Keresés

Részletes keresés

zöldrántotta Creative Commons License 2010.01.25 0 0 2771
Vatera.hu Kft. 1074 Budapest, Rákóczi út 70-72., VIII.emelet
fax: +36 1 336 0345

Szabad reklamálni :o))
Vadista Szandál Creative Commons License 2010.01.25 0 0 2770
Kapja be...

a Vatera nem tudom hogy áll ehhez. a Teszvesz úgyrémlik nem tolerálja az egyéb költségeket a szigorúan vett postaköltségen felül. Keskeny mezsgye ez, mert vannak tényleg költségek. Ha másnem a ragasztószalag...:) én forintra a postadíjat kérem, a csomagolást megoldom.
Úgy vagyok vele ha személyesen kell találkozni, az is idő, egyeztetés sokszor jobb ha postán kérnek valamit.

Jó kérdés, hogy mi tolerálható. Extrém példa, ha pl 20 km-re lakik a legközelebbi postától és taxival megy oda azt nekem kell kifizetni? Ha előre nem közölte akkor jogtalan inkább mintsem jogos. Egy pufis boríték mennyi lehet? 20 ft?
A vatera jutalék utalása az kiveri nálam a biztosítékot. Egyrészt magánügye, költsége az üzletnek, nem nevesíthető 1-1 vevőre, meg nem 30 Ft-ként utal.
Akkor már lehet ollókopási díj is, mert ugye vágni kellett a zsineget, meg a papírt... Nomeg egyedi 17 sz-i antik ollója van, aranyból csillió Ft-ba került és nagyon kopik..:)

Továbbá váltson bankszámla csomagot amiben korlátlan mennyiségű ingyenes utalás van. Ilyeneknek bele kell férni a haszonba. Ha nem fér bele hagyja abba, vagy emeljen árat de ne a bújtatott költségek domináljanak.

Áru beszerzésére fordított idő? egyre súlyosabb.
Áru eladására fordított idő? Nomeg az opportunity cost, állt benne a pénze, miközben kamatozhatott is volna?

akkor 1 Ft a termék és 1000 Ft a körítés?

minap látam egy emberkét 1 Ft-ért árulni valami (sztem lopott) leírást, elektronikus formában. és bőszen leírta a termék leírásában, hogy Ok, hoyg 1 Ft, de úgyis minimum 100 Ft amit lehet utalni. Téved, bankfiókban lehet, de online 1 ft-ot is elutalok, meg lehetne szivatni 1000 db leütéssel, ha küldözgesse mailen, főleg ha 20 Ft-os egyenlegértesítő sms-t is kap utalásonként:)

Tényleg ezt nem akarta felszámolni a T. eladó?:)

mekkora amúgy a termék méretre és súlyra?

Én elállnék a vásárlástól, egy mailben leírva a fenti dolgokat, cc-ve a biztonsag@vatera.com-ra. Aztán magyarázkodjon nekik, hogy ő nem jutalákot került ki.



Előzmény: Qukucs (2769)
Qukucs Creative Commons License 2010.01.25 0 0 2769
>nem jogos. a legeslegdrágább ajánlott levél 870 Ft, s ez már 2 kilóig jó.<


Köszi a véleményt!

Mikor levélben azt nehezményeztem hogy miért kér a megszokott 390.Ft helyett 1150Ft-t, ez volt a válasza:

...A posta- ill szállítási költség nem csupán a postán fizetendő díjból áll, továbbá fedeznie kell minden költséget ami még felmerül, mint pl ajánlott díj (csak így küldöm)légbuborékos tasak, utazás a postára, az áru beszerzésére forditott idő,a vatera jutalék utalása,stb.... Ha megnézünk egy online shop árat ahol alapból 1500 a költség, de inkább 2000-2500 Ft, akkor mindenképpen barátságos az 1150 Ft....


Véleményetek?
Előzmény: Vadista Szandál (2753)
Centi the real Creative Commons License 2010.01.25 0 0 2768

Azt én csesztem el, a leírásban beleírtam az áfatartalmat...

Az, hogy az aukciót törlik, azt maximálisan megértem...

Az eljárással vannak gondjaim...

 

Cm

Előzmény: Vadista Szandál (2766)
Lemmus Creative Commons License 2010.01.25 0 0 2767
A véleményetekre lennék kíváncsi. Ma voltam egy eladónál, aki komoly APEH vizsgálat alanya, túl sokat forgalmazott a Vaterán. Szerinte a Vatera jelenti (kénytelen), a nagy forgalmat bonyolító alanyait. Számításaim szerint évi 800 ezer bevétel alatt még nem keletkezik adóköteles jövedelem, mert (7) Nem kell megfizetni az ingó vagyontárgyak átruházásából az év során együttesen származó jövedelem adójának az 50 ezer forintot meg nem haladó részét.

Vadista Szandál Creative Commons License 2010.01.25 0 0 2766
és honnan tudták meg, hogy nettó árat írtál ki? max odaadtad volna nettó áron. bár nem tudom mekkora tételről van szó...
Előzmény: Centi the real (2765)
Centi the real Creative Commons License 2010.01.25 0 0 2765

Egy büdös betűt nem kaptam tőlük, se mailban, sem a vatera oldalán....  Egyszer csak nem tudtam belépni, mert átmenetileg korlátozás alatt vagyok... Sem ok, sem idő, semmi..    Az okot is csak tippelem, de szerintem ez a netto-brutto volt a probléma...

 

Cm

Előzmény: Pavel (2764)
Pavel Creative Commons License 2010.01.25 0 0 2764

Nem írják a korlátozsról szóló mailben?

Amúgy 30 nap szokott lenni.

Előzmény: Centi the real (2763)
Centi the real Creative Commons License 2010.01.25 0 0 2763

OK, OK... de mikor jár le?  Még 3 nap van egy termékem licitjéből, tele van kérdéssel, de nem tudok válaszolni....

 

Mellesleg az ASZF-ben egy szó sincs az ilyen hibák ilyen jellegű retorziójáról.... Csak annyi, hogy a vaterán található árak bruttó árak.  

 

Cm

Előzmény: Pavel (2762)
Pavel Creative Commons License 2010.01.25 0 0 2762

Jártam én is így, fellebezésnek helye nincs, majd egyszer lejár a kitiltásod (gondolom nem végleges).

Előzmény: Centi the real (2761)
Centi the real Creative Commons License 2010.01.25 0 0 2761

Sajnos elkövettem a Vaterával kapcsolatban egy  óriási hibát...  (azon kívül, hogy regisztráltam...)

Egyik termékemnél, amihez számlát is adok, sajnos a netto árat írtam be, és ezért a vatera figyelmeztetés nélkül kitiltott. Valóban az ASZF-ben benne van, hogy a vaterán bruttó árak szerepelnek, de akkor is úgy érzem kicsit túlzás a reakció, főleg, hogy elírásról van szó, még nem licitált senki a termékre, és vannak más aktív eladásaim, amikre kérdések, és licitek érkeznek, de a letiltás miatt ezeket nem tudom kezelni... (számlák be vannak fizete, 100%-os + feedback-om van)

 

ÜFSZ 3 napja nem reagál a leveleimre, telefofofn meg ugye nem lehet ezt a bujkáló bandát elérni...

 

Ezt az elírt áru aukciót törölték is (amit megértek, ez normális reakció volt, de a többi fut, mások által elérhető, de én nem tudom elérni azokat...

 

Volt már valaki hasonló cipőben??  Mi lett a megoldás??

 

Köszi:

 

Cm

JAMES Creative Commons License 2010.01.24 0 0 2760
Nekem addig jó és nyereséges amíg okosnak hiszitek magatokat. :-))
Előzmény: Lemmus (2759)
Lemmus Creative Commons License 2010.01.23 0 0 2759
Nem szükséges! Nejed, aki fodrász, nyomra vezetett. By !
Előzmény: JAMES (2758)
JAMES Creative Commons License 2010.01.23 0 0 2758
Putyurral együtt elmehettek a helyetekre :-Ö

Azóta 19 nevemet körözik... és??? Érdekes lesz ha beírom a cég címét, hogy többen is odataláljanak :-)))) Majd csinálok videót :-)
Előzmény: Real Putyur (2552)
Vadista Szandál Creative Commons License 2010.01.21 0 0 2753
nem jogos. a legeslegdrágább ajánlott levél 870 Ft, s ez már 2 kilóig jó.
Előzmény: Qukucs (2750)
Qukucs Creative Commons License 2010.01.21 0 0 2751
arról nem is szólva hogy 500 ért kikiáltott 800 leütött termekről van szó.....
Előzmény: Qukucs (2750)
Qukucs Creative Commons License 2010.01.21 0 0 2750
terméklapon ez szerepel:

Személyes átvétel, Vaterafutár előreutalással, Ajánlott levélként előre utalás után

Licitáláskor felugró adatlapon nem tudom hogy összeg szerepelt e, mert utolsó pillanatos leütés volt, ott nem néztem.
Előzmény: Pavel (2749)
Pavel Creative Commons License 2010.01.21 0 0 2749
A terméklapon nem szerepelt a postaköltség?
Előzmény: Qukucs (2748)
Qukucs Creative Commons License 2010.01.21 0 0 2748
Sziasztok.
szerintetek jogos az hogy az eladó egy érvényes megnyert licit után kijelenti, hogy ö csak 1200.Ft postázási díj fejébenl hajlandó az árut elküldeni, annak ellenére hogy a terméket minden további nélkül pukis borítékban is fel lehetne adni, sima ajánlott levélként?
Persze ez elől ö mereven elzárkózik. Miért?
Pavel Creative Commons License 2010.01.19 0 0 2731
Még nem futott le az ügy, függőben lévő értékeléseket megadtam, számlákat kiegyenlítettem, már csak a DEL gombot kéne megnyomni az üf-en és szabad vagyok :)
Előzmény: Pavel (2730)
Pavel Creative Commons License 2010.01.18 0 0 2730

Igen, erre gondoltam, hogy nem mehet automatikusan, hanem várhatom, hogy elküldjék a feltételeket meg ilyesmit...

Lehet egyszerűbb lesz beírni valahová vagy háromszor a telefonszámomat :)

Előzmény: ganzler (2728)
ganzler Creative Commons License 2010.01.17 0 0 2727
Kpacsolatfelvétel - Regisztráció, felhasználói fiók - Szeretném a Vatera regisztrációmat megszüntetni
Előzmény: Pavel (2723)
Pavel Creative Commons License 2010.01.17 0 0 2725
Hát igen, a te fajtád az, aki szó nélkül végignéz egy rablást vagy autólopást az utcán, hiszen nem a te dolgod, mindenki csináljon amit akar...
Előzmény: Törölt nick (2724)
Pavel Creative Commons License 2010.01.16 0 0 2723
Sziasztok!

Nem találok olyan lehetőséget az adminisztrációs felületen, hogy töröljenek a vateráról.
Tényleg kérvényt kell ehhez küldenem az ügyfélszolgálatnak?
Vadista Szandál Creative Commons License 2010.01.16 0 0 2722
Figyu a vatera tényleg nem olcsó, ellenben brutál drága. Olyan mint a Matáv a múlt évezredben, mind az árképzésük mind az ügyfélhez való hozzáállásuk. Kell káposztafőzelék vagy nem kelkáposztafőzelék kb.
Nincs érdemi konkurens, szabad a gazda.

Viszont nélkülük nem lenne semmi hasznod, nem találod meg a vevődet, ülsz a vackodon mai napig.

Ha nem szimpatikusak ne menj oda.

De, hogy bevallottan csalsz, amire kivágnak és ezután világgá picsogod bánatodat, hogy lebuktál, az nem vall elképzelhetetlenül magas fokú intelligenciára, már meg ne haragudjál.
Előzmény: Törölt nick (2720)
DTF Creative Commons License 2010.01.14 0 0 2719
Te nem ezen a bolygón ész... Neked áll feljebb? Csalsz, ezért beköpnek és ezen besértődsz? nem vagy normális!
Meg mi ez a kijelentés, hogy" Nem mondom szeretek kibújni a jutalékfizetés alól, de hát az a hülye aki nem"? Ileny felfogással hoygan vagy még képes egy levegőt szívni az emberekkel?
Elveszett ember, hamar föld alatt leszel.
Előzmény: Törölt nick (2713)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.10 0 0 2718
Ezt benézted, nem én nyomtalak fel, egy korábbi hszedben volt a nicked. Te sem vagy egy iq bajnok: csalsz, pampogsz, sértődsz. A feljelentgetés is szemét dolog, de a csalás ugyanakkora tetűség.
Részemről a téma zárva.
Előzmény: Törölt nick (2717)
Pavel Creative Commons License 2010.01.09 0 0 2716
Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata, hogy a vatera mennyi idő alatt hajt végre egy mindkét fél által kért licittörtlést?
Vagy hétvégén ne is számítsak rá?
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.09 0 0 2715
Előzmény: Törölt nick (2714)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.09 0 0 2714
azért háborogsz mert ideglenesen kizártak?

Köpősök mindig voltak, lesznek, meg jutalékcsalók is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!