Keresés

Részletes keresés

toMtOm Creative Commons License 1999.07.05 0 0 8
Sziasztok!

Persze, én is kinn voltam a koncerten, mivel egy kedves barátom adott egy-két (há, né, ...) JT CD-t úgy kb. 3-4 éve. Aztán egybol megtetszett... Akkor volt egy ír nap fenn, a Jókai klubban, s ott láttam a bandika által keresett könyvet, személyesen Göbölyös árusításában. Persze vettem egyet a havernak, dedikálva, de elobb én is elolvastam. Hát a haver jól odavolt érte. (Akárcsak én lennék egy Mike Oldfield monográfiáért, magyarul:).
Azóta persze nem láttam sehol... Szegény bandika!

Egyébként általános iskolás koromban (úgy a '80-as évek közepén) volt egy testnevelés tanárom, aki rajongott JT-ért. Mi meg jót röhögtünk rajta, mi ez az idétlen dolog. Aztán azóta kicsit megváltozott a váleményem a bandáról.

Hát röviden ez az én JT sztorim...

bandikának meg drukkolok a könyv felleléséhez. Ilyen könyvekbol persze nincs utánnyomás:)...

toMtOm

Petya Creative Commons License 1999.07.05 0 0 7
"1986-ban járt először Bp-en a JETHRO TULL, akkor ott voltam és nagyszerű volt az előadás."

Aztán ebből született egy opus: "I like to BUDAPEST"

Sajnos én nem voltam azon a koncerten, akkor még keveset tudtam róluk. Ma már igen gyakran hallgatom őket. Hiba no, nem lehet megunni az "öreg" "lótenyésztőket"... -))). Ők egy külön kategória. Ennyi.

Üdv,

Petya

Előzmény: dzsokijuing (5)
bandika Creative Commons License 1999.07.05 0 0 6
Jethro Rulez!!!!

Volt valaki a koncerten idén? Baromi jó volt, a Konzervativ lemezklub 2. c topikban irtam rola egy kis osszefoglalot valamikor, aki nem volt, elolvashatja.

Mas: BAROMIRA KERESEM A GÖBÖLYÖS N. LÁSZLÓNAK DALNOK A BALKONON CIMEN MEGJELENT JETHROGRAFIÁJÁT.

Aki tudja, látta, eladná emilezzen !!!!

dzsokijuing Creative Commons License 1999.07.04 0 0 5
Szerintem a három legjobb JETHRO lemez sorrendben: 1. Thick As A Brick (1972), 2. Aqualung (1971), 3. Songs from the Wood (1978)

A sok jó szám közül egyet emelnék ki a Locomotiv Breath ciműt. A gitárrész fantasztikus benne.

1986-ban járt először Bp-en a JETHRO TULL, akkor ott voltam és nagyszerű volt az előadás. A koncertet utólag leadta a P. rádió én azt felvettem kazettára, ha valakit érdekel elő tudom keresni.

Nem tudom van-e valakinek magyarnyelvű forditása a JETHRO számokról , leginkább az Aqualung tizparancsolata érdekelne.

F-kulcs Creative Commons License 1999.07.04 0 0 4
Üdvözlet!

Bogyó, mivel te benéztél ide és elsőként válaszoltál, a betérők száma már nem lehet 000000! Azért köszönöm a kedves, okos bíztatást... :-(

dzsokijuing, caputo!
Kösz', hogy írtatok. Voltatok a koncerten? Van-e kedvenc lemezetek, dalotok stb.? Írjatok, ha kedvetek van a JETHRO-ról csevegni!
Üdv.

caputo Creative Commons License 1999.07.03 0 0 3
Jethro.?
nem rock
nem pop
nem beat
nem folk
nem heawy
nem blues
NEM ROSSZ!!! (Életem zenéje!!!!!)

-cap-

caputo Creative Commons License 1999.07.03 0 0 2
Jethro..?
nem rock
nem beat
nem punk
nem folk
nem heawy
nem blues
NEM ROSSZ!!! (Életem zenéje!!!)

-cap-

dzsokijuing Creative Commons License 1999.07.02 0 0 1
Az egyik kedvenc zenekarom.
bogyó Creative Commons License 1999.07.02 0 0 0
000000 partnert fox majd találni hozzá!!!

F-kulcs Creative Commons License 1999.07.02 0 0 topiknyitó
Üdvözlet Mindenkinek!
Remélem találok a címben jelzett témához partnereket! (Tudom, nem könnyű...)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!