Keresés

Részletes keresés

véncsaj Creative Commons License 2010.04.13 0 0 205

Szevasztok!

 

Természetesen nagyon sokan jobban is nézünk ki mint a celebek, és mégsem vagyunk címlapon.

Bizonyára nem is akartunk sosem oda kerülni.

Hogy mennyit és hányszor plasztikázutatott az is az Ő dolga, de azért a fent emlitett hölgyektől sokallta többet ér!

Tudod ha választhatnék a Győzike és Ő közte, nem kérdéses.

Nekem inkább Claudia jön be.

Szeretem a temperamentumát, olyan igazi nő, és valóban mondjatok még egyet csak egyet akinek ennyire jól áll minden.

Persze tudom én, hogy agyon kozmetikázzák Őket, és felöltöztetik, de Neki minden jól áll.

 

 

És most mégis az bosszant engem, hogy egy ember meghalt, és mégis mindenki Őt szedi darabokra! Olyan utálatos nép vagyunk MI!

Előzmény: gombóc63 (204)
gombóc63 Creative Commons License 2010.04.13 0 0 204
Nem bántjuk ezt a szegény csajt...de ízlések és pofonok! Nem mindenkinek tetszik amit csinál, ahogy kinéz. Magam részéről nem vagyok irigy, főleg nem rá, nem szeretném habzsolni az életet, úgy ahogy Ő és smink valamint plasztika nélkül se nézek ki sokkal rosszabbul mint Ő. Akkor mitől is kéne úgy elájulnom? Melyik maradandó alakításától? Mert hogy színésznő. Mindemellett sajnálom ami történt.
Előzmény: véncsaj (203)
véncsaj Creative Commons License 2010.04.12 0 0 203

Nem is tudom miért bántjátok ezt a szegény csajt!

Ő egy eredeti és nem játszotta meg magát sosem, ha mégis az jól is állt neki. szerintem sokan irigykedtek rá, mert nekiminden jól áll. Sokan szeretnénk igy kinézni, és igy habzsolni az életet mint ő.

De könyörgöm,,, ne a Kiszel, és Sarka, stb nevével vegyétek egy lapra, hát azok mit tettek az asztalra? Liptai legalább mutatós, vicces, kedves bájos, van humora, és Istenem ki nem szereti az életet?

Miért is csámcsog most mindenki Rajta?

 

 

Claudia nagyon nagyon sajnállak, és attól félek már sosem leszel olyan nyitott mint voltál. Ezt a csapást csak az érti meg aki ismeri ezt az érzést.

Légy erős.

Véncsaj

Előzmény: BlancoAgilon (180)
BlancoAgilon Creative Commons License 2010.04.12 0 0 202
Te tényleg nem érted a lényeget...
Előzmény: wtunde (199)
gombóc63 Creative Commons License 2010.04.12 0 0 201
De nem zörög a haraszt.....és az is érdekes, hogy törölve lett.
Előzmény: Törölt nick (200)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.12 0 0 200
másod
Előzmény: Törölt nick (195)
wtunde Creative Commons License 2010.04.12 0 0 199
Olvastam pár korábbi bejegyzést és nem értem miért baj, ha nem sminkben ült be a stúdióban...gondoljatok bele akkor már kb 3 napja csak bőgött szerintem a bőr nincs a legjobb állapotban ilyenkor (biztos van az a vízálló smink, ami egy vödör víz után sem ázik el)... de kikockáztatna élő adásban egy olyan fiaskót, hogy leázik a smink...
Úgy nézett volna ki, mint egy groteszk festmény...
Valahol megértem, hogy igyekszik munkába állni,igyekszik a szabad gondolatait másra terelni, másra koncentrálni...nekem is ez vált be.
inverz Creative Commons License 2010.04.10 0 0 198
össze kimaradt :(
Előzmény: inverz (197)
inverz Creative Commons License 2010.04.10 0 0 197
szvsz ha d.d-t nem hozza a sors vele ma is élne...
banyalinda Creative Commons License 2010.04.09 0 0 196

Lehet, hogy ezt nem vállalta  C.? És  mondjuk 1-2 nappal elötte szakítottak.

Az ismeretségi  körömben 2 olyan család is van ahol a gyerekek kamaszkorában derült ki, hogy az apukájuk már a születésük elöött isf enntartott szeretői viszonyt az egyik ú.n. család jóbarátjával. Hát ne tudjátok meg milyen lekiválságon  ment keresztül a gyerekek anyja!!! Csak azért nem végzett magával mert ott voltak a gyerekek.

Ebben a városban minden előfordulhat!

Még nagyon sok minden történhet C.-vel. Még nincs 40 sem.

A szűk kör tudja , a tágabb kör sejti amiről beszélsz, hiszen a róluk készült fényképek közül van amelyik melegbárban készült.

Te randira a szerelmedet ( elllenkező neműt! )melegbárba hívod?

Ajajj....Van itt katyvasz.

 

Előzmény: Törölt nick (192)
ancsur24 Creative Commons License 2010.04.09 0 0 193
Az biztos, hogy a halálával rengeteg kérdés felmerül, amire szerintem sosem kapunk választ, mert akik a választ tudják, azok hallgatnak nagyokat.
banyalinda Creative Commons License 2010.04.08 0 0 191

Nem értem emberileg, hogy miért nem hagyta, hogy először a szülök nyilatkozzanak, ha akarnak.

Nem illett volna így tolakodni. nem sok gyászidőt hagyott magának. rögtön beállt dolgozni a Mokkába?. Hogy is van ez?

Már sokszor hallottuk, hogy miként találták meg szegény fiút, de C. miként kapta a hírt? Azonnal?

Lehet, hogy vki hazudik, rendörség,  vagy C. ? Vagy a médiaérdek így diktálja,hogy mese habbal történetet adni az embereknek?

Amúgy meg nem hszem el, hogy a Jobbodal megmert volna kockáztatni kegyeletsértő véleményt. Vhogy ez sem érthető.

Szegény halottból most fognak hasznot húzni nagyon sokan.

???????

 

inverz Creative Commons License 2010.04.08 0 0 190

valakitől hallottam, hogy az ide belinkelt video (tv2 reggeli műsor) élete nagy alakítása... szerintem ez azért kicsit erős...

 

inverz , aki nem cluadia fan...

BlancoAgilon Creative Commons License 2010.04.08 0 0 189
Hazudozás? (Pucér képei: pfejj, retushegyek...ezt mint grafikus mondom. És rég vagyok a szakmában)
Előzmény: gombóc63 (188)
gombóc63 Creative Commons License 2010.04.08 0 0 188
Csak egy dolgot mondj, amiben maradandót alkotott....de ne a pucér képeit:-(((
Előzmény: Törölt nick (185)
mószer aranka brigád Creative Commons License 2010.04.08 0 0 187
Nincs mire.
Az igazán tehetséges, okos emberekbe szorul némi szerénység is. Végülis, ha így vesszük, Kiszel Tünde, és Győzike is vitte valamire.
Azért sokkal nagyobb dolgot ő sem tett le az asztalra.
Vele elszállt a ló.
És nem kicsit nagyképű. Nagyon.
És a sajtó is akkor kell neki, amikor fényezik. Ha bírálják, akkor már kiabál a magánszférájáért.
A gyásza, az más kérdés, azt tiszteletben tartom, és az ügyben akár védem is. Mert ezért nem kéne bántani.
Bőven szolgáltat(ott) okot a belerúgásra, most szerintem nem.
Előzmény: Törölt nick (185)
BlancoAgilon Creative Commons License 2010.04.08 0 0 184
Nekem is vannak kétségeim. Illetve bizonyosságaim. Dehogy lesz jobb ember!
Előzmény: mószer aranka brigád (183)
mószer aranka brigád Creative Commons License 2010.04.08 0 0 183
Mint már írtam, a személyét ki nem állhatom. Minden egyes megnyilvánulása, a nagy pofája, a túlzott magabiztossága irritál.
Az, hogy most megtört, nem kétséges számomra. Úgy vélem, most nem a sajnáltatás motiválta.
Arra viszont kíváncsi leszek, hogy észbe kap-e, és változtat-e valamit rajta ez a közelről megélt tragédia. Most találkozott először az élet-halál igazi mélységével. Ez most nem a felszín.
Válhatna jobb ember belőle. Efelől azért vannak kétségeim.
Előzmény: BlancoAgilon (181)
Babco Creative Commons License 2010.04.07 0 0 182
"Vannak úgymond "normális" emberek akik megtartják maguknak ezeket a véleményeket, de vannak olyan "bunkó" és szánalmas emberek akik ezt közlik is a világgal."

Nézd, Claudia egy közszereplő, aki önként vállalta ezt. Újságokban, blogon stb osztja meg velünk az olyan információkat, hogy a kislánya büfikézett-e, belázasodott és hasonlók. Kiszel Tüncike is maga szalad az újságokhoz hogy írjanak róla, mert bepasizott (hihi) és hasonlók, csak hogy beszéljenek róluk, legyenek a köztudatban.

Így nem hiszem hogy jogos valakin számonkérni, hogy miért mondja el a véleményét egy közszereplőről.

"Nézzetek tükörbe hogy ti milyenek vagytok és miket követtetek el. És csak utána hányjátok fel másnak is."

Nem vagyok celeb, akiről már azt megírják, hogy milyen arckrémet vásárolt... Ő önként állt ki a nyilvánosság elé a magánéletével, ha ekkora (szerintem túlzott) betekintést enged az életébe, akkor számolni kell azzal, hogy azzal is foglalkoznak amibe ő nem szeretné hogy belemásszanak. Más hírességek máshol jelölik ki a határt, nem hagyják hogy a kamerával belemásszanak a seggükbe, tányérjukba, az életük legintimebb zónájába, így nem is cincálják őket szét annyira.
Előzmény: MaNo0210 (164)
BlancoAgilon Creative Commons License 2010.04.07 0 0 181
Értem én, de nem hiszem, hogy a sokkhatás döntő lenne. Az agyát is a csatorna irányítja, meg a média, meg a szerződések, meg ez meg az...A konnektorba pisálnék, ha ilyen nőm lenne.
Előzmény: kondászné (178)
BlancoAgilon Creative Commons License 2010.04.07 0 0 180
Nem szeretem, ha valakit tehetségesnek kiáltanak ki, csak mert jól fekszik valahol. Nem szeretem, ha szexbombának, pedig hájas, otromba nőszemély. Hadar, idióta és otromba "poénok" röpködnek a szájából, iszonyatosan nagy arca van...és amúgy is: a celebvilág sztárocskái felőlem mind kipusztulhatnának. Vele együtt. Nahogy elhiggye bárki, hogy ezeknek a majmoknak egy őszinte megnyilvánulásuk is van, ha kamerát látnak. Ugyan! Azokat a hírességeket szeretem, akiknek van önbecsülésük, nem okádtatják le magukat a közönséggel, nem váltják olcsó pénzre azt, amit elértek. (Ákos, Hofi Géza, Gubás Gabi és még sokakat említhetnék). Szemben velük pedig a tátogó Fresh pics*kat, Bódy Sylvit, Liptait, Miss BKV-t, azaz Sarka Katát és itt is sok más embert említhetnék. Akik abból élnek hogy vannak. Ja és ki ne hagyjam az örök Kiszelt.
Előzmény: Törölt nick (177)
mószer aranka brigád Creative Commons License 2010.04.07 0 0 179
kondászné az én voltam.
Előzmény: BlancoAgilon (176)
kondászné Creative Commons License 2010.04.07 0 0 178
Tök mindegy, ki hogyan gyászol, úgyis belekötnek.
Akkor meg le kell szarni, hogy mit gondolnak róla. Amikor nekem volt mérhetetlen fájdalmam, visszahúzódva éltem meg. Akkor azért köpködtek, mert a temetésről a szűk családon kívül senkit nem értesítettem. Felszínes ismerősök köpködtek emiatt, merthogy nekik persze joguk lett volna ott lenni.
Én egyfajta sokkhatásról beszéltem. Lehet, hogy tiszta fejjel nem megy a Mokkába. Én sem voltam teljesen ép, miután öngyilkos lett a férjem, és egyedül maradtam a 3 gyerekkel. Lehet, hogy már nem ragaszkodnék a zárt temetéshez. Akkor az egyetlen járható út volt számunkra.
Előzmény: BlancoAgilon (176)
BlancoAgilon Creative Commons License 2010.04.07 0 0 176
Sajnáljad csak. Biztosan jó neki. Senki nem basztatná, ha úgy viselkedne ilyenkor ahogyan kellene. Nem állna ki három nap után a tv, a kamerák elé, smink nélkül, hogy még rettenetesebbnek tűnjön a fájdalma. Persze, biztosan nagy szerelem volt, ha DD pár hét után inkább kinyírja magát. Lófaxt! A gyász, mint írták sokan magánügy. Aki közügyet csinál belőle, olyan múlttal, mint ami neki van, ne csodálkozzon, hogy a celebimádók sajnálják, a másik oldal meg leköpi.
Előzmény: mószer aranka brigád (174)
mószer aranka brigád Creative Commons License 2010.04.07 0 0 175
Hogyne. Vagy lehet, hogy megijedt a világvégétől, ami, mint tudjuk, nemsokára itt lesz.
Idióta.
Előzmény: betonacel84 (172)
mószer aranka brigád Creative Commons License 2010.04.07 0 0 174
Az emberek különbözőképpen dolgozzák fel a gyászt. Ilyenkor erőteljes a sokkhatás.Van, akinek magába fordulás, a hagyjanak békén dolog segít, van, aki pörög ezerrel, hogy el tudja foglalni magát, van, aki mindenkinek ki szeretné ordítani a fájdalmát. Más-, és más segít. Tiszteletben kell tartani ilyen esetben a gyászolót, és nem basztatni. Szerintem.
Ez a gyász őszinte, semmi szégyellni-, vagy kivetni való nincs benne.
De kurvajó dolog egyeseknek a padlón levőbe belerúgdosni.
(Egyébként ki nem állhattam ezt a nőt, mert nagyon elszállt vele a ló az utóbbi időben, de most mélyen sajnálom.)
Előzmény: Törölt nick (169)
kaktuszka67 Creative Commons License 2010.04.07 0 0 173

Talán olvass picit vissza.

Vagy mindenki egyesével írja meg Neked a véleményét?

Előzmény: betonacel84 (172)
betonacel84 Creative Commons License 2010.04.07 0 0 172
Mi a véleményetek Daróczi Dávid öngyilkosságáról? Lehet ez a szeszélyes bestia kergette a halálba szegényt.
kaktuszka67 Creative Commons License 2010.04.07 0 0 171

Teljesen igazad van, én is így látom.

Ilyen esetben a pletyka már gusztustalan.

Előzmény: Törölt nick (169)
BlancoAgilon Creative Commons License 2010.04.07 0 0 170
Hát persze. Emberi, őszinte celeb...Szegény sminkesek...Aki napokkal az eset után képes a nyilvánosság előtt beszélni arról, ami összertörte, az nyilván normális és emberi...nem pedig ocsmány, álszent...Daróczival szemben nem biztos hogy nem volt némi politikai nyomás, ami a kötélhez segítette. Biztos tudnék beszélni a szerelmemről pár nappal a halála után...látszik, hogy színésznek tanult. Igaz, nem jött be neki, mert egy ripacs, de legalább ennyi haszna származott belőle...pfejjj.
Előzmény: Törölt nick (168)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!