Keresés

Részletes keresés

Latex Bond Creative Commons License 2006.09.14 0 0 3851

Kedves Érintettek!

 

A Frusztráció Fétis Parti honlapja ezennel megújult, a partival kapcsolatos híreket ezután főként ott tesszük közzé és nem ezen a fórumon.

Akit a parti érdekel, mostantól látogassa a Frusztráció Játszóház honlapját.

 

Az ott található üzenőfalon regisztráció nélkül is lehet kérdéseket feltenni, amire igyekszünk időben válaszolni.

 

Üdvözlettel,

Latex Bond.

Ateus Creative Commons License 2006.09.14 0 0 3850
Melyik képen? :)
Előzmény: wannabe (3847)
Zsuani Creative Commons License 2006.09.14 0 0 3849
Eddig még én sem voltam ilyenen, pedig érdekelne...
Előzmény: jozzee (3848)


jozzee Creative Commons License 2006.09.14 0 0 3848

Mivel én még életemben nem voltam fetishparty n így például azt se tudtam, hogy minden hó utlosó hétvégéjén van, én meg nézegettem a fetishaparty.hu t de vmi májusi rendezvényetek volt fent ....gondoltam biztos nem volt közben.

 

A 22. e meg már későn jött, így most sem fogom megtudni mi is ez az egész.... ::))

 

Akkor lesz október végén is? :)

 

Lehet hogy itt mindenki vágja rajtam kívül, de én télleg nem tudom :)

Előzmény: lakk-fetis (3846)
wannabe Creative Commons License 2006.09.14 0 0 3847

Van egy a képen látható latex maszkom eladó.

Eredeti csomagolásában, fekete zacskóban várja új gazdáját.

Árat egyelőre nem írok, a legmagasabb (értékelhető) ajánlat viheti a jövő héten.

lakk-fetis Creative Commons License 2006.09.13 0 0 3846

Kedves Latexjo

 

Eszreveteled jogos. De kosza hirek mar szallingoztak a partival kapcsolatban. Mivel a hely a napokban lett lefixalva igy csak most tudtuk feltenni hivatalosan. De most is mint mindig a honap utolso hetvegeje szokasosan fetish party.

 

Előzmény: latexjo (3845)
latexjo Creative Commons License 2006.09.13 0 0 3845
Szia lakk-fetis , hm a party datumot nagyon keson tetted fel. Enis akartam menni, csak mar van programom. Jo volna, ha legalab elore 1 holnapal tenned a partynak a datumat fel.
Előzmény: lakk-fetis (3843)
dark-angel Creative Commons License 2006.09.13 0 0 3844

Én csak akkor megyek, ha lesznek ott lakk zakós pasik és lesz forrócsoki is... :-)

Nem lehetne ezt a lakk zakós dolgot elörébb hozni? Jövőhét péntek még messze van...

Előzmény: lakk-fetis (3843)
lakk-fetis Creative Commons License 2006.09.13 0 0 3843

Kedves Mindenki akit erint

 

Felhivom mindenkinek a figyelmet arra, hogy szeptember 22-en ismet fetish party. A valtozas csak annyi, hogy uj helyre koltozott a party. Az uj cim: Nincs Pardon, Almassy ter 11.

Termeszetesen a party-n valo megjelenes feltetelei nem valtoztak :)

 

Bovebb info: www.fetishparty.hu

l.i.d. Creative Commons License 2006.09.13 0 0 3842
Itt vannak a képek is:
l.i.d. Creative Commons License 2006.09.13 0 0 3841
Hát kérlek szépen édes öcsém egy gyönyörűségesen szépséges piros lakk kesztyűt, és egy tuti csilli fekete lakk ujjatlan pólót rejtett a bélelt boríték, amit lakk-fetis postázott számomra. Bizony!
Előzmény: Törölt nick (3838)
tnb Creative Commons License 2006.09.12 0 0 3839
Szia, adj egy mail cimet.
Előzmény: Törölt nick (3838)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.12 0 0 3837

szeretettel meghívok mindenkit,most épülő szerény hajlékomba:

http://monophobia.blogdreams.com

 

sok tervem van,hogyan bútorozom be,azt sem tudom hol kezdjem...:)))

lesz itt minden idövel mi szem-szájnak ingere.:)

Ashton_Price Creative Commons License 2006.09.10 0 0 3836
Szerintem bőr! De nekem is tetszik!
Előzmény: lafun (3835)
lafun Creative Commons License 2006.09.10 0 0 3835
Ez nem tudom, hogy lakk, vagy bőr, de mindegy. Nekem tetszik!
latexlovaboy Creative Commons License 2006.09.09 0 0 3834
Ja, a lakkshop-ról hiányoznak képek! Néhány képről közli, hogy a kép nincs a szerveren.
latexlovaboy Creative Commons License 2006.09.09 0 0 3833
http://www.fetish-fantasien.de/home.html
Lycrafan Creative Commons License 2006.09.08 0 0 3832
6. Az "avagy a fétis varázsa" kategóriába tartozók, például akit a lycra érdekel, és várják, hogy felbukkanjon egy-egy hasonló érdeklődésű arc itt, külön lycra topic híján... (Néha előfordul!) :)
Előzmény: dark-angel (3818)
Ashton_Price Creative Commons License 2006.09.08 0 0 3831
Szia, Mikkamakka!

Tetszik a stílusod, jót derültem írásodon, és azt kell mondenom a dolgok nagyrészében igazad van. Az angol például nem igazán tesz különbséget bizonyos kategóriákban. Angol barátnőim mindig rám szoktak szólni, mikor latex-et emlegetek, hogy értik, de ők PVC-nek mondják azt is.
A különbség leginkább az anyag "esésén"látszik, meg ahogy te is mondod: mikor felveszed.
Sokszor találkozhatsz olyannal is - különböző shop-ok oldalain -, hogy ugyanazt a rucit meg lehet venni latexben is "PVC"-ben is, de akár lakk-ban is. Aztán hasonlítsd össze az árukat...!
Jó a latex, mert tényleg annak igazi a feelingje, q***va erős anyag, csak hát az ugye alapból matt és fényesíteni kell...

Ja és az összekeverésnél leírt ötleteid "tetszenek" is, de inkább ne próbáljuk ki őket...!
Előzmény: mikkamakka_ (3826)
jozzee Creative Commons License 2006.09.08 0 0 3830

"Esetleg ide sorolhatók azok is, akik a lakkot, bőrt, latexet nem fétisnek, hanem csak egy egyszerű divatirányzatnak tartják..."

 

Köszi ezt a meghatározást, mert én is ilyennek vallom magam, az utcai irányzat inkább ami érdekel, de persze talán valami enyhe plussz rajongással ezen anyagok iránt.

 

 

Előzmény: mikkamakka_ (3825)
bomtom Creative Commons License 2006.09.08 0 0 3829
Köszi. Erre az egyre nem gondoltam.
Előzmény: scato (3828)
scato Creative Commons License 2006.09.08 0 0 3828
bársony
Előzmény: bomtom (3827)
bomtom Creative Commons License 2006.09.08 0 0 3827
Sziasztok. Csak kiváncsi vagyok, szerintetek a képeken milyen nadrág van John Paul Jones-on. (A Led Zeppelin basszusgitárosa és billentyűse volt.) Bocs hogy fekete-fehér, de 1970-es.

mikkamakka_ Creative Commons License 2006.09.07 0 0 3826

"... de a latexet összekeverni a lakkal, az olyan mintah a bablevesre azt mondaná, hogy spenót... "

 

Hm... Sánta ez a hasonlat! :-))

Ránézésre nem mindig egyszerű éldául egy jó nadrágról eldönteni, hogy az lakk, latex vagy esetleg valami más...

Nem vagyok indegen nyelvekben különösen jártas, de anélkül is észreveszem, hogy a "szakportálok" :-) sokszor szándékosan összemossák a kategóriákat, különösen a lakkot, latexet és a PVC-t. Ez részben érthető is, hiszen látvány szempontjából szinte teljesen egyformák is lehetnek. A különbség akkor lesz lényeges, amikor fel is vesszük ezeket - de az már egy másik történet. Szerintem ezért nem az a gáz, ha valaki a látvány alapján összekeveri ezeket, hanem ha "rajongásával", tetszésnyilvánításával átlép bizonyos határokat.

Szerintem...

És miért sántít?

Hát azért, mert a bableves a spenóttal tökéletesen összekeverhető: így készül a spenótos bableves :-) Elfogysztása épúgy ízlés dolga, mint a divatirányzatok követése...

De próbáld csak meg összekeverni a lakkot a latexxel! (A folyékony latex és a csónaklakk nem játszik! :-)))

Előzmény: Ashton_Price (3822)
mikkamakka_ Creative Commons License 2006.09.07 0 0 3825

3 és fél (vagyis a 3 és a 4 között valahol félúton: aki otthon is és az "utcán" is "élvezi ezt a dolgot", de nem akar "keresztes hadjáratot" indítani... (Esetleg ide sorolhatók azok is, akik a lakkot, bőrt, latexet nem fétisnek, hanem csak egy egyszerű divatirányzatnak tartják...)

Azt hiszem, az lenne legszerencsésebb, ha ez a csoport lenne a legnépesebb! :-)

Előzmény: dark-angel (3818)
merkur22 Creative Commons License 2006.09.07 0 0 3824
Hello.Nem tud valaki olyan oldalakat,ahol beolajozott csajok vannak?
rubber68 Creative Commons License 2006.09.07 0 0 3823

 

Na ez az meber fel vállalja magát !

http://www.youtube.com/watch?v=bdZzcDMajfk

 

Ashton_Price Creative Commons License 2006.09.07 0 0 3822
Ja!
Amúgy tök igazad van! Én sem mondom, hogy mindenki végezzen ruhaiparit, de a latexet összekeverni a lakkal, az olyan mintah a bablevesre azt mondaná, hogy spenót... Végülis folyik mind a kettő, csak hát...

A másik (anélkül, hogy el akarnálak keseríteni): Én már találkoztam olyan lánnyal, aki: "Fuj, nem akarok egy lakk combcsizmát felvenni! " Szerencsére nem akartam tőle semmit (meg vele se), úgyhogy az én játékomat nem rontotta el, csak úgy elgondolkodtam...
Előzmény: dark-angel (3818)
Ashton_Price Creative Commons License 2006.09.07 0 0 3821
Szia!

Hát..., mit nem mondjak...? Szóval igen..., én sem tudtam volna frappánsabban megfogalmazni...
Most aztán, aki legalább magához, legalább kicsit őszinte, bekategorizálhatja magát!
Igen, "valahol el kell kezdeni"...
Előzmény: dark-angel (3818)
duct Creative Commons License 2006.09.07 0 0 3820
Az már baj:)
Előzmény: kunilipl (3819)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!