Keresés

Részletes keresés

Qqberci Creative Commons License 2000.03.29 0 0 52
Legy szives szamszerusiteni, mekkora volt a sokk es hol kaptad...
Előzmény: Thomas (51)
Thomas Creative Commons License 2000.03.28 0 0 51
Igen, bovebben: nekem van egy kicsi, amit hetvegen alighanem leviszek videkre a szuloi hazba hasznalatra, meg a nagy amit hasznalunk a mar emlitett tobbféle dolgokra. Csak mivel sokkoló a kifizetett osszeg ezert gondolkodunk valami "kiegeszito" hasznosításon is.
Előzmény: TevTanito (50)
TevTanito Creative Commons License 2000.03.28 0 0 50
Szia

Neked van sajat vagy berled?

TT

Előzmény: Thomas (48)
koper Creative Commons License 2000.03.27 0 0 49
engem érdekelne egy ilyen bioptron vagy evolite lámpa, a gyereknek nagyon pattanásos lett az arca és a háta vajon használna neki egy ilyen kezelés? Ha tud valaki segíteni, hogy hol lehetne bérelni vagy jutányosan venni megköszönném
Előzmény: Qqberci (43)
Thomas Creative Commons License 2000.03.24 0 0 48
Gyakorlati tapasztalatom a Bioptron 2-vel az, hogy ez lenyegében ugyan olyan mint a kicsi csak nagyobb. No szoval ez naygobb teljesitmenyu, azaz nagyobb teruletet vilagit be. Adott esetben most az arcureggyulladasomat ezzel kezelem, mert az egesz pofamat eri a feny. A kiutesre a kezemen meg jobb a kicsi.
Ha igaz a nagynak a fenye kicsitt melyebbre is behatol.
Lenyegeben a nagyobb keszulek lenne az "orvosi" celu, amit a hasznalati utasitas is jelez. Peldaul derekfajasra is ezt hasznaljuk, a nagyobb hatoterulet miatt.
Csak jo lenne hozza csinalni allvanyt.
Előzmény: TevTanito (47)
TevTanito Creative Commons License 2000.03.23 0 0 47
Hi all.

:) Mar van Bioprton 2 lampa is.

Ne kerdezzetek miben kulonbozik az 1-tol, en csak a reklamplakatokat lattam, elvileg ma van a sote-n valami kiallitas vagy mi, ott van a Cipfer is.

TT

Thomas Creative Commons License 2000.03.23 0 0 46
Udv,
Kuldj egy e-mailt, merre vagy, lehet, hogy meg tudjuk oldani. Most errol geprol nem latom a mail cimedet.
Thomas
Előzmény: koper (45)
koper Creative Commons License 2000.03.23 0 0 45
engem érdekelne egy ilyen bionic vagy evolite lámpa a gyerek pattanásait kellene kezelni vele ha tud valaki segíteni eladni vagy bérbeadni
Előzmény: Qqberci (43)
Thomas Creative Commons License 2000.03.21 0 0 44
Sajnos az ara nagyon magas, meg akciosan is, viszont most az egesz csalad kezeles alatt all:
kicsinek hatarol anyajaegy leveve, seb szepen gyogyul..
nagynak kiutes, pattanas,
szuloknek derekfajas, izomgorcs lapocka alatt, illetve most arcureggyulladas, van akinek jutott gyogyszer is, van akinek nem :-(
Szerintem, jo, ovatosan jegyzem meg, de a gorcsot az izmokban, meg a fajdalmat enyhitette.
Szerintem az arcuregre is jo, maskor sokkal jobban kinlodom vele, most meg eleg jol enyhitette a fajdalmat es jobban is kapok levegot.
A Nok Lapjaban meg mindenfele hirdetesek is szoktak lenni.
Ja igen, mi most mindket keszuleket hasznaljuk, a kicsit is, meg a nagyot is.
Nem tudom, hogy ez mennyit segitett Qbercinek, egyelore ez a kozvetlen tapasztalat.

Udv,.Tom

Qqberci Creative Commons License 2000.03.13 0 0 43
Sajnos (vagy szerencsere) nincs kozvetlen tapasztalatom a Bioptron/Evolite lampaval kapcsolatban, de erosen foglalkoztat a gondolat, hogy vegyek egyet, bar most mar valoban eleg magas az ara, de gyermekeimnek, szuleimnek nagy hasznara valhatna.

Valoban magyar talalmany, Fenyo" Ma'rta fizikus otlete volt, hogy polarizacios szu"ro"sorozattal a laser-hez hasonlo hatasu fenynyalabot lehet letrehozni sokkal olcsobban es veszelytelenebbul. Az otlek mara mar kb 25 eves, es itthon nem vagyon lehetett boldogulni vele.

A kezeles olyan testmelysegig tud hatasos lenni, ameddig a feny be tud hatolni a szervezetbe (a hulyeseget tehat ez sem gyogyitja, mert a koponya nem eleg atlatszo).

Az O"veges professzorra valo utalas teljesen jogos volt.

Infosender Creative Commons License 2000.03.13 0 0 42
Off
Fargo
Ha lehet akkor az infosender@bigfoot.com-ra irjál mert az iname-el tele lett a hócipőm.
Infosender Creative Commons License 2000.03.13 0 0 41
Kicsit off..de nem nagyon...

>"Fényadó" reikisekrôl meg egyéb gyógyítókról lehet hallani, elôfordulhat, hogy onnét ered az >ötlet, de szerintem
>ugyanolyan humbug, mint a Zerópa bogárka, meg a távgyógyító guru, akinek csekket küldesz, >aztán
>csütörtökönként 3-tól 5-ig várhatod az áldást. Várhatod.
>nem neveztem humbugnak a reikit, a fél familiám reiki mester, bár azért vannak furcsa dolgaik.

Kedves Fargo!

Szivesen válaszolok neked a Reiki-vel,Fényadással és a távgyógyító guruval kapcsolatban
minden kérdésedre,arra is amit a "fél familiám"-tól nem tudsz/lehet megbeszélni,megkérdezni.
Hátha felismered hogy azok a furcsa dolgok nem is furcsák.
Főleg E-mail-ben mert ez a topic másról szól.

Előzmény: fargo (11)
Thomas Creative Commons License 2000.03.13 0 0 40
Szia Kéva,
Koszi a vigaszt, pentek este ota hasznaljuk reggel este, arcureg, ekcéma.
Nyiván még nincs katarktikus hatasa, de egy stabil ekcemas folt mar kezd besimulni.
Fiam szerint jo a náthájára.
Kivancsi lennek vannak-e meg felhasznaloi tapasztalatok.
Udv:
Thomas

Előzmény: kéva (39)
kéva Creative Commons License 2000.03.10 0 0 39
Thomas !
Köszi a virágot.Tényleg szép.
Sajnálom,hogy nem voltam gépközelben,tölem olcsóbban megkaphattad volna.
De ne bánkodj,mert nagyon jó a lámpa,biztos sokat fog segíteni a különböző problémákon.Az ára pedig csak viszonylag drága,ha az ember összeadja, mennyit költött ezerfajta kenöcsre,ami vagy használt vagy nem, már rég kijött volna a lámpa ára.
Nekem tutira használt,legutoljára a kezemen volt valami ekcémaszerű börgyulladás,cirka egy heti kezelés teljesen megszüntette.
Jó gyógyulgatást!
K.Éva
Előzmény: Thomas (38)
Thomas Creative Commons License 2000.03.08 0 0 38
Alighanem ma lesz a napja, mivel lassan ket hete nem alszunk emiatt.
Ui. az egy kis keszulekre ugye sajnalja az ember a penzt... mint irtam,
no de amikor felmerul az, hogy egy ido utan az ember lanya nem birja tovabb az alkalmazotti kizsakmanyolast, akkor valami tevekenyseg melle jol jonne ez is mintegy kiegeszito.
Szoval ez ugyben ment el az agyunk es fizettuk ki az 5%-ot elore.
Sok ismerosunk hallot rola, vagy ismeri es jo dolgokat is mondtak, mint itt a topicban.
Egyebkent az Altavizsla kihozta az Autistak honlapjat is Bioptron ugyben, valamint a Sopron szallot, meg Siofokot is.
Tovabbra is jo lenne ha lehetne felhasznaloi tapasztalatokat olvasni, mert azok hitelesebbnek tunnek, mint az eladoi tajekoztatok.

A Nok lapjaban is lathato (ket hete) hirdetesben a nagy keszulek, amit tan inkabb orvosi celokra is hasznalnak. No ez lehetne az ami inkabb egy vallalkozas kereteben hasznosithato lenne.

Egyebkent meg te vagy az oka mindennek, ha nem nyitsz topicot akkor nem kerulunk ilyen slamasztikaba...:))))

Nonap alkalmabol megprobalok mellekelni egy magam altal, meg a boldogabb idokben "szedett" viragot a Bakonybol.

Thomas

Előzmény: kéva (37)
kéva Creative Commons License 2000.03.07 0 0 37
Thomas

Megvetted már ?

Sajnos nem voltam gépközelben a múlt héten.
K.Éva

Előzmény: Thomas (36)
Thomas Creative Commons License 2000.02.28 0 0 36
Szia Eva,

Nem tudom sikerult-e eladnod a masik keszuleket.
Tegnap beszeltunk egy terjesztovel es erdekes ajanlatokat tett, de az ara kicsit visszatart.
Ha meg van meg a tied, mennyibe kerulne, es milyen tartozek van hozza?
Esteleg, ha tudsz meg delelott valaszolj, nekunk ugyanis delig kell valaszt adnunk, hogy erdekel-e az ajanlat minket.

Koszi,
Tamas

Előzmény: kéva (34)
Thomas Creative Commons License 2000.02.28 0 0 35
Haliho sullyedo topic.
Allitolag a radioban, meg ujsagban is volt tegnap errol szo es hallottam egy jo(?) ajanlatot a lamparol illetve annak nagy testvererol ami kb olyan mint a csillagok haborujaban (0.resz) egy kocsiverseny hajtomu.
Igen jo lenne, ha valaki ma delig tudna informaciot adni, mennyi most a piacon egy kicsi (hagyomanyos) illetve a nagy ketyere.
Koszi!

Thomas

kéva Creative Commons License 2000.01.29 0 0 34
Zsírégetésre nem valószinű, hogy használ.
Előzmény: sweep (31)
sweep Creative Commons License 2000.01.26 0 0 33
Nem megy igy tönkre a rádiótelefon?
Előzmény: theking (32)
theking Creative Commons License 2000.01.23 0 0 32
Sziasztok!

A polarizálást egyszerűbben is tesztelhetitek: vegyetek elő egy mobiltelefont, számológépet vagy egyéb LCD kijelzős készüléket, és azt forgassátok a tesztelni kívánt polárszűrő alatt. Bizonyos szögben tartva a képernyő teljesen elsötétül. (Ez általában a rendes használathoz képesti 90 °-os szög.)

Érdemes kipróbálni akár polarizált szemüveggel is, csodálatos (és a gyereknek is el lehet magyarázni közben, hogy működik az LCD 8-)

Üdv: ANdrej

Előzmény: fargo (11)
sweep Creative Commons License 2000.01.23 0 0 31
Azért gondoltam fogyókúrára használni, mert elméletileg növeli az anyagcserét,illetve vérbőséget okoz.Tehát a fogyasztani kivánt részt világítva,lehet hogy csökkene a zsirpárna vastagsága.
Előzmény: bundee (30)
bundee Creative Commons License 2000.01.17 0 0 30
Udv...

A mi csaladunk is beszerzett egy ilyen lampat. Kb. 5 eve vette anyam ezt a lampat 14k-ert (14.000HUF !!!) - mielott nagyon csodalkoznatok, ennek evolite volt a neve, es csak azert kerult ennyibe, mivel ezt a feltalalo gyartotta, miutan eladta a talalmanyt kulfoldre, kapott engedelyt, hgoy gyartson MAS NEVEN ilyen lampat. Ebbol lett az Evolite. Az uttoro aruhazban vette anyam - mostmar biztosan nincsenek ott.

A hatasokrol annyit, hogy a lassan/nehezen gyogyulo sebekre hatasosnak tunt. Mivel az egesz lenyege az, hogy serkenti a verkeringest az adott teruleten.
En is hasznaltam, de nekem sajnos nem hasznalt :( En a testepites okozta bo"rmegnyulasokat probaltam vele kezelni, de ezek nem feluleti sebek (so"t, valojaban nem is sebek), es nem tortent valtozas :(((

bundee

kéva Creative Commons License 2000.01.17 0 0 29
Kár ezért a topicért:)Kezd elsülyedni.
sweep Creative Commons License 2000.01.16 0 0 28
Mit gondoltok fogyókurára lehetne használni?
sweep Creative Commons License 2000.01.16 0 0 27
Sziasztok!Öröm látni,hogy milyen egészséges a Tasztal közönsége.Vagy csak keveseknek van lehetősége bioptron lámpát venni?
Előzmény: kéva (26)
kéva Creative Commons License 2000.01.15 0 0 26
Más tapasztalat?
zsudu Creative Commons License 2000.01.14 0 0 25
Egyszer en is voltam egy 10 alakalmas kezelesen. Elotte nagyon pattanasos voltam, utana rendbe jott es soha tobbet nem lettem pattanasos. Elotte mindenfelet kiprobaltam, de semmi es senki nem tudott rajtam segiteni. ezert en hiszek benne. A kezeles alatt lattam, hogy oreg neniknek a laban levo fekelyeket szinten ezzel kezelik es ok is aradoztak, hogy mennyire jo.
Előzmény: kéva (24)
kéva Creative Commons License 2000.01.14 0 0 24
Petyus ez pont olyan volt,mint amikor egy bohózatban Márkus Laci szétszedett egy fotelt, és tételenként felkiáltott:Csak tudnám mi került ebbe x forintba ? Azon is jót nevettem :)
Valaminek az ára szerintem mindig a kereslet kinálat függvénye ( kivéve a szocializmusban ).
Sajnos én nem tudok ilyen lámpát csinálni, de úgy éreztem szükségem van rá,és ennél olcsóbban nem tudom hol lehetne megszerezni.
Egyébként elismerem - mert nem értek hozzá - hogy meg lehetne építeni úgy és annyiért ahogy te irod.De csak lehetne.Amig nem lehet,addig kénytelen vagyok ilyen drágán vásárolni,ha úgy érzem hogy ez hasznos számomra.A hatásosságát nem vonod kétségbe,ugye?Kéva
Előzmény: PETYUS (22)
Tyutymákok Creative Commons License 2000.01.13 0 0 23
Lehet, hogy az általad kalkulált anyagköltség reális, de ismereteim szerint csak a feltaláló volt magyar. Pénz hiányában a találmányát eladta - sajnos külföldre - igy a magyarországon kapható termékek ára a külföldi árhoz igazodik (ami a kinti keresetekhez képest olcsó, a magyar viszonylatban drága). E mellet még emelkedik az ár a fuvar,valamint a vámköltséggel is. Ha a termék magyar lenne, nem is kerülne többe az általad kalkulált összegnél.
Előzmény: PETYUS (22)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!