Keresés

Részletes keresés

Pavel Creative Commons License 2010.01.18 0 0 2730

Igen, erre gondoltam, hogy nem mehet automatikusan, hanem várhatom, hogy elküldjék a feltételeket meg ilyesmit...

Lehet egyszerűbb lesz beírni valahová vagy háromszor a telefonszámomat :)

Előzmény: ganzler (2728)
ganzler Creative Commons License 2010.01.17 0 0 2727
Kpacsolatfelvétel - Regisztráció, felhasználói fiók - Szeretném a Vatera regisztrációmat megszüntetni
Előzmény: Pavel (2723)
Pavel Creative Commons License 2010.01.17 0 0 2725
Hát igen, a te fajtád az, aki szó nélkül végignéz egy rablást vagy autólopást az utcán, hiszen nem a te dolgod, mindenki csináljon amit akar...
Előzmény: Törölt nick (2724)
Pavel Creative Commons License 2010.01.16 0 0 2723
Sziasztok!

Nem találok olyan lehetőséget az adminisztrációs felületen, hogy töröljenek a vateráról.
Tényleg kérvényt kell ehhez küldenem az ügyfélszolgálatnak?
Vadista Szandál Creative Commons License 2010.01.16 0 0 2722
Figyu a vatera tényleg nem olcsó, ellenben brutál drága. Olyan mint a Matáv a múlt évezredben, mind az árképzésük mind az ügyfélhez való hozzáállásuk. Kell káposztafőzelék vagy nem kelkáposztafőzelék kb.
Nincs érdemi konkurens, szabad a gazda.

Viszont nélkülük nem lenne semmi hasznod, nem találod meg a vevődet, ülsz a vackodon mai napig.

Ha nem szimpatikusak ne menj oda.

De, hogy bevallottan csalsz, amire kivágnak és ezután világgá picsogod bánatodat, hogy lebuktál, az nem vall elképzelhetetlenül magas fokú intelligenciára, már meg ne haragudjál.
Előzmény: Törölt nick (2720)
DTF Creative Commons License 2010.01.14 0 0 2719
Te nem ezen a bolygón ész... Neked áll feljebb? Csalsz, ezért beköpnek és ezen besértődsz? nem vagy normális!
Meg mi ez a kijelentés, hogy" Nem mondom szeretek kibújni a jutalékfizetés alól, de hát az a hülye aki nem"? Ileny felfogással hoygan vagy még képes egy levegőt szívni az emberekkel?
Elveszett ember, hamar föld alatt leszel.
Előzmény: Törölt nick (2713)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.10 0 0 2718
Ezt benézted, nem én nyomtalak fel, egy korábbi hszedben volt a nicked. Te sem vagy egy iq bajnok: csalsz, pampogsz, sértődsz. A feljelentgetés is szemét dolog, de a csalás ugyanakkora tetűség.
Részemről a téma zárva.
Előzmény: Törölt nick (2717)
Pavel Creative Commons License 2010.01.09 0 0 2716
Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata, hogy a vatera mennyi idő alatt hajt végre egy mindkét fél által kért licittörtlést?
Vagy hétvégén ne is számítsak rá?
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.09 0 0 2715
Előzmény: Törölt nick (2714)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.09 0 0 2714
azért háborogsz mert ideglenesen kizártak?

Köpősök mindig voltak, lesznek, meg jutalékcsalók is.
boxer-gs Creative Commons License 2010.01.08 0 0 2712
Lehet, hogy a menyországba jutsz. De az is lehet, hogy nem. :-)
Előzmény: Törölt nick (2711)
Real Putyur Creative Commons License 2009.12.29 0 0 2709
Az ablakok miatt találta meg az APEH. Napnál is világosabb, hogy kereskedő.
Érdekes, arról a csomó ablakról nem regél a panaszlapján... :-/ (Ami mellesleg teljesen szabálytalan aukció.)
Előzmény: Törölt nick (2706)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.29 0 0 2707
" Tisztelt titija! A HŰTŐ AUSZTRIÁBÓL SZÁRMAZIK,3 NAPIG TESZTELTEM,TÖKÉLETES,1 HÓNAP GARANCIÁT TUDOK RÁ ADNI,HA EZALATT AZ IDŐ ALATT ELROMLIK,VISSZAFIZETEM AZ ÁRÁT. - ronaldo71 "
Előzmény: Törölt nick (2706)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.29 0 0 2706
Az eladott árui alapján osztrák lomizósnak saccolom, és ezért találhatta meg az apeh.
Előzmény: Törölt nick (2705)
ville222 Creative Commons License 2009.12.29 0 0 2704
Azt tudja vki, hogy miért lehet az, hogy nem akarja sem a Firefox, sem az Explorer megnyitni a Vatera.hu-t?
ferkeindex Creative Commons License 2009.12.29 0 0 2703
ganzler Creative Commons License 2009.12.23 0 0 2702
Mai Metropol az aukciós portálokról írt Online vásár címmel köztük a Vater.hu számokban
cikk
Ladybee Creative Commons License 2009.12.23 0 0 2701
Eladtam két kalitkát egy partnernek, hosszasan licitált rá. Miután a leütés után hetekig nem jelentkezett, küldtem emailt. Visszadobta, érvénytelen. Hívtam, nem kapcsolható! Láttam, hogy fent van, mint eladó, jelentkeztem ott, erre írta, hogy beteg, és nincs épp internete. Közben folyamatosan kommunikált más vásárlókkal. Próbálkoztam folyamatosan, sikertelenül. Kiderült, hogy kiskorú. Végül megelégeltem, figyelmeztettem, hogy negatívval értékelem, ha...Eltelt hat hét, semmi.  Megkapta a negatívot. Azonnal reagált, én is kaptam nyomban. Miután bosszantott a dolog, az egész levélváltást elküldtem a Vaterának.  Dicséretükre legyen mondva, törölték a negatívot. Csak azért írom le, hogy mások is éljenek a korrekciós lehetőséggel.
boxer-gs Creative Commons License 2009.12.22 0 0 2700

Elvileg csak eredeti termékeket lehet a Vaterán eladni. A hamisítványok feltöltése tilos. Ha ilyet észlelsz, akár jelezheted is a Vatera felé.

A gond ott lesz, hogy szakértő híján, esetleg gyenge fotók alapján nem nagyon tud a Vatera okosan dönteni. Mert ugye ha esetleg te látod rosszul és nem hamisítványról van szó, akkor indokolatlanul távolítanák el az oldalról a cuccot.

Nehéz harc ez és amíg a hatóságok sem érzik kiemelt fontosságúnak a hamisítványok elleni harcot és támogatást sem kapnak hozzá, addig sajnos tényleg amolyan szélmalomharc ezek ellen küzdeni. De magányos lovegokra mindig szükség van, úgyhogy hajrá! :-)

Előzmény: panemetcircenses (2698)
Real Putyur Creative Commons License 2009.12.22 0 0 2699
"...nem lehetne-e egyenként elküldeni a gyártóknak az adott hamisítványok linkjeit?..."

Tedd azt. Szélmalomharc.
Előzmény: panemetcircenses (2698)
panemetcircenses Creative Commons License 2009.12.21 0 0 2698
sziasztok!

új vagyok a témában, tehát nem elképzelhetetlen, hogy felmerült ez a dolog.

szerintem vérlázító, hogy a márkás ruhaneműk/kiegészítők között csak elvétve találni valódit.
ha megkérdezed az eladót, akkor pedig pofátlanul azt hazudja, hogy valódi.
én értem, hogy a magyarok közül nem sokan konyítanak ahhoz, hogy hogyan állapítható meg egy adott termékről, hogy valódi vagy sem (nyilván nem mindegyikről, de vannak annyira otromba hamisítványok, hogy az hihetetlen), de éppen ezért gondolom, hogy sokkal nagyobb kellene hogy legyen az eladók felelőssége. nem vagyok naív, tisztában vagyok vele, hogy az eladók többségét egyáltalán nem érdeklik ezek a lárifári erkölcsi marhaságok, de akkor is.
nem érzik, hogy ez mennyire kínos? nem érzik, hogy ezzel egyre inkább belesűlyednek a proli létbe? és azok a buta vásárlók, akik megveszik? ők vajon azzal a felsőbbrendű arckifejezéssel az arcukon indulnak el péntek este a diszkóba az új szerzeményükkel, hogy "idesüss, nekem milyen menő és drága új xy pólóm van?".
nagyon rossz lehet nekik.

én arra gondoltam, hogy nem lehetne-e egyenként elküldeni a gyártóknak az adott hamisítványok linkjeit?
döntsék el ők, hogy tesznek-e valamit, vagy sem.
boxer-gs Creative Commons License 2009.12.20 0 0 2697

Kis segítség:

 

"Amennyiben a segítség menüpontban nem talál kérdésére választ úgy használja a "Kapcsolatfelvétel" menüpontot, amely minden Vatera oldal alján található meg - ennek segítségével lehet felvenni a kapcsolatot irányítottan az illetékes kollégáinkkal. (Bejelentkezés nélkül tud üzenetet küldeni általános ügyekben a "Regisztráció, felhasználói fiók => Nem vagyok aktív tag, de kérdésem lenne / Miért inaktív a felhasználónevem?" vagy pénzügyi felfüggesztés esetén a "Pénzügy, számlázás => Letiltották a felhasználónevem nem fizetés miatt" fő- és altéma kiválasztásával.)"

Előzmény: ego2 (2696)
ego2 Creative Commons License 2009.12.20 0 0 2696
Tud nekem segíteni valaki abban, hogy nem tudok regisztrálni a Vaterán, mi lehet az oka. Elküldik a visszaigazoló kódot, azt begépelem és ennyi. Már vagy ötször próbáltam. Mindig kapok pár nap múlva egy emailt, befejezetlen regisztráció. Újra próbálkozom, de mindig ugyanott megakadok. Az egyik ismerősöm ugyan így járt, akkor ő küldött egy emailt a Vaterának és automatikusan regisztrálták, csak most nem találok olyan címet, ahova írhatnék nekik.
Vadista Szandál Creative Commons License 2009.12.04 0 0 2695
Tapasztaltatok olyat mostanság, kb. az elmúlt 2 napban, hogy a vásárlási értesítő automata mailek nem mennek ki?

Ilyen gyanúm van. Tudni nem tudom, mert a vevő kapja én meg eladó vagyok ebben az üzletben, csak soha nem értetlenkedtek ennyit a számlaszámomom, hogy küldjem már, mikor éppen ezért az első helyre beírtam az automata levélbe.
Esküdöznek, hogy nem kaptak semmit.

Real Putyur Creative Commons License 2009.11.29 0 0 2694
Offtopic, de hátha valakinek hasznos lehet a rokoni/baráti/ismerősi körben:
http://index.hu/bulvar/nemlopo0412
Real Putyur Creative Commons License 2009.11.26 0 0 2693
Sokéves tapasztalat alapján ajánlhatom az IrfanView-t; ingyenes, kicsi, tud magyarul is, könnyen kezelhető.
Letölthető a készítő oldaláról (Google a barátod); ajánlott a plugineket is leszedni, és külön van a magyar nyelvi file.
Előzmény: Slampixxx (2692)
Slampixxx Creative Commons License 2009.11.25 0 0 2692
Ezért kell képszerkesztőt/képnézőt használni.
Előzmény: Törölt nick (2691)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.25 0 0 2691
Köszönöm a segítséget, azt hiszem a képméretezőt fogom használni, az én gépem olyan felbontást nem tud, mint ami jó lenne...
Vadista Szandál Creative Commons License 2009.11.25 0 0 2690
igen. mert a legtöbb emberenek fogalma sincsen mi az a képmáret, mennyi 1-2 Mb. aztán automatán kicsinyítve egy bűnrossz minőséget kap.

akár egy 100 kb-os kép már tud elég nagy és jó lenni.

aki nagyon bénna annak:

http://www.kepmeretezo.hu/
Előzmény: Törölt nick (2688)
Slampixxx Creative Commons License 2009.11.25 0 0 2689
800x600, 1024x768.

Javaslom használj inkább valami képszerkesztő programot, ami nemcsak a felbontást tudod állítani, hanem a méretet is.
Előzmény: Törölt nick (2688)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!