Keresés

Részletes keresés

adfly2 Creative Commons License 2018.03.05 0 0 482

Sok mindent kipróbáltam, majd miután nem segített igazán semmi, elmentem a német bőrgyógyászat körömlézerére.

Otthagytam egy rakat pénzt -  meghalgattam a "dr úr" szugesztív tájékoztatóját - aminek fontos eleme, hogy vennem kell cipőfertőtlenítő lámpát -  majd kb. 5 alkalommal később ....... nem történt semmi........   :(

 

lehet, hogy segít éppen kezdődő felületes gombán, de azon az ecet is...... pénzkidobás......

Barbara Müller Creative Commons License 2018.03.04 0 0 481

Régóta szenvedtem körömgombával...A neten amiket olvastam ,melyeket házilag otthon meg lehet csinálni(fokhagyma,ecet,szódabikarbóna stb)mindet kipróbáltam..Eredménytelenül...Majd jöttek a gyógyszertárban vásárolt különböző ecsetelők lakkok stb..Betartottam az előírást..Ujfent semmi sikerrel!Hát bejelentkeztem a bőrgyógyásthoz!Fél évig jártam havonta maszekba!Kaptam kenőcsöket,gyógyszert ,melyet heti egyszer kellett szednem..Nem múlt el..Utána gyógyszerváltás ,napi egy gyogyszer 2 hónapon keresztül.Ismét nem javult..Már azon gondolkodtam ,hogy lézeres beavatkozásra menjek el?Majd egy ismerősöm azt mondta neki a spiritus jód(500ft alatt van)elmúlasztotta..Hát akkor próbáljuk meg gondoltam mit veszithetek?Megvettem..a gyogyszertarban keverik ki.Kérdeztem a patikust igaz e ,hogy jó a gombára Nem tudott rá választ adni..Nem ecsetelem..Egyszerűen ráborítom a körmömre,hogy jól beáztassa!ÉS AZT VETTEM ÉSZRE MŰKÖDIK!!!!HÁT NEM RÖHEJ??VAGYONT KÖLTÜNK MINDEN FÉLE SZERRE!!!ÁZTATJUK,DUNSZTOLJUK,ECSETELJÜK,RESZELJÜK,S A VÉGÉN EGY SIMA JÓD VISZI EL!!!!!!

emeletes Creative Commons License 2018.02.09 0 0 480

Olvasok itt mindenfélét a körömgombáról. Az az igazság, hogy a TV-ben reklámozott kenceficék gyakran nem is használnak. Nekem is volt körömgombám évekig, aztán elhatároztam, hogy véget vetek ennek az állapotnak, mert nemcsak csúnya volt a lábam, hanem büdös is. Az más téma, hogy mitől volt büdös. A műanyag zokniktól. Ekkor meguntam, és pamutzoknikat viselek, azóta nincs büdi láb. De visszatérve a körömgombára, már régebben felírta nekem a bőrgyógyász a Mycosyst 150 nevű gyógyszert, de drágállottam, ezért új, olcsóbb után néztem. Találtam is, Femiflo 150 a neve, Izlandon gyártják és csak 3130 Ft-ba kerül egyhavi adag. 4 db van egy dobozban, heti egyet kell bevenni. Kb. 6 hónap múlva volt gomba, nincs gomba. Nekem 7 lábujjamon is volt, és mind eltűnt. A kenceficéket pedig jó elfelejteni, mert azok csak helyileg hatnak, míg a fentebb írt gyógyszer a szervezetben levűket is elpusztítja. Sőt, nekem a szájam két sarkában mindig kijött valami gombásfertőzés, és az is elmúlt. Tehát csak ajánlani tudom ezt a gyógyszert.

Törölt nick Creative Commons License 2018.02.09 0 0 479

De fertőtlenítetted valamivel a lábbeliket/zoknikat? Vagy arra sem volt szükség?

Előzmény: gombóc63 (476)
Törölt nick Creative Commons License 2018.02.03 0 0 478

A gombás köröm sokkal lassabban, vagy egyáltalán nem nő. Menj el bőrgyógyászhoz és ír fel neked tablettát. Mondd neki, hogy  a kencék nem használnak. Pár hozzászólással lejjebb írtam, hogy nekem a Terbiner tabletta segített. Van vagy tízféle másik gyógyszer, de talán ez a legolcsóbb.

Előzmény: Farven (477)
Farven Creative Commons License 2018.02.02 0 0 477

Mindkét nagylábujjam körme kb 3/4 éve gombás. Par hónapja azt vettem észre, hogy teljesen megállt a körmöm a növekedésben. A koromágynal mutatkozik 1-2 mm-es egészséges rész, de vmiert nem tud nőni a kormom/nem tudja letolni a beteg részt. Tehát már több hónapja nem kell vágnom a nagylábujjamon a körmöt. Mi ennek az oka? Valaki tapasztalt már ilyet? Miért nem tud nőni a kormom? Gomba ellenes koromlakkokat mar próbáltam, nem segít. Köszönöm!

gombóc63 Creative Commons License 2018.02.01 0 0 476

Őszintén szólva semmimet nem dobtam ki anno, még sem fertőződtem vissza. De ha téged megnyugtat...

Előzmény: Törölt nick (475)
Törölt nick Creative Commons License 2018.02.01 0 0 475

Értem, köszönöm a választ. Gondolom, akkor régi zoknikat-cipőket már most is lecserélhetem, nem kell várni, amíg teljesen lenő a köröm? (Fertőtleníthetném is őket, de inkább nem kockáztatok)

Előzmény: gombóc63 (474)
gombóc63 Creative Commons License 2018.02.01 0 0 474

Sajnos megtapasztaltam, hogy érdemben csak a gyógyszer segít, én 3 hónapig szedtem legutóbb. Úgyhogy abbahagynám a helyedben, szerintem már nem szükséges tovább szedni. Ahogy látom gyorsan nő a körmöd, 2 hét és a maradékot is levágod. Kíméld inkább a májad!

Előzmény: Törölt nick (473)
Törölt nick Creative Commons License 2018.02.01 0 0 473

Nem szednéd, mert már nem szükséges, vagy eleve el sem kezdted volna?

Előzmény: gombóc63 (472)
gombóc63 Creative Commons License 2018.02.01 0 0 472

Én nem szedném a helyedben.

Előzmény: Törölt nick (471)
Törölt nick Creative Commons License 2018.02.01 0 0 471

3 hónapos kezelés után: http://kepkezelo.com/images/p328r7owkiebgd0woq4a.jpg
4. hónap: http://kepkezelo.com/images/odg769iapncpi3vnrw3d.jpg

Szóval a kérdésem az, hogy kell-e még szednem a gyógyszert, vagy most már abbahagyhatom?

Törölt nick Creative Commons License 2018.02.01 0 0 470

A képeket elfelejtettem csatolni...

Törölt nick Creative Commons License 2018.02.01 0 0 469

A nagylábujjam körme teljesen gombás volt vagy 10 éve. Leszedtem a körmöt, ugyanúgy fertőzötten nőtt vissza. Nailner ecsetelő sem használt. Nekem a Terbiner tabletta vált be. 

Kérdés az, hogy meddig kell még szednem a tablettát? Ilyenkor már abba lehet hagyni (kép)?

llang-ilang Creative Commons License 2018.01.19 0 0 468

Unguir ecsetelő,. 40-45 fokos vízben 5-10%-os sóoldatban áztassuk a lábunkat 30 percig. Ezüstkolloid külsőleg belsőleg. Állatoknak adják ezt a Mycosorb-ot ez gombás bőrre körömre jó, az oltott mész is a bőrre jó. Egy két csepp Teafaolajat teába is lehet belsőleg használni. Belsőleg a ProbFlora probiotikumot érdemes használni, mert minden a belekben kezdődik.

Joe M Creative Commons License 2018.01.15 0 0 467

Több hónap, míg le nem nő a gombás rész. 

Előzmény: Konstansvalue (459)
Doctor Morreau Creative Commons License 2018.01.09 0 0 466

Köszönöm!!! Ezt teszem!

Előzmény: Szeszi50 (465)
Szeszi50 Creative Commons License 2018.01.03 0 0 465

Szia, fiú tesómnak volt ilyen gondja. Tilos borotvalni amíg gombás, teafa olajjal kend át fürdés után. Mosógépbe is használj ruha fertotlenitőt vagy teafa olajat húsz cseppet.

Tilos golyós dezodor, cukor minél kevesebb. Canesten kenőcs es lamisil ezeket használta. Ha nem múlik menj bőrgyógyászhoz vesz mintát mire érzékeny a gomba. Nagyon csúnya volt neki is nagy vörös égő folt volt honaljan, combján, herekre is raterjedt. Kapott vmi bogyót is.

Előzmény: Doctor Morreau (458)
Törölt nick Creative Commons License 2018.01.03 0 0 464

Fontos üzleti út előtt álltam. Nyáron! A gombás fertőzés pedig a tél folyamán egyszerűen „felemésztette” a lábaimat. Találnom kellett egy módot, hogy gyorsan megszabaduljak tőle. Ez a krém Fungaxim a „varázspálcám” lett – semmilyen egyenletlenség vagy hámlás. Javaslom mindenkinek!

Megvettem a krémet Fungaxim  a hivatalos honlapon.

Törölt nick Creative Commons License 2018.01.03 0 0 463

Fontos üzleti út előtt álltam. Nyáron! A gombás fertőzés pedig a tél folyamán egyszerűen „felemésztette” a lábaimat. Találnom kellett egy módot, hogy gyorsan megszabaduljak tőle. Ez a krém Fungaxim a „varázspálcám” lett – semmilyen egyenletlenség vagy hámlás. Javaslom mindenkinek!

Megvettem a krémet Fungaxim  a hivatalos honlapon.

alfred12 Creative Commons License 2017.12.22 0 0 462

A kitonail körömgomba lakkról van valakinek tapasztalata?

Nemreklám Creative Commons License 2017.12.19 0 0 461

Oregánó olaj a titok.

Sokáig kell kenni, nekem a nagylábujjam fele volt gombás, min. fél évig kentem, 1-2 naponta. Ha idő előtt abbahagyod, visszajön.

Ebay-ről, meg már itthon is beszerezhető.

https://www.amazon.co.uk/Fungus-fungus-Solution-Toenails-Fingernails/dp/B00KZDWL7W

Olvass review-et.

Nekem elmúlt tőle.

 

 

19Zoli72 Creative Commons License 2017.12.19 0 0 460

Oltott mész! Igen.....jól olvasod! Na, az lerendezi a körömgombádat!

Konstansvalue Creative Commons License 2017.12.08 0 0 459

Meddig tartott a kezelés? És most hol tart a történet?

Előzmény: Joe M (428)
Doctor Morreau Creative Commons License 2017.12.03 0 0 458

Volt már valakinek olyan problémája, hogy a bőrgomba továbbterjedt egyszercsak a lágyékra, aztán a hónaljra is?

 

Mivel sportoltam, tinédzserkorom óta van körömgombám, amit csak enyhíteni tudtam, eltüntetni nem.

 

 

Most viszont egyszercsak hirtelen "belobbant" és először a lágyékomnál, majd a hónaljamnál is megjelent... 

claudebell Creative Commons License 2017.11.09 0 0 457

Ebben a webáruházban lábköröm, lábszag ellen találhattok szereket, de a férfi kozmetikumok széles skáláját is megtalálhatjátok.

vinkli01 Creative Commons License 2017.10.18 0 1 456

Szerintem valami drágább megoldás hatásosabb lehet csak egyszer kell kifizetni és az ember használhatja élete végéig. Ha összeszámolnátok mennyit költetek különböző kenceficékre sokkal magasabb összeg jönne ki. Én inkább beruháznék egy ilyen lézerre, ez legalább hatásos. FDA tanúsítványra a bizonyíték.

 

 

http://www.vatera.hu/cure-ex-lezeres-koromgomba-kezelo-keszulek-ce-es-fda-minositessel-2544373778.html

Konstansvalue Creative Commons License 2017.10.04 0 0 455

Picit off a hozzászólásom de azért nem teljesen, kellemetlen intenzíven hámló talpakkal lábakkal indultam tengerparti nyaralásra, ott nap 2-3 óra tengerben, hét napon keresztül. Eredmény, minden gyógyszer és szirszar nélkül tökéletes egészséges ép bőr (kimondottan szép). Engem ez csak a felé hajt hogy vissza a természethez. Ha gombás köröm van akkor nem szórakozni leszedetni a körmöt, ecetes és tengeri sós  áztatás  a növekedés alatt, vagy annak első szakaszában. Persze ezzel egy időben minden cipő stb kifertőtlenítése.

Fingusz Creative Commons License 2017.10.04 0 0 454

Bocs te drága,majd jobban figyuzok  :)

Előzmény: Éva 1 (452)
Szeszi50 Creative Commons License 2017.10.01 0 0 453

A körömágyra ne kend szerintem talán ha oda valami zsíros kenőcsöt kensz az megóvja a bőrt, formalin kenése előtt,, A körmöket ne reszeld azt nem szabad állítólag" visszakenjük" a gombát, csak vágd ollóval, a köröm alól a morzsalékot kapard ki mindig óvatosan. Cipőket is fertőtlenítsd ki a formalinnal. Vattára formalin, tedd a cipőbe, kösd bele neylon szatyorba pár napra. Mosaskor cseppegtess a mosógépbe teafaolajat az fertőtleníteni fogja a ruhákat, zoknikat. Kíváncsi leszek az eredményre írd meg majd kérlek. Az ismerősömnek minden körmén volt, azóta sem jött vissza neki. Sőt borzalmasan büdös volt a lába az is elmúlt tőle igaz a talpát is attörölte formalinnal ami utána úgy nézett ki mintha megégett volna. Az biztos rendbe jött neki teljesen és nincs bűz, sem gomba.

Előzmény: Törölt nick (449)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!