Keresés

Részletes keresés

pollatschek Creative Commons License 2015.01.03 0 0 3322

sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni egy filmmel kapcsolatban, ugyanis nem tudom a címét. történet nagyjából - nem láttam még a filmet - egy magányos középkorú nő egy magányosan élő férfi vidéki tanyáján vállal munkát, cserébe ott lakhat. szabály, hogy nem beszélnek egymással.  aztán lassan mégis csak el kezdenek egymás iránt érdeklődni. pár évvel ezelőtt mutatták be, színes, angol(?) film.  köszönöm a segítséget.

 

polacsekl@gmail.com

Katalinca Creative Commons License 2014.12.30 0 0 3321

Istenkirály vagy. Hát persze, hogy ez az.....

A vers nagyon bezavart nekem is, pedig rémlett Zeffirelli neve is....

A Ragyogás a fűben-ig eljutottam, sőt, a 81-es átdolgozásig is, de valahogy nem volt az igazi.

 

Lehet, hogy összemostam a két filmet??

Előzmény: Törölt nick (3320)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.29 0 0 3320

Bár nagyon tálcán kínálja magát az a lehetőség, hogy a keresett film a RAGYOGÁS A FŰBEN (1961), a gyújtogató és intézetbe került srác miatt mégis arra gondolok, hogy ez inkább a VÉGTELEN SZERELEM (1981) eredeti, Zeffirelli-féle változata lehet.

 

http://www.port.hu/vegtelen_szerelem_endless_love/pls/w/films.film_page?i_film_id=21204

Előzmény: Katalinca (3319)
Katalinca Creative Commons License 2014.12.29 0 0 3319

Sziasztok!

 

Keresek én is egy filmet,nagyon kevés dolog maradt meg belőle...

Iskolás, talán középsulis vidéki fiatalokról szólt, irodalomórán verset olvastak fel , ragyogás, kéj, mámor a fűben (lehet, a címe is ez volt??)

az egyik lány terhes lett, a fiúja gyújtogatott és pszichiátriára került. Mikor kijött, addigra a csaj már más felesége volt...

 

 

Kb ennyi rémlik. Valszeg a 80as évek végén adhatta a tv.

 

Köszönöm előre is, ha valaki segít megfejteni....

hardlydavid Creative Commons License 2014.12.29 0 0 3318

Tudja valaki, hogyan lehet megszerezni az 1981-ben megjelent, a cenzura miatt csak a rendszerváltáskor és csak akkor, egyetlen alkalommal valamelyik magyar állami tévéadón leadott filmet, melyben az éppen akkor alakult, és szinte azonnal befutott KFT zenekar tagja az akkori, kifestett arcú imidzsükkel játszanak? Kozák András, Verebes István és több más, magyar kultikus színész közreműködésével, zenés tévéjáték:

KRŐZUSOPERA

 

kind80s Creative Commons License 2014.12.29 0 0 3317

Sziasztok!

 

Keresek egy régi családi filmet.

 

Nagyon halvány képek rémlenek: lezuhant űrhajó, aminek a belsejében rengeteg smarties szerű cukorka van, amiben két gyerek tobzódik - azt hiszem egy kisfiú és egy kislány a főszereplők; az űrhajó tulajdonosa ember formájú lény, akinek a beszéde nem a legtisztább; nagy hó van, és teniszütőt köt a talpára... Ezek villannak fel, de a címét sajnos nem tudom. A cukorkában fürdés eléggé megmaradt Tesómnak és nekem is, de többre nem emlékszünk...

 

Ismerős valakinek a film? :D

Bellusov Creative Commons License 2014.12.27 0 0 3316

Szia!

 

Nekem megvan a film (A medvevadász), nem tudom, megszerezted -e már!

 

 

Üdv, Béla

 

 

bellusov@gmail.com

Előzmény: s_titánia (1452)
tpp1 Creative Commons License 2014.12.24 0 0 3315

Boszorkányszombat

Előzmény: Orsi000 (3313)
v_peti Creative Commons License 2014.12.24 0 0 3314

Aranyhaj?

Előzmény: Orsi000 (3313)
Orsi000 Creative Commons License 2014.12.23 0 0 3313

Hello :)
Régebben láttam egy filmet, egy hercegnőről szól aki egy kastélyban élt, régebben láttam már igy mintha elvarázsolt dolgok is lettek volna, beszélő állatok. Egy rendezvényt szerveznek és ez fura mindenkinek, mivel sosem volt semmi sem ott. Egy srga ruhában árt kint valami parkban egy fiuval sétált és mindenki bámulta h micsoda szép. Valakinek nem ugrik be erről valami?

Eddy_ Creative Commons License 2014.12.23 0 0 3312

Az lesz az...! :-D Köszi! :)

Előzmény: Törölt nick (3311)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.23 0 0 3311

Ez szerintem a SZALMAKUTYÁK, amelyből kettő is van: az eredetit Sam Peckinpah rendezte, a nyápic férjet Dustin Hoffman játszotta.

 

http://www.port.hu/szalmakutyak_straw_dogs/pls/w/films.film_page?i_film_id=43817

 

A remake 2011-es, és szerintem jóval gyengébb az eredetinél:

 

http://www.port.hu/szalmakutyak_straw_dogs/pls/w/films.film_page?i_film_id=117613

Előzmény: Eddy_ (3310)
Eddy_ Creative Commons License 2014.12.22 0 0 3310

Sziasztok!

Pár éve láttam egy filmet, de már nem emlékszem a címére. (amerikai thiller)
Egy csaj visszatér a vidéki szülővárosába az újdonsült, elég "nyápic" pasijával. Ott a lány gyerekkori barátai elkezdik Őket zaklatni (egy kocsmás jelenet van előttem), majd eldurvul a helyzet a férjet békülési szándékkal elviszik vadászni, majd ez alatt többen is megerőszakolják a lányt... aztán ha jól emlékszem jön a véres bosszú...
Ha valakinek ismerős és tudja a címét kérem írja meg! Köszönöm!

eroberter Creative Commons License 2014.12.13 0 0 3309

Azért én csak szeretnék erről meggyőződni, ha valahogy módomban állna :)))))

 

Egyébként akkor ez a két alanti jelenet a film elejéből van?

 

Mellesleg hány de hány ilyen (jól induló és uncsivá váló) külföldi filmet hájpolnak agyonra és nyomatnak orrba-szájba,  főleg ha amerikai...

Előzmény: Daller (3308)
Daller Creative Commons License 2014.12.12 0 0 3308

Egész jól indul, de aztán unalomba fullad az egész. A kritikák nem túloznak.

Előzmény: eroberter (3307)
eroberter Creative Commons License 2014.12.08 0 0 3307

Helló

 

Én a Törvénytelen című 1994-es magyar filmet keresem. Annyi rossz, lehúzó kritikával illették már, hogy szerintem az eddigi ismereteim alapján nagyon is jó és érdekes lehet...

 

Nem vette fel valaki anno a tévéből, mikor adták? 

Egyetlenegyszer ment a DunaTv-n, azóta gyakorlatilag teljesen eltüntették.

 

((Pedig ha amerikai B, vagy Zs kategóriás film lenne, már számtalanszor lement volna a Film+-on, vagy a C8-on...))

 

Két részlet belőle

 

 

 

 

Mondjon bárki bármit, ez alapján a két rész alapján nem tűnik annyira borzalmasan rossz filmnek, valami mást sejtek az eltüntetése hátterében...

 

x153624x Creative Commons License 2014.12.08 0 0 3306

És nem ugranak be film címek?

Vagy esetleg az amit keresek,vagy valami más jelenet a filből?

Előzmény: Törölt nick (3295)
histván Creative Commons License 2014.12.04 0 0 3305

Technikai kérdés: ios op.rendszererre,ncore-ról hogy megy macera nélkül

az eredeti nyelven+feliratos filmek letöltése?

Előzmény: anatlnagy593 (3304)
anatlnagy593 Creative Commons License 2014.11.13 0 0 3304

Sziasztok

Nem túl rég ment egy kalandsorozat 4 részben az M2-n.

Jack Holborn címmel. Ha valaki felvette kérem jelezze.

cicuss013 Creative Commons License 2014.11.09 0 0 3303

Egy horror vagy thriller filmet keresek. Annyira emlékszem belőle hogy egy szőke nő a főszereplő ami átváltozik valami sáska szerű lénnyé aminek az egyik keze egy nagyon hosszú késszerű valami amivel az embereket gyilkolja a földön(felszúrja őket), majd bebábozza őket. mikor az emberek orvoshoz mennek bent a rendelőben megölik őket majd egy ilyen alagútszerűségbe kerülnek nyálkás óriástojásnak bábozva. A film végén pár életben maradt ember megtalalja a fészküket ahol rengeteg bebábozott ember volt már arra vártak hogy kikeljenek. ezt a helyet robbantják fel. nem a lény című film és nem is az alien viszont hasonlít a lény című filmhez. Bocsi ha "kissé" értelmetlenül fogalmaztam, remélem tudtok segítenimezek alapján. Előre is köszönöm a válaszokat!

Ancsika Papp Creative Commons License 2014.11.07 0 0 3302

Sziasztok! 

Az a film, amit keresek már nagyon régen láttam, talán még gyerekkoromban! Igazából csak egyetlen egy rész maradt meg és szerintem az sem pontos, szóval bocsánat, de remélem tudok segíteni.. :)

Fiatal gyerekek, olyan huszonévesek lehettek, történt egy haláleset köztük, és volt egy fiatal csaj, aki papírra írta gondolatait, majd felállt egy igen magas épületen lévő erkélyre és elégette azt a cetlit. A többiek viszont azt hihették, hogy le akar ugrani. Valami ilyesmi vagy hasonló filmcímeket várok.  Tényleg ez mind amire emlékszem! Ne haragudjatok! Előre is köszönöm! :)

törpike256 Creative Commons License 2014.11.06 0 0 3301

Sziasztok! Egy filmet keresek kb 10 éve láttam egyetlen egyszer, azóta se a tvben. A lényeg hogy egy kislány megfulladt egy tóban és azt hitték véletlen. De a kislány szelleme elkezd kommunikálni az édesanyjával jeleket adván hogy gyilkosság volt és hogy ki ölte meg. Ha valaki tudná a címét nagyon hálás lennék!

 

Egy sorozatot is keresek szintén kb 10 éve ment az rtlen ha jól emlékszem. Kis részletekre emlékszek, hogy a kisfiú beteg volt benne valamilyen gyógyíthatatlan beteg. Az anyukájával éltek talán valami sivatagban vagy nem tudom de furcsa lények laktak arra akik a földből jöttek mindig elő, a kisfiúval kommunikáltak csak. Szintén a címét keresném :)

X polgártárs Creative Commons License 2014.10.31 0 0 3300

És remek zenéje volt... Cirbolya és Borbolya.

http://hu.wikipedia.org/wiki/Cirbolya_%C3%A9s_Borbolya

 

Előzmény: Dash 9 (3299)
Dash 9 Creative Commons License 2014.10.31 0 0 3299

Üdv!

 

Egy 80-as évek beil mesefil címe érdekelne. Talán két favágó volt a főszereplő, egy ducibb és egy átlagos termetű. Ami nagyon megragadt bennem, ahogy kezdődött, ill. ahogy vége lett: Kezdéskor egy fa törzse mögül kezdett a kép nyitni egy erdő felé, így nőtt fokozatosan a látószög, a végénél pedig fordított volt a sorrend.

 

Köszönöm a segítséget!

szeretemaférfiakat Creative Commons License 2014.10.29 0 0 3298

Sziasztok! :) Remélem valaki tudd segíteni mert égen földön kerestem már mindenhol de nem találtam meg a filmet.

A film régi~ kínai/japán film. :) Pontos leírást nem tudok adni róla. De azt tudom hogy volt benne egy nő meg férfi meg kutya is. A nő az ilyen ?röfögve? nevetett. A nőt a film vége felé talán ha jól emlékszem megölik. A film végén meg van egy "szekta" és megtámadják a férfit. Valami PIRAMIS os cucc lebeg felettük. :) Nagyon vicces volt, sokat nevettem rajta. Köszönöm előre is a válaszokat! :D

pobeda Creative Commons License 2014.10.24 0 0 3297
Előzmény: Liliana28 (3296)
Liliana28 Creative Commons License 2014.10.24 0 0 3296

VALAKI SEGÍTSEN LÉGYSZI NAGYON FONTOS!

 

valahol van már fent MAGYART FELIRATTAL a "ha maradnék" című film? :) 

 

ha valaki tudja hogy hol tudnám megnézni az segítsen légyszives és dobjon meg egy linkkel :)

 

gabora.liliana@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.23 0 0 3295

Úgy van, ahogy írod. Jót mulattam azon, hogy „az egészség csatornájá”-n (ez volt a Szív Tv szlogenje), egymást érték a véres horrorok és akciófilmek, röpködtek a levágott végtagok, és ritka volt, hogy valamely szereplő mondjuk egy békés szívinfarktusban múlt volna ki.

Előzmény: v_peti (3294)
v_peti Creative Commons License 2014.10.21 0 0 3294

Rémlik valami, sok véres akciófilm volt annó ezeken a kábelcsatornákon!

Előzmény: x153624x (3291)
Gigi1218 Creative Commons License 2014.10.20 0 0 3293

Sziasztok! 
A film amit keresek, szerintem legalább 15-20 éves film. Kb. a '60-as években kezdődik a történet, amikor még az afro-amerikaiakat nem fogadták el. A film úgy kezdődik, hogy egy fekete férfi hazaérkezik, és a saját kocsibeállóján lelövik. Van is gyanúsított, ám nem kerül börtönbe. Évekkel később egy ügyvéd? megtalálja az ügyet, és újra elkezd nyomozni, felkeresi a férfi özvegyét is, és megígéri, hogy börtönbe juttatja a férje gyilkosát. Ennyire emlékszem, remélem valaki tud segíteni. Köszönöm előre is! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!