Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.06.08 0 0 666
Előzmény: Törölt nick (665)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.08 0 0 665
2000 november 15-tol vagyok szemelyesen Szamel Jozsef altal tollal alairva koszontve. En aztan baromi jovalis vagyok, de mar bennem is felmerult, hogy mennyenek a picsaba az Ibanq ilyen eroszakos tuszkolasaval, a telefon fel nem vevesevel ( intezzem Ibanq-en keresztul, mondjak, mert az jo, de ha pont azzal van gondom, akkor hogy tudnam intezni?! ) Az sem dob fel, hogy az veszi fel a telefont, aki eppen raer, tok mindegy, hogy kivel akarok beszelni ( bank, biztosito, nyp ) . Raadasul harom szamlahoz harom Ibanq kellett, harom dijert.

Most mar Zsozso, a diszkontbankar sincs. Le vagyok hangolva.

Regen, ha megnyitottad a szamlat, es nem volt rajta penz, kuldtek egy fel par gyerekzoknit, hogy megkapod a masik felet, ha lesz rajta penz.

Persze akkor meg nem AXA volt....
Előzmény: luciferk (663)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.08 0 0 664
Es volt OVB72-es Generali Aranyszarny is melle ajanlva, vagy csak ugy siman a hitel?
Előzmény: Manna10 (657)
luciferk Creative Commons License 2010.06.07 0 0 663
Nálam is telik a pohár, a legutóbbi kamatcsökkentésük valóban pofátlan volt, nem elég, hogy a jegybanki alapkamat folyamatosan csökkent ők még rátettek egy lapáttal, hogy még kevesebb kamatot kapjunk.
Előzmény: Törölt nick (662)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.07 0 0 662
én még azt hiszem 1-2 hónap türelmi időt adok nekik aztán lécelek le innen

sem a kamatok, sem a szolgáltatás nem tart már itt, a legutóbbi pofátlan kamatcsökkentésük és az évek óta tartó normális webbank hitegetés az utolsó csepp volt a pohárban
Előzmény: luciferk (661)
luciferk Creative Commons License 2010.06.07 0 0 661
Értesítő levél sem jött nekem az ibanq2 bevezetéséről, gondolom neked sem, a weblapjukon sincs semmi infó róla. :(
Előzmény: Laslow (660)
Laslow Creative Commons License 2010.06.07 0 0 660
(Letelt a május 21-től számított 2 hét, iBanq2-nek pedig nyoma sincs.)
Előzmény: Törölt nick (641)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.04 0 0 659
Csak az a bibi, hogy azokban az irodákban semmilyen rendszerhez nincs hozzáférésük, így segíteni sem tudnak, maximum ha leirod egy papírra a problémádat, belső postán elküldik a központba. Amit tudnak az nem más, mint adategyeztetés és szerződéskötés biztosításra, nyugdíjpénztárra PAPÍRON, de ezeket szintén a központ dolgozza fel.
Előzmény: Törölt nick (658)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.04 0 0 658
Irodak:)

http://www.axabank.hu/index.php?ID=146&LID=hun#Content

csak meg kell nezni az oldalukat....:D

H.
Előzmény: Törölt nick (652)
Manna10 Creative Commons License 2010.05.30 0 0 657
Jó estét mindenkinek!

Segítségeteket szeretném kérni a következő ügyben.
A közeljövőben lakás vásárlását tervezem. Körbejártam a bankokat személyesen is, illetve van egy OVB-s ügyintéző aki segít nekem ebben.
Ő számomra az AXA-t ajánlotta mint bankot, tekintve, hogy ott "jó" ügyfélnek számítok és hitel felvételekor kamatkedvezményeket is kapok. Törlesztőrészleteket is számoltunk, amelyek számomra kedvezőek.
Nem tudom eldönteni, hogy ha hosszútávra tervezek (márpedig egy lakás hitele nem rövid futamideju), akkor mi lehet a buktató ennél a banknál. Mondták már azt, hogy nehéz megszabadulni tőlük, illetve éves kamatperiodussal számolnak és az euribor-hoz kötik (ha jól tudom) a kamatokat is. Ha őszinte leszek, nem tudom, hogy ezek mit jelentenek és ez kockázatosabb hitel-e, mint mondjuk az ersténél felvett lakáshitel (ugyanis ez a másik bank ahol kedvezőbbek a törlesztőrészletek, na és ők aláírták a magatartási kódexet).
Előre is köszönöm a válaszokat.
bronson. Creative Commons License 2010.05.30 0 0 656
Köszönöm az infókat.
Marcsiga Creative Commons License 2010.05.30 0 0 655
Van ügyfélszolgálati helyük: Axa pont. Pl Miskolcon is van egy. Az más kérdés, hogy a csaj aki bent ül sok mindenben nem tud segíteni. De ügyesen a kezembe adta a telefont, hogy hívjam fel az ügyfélszolgálatot. :)
Előzmény: Törölt nick (652)
Ata samurai Creative Commons License 2010.05.29 0 0 654
Simán fizet annyi kamatot, lekötés nélkül, mint másnál 3-6 hónapra lekötve. Itt nincs lekötés.
Előzmény: bronson. (653)
bronson. Creative Commons License 2010.05.29 0 0 653

És ha úgy teszem fel a kérdést: Miért pont az AXA?

 

Van valami verseny előnyük (pl magasabb betéti kamat) a többi bankkal szemben?

Előzmény: Törölt nick (652)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.29 0 0 652
"ügyintézés gyorsasága"

Ezt felejtsd el, a többi rendben van. És tudtommal nincs személyes ügyfélszolgálatuk sem, ahova be tudnál menni ha gond van, vidéken 100%, hogy nincs, tehát levelezni tudsz max. velük.
Előzmény: bronson. (651)
bronson. Creative Commons License 2010.05.29 0 0 651

Sziasztok.

 

Céges (Kft) számlát szeretnék nyitni az Axa-nál és egy "kicsit nagyobb" összeget lekötni.

 

 Szerintetek jó választás az Axa az alábbi szempontokat figyelembevéve:

 

- hozam

- számlanyitás díja

-számlavezetési költség

-egyéb felmerülő költségek

-ügyintézés gyorsasága, ügyfélbarát hozzáállás

 

Megtisztelő válaszaitokat előre is köszönöm

 

 

 

jxy Creative Commons License 2010.05.26 0 0 650
Szóval erről nem írtak a levélben...
Egyébként tényleg szoktak válaszolni. Néha. 5-6 hét elteltével. "Dolgozunk rajta." Már egy éve ez a válasz, ha van válasz egyáltalán...
Ettől függetlenül remélem, hogy most valami tényleg változik e téren is.
Előzmény: Törölt nick (649)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.26 0 0 649
Ilyen kérdésekkel írjatok az axa.ibanq@axa.hu címre, ez közvetlenül a supporthoz fut be, akik gondolom tudják mi lesz és mikor.
jxy Creative Commons License 2010.05.26 0 0 648
Engem még két dolog érdekelne:
- A belépéshez, utalás jóváhagyásához, stb. bevezetik-e az sms-es kódküldést (vagy valami egyéb biztonsági láncszemet), vagy maradnak ennél a szerintük biztonságos kulcsos megoldásnál?
- Az sms-es kártya-, vagy számlaőr funkció is bevezetésre kerül végre?
Kíváncsian várom az új megoldást...
Előzmény: Törölt nick (647)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.26 0 0 647
Idézet a levélből, szerintem a legjobban ez érdekel titeket:

"Az első verzióban három új funkció lesz, nevezetesen a "Rendelkezők megadása",
"Bankkártya limitek" valamint "Állandó megbízások". Valószínű, hogy új funkcionalitásokkal
is bővülni fog a jövőben a számlák kezelhetősége."
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.24 0 0 646
axa.ibanq@axa.hu
Előzmény: luciferk (645)
luciferk Creative Commons License 2010.05.24 0 0 645
" Nekem egyébként részletesebben írták le, hogy mi és hogy lesz, mi lesz mi nem lesz."


Azt megtudhatjuk, hogy mi és hogy lesz, mi lesz vagy nem lesz? ezért már csak nem perelnek be ha ezt leírod.;)
Előzmény: Törölt nick (644)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.24 0 0 644
A levél végi jognyilatkozat alapján joguk van hozzá, én meg nem szeretek a tűzzel játszani. Főleg ha ez a tűz Európa vezető pénzügyi szolgáltatója remek ügyvédekkel. Nekem egyébként részletesebben írták le, hogy mi és hogy lesz, mi lesz mi nem lesz.
Előzmény: Törölt nick (643)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.24 0 0 643
:)

hát ha ezért beperelnek...
Előzmény: Törölt nick (642)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.24 0 0 642
Én nagyon nem másolgatnám be fórumba, meg nem küldözgetném tovább senkinek, lásd az üzenet láblécét:
"Ez az üzenet bizalmas, védjegyezett vagy törvény által védett információt tartalmazhat és kizárólag a fent megjelölt címzettnek szól. A bizalmasság, illetve az előjog semmilyen hibás továbbítás következtében nem szűnt meg. Amennyiben Ön nem a tervezett címzettje ezen levélnek, úgy értesítem, hogy tilos a használata, terjesztése vagy bármilyen formában történő másolása, illetve bármilyen eljáráshoz való felhasználása. "
Persze mindenki maga tudja, de szerintem senkinek nem hiányzik egy per.
Előzmény: Törölt nick (641)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.24 0 0 641
Nekem is megjött a levél tőlük:

----- Original Message -----
From: AXA
To:
Sent: May 21, 2010
Subject: RE: Ibanq2


> Tisztelt Ügyfelünk!
>
> Két héten belül küldjük ki az értesítő leveleket az iBanq2
> bevezetéséről. Első fázisban magánszámlákhoz lesz elérhető.
> Addig is szíves türelmét kérjük!
>
>
> Üdvözlettel: XY
> __________________________________________________
> AXA Bank Europe SA Magyarországi Fióktelepe
> 1138 Budapest, Váci út 135-139.

Előzmény: Törölt nick (640)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.17 0 0 640
továbbküldenéd nekem ezt a mailt ha megkérlek? az emilem szgee7 kukac gmail pont com
előre is köszi
Előzmény: Törölt nick (639)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.17 0 0 639
Én viszont ma kaptam egy e-mailt, melyben közlik, hogy 2-4 héten belül kimennek az értesítő levelek az Ibanq2 indulásáról. Mondjuk ráfért, mert a mostani az kb 2000-ben lett volna jó, tíz évvel később már csak a vicc kategóriának felel meg.
Be csak azért nem másolom, mert az e-mail végén lévő jognyilatkozat ezt nem teszi lehetővé számomra.
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.15 0 0 638
A műszaki ügyfélszolgálatosok semmit sem tudtak erről, tegnap beszéltem velük, azt mondta a pasi, hogy úgy néz ki nyár végére lesz kész az új netbank :(
Előzmény: István_H. (630)
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2010.05.12 0 0 637
Üdv!

Jól és okosan látod a dolgokat. Gyakorlatilag meg is válaszoltad a saját dilemmáidat de azért írok még némi támaszt.

Valóban az Axa olcsóbb lényegesen az Ersténél,bízunk is benne,hogy ez nagyon sokáig még így is marad.

Az előzetes költségei viszont valóban az Erstének a kisebbek. (bár azt tegyük hozzá,az ÉB-t és közjegyzőt ki kell fizetni előre,utána visszautalják.)

Az "átfutásokról" a következő a véleményem. Vannak kiugró esetek minden banknál és némi szerencsével,illetve a dolgok minden tökéletes összeállása esetén(ez nagyon ritka,mindig van valami apróság,ami miatt csúsznak a dolgok) elő tud fordulni akár az Ersténél,akár az Axánál(náluk kevésbé),hogy 10-12 nap alatt átmegy egy hitel.

Fiók függő is a dolog+ mennyire agilis a hitelközvetítőd,illetve az az értékesítő,aki intézi bent a hiteledet.

Nagy általánosságban az elmúlt évek tapasztalatai alapján a legtöbb bankban egy lakáshitel átfutása 1 hónap. (+- 1 hét)

A hosszú távú dolgok egyértelműen rámutatnak a helyes döntésre. Szerintem te is tudod a választ! :) (Egyébként nem vagyok Erste ellenes,sőt rengeteg ügyem van náluk is,sajnos az alacsony jövedelemek miatt.....)
Előzmény: milliardos (634)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!