Keresés

Részletes keresés

hangok a /dev/null-ból Creative Commons License 2011.04.26 0 0 10268

De van, képzeld, egy retardált majom irogat ide állandóan, hogy nincs-e valami új történet...

Előzmény: Törölt nick (10267)
magnetron1 Creative Commons License 2011.04.26 0 0 10266

Semmi baj. Te legalább bevallottad, már ezért becsüllek. A legtöbb beíró eltűnik a negatív kritika láttán.

Előzmény: palupa0112 (10265)
palupa0112 Creative Commons License 2011.04.22 0 0 10265

Elismerem ez csak egy kitalált sztory volt !!!

Unatkoztam és kitaláltam egyett !!!



magnetron1 Creative Commons License 2011.04.22 0 0 10264

Eléggé hihetelten történet.

Ha mégis igaz, akkor honnan tudod hogy nem vagy máris AIDS-es, vagy tripperes, vagy szifiliszes, vagy egyéb szép nemi betegésges? Megdugatni magad egy vadidegen férfival?

 

Méghogy biszex vagy? Olyan forró vagy mint a katlan! Egy biszex férfi soha nem ácsingózik a fasz után úgy ahogy leírtad. Te csont homokláda vagy, kár is finomítani.

 

16 éves vagy és 20 centis a farkad? Honnan mérted? A segglyukadtól?

 

Csak úgy becsördített neked a 25 cm-es dákóval? Semmi síkosítás, tágítás? Akkor valószínűleg azóta is pelenkázod magad.

 

Eléggé túlzásokba estél ebben a történetben.

Előzmény: palupa0112 (10263)
palupa0112 Creative Commons License 2011.04.21 0 0 10263

Hát nem teljesen koleszos de azért elmondom !!!

Vasárnap mentem vissza a koliba korán reggel mert versenyre készültünk vonattal mentem és csak 3 kocsival jött a vonat hát alig voltunk!!! At 1 meg a 3 kocsinál volt Wc hát én a 3. vagonba ultem 2 hapsi volt még ott nálam idősebbek.a 2. kocsiba nem voltak velem szembe ült egy férfi és láccot h a fasza nem fér meg a farmernadrágjában a másik hapsi elment az első vagonba 2 maradtunk.Megvártam míg a jegyellenőr elmegy majd elkezdtem vele beszélni.Nemsokára elment wc-re én követtem a wc fülkékből át lehetet látni a másikba . Hát meglestem mekkora van neki hát ekkorát még csak képen láttam majd visszamentünk a helyünkre.Megkérdezte tőlem h teccik-e a fasza h annyira nézem .Előszőr habogtam majd mondtam h igen.Megkérdezte h meleg vagyok.Mondtam h nem biszex.Kiderült h ő is én felvetettem h nem-e basznánk.Megkérdezte h hány éves vagyok meg h mekkora a faszom.Mondtam h 16 éves vagyok és 20 cm-es a faszom.Mondta h ő 32 és 25cm-es a fasza.

Mondta h ha nem látja meg senki akkor igen.Hát levetkőztünk és elkezdtem szopni már basztam fiúval is meg lánnyal is de ez mindent felülmúlt.Amikor seggbe baszott nagyon fájt de lassan megszoktam.Majd utánna belegecizett a segembe.Tele lettem forrósággal majd szét robbantam.Ezután elkezdett ő szopni nagyon jó szopott .Neki már nem volt szük az ánusza mert már nem egy  férfival feküdt össze elmondása szerint.Jól seggbebasztam majd még egymásnak kivertük majd felöltöztünk.Sajnos azóta nem találkoztam vele :(

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.07 0 0 10262

Csatlakozom.

Előzmény: foresta (10258)
B 53 Creative Commons License 2011.04.06 0 0 10260

Olvasd el az elöttted lévő beírást! Teljesen valós történet, és már du. 1-től nyitva vannak. Vagy járj gőzfürdőbe.

Előzmény: foresta (10258)
binös36 Creative Commons License 2011.04.06 0 0 10259

Szia! valahogy en is igy vagyok a dolgokkal. Ha esetleg erdekel, keress meg! Üdv!

Előzmény: foresta (10258)
foresta Creative Commons License 2011.04.06 0 0 10258

Mi a fészkes fenét csináljon aki 45 éves, nős, sem kedve, sem ideje buzi bárrba járni, nem szeretné kipróbálni a csempe bárt, és idegenkedik a Népligettől?

Ellenben úgy gondolja, hogy neki is joga van teljes, normális életet élni.

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.05 0 0 10257

Sziasztok! 

 

Sokat olvasgattam már ezt a fórumot, és ha már ennyi izgató dolgot olvastam itt, gondoltam, én is írok egy történetet. Sokkal többet nem is tudnék, mert többnyire a nőket keresem, de időnként különböző vibrátorokkal szerzek magamnak örömet, és néhányszor már hús vér szerszámhoz is volt szerencsém. 

 

Tehát a dolog egy pesti szaunában történt. Eléggé vágytam egy kis kalandra, így péntek este, mielőtt sörözni mentem a haverokkal, még magamhoz vettem egy sikosítot és óvszert. A jól sikerült sörözés után pedig lenéztem a szaunába. Már éjfél elmúlt, elég kevesen lézengtek. Körbenéztem, kicsit beültem a videószobába, de senki nem volt, aki érdekelt volna. Úgyhogy elhúztam szaunázni, majd vissza videószobába, a törölközőt csak leterítettem, de nem takartam magam. A film jó volt, a farkam állt, már gondoltam, hogy bemegyek egy kabinba, és kiverem, amikor fordult a szerencse, és benézett a videoszobába egy jó srác. Nevezzük a történetben Zolinak. Meglátott, levette a törölköző, és megmutatta a félig merev faszát. Egymásra néztünk, és már álltam is fel, indultunk egy kabin felé. Megkérdezte, hogy aktív vagyok? Egy pillanatra megijedtem, hogy a fasznak ugyanazon a végén szeretne ő is lenni, de mondtam, hogy inkább passzív örömöket keresek. Erre mondja, hogy akkor jó, mert ő aktív.

 

Közben beértünk a kabinba, és örömmel csuktam be magunk mögött az ajtót. A törölközőket gyorsan a fogasra dobtuk, leültünk az ágyra és elkezdtem szopni. Nagyon égett már bennem a vágy, úgyhogy  amennyire csak bírtam, benyeltem. Nagyon szép, számomra ideális méretű farka volt, közepesen hosszú, de az átlagnál kicsit vastagabb. Pont azon a határon, hogy tövig bennem lehessen dugásnál, de még ne fájjon. Aztán Zoli mondta, hogy ő is szívesen szopna egy kicsit, nem ellenkeztem, hanyatt feküdtem, és hagytam, hogy kicsit munkálkodjon. Utána újra cseréltünk, ő feküdt a hátán, én mellette térdeltem, és szoptam. Majd gondoltam, folytathatnánk 69-ben, szóval fölé helyeztem magam. Ő azonban kellemes meglepetésemre nem a farkamhoz nyúlt, hanem széthúzta a fenekem, és nyalni kezdett. Jó mélyen bedugta a nyelvét, egy időre le is álltam a kényeztetésével, és élveztem, amit csinál. Ekkor Zoli mondta, hogy meg szeretne dugni, engedem-e. Mondtam, hogy azért jöttem le ma este, tehát naná. Gyorsan kivettem a törölközőm zsebéből a síkosítót, és kértem, hogy kicsit ujjazzon meg előtte, mert elég szűk vagyok.  

 

Négykézlábra álltam, és Zoli tovább nyalta a fenekem, majd ujjazni kezdett. Egy újjal, utána kettővel tágított. Itt már én sem bírtam tovább, kértem, hogy jöjjön belém. Oldalt feküdtünk, mert Zolinak ez volt e kedvenc póza, ő mögém feküdt, felemelte  a lábam, és óvatosan elkezdte betolni. Szerencsére elég gyorsan tövig tudott belém jönni és gyengéden elkezdett dugni. Közben a kezével a farkammal játszott, és én élveztem egy hatalmasat. Zoli elég fáradtan mozgott már, szerintem nem én voltam az első szerencsés aznap este, akinek megdugta a fenekét. Megkértem, feküdjön hátra, és meglovagolom. Nem volt ellenére, a közben jól kitágított és ellazult seggemmel már tövig ültem a faszára, és lovagolni kezdtem rajta. Itt már ő sem bírta sokáig, és elélvezett. Lefeküdtem mellé, pár percet pihegtünk, majd elmentünk tusolni, már külön. Utána felöltöztem, és hazamentem.  Nagyon jól sikerült a sörözés...Természetesen gumit használtunk. 

T

bear963 Creative Commons License 2011.04.03 0 1 10255

Nem a koleszba történt, de 16 múltam. A nyári sünidőbe teniszezni tanultam. Reggel mentem, általában csak az edzővel együtt voltunk. Ő, mint később kiderült, 41 éves volt, edző J, izmos, ami a fehér öltözetéből kilátszott az barna bőrű és szőrős volt. Mindig edzőruhába jött, csak zoknit és cipőt cserélt. Ha mód volt rá, szemem sarkából néztem, hátha belátok a sort szárába … de sajnos nem láttam, ami érdekelt. Ám, egyszer történt valami. Amikor végeztünk, én bementem átöltözni, zuhanyozni. Az öltöző nem volt nagy, a zuhanyozó is csak három személyes, egyterű, válaszfalak nélkül. Szokás szerint egyedül voltam, az ajtótól legtávolabbi zuhanyozónál. Épp a sampont mostam le, amikor az edzőm, belépett. Meztelenül. Odajött és, elkérte a sampont, mert otthon felejtette. Zavaromnál csak farkam volt nagyobb, ami egy pillanat alatt felkeményedett. Nem tudtam, mit tegyek, miközben a sampont nyújtottam felé. Ő elvette a sampont, és másik kezével a farkamat fogta meg. Ott ennyibe maradtunk, majd úgy fél óra múlva folytattuk nála. Délre már túl voltam az első férfitest „vizsgálaton”, a szopáson (vagyis amit annak hittem) és az első anális közösülésen (a farkamba beleült Sándor, mert így hívták), és fél liter sperma is beterített a végére. Másnap nem lett volna edzés, de felmentem hozzá, kora délután, mert gyakorolni kell.

Folyt köv.

Hurrikán20 Creative Commons License 2011.03.21 0 0 10252

Fekete Bika a bárnak a neve. (ha még létezik)

Előzmény: concorde22 (10231)
Enryboy Creative Commons License 2011.03.20 0 0 10251

Köszönöm!

Azt hittem, hogy vannak új történetei. Annak idején tartottuk a kapcsolatot, de később eltűnt a szemem elől. Reméltem, hogy újra itt van. :(

Előzmény: Erhard04 (10250)
Erhard04 Creative Commons License 2011.03.20 0 0 10250
Beírod a forum keresőbe hogy weatherman itt mindig meleg van,vagy valami ilyesmit és ott lesz.remélem segítettetem.
Előzmény: Enryboy (10249)
Enryboy Creative Commons License 2011.03.19 0 0 10249

Hol találtál Weatherman történeteire?

Előzmény: Erhard04 (10248)
Erhard04 Creative Commons License 2011.03.19 0 0 10248
Szia! Én épp weatherman történeteit olvasom és nagyon remek amiket ír. Ajánlom neked is.
Előzmény: Törölt nick (10247)
Erhard04 Creative Commons License 2011.03.19 0 0 10246
Szia én nagyon szívesen megismerkednék veled. Csak valami elérhetőséget ajd. : )
Előzmény: sky high (10230)
Vintage001 Creative Commons License 2011.03.05 0 0 10243

Bp-i kolis srác vok és keresek olyan srácot akivel ezeket az élményeket gyakorolhatnánk. Kiverhetnénk olykor egymásét...mindíg érdekelt a masztiparty :) nagyon élvezem úgy a maszturbálást, hogy szétkenem a farkamon a spermát és úgy újra kiverem. Szóval aki szeret ilyen játékokat játszani titokban írjon és összehozzuk :)

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.05 0 0 10241

Hol vagy, coito_erGO?

lime7 Creative Commons License 2011.03.04 0 0 10240

szia lion90!

 

nagyon tetszettek a kolis történeteid, kár, hogy már nem írsz:) biztos történtek dolgok azóta:D

Előzmény: lion90 (10239)
lion90 Creative Commons License 2011.03.03 0 0 10239

Bocs, ez hadd maradjon titok, nem szeretném, ha elkezdenének utánam/utánunk szimatolni!

Előzmény: Törölt nick (10237)
lion90 Creative Commons License 2011.03.03 0 0 10238

Kissé emelkedettebb hangulatban megesett már, hogy egymásét vertük ki, illetve le is szoptuk egymást.

Előzmény: Stavsjö (10236)
Stavsjö Creative Commons License 2011.03.02 0 0 10236

És mi az az egyéb, amit még szoktatok csinálni? :P

Előzmény: lion90 (10234)
lion90 Creative Commons License 2011.02.23 0 0 10234

 

Én jelenleg is kollégiumban lakom. A koleszban is lehet két fiúnak örömködni egymással, csak ügyesen kell csinálni. Szeptember óta a két szobatársammal napi rendszerességgel szoktunk közösen hokizni, és némi sör hatása alatt egyebet is csinálni. Mások nem is sejtik. Ha kiderülne, sokan biztosan megbélyegeznének, vagy akár ki is közösítenének. Egyébként mindhármunknak van barátnője is, nemcsak alibiből, az egy másfajta élvezetet nyújt.

Előzmény: sky high (10230)
concorde22 Creative Commons License 2011.02.21 0 0 10233

xDD inkább küldj te egy mailt, mert én informatikai segg vok .....

concorde22 Creative Commons License 2011.02.20 0 0 10231

helo!

 

én egy 15 éves srác vok, és segítséget kérnék xD nem tudjátok, h hol van Miskolcon melegbár, vagy olyan hely, ahol találkozhatnék velem egykorú pasikkal? és a neten már próbálkoztam társkeresőkkel, nem sok sikerrel, mert minden pasi idősebb volt..... szal előre is köszi :D

sky high Creative Commons License 2011.02.18 0 0 10230

Én is voltam koleszos Bp-n, 90-es évek végén, de csak egy évig, inkább örültem, hogy kiköltöztem. Koleszban nem volt homoszexuális élményem, na nem azért, mert nem vágytam rá, sőt, de inkább féltem, hogy ha összegabalyodok valakivel, akkor rögtön elterjed, hogy "más" vagyok, meg a félénk kis köcsög voltam egyébként is, nem mertem kezdeményezni, féltem, hogy reagálna rá a másik srác. Egy homokos, de nem túl erotikus élményem volt a zuhanyzóban, amikor a falon lévő résen át néztük a csajokat a túloldalon. Ott voltunk vagy 4-5 srác, és amikor odahajoltam a lyukhoz, hogy nézzem a női oldalt, akkor az egyik srác bedugta az ujját az ánuszomba. Én perzse felugrottam, és "mit képzelsz?" felkiáltással idegesen reagáltam. Szerintem csak durva poén volt, nem erotikus közeledés, mert utána nem kezdeményezett a srác.

Első partneremet hirdetési újságban találtam (akkor még nem volt internet ill. gyerekcipőben volt). Már nagyon vágytam egy férfitestre, nagyon feszített a vágy, és a kíváncsiság is persze, és egyre jobban tisztában voltam vele, hogy a farkak izgatnak és kevésbé a puncik. Válaszoltam egy jeligés hirdetésre, őszintén bemutatkoztam és leírtam, hogy mik a fantáziáim, pl. hogy engem a női szerep vonz (akkor még nem tudtam, hogy ezt passzívnak hívják), stb. Elég gyorsan jött rá válasz, és még aktképet is küldött magáról a srác. Már amikor megkaptam a levelet úgy dobogott a szívem, hogy el sem tudom mondani. Amikor meg kibontottam... Ott volt benne egy kép egy izmos, jó testű, helyes pofijú, szépfarkú srácról... Nagyon felizgultam, de nagyon meg is ijedtem. Megijedtem, mert elbizonytalanodtam, hogy tényleg ezt akarom-e, meg reménykedtem, hogy nehogy megtalálja valaki a levelet meg a képet. A srác levelére és képére maszturbáltam, és eldöntöttem magamban, hogy akarom. Pár levélváltás után elérkezett a találka ideje, én még életemben nem voltam annyira ideges, hogy mi lesz. Felvettem legszebb ruhámat, nagyon készültem, de nem tudtam mire számítsak, csak azt tudtam, hogy nem akarok szűz maradni.

Este, egy parkban volt a találkozó, idegesen fel-alá járkáltam, srác nem volt ott, persze én túl hamar értem oda, egy idő után leültem egy padra és magamban révedeztem. A srác pontban a megbeszélt időben jött, csak én nekem volt róla fotóm, úgyhogy zavartan integettem neki, hogy én vagyok az. Végig zavartan mosolyogtam és a szívem a torkomban dobogott. Vontatottan, akadozottan beszélgettünk, főleg én, nagyon zavart voltam, sokszor egyszavas válaszokat adtam, de szerencsére kedves volt a fiú. Én 19 voltam, ő 25, volt már fiúval, és édesen udvarolt, elmondta, hogy mennyire helyes vagyok, nyugtatot hogy ne legyek ideges. Elmondta, hogy a közelben lakik és felmegyek-e hozzá. Már nem tudom, hogy mondtam igent, de szerintem csak szótlanul követtem őt.

Fent a lakásán kávéval kínált, nagyon édes volt, hozott egy bűnrossz kávét és beszélgettünk, illetve inkább ő beszélt én meg hümmögtem és bólogattam.

Ő már pólóban és nadrágban volt, én még a kabátomat sem vettem le, annyira zavarban voltam, mire megkérdezte, hogy nem akarsz levetkőzni? Én meg hümmögve levettem a kabátomat és leraktam. De ő mondta, hogy nem csak a kabátra gondolt, hanem a többire is, miközben ő már elkezdett vetkőzni. Én bambán követtem az utasítását és lassan meztelenre vetkőztem.

Közben láttam, hogy mennyire jó teste van élőben is, gyönyörű farka már kezdett ágaskodni. Odalépett hozzám, átölelt, megmarkolta a farkamat és a nyakamba csókolt. Annyira, de annyira jó volt, hogy le se tudom írni. Hozzásimultam, visszacsókoltam, merkolásztam a seggét, a hátát, mindenét. Ahogy hozzámért rögtön felállt a farkam, kőkeményen meredezett, egyértelmű jelét adva, hogy igen, ez az amit akarok. Kézen fogott és bevitt a hálóba, átöltelt és lerántott az ágyra, ott hemperegtünk, csókolgattuk egymást, masszíroztuk egymás farkát. Végigcsókoltam a testét, szopogattam a mellbimbóját, majd a farkával kezdtem el játszani, vertem, húzogattam rajta a bőrt és izatottan néztem, ahogy megjelenik a makkján az előváladék. Ekkor bekaptam a farkát és elkezdtem szopni. ÉLevezettel buktam rá, annyira jó élmény volt, majd elájultam. Élvezettel szoptam a fakát, a golyóit, benyaltam a seggébe, alapoan kinyaltam a segglyukát, majd vissza a farkához, szoptam mint egy kisangyal, ő pedig dícsért, hogy milyen ügyes vagyok. Megkérdezte, hogy beleélvezzen-e a számba, de nem tudom miért, nemet mondtam. Így elélvezés előtt hanyat lökött, fölém térdelt és ráspriccelt a hasamra. Csodás érzés volt érezni, ahogy forró gecije a testemen landol. Elélvezés után még húzogattam a bőrt a farkán, hogy kipréseljem belőle az utolsó cseppet is. "Most te jössz" - mondta, és érzékien elkezdte verni a farkamat, és ráverte a farkam a hasamra. Csodás orgazmus volt, élvezettel kenegettem a hasamon a két spermát, összekevertem nedveinket, imádtam. Elélvezés után összebújtunk, ölelgettük egymást, nagyon jó volt.

Az egész éjszakát nála töltöttem, aznap este még kétszer szoptam le, majd másnap reggel búcsúzóul még egy szer leszopatott, bár nem kelett sokat kérnie, én is merevedő fasszal ébredtem mellette. Ő volt az, aki először dugta meg a seggem, azóta is hálás vagyok neki. De ez majd egy későbbi történet.

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.17 0 0 10229

Sziasztok!

 

24 éves értelmes sportos srác vagyok,

shakespeare@hotmail.hu

az msn címem de csak a velem kb egy koruaknak. Cél: beszélgetés, egy kis cam XD maszti :). És más .....

 

Cső

mandinkaharcos Creative Commons License 2011.02.14 0 0 10222

Uhh... Egy ilyet egyeszer én is szivesen kipróbálnék!

Előzmény: hangok a /dev/null-ból (10219)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.13 0 0 10221

Örülök, hogy újra pörögni látszik a topik. Kicsit olyan mint Bisnoopykám idejében. :) :$ AKAROk még sztorikat ;) 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!