Keresés

Részletes keresés

J.Firpo Creative Commons License 2013.03.25 0 0 10152

Srácok ne már...még az élő fába is?! :-) 500 db azért nem olyan kevés...és ha többet adtak ki? Csak ezért vettétek meg? Hát akkor...?! Én nagy spíler vagyok a kötözködésben, de ez már tényleg felesleges... ;-) Csak a Puffin ad erőt és mindent lebíró akaratot!

Előzmény: karesz.ko (10150)
Inner Circle Creative Commons License 2013.03.25 0 0 10151

Az Ördög 1-ből az "Úgy ültek ott, mint két megriadt őzike..." jelenet kellene nekem online, fenn van valahol a neten? Persze feltehetném én is a Tubéra, csak rá kellene jönnöm, hogyan kell :D

Előzmény: karesz.ko (10150)
karesz.ko Creative Commons License 2013.03.25 0 0 10150

Sziasztok!

Az ördög 1,2-ről lenne észre vételem,a disz dobozon ugyan nincs feltünttetve

a dvd maszter kis film.de az extráknál  se szerepel.

előzetesbe pedig szerepel.a dvd maszter kis film.hogy is van ez?

tud róla valaki?

Más-A médiaba még kapható,Ha 500db limitált kiadás van

már rég elkelett volna fogynia.Számoljuk már össze ,hogy hányan vásároltuk meg?

Nálam 1db

nálad.... és igy tovább.

Üdv: Karesz.ko

Gebbbe Creative Commons License 2013.03.23 0 0 10149

Írtam egy mailt neked :) Remélem hasznosnak találod. ;)

Előzmény: Zoli_78 (10148)
Zoli_78 Creative Commons License 2013.03.23 0 0 10148

Köszi.

Azt hittem a Piedone VHS-k már megvannak neked. :) Egyelőre sajnos nem tudok, de ha látok/találok, akkor szólni fogok.

Előzmény: Gebbbe (10147)
Gebbbe Creative Commons License 2013.03.23 0 0 10147

Jut eszembe, nem tudsz valahonnan Piedone VHS kazikat ? :$

Előzmény: Zoli_78 (10145)
Gebbbe Creative Commons License 2013.03.23 0 0 10146

Igen megmaradt. Egyszerre elindítottam a Mokép kazikkal, hogy összehasonlítsam.

Előzmény: Zoli_78 (10145)
Zoli_78 Creative Commons License 2013.03.23 0 0 10145

Megtudja valaki mondani, hogy a filmek elején (ördög 1-2) megmaradt-e a stáblista felolvasása? :)

Előzmény: Gebbbe (10134)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.21 0 0 10144
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.21 0 0 10143

Aki barátot talál, kincset talál.", ahogy azt a Kincs, ami nincsből már jól tudjuk. Ezen a vonalon elindulva, vágtunk bele egy Bud Spencer és Terence Hill témájú chatszoba megalapításába! Fogtuk tehát magunkat és lefektettük Százszorszépváros alapjait.A BSTH Chat-el azt a lehetőséget szeretnénk biztosítani, hogy minőségi és igényes beszélgetéseket folytassatok,főképpen BSTH filmekkel kapcsolatos dolgokról/eseményekről, kedves és értékes emberek gyülekezőhelye legyen, ahova bármikor felüdülés jönni. A feladat tehát: a szoba benépesítése Ellenben a Pongo-pongo szigettel, ezt a helyet ne tartsa titokban senki, rajzoljon csak térképeket mindenkinek hogy idetaláljanak. (a váltóláz ne legyen akadály!)

J.Firpo Creative Commons License 2013.03.20 0 0 10142

Immáron nekem is itt figyel a díszdoboz... :-)

karesz.ko Creative Commons License 2013.03.19 0 0 10141

 

 

 

 

Sziasztok! Benne vok,a 500elitbe én is.Március 14-én

szereztem be.

Minden dísz dobozos kiadást megkell becsülni.

köszönjük Wiam film.

Kérdés lesz a folytatása? Piedone digi pack,

Őr angyalok,Extra large2 stb....

 

 

High-8 Creative Commons License 2013.03.18 0 0 10140

sztem meg értékeld,h ez a kiadó foglalkozik azzal,h ilyen minőségben adja ki ezeket az ősrégi filmeket Mo.-on ne pedig abba kössél bele,h istenem hiányzik 30 mp a filmből,hibákat bármiben könnyű találni!

Előzmény: Mikey-Soft (10139)
Mikey-Soft Creative Commons License 2013.03.17 0 0 10139

Ugyanezt írtam az Xpress vonatkozó fórumába, elég tanulságos, mert sajnos egy az egyben a neten fellelhető német verziók jelentek meg lemezen:

 

Ma megvettem, hát elég vegyesek a benyomásaim. A külcsín nagyon szép, a belbecs már annyira nem, főleg hogy a beígért vágatlan változatokat nem sikerült abszolválni, az első részből kerek 1 perc hiányzik, köztük az emblematikussá vált "sárgaláz a lepratelepen" végű mondat, plusz nüansznyi snittek, de akkor sem a teljes verzió sajnos.

A második rész esetében a kimaradt jelenetek nem kerültek vissza a filmbe, csak külön nézhetőek meg olasz hanggal és magyar felirattal, ráadásul a második "kivágott" 30 másodperces szcéna végig benne van a filmben, de a maradék kerek 6 percnyi anyag az viszont valóban újdonság, ezekkel együtt mondhatjuk, hogy a teljes 121 perces ős-eredeti verziót megkaptuk, igaz darabokban...

A legszomorúbb az az, hogy a második rész a németeknél komplett változatban is megjelent

Pozitívum, hogy a filmek végre valóban az eredeti 2.35:1-es képarányban láthatóak, de az első rész vágott mivolta miatt azért haragszom, főleg mert a korábbi hígfos kiadású RTL-es lemezen a vágatlan verzió volt fent, minden hibája ellenére...

Úgyhogy ez elég felemásra sikerült eresztés volt, ráadásul kurva drágán. Visszavinni mondjuk nem fogom, mert kedvencekről van szó, de kicsit elgondolkodtató, hogy valóban megéri-e...

High-8 Creative Commons License 2013.03.17 0 0 10138

nekem egy 110-en vhány perces verzió van meg ami felújított dvd képpel rendelkezik és vszínűleg a német és olasz dvd kiadás összevágva,105perces vicos szinkron+kimaradt jeleneteket feliratozva,tökéletes számomra!

Előzmény: Mikey-Soft (10133)
MC Snake Creative Commons License 2013.03.16 0 0 10137
(... iPad)
Magyarán en is megvettem. :)
Előzmény: MC Snake (10136)
MC Snake Creative Commons License 2013.03.16 0 0 10136
Na, en is beszámoltam a Duna pláza-Belize media markt-bol.
Nagyon igényesen néz ki, mar ezért megérte :)
Mikey-Soft Creative Commons License 2013.03.14 0 0 10135

Jövő héten én is beújítom, remélem jut még...

 

Majd egy elemzést azért szívesen vennénk szerintem mindannyian, na meg a két film pontos hossza is érdekelne, amit a lejátszó kiír rájuk...

 

A második rész eddig nem látott jeleneteinek mibenléte is érdeklődéssel tölt el...

Előzmény: Gebbbe (10134)
Gebbbe Creative Commons License 2013.03.14 0 0 10134
Beszereztem a díszdobozt az Árkád Media Marktban. Akit érdekel menjen, van még 6-7 darab. Még hazafelé tartok, egyéb infom nincs róla. :-)
Mikey-Soft Creative Commons License 2013.03.14 0 0 10133

Az olaszok nem adtak ki 110 perces verziót, maximum VHS-en anno. A DVD-kópiájuk ugyanúgy 90 perces, mint a magyar változat, amit tévében szoktak adni, meg ami 1993-ban moziban is be lett mutatva, jómagam az azóta bezárt Csokonai filmszínházban néztem meg bemutatásakor. Meg is lepődtem, amikor elkezdődött, mondván, hogy ez a film nekem megvan, csak Gyémántvadászok a címe...

 

Nekem 3+1 változatról van tudomásom:

 

1. Van a VICO-féle kiadás

 

2. Ott a vágott olasz, 90 perccel (a Mokép-féle magyar kópiával megegyezik, az angol nyelvű főcímeket kivéve)

 

3. A német DVD-verzió 101:13 hosszúságú (a nettó film a Tobis-logót kivéve), ebben rengeteg olyan jelenet van, amik a vágott olaszban nincsenek, de ez fordítva is igaz, a németek is kivágtak olyan szcénákat, amit az olasz verzió tartalmaz

 

+1. Az eredeti olasz 122 perces változat, ami ugye nem megerősített senki részéről, mivel az 1972-es premier óta senki nem láthatta...

 

Ha a német és az olasz verziókat össze lehetne szerkeszteni, ki lehet hozni a legteljesebb verziót a jelenleg elérhető alapanyagokból, de még ez sem lesz 122 perc hosszú.

 

Amivel számolni kell, hogy a hordozón kiadott európai verziók 4%-kal gyorsítva vannak a PAL-rendszer miatt, így ha az eredeti 122 percet mozis hosszra kell érteni, az DVD-n már csak kb. 116 percet tesz ki...

Előzmény: High-8 (10132)
High-8 Creative Commons License 2013.03.14 0 0 10132

vicos 105perces,amit az olaszok kiadtak az a leghosszabb ha jól emlékszem 110perces,az van meg nekem is szép képpel!

Előzmény: Mikey-Soft (10131)
Mikey-Soft Creative Commons License 2013.03.14 0 0 10131

Én elhiszem, nyugi. Amúgy szerintem jobb is így, nem kell bolygatni az eredeti szinkront...

 

Viszont ha netán még ebben az életben előkerülne a Mindent bele, fiúk! eredeti, 122 perces vágatlan kópiája (az eredeti negatív sanszos, hogy a teljes filmet tartalmazza, akárcsak az Ördög 2 esetében), ott sajnos új szinkront kell készíteni, mivel egyik magyarítása sem fog stimmelni, a VICO-szinkron 103 perces, a Mokép-es viszont csak 91...

Előzmény: High-8 (10130)
High-8 Creative Commons License 2013.03.13 0 0 10130

jóban vok a kiadó tulajdonosával,szóval nekem elhiheted,h nem lesz szinkronizálva,amúgy is ott van a borítón,h kimaradt jelenetek felirattal!

Előzmény: Mikey-Soft (10126)
Gebbbe Creative Commons License 2013.03.12 0 0 10129

Meccset nézek, meg kis véleményt írtam a Vadnyugat BD-ről.  ( ha érdekel, akkor itt található: http://www.bsth.clans.hu/news.php?item.60.6 )  A Mindent bele fiúkat meg bármikor megnézheti az ember reklám nélkül is. Legyen szó a Gyémántvadászok VICO VHS-ről, vagy a dvd kiadásról :) Tv-ben nem nézek már BSTH filmet sem, utálom a reklámokat.

 

Ha legközelebb megjelenik valamely kiadás, akkor nagyon szívesen venném, ha mint jobban hozzáértő segítenél nekem, vagy akár Te magad is írhatnál az oldalra. Jelenleg egyedül csinálom az egészet. Persze ha nincsenek ilyen ambícióid, akkor is szívesen és örömmel olvasom bármely kritikádat. Sokat segítenek a vásárláskor. ( bár akkor is megveszem, ha úgymond sz*r, mert a BSTH történelmünk része akkor is. ahogy a BEST Hollywood féle Isten megbocsájt is, vagy az első megjelenésű Zsoldoskatona. vagy a ... lehetne sorolni, de mind a polcon feszít :) )

Mikey-Soft Creative Commons License 2013.03.12 0 0 10128

Azon kívül, amit ide berakott a fórumtárs, én sem találtam róla semmit neten...

 

Nocsak, más sem nézi a Mindent bele, fiúk!-at a Film+ csatornán? Mondjuk az a szarrávágott verzió amit vetítenek, valóban kihagyható. A gond csak az, hogy annak a filmnek sehol a világon nincs vágatlan kópiája. Majd talán ha HD-ben jelenik meg, ott kénytelenek az eredeti negatívról dolgozni... :)))

Előzmény: Gebbbe (10127)
Gebbbe Creative Commons License 2013.03.12 0 0 10127

Ez engem is nagyon érdekelne. Csak a Media Markt ban lesz kapható? Mert én semmi infót nem találok még róla :( Lehet csak én bénázok.

Előzmény: Mikey-Soft (10126)
Mikey-Soft Creative Commons License 2013.03.12 0 0 10126

Szerintem meg pont azért kerül ennyibe a kiadvány, mert kipótolták azt a 7-8 percet, ami eddig hiányzott. Jobban belegondolva, csak Bujtor hiányzik belőle szignifikánsan, a többi azóta eltávozott színész szerintem felmondta az összes szöveget, mert a kérdéses jeleneteknél nem éreztem hiányosnak a filmet...

 

Na meg annak idején a Viva Django-t is le kellett szinkronizálnia ugyanennek a kiadónak (ott ráadásul a teljes filmet, nem egy kis szeletét), mégis belefért az 1990.-es induló árába...

 

Vagy netán már láttad a kész korongot, hogy ennyire biztosra veszed? Nem kötekedésképpen, csak kíváncsi vagyok...

Előzmény: High-8 (10122)
J.Firpo Creative Commons License 2013.03.12 0 0 10125

Megkérdeztem, március 20-án fog megjelenni a Media Markt-ban...

Előzmény: Mikey-Soft (10124)
Mikey-Soft Creative Commons License 2013.03.12 0 0 10124

A Media Markt újságban március 12-re, azaz a mai napra van datálva a megjelenése...

 

Ez a Wiamfilm gondolom ugyanaz, akik a Kincs, ami nincs "Blu-ray"-t is megjelentették. Gondolom tanultak a fiaskójukból, hogy ne adjanak ki HD-ben nem létező filmeket felkonvertálva. Azt a filmet is DVD-n kellett volna kiadni tisztességesen, vagy legalább megvárni, amíg a németek kinyomják valódi HD-transzferrel, és azt kiadni...

 

Bár az Ördög 2-ből már kétfajta BD-kiadás is napvilágot látott külföldön, azt esetleg hozhatnák HD-ben...

Előzmény: High-8 (10123)
High-8 Creative Commons License 2013.03.12 0 0 10123

jövő héten tudtommal!

Előzmény: MC Snake (10120)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!