Keresés

Részletes keresés

macmelon Creative Commons License 2007.06.05 0 0 4966
(Asszem a neve Kecskeméti)

Egyébként gondolkodtam, hogy RTH vagy te, de azért inkább egy csinos hölgyet. Rohadt egy konzervatív vagyok. Természetesen koktél is lehet a sör.

Akkor már egy 4 fős topiktalinál tartunk! :)
Előzmény: henci2 (4965)
henci2 Creative Commons License 2007.06.05 0 0 4965

Én meghívom RTH-t:-)))

Őrület, hogy lehet az, hogy leírjátok, leírjuk, hogy mekkora átverés a biorezonancia és mégis van, aki le akar menni a kecskeméti pasihoz! Én is voltam dohányzás leszoktatáson. Mert képzeljétek, akkora marha vagyok, hogy megint beszoptam ezt a mesét! Az eredmény szerintetek? Aki leszokott, az nem ettől szokott le. Egy darabig nem cigiztem, de hiányzott, mintha nem lettem volna bioátbaszáson. Én már csak így hívom. Ne is próbáljon meggyőzni senki, hogy neki jó volt. A barátnőm is dohányos maradt. Sejtszinten.:-)))) Ez ugyanis a szlogenjük.

Előzmény: macmelon (4936)
mese67 Creative Commons License 2007.06.05 0 0 4964

Akkor sajnálom!/mármint hogy nem múlt el/ Az elcom-ot én a fém alergiámra kaptam, mert hogy az is van. Sömörre még nem próbáltam.a felsorolás csak arra vonatkozott, hogy mit használtam eddig.

 

Előzmény: macmelon (4961)
macmelon Creative Commons License 2007.06.05 0 0 4963
(Elcom=Elocom)
Előzmény: macmelon (4961)
macmelon Creative Commons License 2007.06.05 0 0 4962
Szokásos történet: Egy nagyon erős és valós problémafelvetés, majd egy teljesen fals megoldás. Ez egy nagyon-nagyon régi meggyőzési módszer. Őnnek nem ajánlom.
Előzmény: RTH41 (4958)
macmelon Creative Commons License 2007.06.05 0 0 4961
Bocsánat, azt nem mondtam, hogy elmúlt, csak hogy többet nem költöttem! Miért is szerencse ez?

(A Daivonex nem szteroidos. Az Elcom, Diprosalic ennél jóval olcsóbb.)
Előzmény: mese67 (4960)
mese67 Creative Commons License 2007.06.05 0 0 4960

Akkor neked szerencséd volt, hog az enyhébb lefolyású a pikkelysömöröd, sajnos az enyém igen makacs. mondjuk a szteroid krémek is 4-5000 ft-ba kerülnek. Legalább is amiket nekem felírtak. /Dermovate, daivonex, diprosalic -ez a legolcsóbb- és még volt egy d betűs de arra nem emlékszem, mert mint halottnak a csók semmit nem ért/

Sajnos nekem az egész fejemen van, és semmi sem tünteti el hiába próbálkozom. A tanuló pénzem az volt hogy na most majd ez a szer, készülék jó lesz de frászt.

Te szerencsésnek mondhatod magad.

Előzmény: macmelon (4941)
mese67 Creative Commons License 2007.06.05 0 0 4959
A XIII. kerületben volt a "rendelője" sajnos eldobtam az elérhetőségét nem tudok segíteni. Pszoriázisra volt a rózsaszin kenőcse?
Előzmény: halmus (4957)
RTH41 Creative Commons License 2007.06.05 0 0 4958
Gratulálok!
Találtál egy szcientológiai oldalt – innetől kezdve no comment:-)))
Előzmény: -=Zsoca=- (4956)
halmus Creative Commons License 2007.06.05 0 0 4957
A Kecskeméti úr az egy bp-i természetgyógyász? Úgy rémlik, hogy nagyon régen jártam hozzá, és volt egy nagyon jó rózsaszín krémje, csak már se címem, se telefonszámom nincs. Lehet,hogy felvenném vele a kapcsolatot. Köszi.
Előzmény: mese67 (4939)
-=Zsoca=- Creative Commons License 2007.06.05 0 0 4956
Nem értem, miért élsz vele évek óta? Az ekcéma gyógyítható nem (még ha nehezen is), bár ki-ki újul? Nem lehet, hogy ha ennyire nem gyógyul, akkor az már sömör?

Nálam gyerekkoromban elképesztő durva méreteket öltött az ekcéma. Synalar-al kezeltem, semmi mással és tökéletesen elmúlt. Azóta max. 3 évente egy-két hólyag formájában jön elő egy-egy ujjamon, de mindig tudom, hogy mi hozta ki, ilyenkor jóformán bármivel lekenem, egy-két nap alatt elmúlik (tulajdonképpen magától).

Még valami:
Nagyon tetszik ez a cikk, amit most találtam:

KATTINTS IDE!

Különösen az első néhány mondatot (végülis az első bekezdést kompletten) ajánlom mindenkinek a figyelmébe! Nagy igazságok vannak benne!
Előzmény: jofan (4944)
20evutan Creative Commons License 2007.06.05 0 0 4955
Doktorhal, Kalapácshal szerintem egyre megy. Ilyen van Németországban, Ausztriában, Törökországban. A szenzáció hajhász médiában is láttunk erről filmet, de a netről is letölthető. Nagyszerű hámlasztó módszer, ideig óráig tünetmentességet biztosít, de hol itt a gyógyulás??? A haleledel embereknek is évente esetleg másfél évente ezt ismételni kell.
Előzmény: jofan (4948)
blaumatch Creative Commons License 2007.06.04 0 0 4954

hello ! azért azt nem gondoltam, hogyegyszer majd esetleg haleledelként végzem !

ez ám a karrier ! a pécsi bácsi címét ha megadnátok nagyon hálás lennék mert ha valami éri, vagy engem sose bocsátom meg magamnak , hogy nem értem oda.

 

antares5 Creative Commons License 2007.06.04 0 0 4953
2,4 liter körül használtam el.
Előzmény: Ákoska69 (4943)
macmelon Creative Commons License 2007.06.04 0 0 4952
Köszi!
Persze tudom, hogy erről van szó, de amit nem értek az a "gyógyulás" szó. Akinek van az tudja, hogy nem úgy működik, hogy eltünik kívülről, és akkor nem lesz többet vagy máshol. Azt teljesen el tudom képzelni, hogy egy nagyon jó hámlasztás is lehet. De ha leszedik a bőrt és átültetik (mélyebben, mint ahogy a hal rág), akkor sem múlik el.
Előzmény: RTH41 (4951)
RTH41 Creative Commons License 2007.06.04 0 0 4951
Talán erről van szó?
http://index.hu/tech/tudomany/evohal/
Előzmény: macmelon (4949)
csabesz32 Creative Commons License 2007.06.04 0 0 4950
Nekem 2,2 liter fogyott el pedig kb. egy tenyérnyi felületet kentem összesen + a fejemet. Napi 3 x. Most heti 1 kenés. Nekem is lassan múlt el volt olyan terület ahol onnantól számítva, hogy észrevettem hogy javul az eltünésig 1 hónap is eltelt igaz akkor már ritkábban kentem. Most vettem észre, hogy a lábamon maradt egy 1 ft nagyságú plakkszerüség, ezért nem mondon, hogy 100 %-os csak 99 :). Már írtam, de mégegyszer: Antares is, én is több mint 2 litert elhasználtunk, én 2 hónap alatt ne szüttyögjetek,2 hónap alatt 7,5 dl az semmi. Biztos vagyok benne, hogy akkor kezdesz gyógyulni ha a hatóanyagogból bejutott a megfelelő mennyiség. És a példák alapján úgy tűnik ez min. 2 liter. Kend oda is ahol nincs semmi, én is kentem mindenhova.
Előzmény: Ákoska69 (4943)
macmelon Creative Commons License 2007.06.04 0 0 4949
Hatásmechanizmus?
Előzmény: jofan (4948)
jofan Creative Commons License 2007.06.04 0 0 4948

Halli

 Bocsi hogy ha nem voltam elég érthető.

Éltem kint egy évet és az ottani ismerőseim baráti köreiben voltak ilyen emberk akik ezzel a problémával küzdöttek. Sajna az információim nem terjednek ki több száz emberre, viszont akkor még annyira nem érdekelt ez a téma. nem olyan régen láttam erről egy filmet is amiben megmutatták a kezelés elött és utáni álapotot! Megdöbbentő vol az egész.!

Előzmény: macmelon (4947)
macmelon Creative Commons License 2007.06.04 0 0 4947
"az ezt elírtad"
Makacs hiba! :)
Előzmény: macmelon (4946)
macmelon Creative Commons License 2007.06.04 0 0 4946
"viszonylagossan kevéske emberről hallottam aki volt ezen a helyen és tényleg nem jött vissza neki"

Gondolom az ezt elírtad, vagy én értettem félre valamit. Hány embert ismersz, aki volt ott?
Előzmény: jofan (4944)
jofan Creative Commons License 2007.06.04 0 0 4945
Ja persze azért ez nem egy olcsó mulatság , de ha az ember belegondol,hogy mennyi pénzt öl bele és energiát ezekbe a dolgokba  lehet, hogy átgondolandó!!!
Előzmény: jofan (4944)
jofan Creative Commons License 2007.06.04 0 0 4944

Szia!

Bocsi,hogy beleszólok de szerintem Ő A kopácsoló azaz a kalapács halacskákra gondolt nem pedig az iszapra. Bocsánat,hogy bele pofátlankodok a beszélgetésbe én nem vagyok sömörös csak ekcémás amivel ugyan úgy élek évek óta. Viszont a barátomnak van, ami szegénynek elég kellemetlen mint mindenkinek. Most kezdtem el olvasgatni a fórumotokat mert én még máshová is ellátogatok. Szóval Izraelben van ez a hely ahol egy természetes tóban vannak ezek ahalak. Kb.1 hónaps kezelés után (minden nap) teljessen gyógyultnak montható a beteg terület és viszonylagossan kevéske emberről hallottam aki volt ezen a helyen és tényleg nem jött vissza neki.

Előzmény: 20evutan (4917)
Ákoska69 Creative Commons License 2007.06.04 0 0 4943

Köszi a választ.

Te kb. mennyi olajat használtál el?

Előzmény: antares5 (4942)
antares5 Creative Commons License 2007.06.04 0 0 4942
Szia!Nekem nagyon lassan és fokozatosan múlt/múlik.Többször visszajött, aztán újra eltüntek a foltok.Most sem 100 %-os a dolog, mondjuk, úgy 90 %. A legmakacsabb, ami a lábszáramon volt/van, alig látszik, simán szoknyában járok.Aki nem tudja, hogy mit kell nézni, az észre sem veszi.:) Nagyon türelmesnek kell lenni,én január végén kezdtem kenni, akkor nagyon intenzíven, most hetente 1-2 alkalommal.
Előzmény: Ákoska69 (4940)
macmelon Creative Commons License 2007.06.04 0 0 4941
" mindenki megfizeti a tanulópénzt"

Nem azért, hogy megint idegesítő legyek, de:
Az orvos felirt nekem eddig 2-féle szteroidot, és egyszer egy kénes krémet. Vettem néhányféle nem vészes árban lévő (500-1200 Ft) sampont. Kipróbáltam az aloe vera gélt (ez se drága, de ez volt eddig a maga 1500 Ft-jával a legdurvább cucc). Ezenkívül párféle hidratáló krém, az amit használtam, de ezek hétköznapi készítmények. Ennyit fizettem én eddig egy évtized alatt.
Előzmény: mese67 (4939)
Ákoska69 Creative Commons License 2007.06.04 0 0 4940

Ciao!

 Annyit kérdeznék a psoricur kúrán átesettektől,hogy nektek szépen fokozatosan múltak el a pöttyeitek vagy mintegy varázsütésre: hipp-hopp???

Én már lassan 2 hónapja kenem/ 10 nap hiányzik/ ,és kb 7.5 L olajat használtam el,de eddig semmi változást nem tapasztalok.

Előre is köszi a válaszaitokat.

mese67 Creative Commons License 2007.06.04 0 0 4939

Sziasztok!

 

Én is pszoris vagyok már egy hónapja olvasgatlak titeket. Érdekes hogy mindenki ugyan azon ment át mint én, mindenki megfizeti a tanuló pénzt és én már nem nagyon hiszek senkinek, aki tuti gyógyulást igér.

Tuljdon képen a Kecskeméti úr féle biorezonanciás kezelésre reagálnék. Én is elmentem hozzá X ezer forintom bánja. Leültetett és mondta, hogy maga alergiás, mondtam nem. de az ő bióketyeréje kimuttat, hogy szénanáthás vagyok. Mondtam nem, de majd az lesz. Itt egy kicsit elbizonytalanodtam, hogy maradnom kell - e még vagy most fussak. maradtam és megtudtam hogy az ég világon semmit, illetve majdhogy nem semmit nem ehetek és akkor elmúlik a pszori. Megpróbáltam /igaz nem túl sokáig/ de nem bírtam, a pöttyeim meg ugyan olyanok voltak.

fényterápiát csináltam tavaly ilyenkor, ideig óráig jó volt.

 

macmelon Creative Commons License 2007.06.04 0 0 4938
Én végül nem vettem, mert Auchanba voltunk! :) De remélem nem volt csodaszer, mert akkor méltatlanul sikkadt el.
Előzmény: ZotyA (4937)
ZotyA Creative Commons License 2007.06.04 0 0 4937

Vedd úgy, hogy meg vagy hívva :-)

 

Aloe-t én már próbáltam belsőleg. Fél évig ittam napi 1 dl gélt ( az FLP-s kiadást ) két részletben. Nem volt rossz, akár ilyen méregtelenítő kúra is lehet, de sajnos a pszori nem múlt el tőle. És hát nem olcsó.

Ez a mostani egy zöld zselés cucc, kifelyezetten bőrre kenhető. Kellemes, és a zselés jellege miatt még a hajas fejbőrre is eljut.

Tényleg, a múltkori tescos hajzselé projectnek lett valami eredménye?

Előzmény: macmelon (4936)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!