Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

-carcass- Creative Commons License 2009.02.09 0 0 21679
A sport csomagban összességében mi minden van?Van valami a prospektusban, de nem teljes.
Nekem most Dunlop téi gumim van, de szerintem még egy telet már nem vinne el.
Előzmény: bravo07 (21678)
bravo07 Creative Commons License 2009.02.09 0 0 21678
Hát hajrá Eger, üdv. a clubban!!

A fogyival tényleg ne törődj, az annyi, amennyi, de átlag tényleg 8,0 körül ki lehet jönni, a csak városi fogyasztás magas egy kicsit, na de valamit valamiért!!!:-)
A fekete tényleg jól néz ki, de sztem ez még rózsaszín-hupikék csíkokkal is a legszebb autók egyike lenne:-)Kényelmes, nagy, pörgős dög. Ja, sport csomagot rendelsz hozzá? Majdnem ugyanannyi a sima, de nagyságrendekkel ütősebb az a piros cérnával varrott kormány...:-)) STBSTBSTB:::
A felnije olyan, mint amit McI fotózott, nekem ez a téli szetthez való, 16-os felni Vredestein gumikkal.
Előzmény: -carcass- (21672)
-carcass- Creative Commons License 2009.02.09 0 0 21677
Szép csapat.:-)
Előzmény: Törölt nick (21668)
-carcass- Creative Commons License 2009.02.09 0 0 21676
A készlet erejéig. (905db)
De ez az összes fiat, nem csak Bravo.

De, sokkal drágább.
Mennyivel?

Pont ellentétesen cselekszenek, ahogy most ésszerű lenne.
Az emberek nem nagyon látják át a pénzügyeket.Én fogok hitelt fölvenni - muszáj lesz:-), de még kb 1 hónapot várnom kell.Csak akkor tudok autó ügyben lépni.

Kösssszz!!! Ha nem is a fele, de 25% azért benne van a pakliban.
Csak tipp volt ;-).
De a 25% is elég szarul hangzik.

Jól látod.:-))
Azért ez megnyugtató.:-)
Előzmény: EZsolt (21666)
-ikszipszilonze- Creative Commons License 2009.02.09 0 0 21675
LOL :D
Előzmény: Törölt nick (21668)
-carcass- Creative Commons License 2009.02.09 0 0 21674
Vezettem már sokféle autót az elmúlt 17 évben.Wartburggal kezdtem.Volt benne, Renó (19), VW(Golf), Opel(Astra), Skoda(Octavia, Fabia, Felicia), Hyundai (Trajet, az egyetlen dízel - alapvetően lomha dög volt), Ford (Focus), Seat(Cordoba), Citroen(Xsara) stb.
Az ismeretlent szerintem kellő távolsággal/tisztelettel kell kezelni.Embere válogatja, ki milyen gyorsan alkalmazkodik.Nekem aránylag gyorsan megy, de akkor sem felejtem el, hogy miből ültem át.Szerintem nem lesz gond.
Ritka az, amikor csak én használom.Olyankor szeretem a határokat feszegetni.Gyerkőc legalább 1 (néha 2) szinte mindig ül mögöttem, rájuk nagyon vigyázok.
Előzmény: mcI_2.0 (21663)
-carcass- Creative Commons License 2009.02.09 0 0 21673
Nem fogok problémázni a fogyasztással.;-)
Olaj ügyben már nagyjából kiokosodtam a topic elején.Persze lesz még kérdésem.A pedállal jól tudok bánni, szerintem jó lesz.
A Fabia is benzines volt, a dízeltől lever a víz.Az autó, benzinnel megy.:-)))Bocs a másik oldaltól.Miért ne feketét vegyek?Komolyan kérdezem.
Gépi mosót nem használok.Vagy saját nagynyomásúm(Karcher).Az azért gondolom mehet.
Előzmény: dirige (21662)
-carcass- Creative Commons License 2009.02.09 0 0 21672
Köszi.Jó a tipp, a bravo extra oldalt nem ismertem.Eger mellett lakom, úgyhogy országút, város lesz vegyesen.Néha pálya ha úgy alakul.
90LE változatban semmiképp nem gondolkodom.A 120-as meg bőven elég lesz.Leosztottam a LE-t a súllyal és nagyon jó arány jött ki.Önmagában beszédes, de ez nyilván több tényezős dolog.Nem vagyok alapvetően egy Fittipaldi, inkább azt mondanám, hogy a dinamikus haladás híve vagyok, ha mód van rá előzök (a tötymörgőket, bizonytalanokat az utóbbi időben nehezen tolerálom, de azért igyekszek :-)) ) és jó tudni, hogy van tartalék.Ehhez az erőhöz is jó/elég lesz hozzászokni, aztán ha már úgy érzem, hogy kellően kiismertem mindkettőnk határait, akkor esetleg jöhet a nagyobb (de nem feltétlen) vagy egy újabb Fiat, ha beválik.:-)
Grat a géphez, én feketére pályázok és ha jól látom ez a másik felni, amit választanék hozzá.Ez a kisebb vagy a nagyobb?
Előzmény: bravo07 (21655)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.09 0 0 21671
:-)
Előzmény: seewer (21670)
seewer Creative Commons License 2009.02.09 0 0 21670

Legalább olyan ritka, mint a Maranello.:)))

Előzmény: Törölt nick (21668)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.09 0 0 21669

 Pont ellentétesen cselekszenek, ahogy most ésszerű lenne.

 

Ezt én sem értem. Ha tehetném.....

Viszont kiszállni pont most nem jó ötlet.

Előzmény: EZsolt (21666)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.09 0 0 21668

Gratula az autóválasztáshoz! :-)

 

A fekete tényleg ritka:

 

 :-D
Előzmény: -carcass- (21635)
dirige Creative Commons License 2009.02.09 0 0 21667
Akkor én nem autót veszek, hanem szalont. Most van - bár nem akartam! - három autóm, induló készletnek nem is rossz!
Előzmény: EZsolt (21666)
EZsolt Creative Commons License 2009.02.09 0 0 21666

meddig tart még ez az időszak a raktári autókkal

A készlet erejéig. (905db)

 

milyen ütemben fogy

Most végre szépen elindult... (Kopp-kopp-kopp)

 

Amúgy a rendeléses se lehet majdan sokkal drágább

De, sokkal drágább.

 

nem lesz ember, aki új autót fog venni

Ezen én is csodálkozom. Pont ma beszéltem egy Bankos kollégával, aki ugyancsak nem érti, amit az emberek mostanság tesznek: Ilyen szar Ft/Euro mellett, nemhogy hitelt vennének föl most, hanem sorban záratják le a korábbi hitelüket. Pont ellentétesen cselekszenek, ahogy most ésszerű lenne.

 

Év végére meg a szalonok fele becsődöl.

Kösssszz!!! Ha nem is a fele, de 25% azért benne van a pakliban.

 

Vagy rosszul látom?
Jól látod.:-))

Előzmény: -carcass- (21638)
mcI_2.0 Creative Commons License 2009.02.09 0 0 21665

"mert itt a topicon kötelező 3k km-enként olajat cserélni"

 

:DDD

Előzmény: dirige (21662)
dirige Creative Commons License 2009.02.09 0 0 21664
A fehér nagyon elegáns és ehhez a legkönnyebb megcsinálni az oly sokak által áhított Abarth-dizájnt.
Előzmény: -ikszipszilonze- (21659)
mcI_2.0 Creative Commons License 2009.02.09 0 0 21663

"Kezdtem a Fabiában megöregedni.A 68 LE sok mindenre megtanítja az embert, legfőképp a helyzetek felismerésére, mi vállalható és mi nem."

 

Ez tetszik. Főleg azért, mert erről sokan elfelejtkeznek, vagy szimplán nem ismerik az autó határait... A Bravo-val nem sok gondot lesz, kiválóan használható dinamikus gyorsításokra, ezáltal nehéz beszorulni előzésbe (persze, esztelenség kivételével).

Ha megbírod állni, h ne (mindig) taposd, akkor nem lesz több 7,5-8,0-nál a vegyesed. Ha meg főleg városon kívül használod, akkor 7 alá is lemehetsz.

Előzmény: -carcass- (21649)
dirige Creative Commons License 2009.02.09 0 0 21662

A fogyasztással ne nagyon foglalkozz, mert itt a topicon kötelező 3k km-enként olajat cserélni és az sokkal többe kerül mint a benya.

Viccen kívül: jó teljesítményű autó, ahhoz mérhető fogyasztással. Ne várj többet és kevesebbet se. Egyébként az én tapasztalatom szerint a típus nem igazán érzékeny  - fogyasztás szempontjából - arra, hogy milyen a jobblábad. Fél liter ide-oda meg pálinkából sem fontos szempont...

Amit felejts el: ne hasonlítsd a fogyasztását német népautó dízelmotorjához. Ha ahhoz hasonlítod, vedd meg azt és soha ne foglalkozz azzal, hogy milyen autóban ülsz, csak azzal, hogy mennyibe kerül az autózás/100km és boldog leszel. Ha számít az is, miben ülsz, vegyél egy Bravot! Persze ne feketét, hanem kéket vagy maranellot... Ja, és felejtsd el a gépi mosót!!!

Előzmény: -carcass- (21649)
bravo07 Creative Commons License 2009.02.09 0 0 21661
Hát, ha ismét összefutottunk volna, mármint az autóink, az tényleg csúcs lett volna...:-))
Pont van egy ilyen fehér+ napfénytető a hasznautó.hu-n...Én is ezt akartam először, de anyagiak miatt lett Piroska..:-)) Nézd meg, csúcs!!! Tényleg ritka. Van felette egy ugyanilyen maranello is...4.299-ért, sztem még lehet belőlük alkudni is...
Előzmény: -ikszipszilonze- (21659)
mcI_2.0 Creative Commons License 2009.02.09 0 0 21660

Engem sem célszerű felhúzni vezetés közben... De azt hiszem, nálam nem ilyen könnyű a megbékélés, én legtöbbször nem lépek semmi az ügyben... :)

Egyébként, gratula a továbbjutásotokhoz! ;)

Előzmény: Mewo (21654)
-ikszipszilonze- Creative Commons License 2009.02.09 0 0 21659
amugy egyrejobban tetszik a kocsid szine. eloszor kicsit furcsa volt, de most mar bejon. bar nalam a maranello es a fekete van a toppon, viszont ha rendelnek most bravot (mint ahogy nem fogok :p) akkor feher lenne napfenytetovel. nem a legszebb osszeallitas de allatul nez ki es nem sok fut belole, eddig osszesen 1 feher bravoval talalkoztam a forgalomba.
Előzmény: -ikszipszilonze- (21656)
mcI_2.0 Creative Commons License 2009.02.09 0 0 21658
:)
Előzmény: Mewo (21653)
mcI_2.0 Creative Commons License 2009.02.09 0 0 21657

Szerénytelenség nélkül állíthatom, h kiváló a memóriám. ;) Bár én is jobban örülnék, ha fel is tudnám venni, de nehezen megoldható, meg a videó sem tud tizedmásodpercet, legalábbis az én telefonom, meg kamerám sem tudja. :( Persze, a fordulatszám tökéletesen leolvasható lenne róla. ;)

(vagy arra gondolsz, h fölveszem, aztán videó-szerkesztővel pontosan kielemzem? :D van egy mp4-em, majd nézegetem, mit lehet)

Előzmény: Varshi (21650)
-ikszipszilonze- Creative Commons License 2009.02.09 0 0 21656
ma a vecsesi market centralnal a teszko kozeleb lattam ugyanilyet, azt hittem te vagy, mondom beszaras. :D de aztan ahogy tobbet lattam belole lattam hogy mas a felni (valami nem fiat...).
Előzmény: bravo07 (21655)
bravo07 Creative Commons License 2009.02.09 0 0 21655
Üdvözlégy a csapatban!!!

Jó választás, nekem 2 és fél hónapos a vas, és ugyanígy kezdtem, mint Te. Fórum nézegetés, visszaolvasgatás, aztán meggyőzött!!! Azóta se bántam meg, sőt!!!:-))
Azért sok fontos infót gyűjthetsz be a www. fiatbravo2007.extra.hu oldalon is, nézegesd át azt is.
Amúgy a vezetési stílusodtól függ, hogy melyik verziót választod, a 120-ast vagy a 150-est. De ez majd a visszaolvasásokból ki fog számodra is derülni, a 90-esen ne is gondolkozz! A Két gép közt nincs sok különbség alsó tartományban, tapasztalatból beszélek ( mind2őt kipróbáltam ). A 150-es jobban bírja a nagyobb sebességtartományban, ahol a kicsi "elfogy" ( hatttttalmas idézőjelben az elfogy:-DDD ) Árban közel hasonlóak, tehát rád van bízva. Talán ha sokat használod városban, akkor a 120-as, ha viszont sok a sztráda is, akkor a 150-es....AZ ÉN GÉPEM:::-)
Előzmény: -carcass- (21649)
Mewo Creative Commons License 2009.02.09 0 0 21654

Semmit,látszólag még jobban megsértődött,meg beszólt valamit,de a "ha Te olyan ügyes és nyugodt vagy bmeg,akkor megállok aztán vezessél" megtette hatását.:)

Egyébként iszonyatos gyorsan túl tudok lenni ilyeneken,(csak nem szabad magamban tartani) ő ezt tudja jól,fél óráig nem szól hozzám,aztán elpoénkodom valamivel és szent a béke.:)

Előzmény: mcI_2.0 (21606)
Mewo Creative Commons License 2009.02.09 0 0 21653

Biza,biza!

Szerintem a nagyobb hideg nem olyan jó neki,nekem így nulla és plusz nyolc között fogyasztgat a legjobban.Az olvadt turbónak meg legalább jó hangja van.:)

Előzmény: mcI_2.0 (21605)
demmat Creative Commons License 2009.02.09 0 0 21652

"Olvastam. Mr. "fedhetetlen" nagyon osztotta. :-)"

 

He-he! Már becenevem is van?! :-D

Nem vagyok fedhetetlen, de ha egyszer szabálytalan (ráadásul szerintem jogosan), akkor nem használok kici óccó utólagos kínai xenont péniszhosszabbítónak...:-P

Amúgy már tényleg 13300-ért utánatok hajítják?! Na az olyan is lehet...:-(

Persze, ha lett volna gyári a GP-ben, én is megrendelem, de nem volt..

 

Előzmény: Törölt nick (21579)
-carcass- Creative Commons License 2009.02.09 0 0 21651
kimundottan -> kimondottan
Varshi Creative Commons License 2009.02.09 0 0 21650
ezért jó a telefon/digitgép videója, mert egy év múlva is "emlékszel" 
Előzmény: mcI_2.0 (21648)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!