasszista indíttatást. ( Én alapból elítélem, aki a dönereseket báncsa, de ez magánügy. ) A hátteret nem ismerem, de amit a német rendőrökről tudok - van ismerős -, az pont ennek az ellenkezője.

 

4. ezen azóta töröm a fejem, amióta itt karbantartok. nem tudom. nem tudom azt sem, mennyire döcög. valahogy azt érzem, hogy ha most lejtmenet is van, de ezt jópáran sima hullámvasútként fogják látni.

Előzmény: Frontsebesz (451906)
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.29 0 0 451943

Ha valaki, akkor te igazán tudsz erről egy-két dolgot, Kiskutya. Szakszervezet? Érdekképviselet? Névlegesen persze van, egyéb foglalkozási kategóriákban is. Névlegesen...mert aszerint, amit látok, ezek a struktúrák pontosan olyan "sine cura"-jellegűek, mint a Kádár-rendszer álszakszervezetei. A gond az alapoknál kezdődik, szerintem.

Az atomjaira bontott, individualizált, megfélemlített, megzsarolt, megalázott társadalomnál, amely nem képes közös akaratnak hangot adni. Nincs szolidaritás, nincs együttérzés a szomszéddal, az ismerőssel, ismeretlennel vagy - a kollégával. Nincs "másik magyar" (akinek van, arra meg úgy néznek, mintha most szalajtották volna az elmegyógyintézetből).

 

Ahhoz, hogy szakszervezetről beszélhessünk, érdekképviseletről, egyebekről - ez kéne (ami nincs). Emberség, empátia, szolidaritás, satöbbi, satöbbi. Felállás, láncba, egymás kezét fogva - és aztán harc. Komoly, kitartó harc - alkalomadtán kölcsönös gazdasági segítséggel

(nem véletlenül találták ki az önsegélyzést - sztrájk esetére kell a tartalék...) Szóval komoly harc: köztereken és - ha szükséges - elfoglalt és ellenőrzés alatt tartott munkahelyeken.

Itt kezdődne a szakszervezet. El tudod te ezt képzelni, a legmerészebb álmaidban is, most, ebben az országban???!!!

(Balog meg...illetve: balog - nem plébános, hanem legfeljebb teológus vagy lelkész. De attól még balog, az eredeti jelentésben. Ő kell a cigányügynek..).

Előzmény: kiskutyanagykutya (451940)
csekelyke Creative Commons License 2013.04.29 0 0 451942

"Mint mondtam, elsősorban a szakszervezetüknek, vagy egyéb más érdekképviselőiknek, mert biztos van ilyen is."

 

A szakszervezetük csak a nevében hordozza a lényeget. Hasonló kompánia, mint a jogvédők. Kilóra vehetők, nagyon olcsón...:-((((

Előzmény: kiskutyanagykutya (451940)
nótbuk Creative Commons License 2013.04.29 0 0 451941

Cigány kultúra felsejlik...

 

"hozzá lépett, és leköpte – majd a kompánia távozott"

Előzmény: csekelyke (451912)
kiskutyanagykutya Creative Commons License 2013.04.29 0 0 451940

Igen, tisztában vagyok vele, hogy egyenként ők se sokat tehetnek - tapasztaltam. Van szakszervezetük, érdekképviseletük, ott talán félelem nélkül elmondhatják véleményüket, sőt, tiltakozhatnak is, hogy nem megfelelő a munkakörülményük. És a szakszervezet meg elballaghatna ehhez a Balog plebános úrhoz felnyitni a szemét. Országos szinten össze lehetne gyűjteni minden iskola problémáját, csak valakinek, akinek a dolga lenne, kézbe kellene vennie.

Mint mondtam, elsősorban a szakszervezetüknek, vagy egyéb más érdekképviselőiknek, mert biztos van ilyen is.

Előzmény: Törölt nick (451937)
kiskutyanagykutya Creative Commons License 2013.04.29 0 0 451939

A retekhiradó tudósit a 4 év után kiengedett genetikai hulladékokról.

Törölt nick Creative Commons License 2013.04.29 0 0 451938

Igen, mert az eljárás szigorúan jogtechnikai jellegű. Lefolytatásával egyidőben azonban nem száműzik a bíróságról a józan észt és a természetes jogérzéket.

Előzmény: jwkllr (451936)
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.29 0 0 451937

A tanárok? Akik állandó egzisztenciális fenyegetés és ideológiai terror alatt állnak? Néhányan közülük félénken hangot adnak az interneten annak, hogy ez az ország pedagógiai szempontból is Abszurdisztán, de nem jutnak tovább. A balogzoltánok országában?!

Egyébként, szerintem, nem a hangjukat kellene felemelni, hanem a kezüket - benne a karikásostorral. Áhh, az embernek az élettől is elmegy már a kedve - az a kevés is, ami volt. Legtöbbünk végigcsinál egy diktatúrát - aztán (jutalmul) Abszurdisztánban temetik. 

Előzmény: kiskutyanagykutya (451933)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!