Keresés

Részletes keresés

Mandulavirág Creative Commons License 2000.04.18 0 0 30
Én általában hordok bugyit, ugye na, vannak bizonyos testnedvek, amik néha váratlanul engednek szabad folyást maguknak. Elég, ha meglátunk egy jó pasit... Ilyenkor jó szolgálatot tesz a bugyi.

Egyszer-kétszer már lekerült, ezek a helyzetek előbb-utóbb mindig óriási szexélményhez vezettek.

Egyszer egy múzeumban...
Igen szívesen emlékszem vissza az ott kiállított történelmi ereklyékre.

Egyszer egy étteremben...
Rég ettem olyan finom gombapaprikást.

Egyszer egy telefonfülkében...
Vajon mit gondolhatott a barátnőm, amíg ellihegtem, amiért hívtam?

Törölt nick Creative Commons License 2000.04.18 0 0 29
(elkepedt, bamba tekintet, leesett all, hihetetlenul tagra tatott szemek, vontatott, lssu hang, kis nyal is csurog a szajbol)
Tééééllleeeg neeem igaaaziii?

Bocs, nem lehetett kihagyni!

Előzmény: igus (27)
igus Creative Commons License 2000.04.17 0 0 27
Kedver Lord Oberon
Az a pup csak reklamfogas, ki van tomve. Ne dolj be neki.
Előzmény: Törölt nick (21)
compton Creative Commons License 2000.04.17 0 0 26
Engem is dörzsöl, ha egy egész álló napig csak abban vagyok és nincs alattam semmi, de egy fél napig semmi gond.

Meg aztán elég izgi.

cpt.

Törölt nick Creative Commons License 2000.04.17 0 0 25
Jaja, fecskegatya sux, de azert szerintem a boxer nem kenyelmes. Hiaba, De gustibus est non disputandum.
A farmer engem dorzsol. :(
Ha teged nem, akkor nem kicsit irigyellek!

Lord_Oberon

Előzmény: compton (24)
compton Creative Commons License 2000.04.17 0 0 24
Nemcsak a lányoknak izgi, ha nincs rajtuk bugyi.
Én néha a farmer alá nem veszek fel boxert. Ha olyan helyzetbe kerülök, akár kicsit keményebb is leszek, csupán azért, mert nincs rajtam alsó.

A boxer isten. Kényelmes, kellemes és szellős.
Hagyományos alsónadrágban megőrülnék.

cpt.

Előzmény: Törölt nick (23)
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.17 0 0 23
Nekem csak a himbilimbi miatt vannak ellenerzeseim;
ha a nadragot eltavolitjuk, ugy mar teljesen mas a helyzet, s nekem sincs kifogasom a combmutatas ellen, es nem is zavar a szabadonhagyott (ertsd:lengedezni hagyott) szerszam, mert akkor valoszinuleg mar nem olyan allapotban van, hogy csak ugy lengjen.
Gondolom erted mirol beszelek. :)

Udv
Lord_Oberon

Előzmény: Mellitta (22)
Mellitta Creative Commons License 2000.04.17 0 0 22
Igaz, a comb látszik, de izgatóbb, ha egy picit eláll a nadrág tőle és nem passzos. Dehát ez ízlések és pofonok, hogy egy közhellyel éljek.
Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.17 0 0 21
Nekem sajn a folyamatos himbilimbi-erzes miatt nem kenyelmes. Nem szeretem, ha csak ugy lengedez a szerszam. :(
Jobban szeretem, ha le van valamelyest korlatozva a mozgasi szabadsaga, de azert nincs elszoritva. Ergo marad a skinny.

Lord_Oberon

p.s.: Comd abbol is laccik, lasd Skinny-s plakatos srac. Csak azt kell meg megvallanom, hogy nekem nincs akkora pup a gatyomba, mint annak a fickonak. :)

Előzmény: Mellitta (20)
Mellitta Creative Commons License 2000.04.17 0 0 20
Szerintem imádnivaló egy férfi boxerban, olyan édes a combja. Tehát az nem kényelmes?
Előzmény: Törölt nick (19)
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.17 0 0 19
En mint himember elmondhatom:
nem jellemzo a ferfiakra korulottem, hogy also nelkul jarjak a vilagot. Meg nyaron sem.
Nem igazan ertem, hogy miert van ez igy, de szerintem egy farmer, vagy masegyeb nadrag ala azert erdemes alsonemut venni, mert a puha bort konnyen kikezdheti a nadrag varrasa. persze ez is csak megszokas kerdese.

Nalam mar eloferdult, hogy megfordult a fejemben, es az elhatarozast tett kovette. Tehat mondhatom:
tapasztalatbol beszeltem az iment.
A leglazabb a skinny also es a boxer. Utobbit ruhellem, ugyhogy marad az elobbi; levegozik is, rogzit is, meg kenyelmes is. Meg draga is. :(

Udv
Lord_Oberon

Előzmény: Mellitta (18)
Mellitta Creative Commons License 2000.04.17 0 0 18
Bugyi nélkül izgalmas és izgató, csak az a baj, hogy nagy a veszélye, hogy valami fertőzést kap az ember, ha például leül a buszon, vagy villamoson vagy más tömegközlekedési eszközön az ülésre. Igaz, én nyáron még bugyiban sem ülök le, akkor járhatnék bugyi nélkül...
Persze, aki autóval jár, annak könnyebb...
És a Ti, fiúk? Ti jártok aló nélkül?
LUCzI FERencz Creative Commons License 2000.04.16 0 0 17
Lányok! Itt a jó idő!
Endorfin Creative Commons License 2000.02.11 0 1 16
Jön a tavasz, nyilnak a bugyitopicok....

(Törzsasztal)
VADI ÚJ CICIBUGYI! VADI ÚJ CICIBUGYI?
VApcsikvari 48 hozzaszolas

(Hölgyek, urak, szex)
Lányok bugyi nélkül
SirArchi 15 hozzaszolas

(Hölgyek, urak, szex)
Viselnek-e a nők bugyit?
Thony 9 hozzászolas

(Hölgyek, urak, szex)
fiuk bugyiban
mb10 4 hozzaszolas

(Hölgyek, urak, szex)
Bugyibanvagy...?
sorozo93 3 hozzaszolas

Endorfin

Thony Creative Commons License 2000.01.07 0 0 15
Bocsi, legközelebb figyelmesebb leszek!

Thony

Endorfin Creative Commons License 2000.01.06 0 0 14
Tudja már valaki a választ ?

Endorfin

Bronson Creative Commons License 1999.11.11 0 0 13
Az elozo hozzaszolas valasz az alabbi topicnyitora Viselnek-e a nok bugyit?

hony
válasz erre | adatok | e-mail 1999-11-11 07:26:40 (0)

Üdvözlök Mindenkit!

Egy ideje figyelem a fórumot, de csak most regisztráltattam magam, s indítanék rögtön egy topic-ot.
Nem túl régen olvastam vhol, hogy Németországban egyre nagyobb divat a hölgyek körében (főleg nyáron), hogy a
szoknya v. rövidnadrág alatt nem viselnek semmit. Állítólag számukra ez nagyon kényelemes és kellemes (izgató?).

Kíváncsi lennék a Nagyérdemű tapasztalatára és véleményére!

Üdv.

Előzmény: Bronson (12)
Bronson Creative Commons License 1999.11.11 0 0 12
Thony, uj hozzaszolokent ajanlom figyelmedbe a K_E_R_E_S_E_S funkciot. En sem jarok ide regen es sokat, de arra emlekeztem, hogy volt valami hasonlo topic. B.
SirArchi Creative Commons License 1999.09.30 0 0 11
És nem frissen borotváltan, nem nyárpn és rövid szoknya alá mindig veszel fel bugyit?
Előzmény: giud (3)
JiG Creative Commons License 1999.09.21 0 0 10
A lanyok szama itt: NULLA
Endorfin Creative Commons License 1999.09.21 0 0 9
Lányok bugyi nélkül....
Hol vagytok ???.....-)))

Endorfin

giud Creative Commons License 1999.09.21 0 0 8
Aznap nem pattogtam ki, másnap már vettem bugyit, és sajnos kipattogott a bőröm, bár nem mindenhol azért...
(off: Legutóbb a szőrtelenítő krém használata után kevésbé jelentkeztek a pöttyök. )
Vissai Creative Commons License 1999.09.20 0 0 7
es kipattogtal ?
KALEvala Creative Commons License 1999.09.20 0 0 6
A tanga topicban targyaltunk errol a kerdesrol... ott utanaolvashatsz... Ott kiderult, hogy vannak fiuk is, akik also nelkul szaladgalnak nyaranta ;-))..
MaCS Creative Commons License 1999.09.20 0 0 5
Halihó!

Én több lányt is ismertem, akik alapvetően nyáron a kényelem miatt nem hordtak bugyit, de azért bevallották, hogy ez nem csak kellemes, hanem izgalmas is. És bizony nem csak hosszú ruha hordása esetén feledkeztek meg a fehérneműről!

Üdv: MaCS

qwertzuiop256 Creative Commons License 1999.09.20 0 0 4
ismerek én is egyet, bizon rövid szoknyához nem mindig vesz nyáron :)))

egyszer meg az autó első ülésén ülve levetette, hát érdekesen, irigykedve néztek rám a többi kocsiból :)

egyébként kétfajta bugyi van, az egyiket a csajok azért veszik fel, hogy rajtuk legyen, a másikat, meg hogy levessék :))

giud Creative Commons License 1999.09.20 0 0 3
Nyáron frissen borotváltan nem vettem bugyit, hogy hátha így nem pattog ki a bőröm. Nem miniszoknyához azért, de így is nagyon izgi volt.
Endorfin Creative Commons License 1999.09.20 0 0 2
SirArchi,
gondolom, nem miniszoknyához.....:))

Endorfin

SirArchi Creative Commons License 1999.09.20 0 0 1
Kíváncsi vagyok, hogy aki nem vesz fel bugyit, az mikor és miért nem?
SirArchi Creative Commons License 1999.09.20 0 0 topiknyitó
Feleségem kétszer nem vett fel bugyit ruha alá. Az első alkalommal kánikulában a saját ötletére, másodszor egy bálban, mert én kértem. Mások mindig vesznek fel bugyit vagy tangát?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!