Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013.02.18 0 0 3389

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9214374

 

Ebben a topikban az első hozzászólást valahogy nem érzem igazán megfelelő hangvételűnek. 

Elmeboy1 Creative Commons License 2013.02.16 0 0 3388

Kérlek benneteket, miután adott személlyel magán úton rendeződni látszik a vitánk, "A Mesterlövész" nick-jét ne töröljétek! (Neki ugyanúgy fontos, mint nekem az enyém.)

Megbeszéltük hogy itt a Fórumon nem kerülünk egymás útjába, nem nyitunk vitát egy topikban sem - az eddigi témabontó írásaink moderálásával pedig egyetértünk.

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.02.16 0 0 3387

Üdvözletem.

 

Miért jelent problémát az, hogy felhívom a többiek figyelmét arra, hogy ne bízzanak meg az olvtársban, ezért meg azért?


Másfelől mit tudok tenni ebben az esetben? Nyithatok erre egy külön topicot, leírva a helyzetet, vagy sem? Ha egy olvtárs tudatosan megkárosít, becsap, és ezt bizonyítani is tudom, akkor nyithatok egy olyan topicot, amiben felhívom a többiek figyelmét is erre?

 

Harmadszor : a "Mesterlövész" nikkem beszürkült, mit kell tennem ahhoz, hogy ismét használni tudjam?

 

Köszönöm.

elmeboy Creative Commons License 2013.02.16 0 0 3386

Hm, egyszer már kitiltottátok a fórumról "Caran" nevű sorstársunkat, de már az X. nevével van fent: most éppen a Pánikbetegek sirámai topikban csinálja a balhéját "A Mesterlövész" néven.

Van egy magánügyünk, amit próbálok mailben elintézni - de ő inkább a sirám nyilvánossága előtt szeretné; csakhogy ezzel az egész topikot lelövi. Ha neki ezt így szabad, akkor én is legyek inkább offenzív!?

Operator Creative Commons License 2013.02.15 0 0 3385

ha letegez és legyilkosoz, az oké?

 

Természetesen IRL adatsértésért intézkedhetünk.

 

Nézd... én úgy látom, hogy téged ezen a fórumon nem értenek meg az ide írogató egyszerű népek. Szerintem egyszerűen nem méltók rád, ne is ereszkedj le ide, te annál sokkal magasabbrendűbb vagy.

 

Köszönjük, hogy fórumunkat tisztelted meg jelenléteddel.

Előzmény: Szloboda Balázs (3384)
Szloboda Balázs Creative Commons License 2013.02.15 0 0 3384

Hát ehhez nem tudok mit hozzáfűzni...

 

 

Csak most néztem a felszólításokat, már dolgozom rajta.

 

Nem vagyok fórumozó, nem tudtam, hogy az amúgy udvarias magázódás itt kifejezetten káros.

 

A többihez meg... ha letegez és legyilkosoz, az oké? És én kérjek elnézést? Komolyan?

 

 

KÉRLEK, törölj innen a francba... úgy ánblokk. A többit meg majd én intézem máshol.

 

Értem én, hogy az én k.. anyámat, de basszus.

 

És én végzem a dolgomat, JÓL, de az emberek netfüggők - ezért jó nektek, ezért van munkátok. Ha ilyesmit olvasnak, és FOLYMATOSAN, ugyanattól a nicktől, nem érzem, hogy elősegítené a bizalmat.

Előzmény: Murder Incorporated (3383)
Murder Incorporated Creative Commons License 2013.02.15 0 0 3383

Tisztázzunk pár dolgot: ez egy alapvetően anonim fórum, ahol a nickek a véleményüket írhatják le, beszélgethetnek egymással. Nem a cégek ügyfélszolgálata, nem ügyfélfogási hely, nem bemutatóterem. Kivéve, ha van reklámszerződésed.

 

Te azt állítod, hogy egy cég nevében jársz el.

Igazoltad ezt? Nem.

Van reklámszerződésed? Nincs.

Szabad fenyegetni felhasználóinkat perrel? Nem.

Illik a neten magázódni? Nem.

Ha töröltetni szeretnél hozzászólást, meg kell adnod a linkjét? Igen.

 

Felhívtam, felhívtuk figyelmed minderre 2013.02.14 08:36:47-kor, 2013.02.14 08:40:51-kor és 2013.02.14 12:22:24-kor? Igen.

Megcselekedted, mit meg kell? Nem.

 

Tehát finoman szólva felbontottad számtalanszor a köztünk létrejött nyilvánossághoz közvetítési szerződést, ám jóindulatunknak köszönhetően még nem töröltünk le a vasról. Jó lenne, ha nem feszítenéd tovább a húrt, visszavonnád nagyon gyorsan összes szabálysértő hozzászólásod (linkeket kérek a törléshez), esetleg bocsánatot kérnél a megsértett nickektől, s után jeleznéd, mi bánt. Mert csak akkor lesz erkölcsi alapod másokat vádolni.

 

___________________________________________________

megj: te nagyon el vagy tévedve, a fórum nem az, aminek hiszed; másnak van annyi esze, hogy nem zavarja, ha nem jót írnak róla egy topikban, mert gondolkodik... egy nick véleménye ugyanis nem számít túl sokat, ha te a _való_világban_ (IRL) jól dolgozol.

Előzmény: Szloboda Balázs (3381)
Szloboda Balázs Creative Commons License 2013.02.15 0 0 3381

Oké, a személyes irataimat nem fogom ide feltölteni, remélem, megérted.

 

Kaptam egy levelet egy moderálásról, arra a címre elküldöm.

 

Ne haragudj, de kizártnak tartom, hogy ez működhet így, hogy pont azok is lássák a legszemélyesebb irataimat és az aláírásomat, akik gyilkosnak neveznek...

Előzmény: Murder Incorporated (3380)
Murder Incorporated Creative Commons License 2013.02.15 0 0 3380

De.

Előzmény: Szloboda Balázs (3379)
Szloboda Balázs Creative Commons License 2013.02.15 0 0 3379

Köszönöm, érthető.

 

Hová kell küldenem a személyi azonosítómat?

 

Gondolom, nem ide kell belinkelnem...

Murder Incorporated Creative Commons License 2013.02.15 0 0 3377

1) igazold magad, van rá 3 órád

2) ha hozzászólásokat akarsz töröltetni, kérem a linkeket, van rá 3 órád

3) egyben jelezd azon hozzászólásaidat, melyeket szabályellenesség miatt töröltetni szeretnél, van rá 3 órád

 

4) érthető?

Előzmény: Szloboda Balázs (3376)
Szloboda Balázs Creative Commons License 2013.02.15 0 0 3376

Ó, és lemaradt: az ügyirat számát többször közöltem.

 

Bemásolni nem fogom, elvégre hivatalos irat. Itt meg nem mindenkinek van hozzá köze, ha jól sejtem. Akire tartozik, az ügyiratszámon érdeklődhet.

Szloboda Balázs Creative Commons License 2013.02.15 0 0 3375

És ezzel mi van?

 

 

  1. Nem használhatod Fórumainkat arra, hogy olyan információkat tégy közzé, amelyek sértik a Magyarországon hatályos törvényeket.
  2. Nem használhatod Fórumainkat reklámtevékenység folytatására, kivéve, ha erre írásos engedéllyel rendelkezel a Szolgáltatótól.
  3. Nem tölthetsz fel semmilyen, a hatályos jogszabályokba ütköző tartalmat. Nem helyezhetsz el a Fórumokon az olvasó-,vagy a mi rendszerünk működését befolyásoló kódot.

 

Nem érdekel, hogy nem tartja jónak, amit csinálok. Beszélhet általánosságban mindenről. De név szerint vádolva embert, céget, szerintem szabályt sért. Folyamatosan.

 

Reklám ez is. Vagy nem? A szabályzatban a reklám előtt nem volt megjegyezve, hogy pozitívnak kell lennie...

Murder Incorporated Creative Commons License 2013.02.15 0 0 3374

Kaptál két admini felszólítást, hogy mit kell csinálnod, miket kéne betartanod. Semmit senem tettél meg, folytattad ugyanott.

 

Előzmény: Szloboda Balázs (3373)
Szloboda Balázs Creative Commons License 2013.02.15 0 0 3373

Nem a nickek törlését kértem, hanem a hozzászólásokét.

 

De már látom, miről szól az Index fórum - csodás.

 

Köszönöm, hogy a hozzászólás számomra nem lehetséges, csak azoknak, akik névtelenül olyanokat írnak, hogy a halál vámszedői, meg kuruzslók, gyilkosok... annyit sem írtam, hogy hülye... de értem.

 

A rendőrségi eljárást természetesen innentől egészen másképpen értelmezem.

 

 

( Évekkel ezelőtt az origón fórumoztam. Annyiért töröltek egy hozzászólást, ha valaki azt írta, el lehet menni máshová. Itt meg...)

Törölt nick Creative Commons License 2013.02.15 0 0 3372

 

Előzmény: Operator (3370)
lingar4 Creative Commons License 2013.02.14 0 0 3371

Kérem a moderátorokat, hogy az offolást az onkológia topicban szüntessék meg.

 

Kikérem magamnak és többi topictársamnak rendőrséggel való fenyegetését, miután véleményünket leírtuk az inkriminált ügyben.

 

Tudtommal a vélemény szabad.

Előzmény: Operator (3370)
Operator Creative Commons License 2013.02.14 0 0 3370

Szerintem ha a rendőrségi ügyirat fotóját betennéd, akkor a kolléga is tudna érdemi lépéseket tenni az ügy érdekében.

 

Képzeld el, hogy milyen nehéz helyzetben vagyunk, bemondásra kéne törölni innen emberi sorosokat, mondhatni "lelkeket", tudván azt, hogy legközelebb meg ellenségeitek ellenetek fognak össze és jönnének a bemondással, és mi mit tehetnénk? Törölnünk kéne értékes hozzászólásaitokat, mert errefelé nincs kettős mérce.

 

Te egy empatikus ember vagy, kérlek érezd át helyzetünket.

 

ja... és a netikett szerint a fórumokon teljes tegeződés van.

Előzmény: Szloboda Balázs (3366)
Murder Incorporated Creative Commons License 2013.02.14 0 0 3369

Csak úgy megjegyzem, hogy jó lenne, ha nem fenyegetőznél a fórumon, olvasnál a rendőrségi feljelentés visszavonhatatlanságáról, a polgári keresetekről, de amint írtam volt, a lényeges, az az, hogy

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=72555634&t=9126303

Előzmény: Szloboda Balázs (3367)
Murder Incorporated Creative Commons License 2013.02.14 0 0 3368

Linkeket kérek a kifogásolt hozzászólásokra, valamint megfelelő (ön)azonosítást (cégkivonat, aláírási minta, arcképes - államigazgatás által kiállított - igazolvány)

Köszönöm.

 

Tudnivalók

 

Előzmény: Szloboda Balázs (3366)
Szloboda Balázs Creative Commons License 2013.02.13 0 0 3367

Igazából érdemes lenne a 196-os hozzászólást és az az utáni összeset törölni, mert semmi értelme.

 

Köszönettel: Szloboda Mónika

Szloboda Balázs Creative Commons License 2013.02.13 0 0 3366

Kedves Moderátorok!

 

Az alábbi levélre hivatkozva szeretnénk kérni az Onkológia általános topik és a Rák, avagy a szomorú valóság című topikokból törlni szíveskedjenek az alábbi hozzászólók minden hozzászólását:

 

lingar4

arabesq

amorall

johanna178

 

Ellenük eljárás folyik, a személyüket már azonosították, a bírósági tárgyalás előtt kérem a fórum megtisztítását.

 

 

 

Tisztelt Immunotic Kft!


Az INDEX.HU Zrt-hez címzett levelükre válaszolva az alábbiakban válaszolunk.

Kérjük, hogy pontosan jelöljék meg mely hozzászólások törlését kérik.
Tehát a felhasználó neve mellett a törölni kért hozzászólás
azonosításához annak időpontjára vagy számára is szükségünk van.
A moderálási alapelvek (http://forum.index.hu/Custom/showModMod)
szerint a hozzászólásokat sérelmező félnek elsősorban a moderátorokhoz
kell fordulnia panaszával, ezért kérjük, hogy ezentúl az eljárási
rendet a gyorsabb ügyintézés érdekében betartva a moderátorokat
keressék meg ilyen tárgyú észrevételeikkel. Nekik van joguk és
lehetőségük a sérelmezett hozzászólásokat törölni, ilyen ügyben
eljárni. Amennyiben a moderátorok a kifogásolt és valóban jogsértő
hozzászólásokat indokolatlanul nem távolítják el, akkor természetesen
mindent megteszünk a jogsértő tartalmak eltávolítása érdekében.


Amennyiben további kérdésük van, természetesen állunk szíves rendelkezésükre.

Üdvözlettel:


Piros Ádám
jogi referens

 

Üdvözlettel: Szloboda Mónika

Murder Incorporated Creative Commons License 2013.02.05 0 0 3364

Ennek a topiknak a neve és leírása...

Előzmény: SD EJC (3363)
SD EJC Creative Commons License 2013.02.05 0 0 3363
Akkor másodszorra: topic neve BVE train, topicleirást nem láttam, de azért linkeltem, mert így egyszerübb, rákattintotok, és látjátok. A modellvasutas fórumba van, még ennyit tudok, de ha nagyon nem megy a törlés, akkor hagyjuk, jó lesz az így is, tulajdonképpen tök mindegy.
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.02 0 0 3360
Murder Incorporated Creative Commons License 2013.01.29 0 0 3358

Topikleírás?

Előzmény: Abdhul (3357)
Abdhul Creative Commons License 2013.01.29 0 0 3357

Tiszteletem!

 

Meddig vagyok tíltva?

greenwood Creative Commons License 2013.01.24 0 0 3356

kérem, hogy innen:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9008797

szedjétek ki az 13109-et.

köszönöm.

Navorsky Creative Commons License 2013.01.17 0 0 3353

Tisztelt Modik!

 

Kérhetnék egy takarítást?

 

http://forum.index.hu/User/UserDescription?u=1342547

 

Köszönöm.

Törölt nick Creative Commons License 2013.01.10 0 0 3350

           No és most gyorsan töröljetek kedves modik , mert ahhoz nagyon értetek, játszátok itt a nagy senkit:)) már legtöbb topic ezt beszéli a törlés kényszereteket... mindenki rajtatok röhög itt  háháháháh

 

na törölj gyorsan teee ász:)))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!