Keresés

Részletes keresés

Jóvágású fiú Creative Commons License 2007.09.24 0 0 130

Inkább szűkület. Mutasd meg dokinak.

Előzmény: boyss (98)
Jóvágású fiú Creative Commons License 2007.09.23 0 0 129

Ezt írtad:

 

"Próbáltam, nem találtam. Igazából az sem esik jól, ha vízbe teszem vagy kiveszem a vízből. A gyenge zuhany víz alatt még rendben van, az erős már fáj. Azt próbáltam, hogy levetkőztem, hanyattfeküdtem, hátrahúztam a fitymám és úgy tartottam, közben tévét néztem vagy fél óráig, hátha szokja közben. Nem tűnt fel, hogy kevésbé érzékennyé vált volna, viszont utána nem ment vissza a helyére teljesen a fityma, ami megint kényelmetlen, időnként fájdalmas volt."

 

A makk túlérzékenysége csak hetek alatt múlik el, egy félórás szellőztetéstől nem. Viszont amit írsz, vagyis, hogy nem megy vissza a helyére, az tipikus jele a fitymaszűkületnek, szóval nyomás orvoshoz!

Előzmény: Gaewiev (128)
Gaewiev Creative Commons License 2007.09.23 0 0 128
Próbáltam, nem találtam. Igazából az sem esik jól, ha vízbe teszem vagy kiveszem a vízből. A gyenge zuhany víz alatt még rendben van, az erős már fáj. Azt próbáltam, hogy levetkőztem, hanyattfeküdtem, hátrahúztam a fitymám és úgy tartottam, közben tévét néztem vagy fél óráig, hátha szokja közben. Nem tűnt fel, hogy kevésbé érzékennyé vált volna, viszont utána nem ment vissza a helyére teljesen a fityma, ami megint kényelmetlen, időnként fájdalmas volt.
Előzmény: mardukat2 (127)
mardukat2 Creative Commons License 2007.09.18 0 0 127
"1-2 perc? 1-2 másodpercig nem bírom..." Ez csak technika kérdése. Biztos lehet találni olyan kellöen finom modszert ami elég hatékony és nem túlságosan fájdalmas.Puha szövet darab,vékony vízsugar,sima érintés mozgás nélkül. "Az én lemezemet ismered, elég sokat írkálok ide, szerintem a körülmetélés segítene," Ez szerintem tulzás lenne.Szép lassan,fokozatosan kilehet tágitani a szükséges mértékben.A lényeg hogy nagyon lassan akkor biztosan nincs sérülés.
Előzmény: Gaewiev (125)
Jóvágású fiú Creative Commons License 2007.09.18 0 0 126

Már korábban is mondtam neked, hogy a makkod fokozott érzékenysége (=túlérzékenység) az akut fitymaszűkület egyik jellegzetes tünete. Tudom, hogy csak akkor szeretsz fogorvoshoz menni, ha már fáj a fogad, de a szűkület esetén nem a fájdalom az, ami orvosi beavatkozásért kiált, hanem maga a szűkület. Komolyan mondom.

 

Nem tudom a doki mit fog javasolni, de mindenképpen meg kell neki mutatni. Az én lemezemet ismered, elég sokat írkálok ide, szerintem a körülmetélés segítene, de ha nagyon nem akarod, akkor is az orvossal kellene megbeszélni, mi lehet az alternatív megoldás.

Előzmény: Gaewiev (125)
Gaewiev Creative Commons License 2007.09.17 0 0 125
1-2 perc? 1-2 másodpercig nem bírom...
Előzmény: mardukat2 (124)
mardukat2 Creative Commons License 2007.09.17 0 0 124
Akármennyire is túlérzékeny, idövel elmúlik.Csak szoktatni kell.Finoman hozzáérni,dörzsölni.Kezdetben elég 1-2 perc ha nagyon érzékeny.Max pár honap alatt megszünik.
Gaewiev Creative Commons License 2007.09.17 0 0 123
Nem tudom, hogy nála ugyanaz-e a helyzet, mint nálam, de az "érzékeny" szó nem jó kifejezés. Van a makkomon olyan rész, amit ha nagyon finoman és óvatosan hozzáérintek a hasamhoz, akkor nem fáj, de csak az érintés - ha súrlódik, akkor az már fáj. Ha pedig a makkom pereméhez ér hozzá valami, az annyira fáj, mint egy érzéstelenítés nélküli fogfúrás. Éppen ezért az a módszer, hogy "hátrahúzom a makkot és úgy teszem be az alsónadrágba", az nem járható.
Előzmény: Törölt nick (121)
Jóvágású fiú Creative Commons License 2007.09.17 0 0 122

Csatlakozom X-perthez, azzal a kiegészítéssel, hogy akármilyen kismértékű a szűkületed, mindenképpen műtéti megoldásra van szükség. A hátrahúzva tartott fitymával csak akkor kísérletezz, ha a fitymád merev állapotban, teljesen hátrahúzva sem szorit. Ellenkező esetben a dolog kockázatos, mert a hátrahúzva tartott, de szűk fityma akár egy napközbeni spontán erekció következtében is beszorulhat a makk mögé, s akkor azonnali sebészeti megoldás kell.

 

A rövid féket lehet szimpla átvágással kezelni, de sokszor kiderül, hogy nemcsak rövid fék probléma volt, hanem szűkület is. Olyan esetben újabb műtétre, körülmetélésre van szükség.

 

Olvasgasd a honlapot: www.korulmeteles.hu, s ha kérdésed van, jelentkezz.

Törölt nick Creative Commons License 2007.09.17 0 0 121

Hordd folyamatosan hátrahúzva a bőrt, és hamarosan megszokja. Kb 1 v 2 hétig bizonyára kelemetlen lesz, ha tényleg ennyire érzékeny, lehet, h le is hámlik ról a a bőr, dehát valamit valamiért. Testresimuló alsót hordj, amiben nem "himbálózik" az segít. Pár hét után fel sem tűnik, hogy nincs rajt fityma. Ha viszont a legenyhébbnél nagyobb fokú a szűkületed, érdemes körülmetéltetni, hogy később se legyen gond vele. Nekem nem volt szűkületem, úgy csináltattam meg, de még így is sokkal jobb a szex, hát még ha eddig gond lett volna vele...

Előzmény: number20 (120)
number20 Creative Commons License 2007.09.17 0 0 120

Hát nem tudom te mit értesz az alatt hogy szüntessem meg ezt a problémát. Ha tudnám hogy hogyan lehet akkor megtenném. De nekem erre még senki nem adott választ...

Előzmény: Törölt nick (119)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.14 0 0 119

Változtatnod kell ezen az érzékenységen, mert az még elmegy, hogy maszti közben nem fogdosod a makkodat, de ha sor kerül rá, hogy dugod be egy punciba? A helyedben még azelőtt megszüntetném a problémát, minthogy akkor legyen kelemetlen mindkettőtöknek. Inkább most 2-3 hét kényelmetlenség mint akkor az égés...

Előzmény: number20 (115)
number20 Creative Commons License 2007.09.11 0 0 118

Sztem fékproblem lesz... Köszi a segitséget mindkettötöknek!

Előzmény: gyorslovetu (117)
gyorslovetu Creative Commons License 2007.09.11 0 0 117
Még szerencse hogy az megy :)
Szal, ha fékproblem van akkor ha lehúzod, a fék szinte belevág a makkba és lefele hajlitja a makkot. Ha csak ez, akkor kisebb a műtét, csak a féket metszik el és rendbejössz. De ha körben, mindenhogy szoros a bőr akkor se biztos hogy teljesen le kell vágni. Vannak középutas megoldások.
Az érzékenységre nincs tippem csak az hogy muszáj lesz szoknod. Másnak is ment. Sok szerencsét.
Előzmény: number20 (115)
Jóvágású fiú Creative Commons License 2007.09.11 0 0 116
Amúgy az érzékeny makk is a fitymaszűkület egyik mellék-tünete .... Körülmetélés után kb 2-3 hét alatt meg lehet szokni a fedetlenséget.
Előzmény: number20 (115)
number20 Creative Commons License 2007.09.11 0 0 115
Dehogynem. De a makkomat nem fogdosom közben :)
Előzmény: gyorslovetu (113)
number20 Creative Commons License 2007.09.11 0 0 114
Oké én értem miröl beszélsz. Csak ha ilyen baromira érékeny a makk akkor mégis mit kezdhetnék vele? Ha nem lenne rajta a fityma akkor nem kicsit fájna bármihez is hozzáér. Ez nem hinném hogy elmulik egyik pillrol a másikra (sajnos)
Előzmény: Jóvágású fiú (111)
gyorslovetu Creative Commons License 2007.09.11 0 0 113
nem indiszkrécióból, de akkor nem is masztizhatsz?
Előzmény: number20 (112)
number20 Creative Commons License 2007.09.11 0 0 112
Az érzékenységre mondom hogy mintha nem is tudnának rola. A tanácsodat meg sajna nem tudom megfogadni mert ha csak hozzáérek az is baromira fájdalmas. :(

Előzmény: gyorslovetu (109)
Jóvágású fiú Creative Commons License 2007.09.11 0 0 111
De lehet. Mindenképpen mutasd meg dokinak. A körülmetélés meg nem olyan nagy cucc, s a fedetlen makk meg nagyon kényelmes.
Előzmény: number20 (110)
number20 Creative Commons License 2007.09.11 0 0 110
oké köszi. amugy nem lehet a rövid fék a hiba? A körülmetélést tuti nem vállalnám mert nem tom elképzelni mi lenne az érzékeny makkocskával ha semmi nem védené...
Előzmény: Jóvágású fiú (108)
gyorslovetu Creative Commons License 2007.09.11 0 0 109
dehogynincs ilyenre orvosi vélemény. Ez a fitymaszűkületbe tartozik, de szerencsés vagy mert csak kis foku. Orvosi könyvek is írják hogy különböző foku esetek léteznek, eseti elbírálás kérdése mindegyik.
Nézesd meg dokival. Az érzékenységet pedig jó lenne lejjebb vinni pl ugy hogy szabad idődben külön nedvesités nélkül simized :)
Előzmény: number20 (107)
Jóvágású fiú Creative Commons License 2007.09.11 0 0 108
Ez egy enyhe fokú fitymaszűkület, ugyanis a fitymát teljesen mereven is könnyen előre-hátra kell tudni húzni. Mutasd meg dokinak. Nem feltétlenül kell műtét, de lehetséges. Olvasnivalót itt találsz: www.korulmeteles.hu
Előzmény: number20 (107)
number20 Creative Commons License 2007.09.11 0 0 107

Megnyugtato. Én is hasonlo helyzetben vok, igaz én nehezen de hátra tudom huzni a fitymát merev állapotban is, de a makkom nekem is baromi érzékeny. Ugyhogy ezen nem tom hogy lehetne segiteni. Ez gondolom nagyon ritka dolog mert iagzábol ilyenre nem láttam semmiféle orvosi javaslatot, olyan mintha nem is létezne ez a probléma.

Előzmény: Gaewiev (106)
Gaewiev Creative Commons License 2007.09.04 0 0 106
A doki nem ezt mondta, hanem azt, hogy az érzékenység nem szokott gondot okozni, de néha előfordul. Ez olyan dolog, mint a mandulaműtét, az is teljesen rutinszerű, veszélytelennek mondják, csak évente egy-két ember belehal (a statisztikában szinte nem is látszik).
Előzmény: Jóvágású fiú (97)
Dani142536789 Creative Commons License 2007.09.04 0 0 105
Hülye tanácsokat nem fogadok meg!
hamvasszirom Creative Commons License 2007.09.04 0 0 104

Kedves Dani!

Javaslom, hogy hívd fel a 06 90 603 625-ös telefonszámot! Itt találsz szexuális tanácsadást, illetve hímvessző tornát is.

Előzmény: Dani142536789 (102)
Jóvágású fiú Creative Commons License 2007.09.04 0 0 103
Dani, azért nem kellene barkácsolni, hanem meg kellene mutatni orvosnak. Ha kell, segítek. Nézd meg a www.korulmeteles.hu honlapot, ott van szó a fitymaszűkületről!
Előzmény: Dani142536789 (102)
Dani142536789 Creative Commons License 2007.09.03 0 0 102
Szia!

Köszi a választ!A kérdésekre a válaszom: igen,igen.
Már nézegettem egyik honlapon,és ott részletesen le volt írva.
Az volt a bajom,hogy fájdalommal együtt tudtam csak felhúzni erekcióban a péniszemet,de láttam az interneten,hogy próbálkozni kell a felhuzással erekcióban is.Én ezt is tettem,csak óvatosan,hogy nehogy valami bajom essen.És mintha most könnyebben tudnék vizelni,úgy vettem észre.Erekcióval szerintem még most is fáj egy kicsit felhúzni a péniszemet,de,ha többször felhúzogatom erekcióban,akkor szerintem egyre jobb lesz.Eléggé megrémültem,amikor láttam a fórumot,de hülye módszereket nem alkalmazok.
masszőrpár Creative Commons License 2007.09.03 0 0 101

Szia Dani!
Mi előtt tanácsot adnék a következőket  tisztázzuk:
Amikor nincs erekciód és a fanszörzet felé húzod a fitymát, a makkról teljesen lecsúszik? Ilyenkor úgy nézki, mintha a makk egy kalap vagy korona vagy sapka ként ülne a pénisz hegyén. A makk gallérja alatt helyezkedik el a koronaárok mint egy nyak.
Hátrahúzott álapotban nem húz jobban a féknél a bőr? A fék a hugycső felöli oldalon a makktól kiindulva halad a herezacskó felé.
Tehát: nyugalmi állapotban fedi a makkot és amikor hátrahúzod a koronaárok mögé gördül a fitymád?
Válaszolj és folytathatjuk.


A pénisz test és a makk gallérja között egy úgy nevezett korona árok helyezkedik el.
Az is gyakran előfordul,hogy a makk gallérjához is
Amikor nincs erekcióban a péniszed a makkról lecsúszik teljesen a fitymád?

 

Előzmény: Dani142536789 (100)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!