Keresés

Részletes keresés

Blondy Creative Commons License 2000.04.06 0 0 62
Mindenekelôtt örömmel üdvözlöm e fórum létrehozóját és a sok értékes hozzászólót is.

Érdekelne, hogy valaki próbálta-e már allergiás kiütések kezelésére használni a Bioptron lámpát, és ha igen, milyenek a tapasztalatai.

Üdv.:
Blondy

Thomas Creative Commons License 2000.04.04 0 0 61
Ahogy néztem a kiskönyvet, valószínűleg a gyulladásos, rándulásos, görcsös stb. esetekben lehet haszna, nyilván, hogy ami elkopott az elkopott, de aminek van esély az egészségesebb müködésre abban lehet, hogy segít.
Vegul is minden szervezet egy kicsit más, ki kell probalni, a sajat tapasztalat az igazi.
Udv. Thomas
Előzmény: Alejandro DeSilva (60)
Alejandro DeSilva Creative Commons License 2000.04.03 0 0 60
Vajon el-es tulhasznalt izuletekre jo ez a lampa? (terd, nyak, stb)
iceberg Creative Commons License 2000.04.03 0 0 59
Thomas,köszi az infot.
Ki fogom próbálni,és ha számottevő az eredmény,akkor beszámolok róla.
üdv.
Előzmény: Thomas (58)
Thomas Creative Commons License 2000.03.31 0 0 58
Naponta egyszer (47.oldal) Bioptron, Oxy-spray, lemosó tej, cellulitis krém

1. érintett bőrfelület tisztitasa az enyhe lemoso tejjel
2. eztet fujjuk be a spray-el vekonyan
3. az erintett borfeluletet pontonkent vilagitsuk meg 4-4 percig.( no ezert jo a nagy lampa mert egyszerre hatalmas teruletet vilagit be a kicsihez kepest)
4. az erintett borfeluletbe masszirozzuk be a cellulitis cremet

Ir egy figyelmeztetest.
A narancsbor fenykezelesenel a szovetet lazitjuk fel, hogy elokeszitsuk a kovetkezo kezelesre. Ezenkivul a bor igy jobban kepes a cellulitis -kremben levo hatoanyagokat felvenni.

Ennyi van a Bioptron utmutatoban.
Udv. THomas

Előzmény: iceberg (57)
iceberg Creative Commons License 2000.03.31 0 0 57
A férjem,mint állatorvos jó pár éve kapott egy evolite-lámpát kipróbálásra (ingyen - yeahh)
Jó nagy,monstrum darab.Szomszédasszonyunk sikeresen használta csúnya,elhanyagolt
lábszárfekélyének a kikúrálására,mi pedig kisgyerekünk véresre vakart szúnyogcsípéseit
kezeltük vele.
Úgy tudom,az állatgyógyászatban is bevált pl.bőrbetegségeknél,csonttörésnél
Az én figyelmemet a lentebb említett cellulitisz elleni kezelés keltette fel.
Hogyan kell azt csinálni? Kúraszerűen? Rendszeresen? Mennyi ideig stb..
Köszi!
Előzmény: Thomas (54)
Thomas Creative Commons License 2000.03.31 0 0 56
33. oldal: Herpes labialis
Ajakherpesz és egyeb herpeszek:
1. fujjuk be Oxy-sprayvel az érintett bőrfelületet
2. 4 percig világitsuk meg
3. ujra fujjuk be Oxy-sp-vel és hagyjuk a levegon megszaradni.
naponta 2 szer.
Az elso tunetek megjelenesekor kell elkezdeni.

A holgy akitol vettuk a készuleket, elmondta, hogy tenyleg jo erre, igaz mi szerencsere erre meg nem hasznaltuk. Az OXy-spray a keszulekkel adott és gondolom a boltjukban is kaphato oxigen es viz keverekü spray ami a sejte oxigenfelvetelet javitja, nyilvan a bőrön.
Udv.Thomas

Előzmény: napocska10 (55)
napocska10 Creative Commons License 2000.03.30 0 0 55
Szeretném megtudni, hogy herpeszvírus hegeinek kezelésére mennyire alkalmas a lámpa. Nekem alapvetően gyenge az immunrendszerem, ezért gyötör ez a szemét kis vírus. Az arcomon jelennek meg a kis hegek, amik nagyon fájdalmasak, és lassan gyógyulnak. Állandóan attól rettegek, hogy nem múlnak el nyomtalanul. Ha valaki ilyen, vagy hasonló célra használta már, kérem ossza meg velem tapasztalatát! Köszönöm! Viki
Thomas Creative Commons License 2000.03.30 0 0 54
A vegen lattam, hogy a kovetkezo kerdezonek is valaszolok egyben.

A Zepter ceg a kizarolagos forgalmazo, ezert lehet kapni naluk is ha jol emlekszem a Kossuth l. u-ban van a mintaboltjuk, illetve az Asztalos S. u.9-12. IDÉZEM:
A nagy keszulek a Bioptron 2 (PAG-880/Gyógyászati lámpa) névre hallgat ami eleget tesz a 93/42/EC orvosi rendeletnek.

Az ORKI minősítés során a készülék orvosszakmai hatékonysága a gerinc eredetű hát-és derékfájdalmakra vonatkozóan igazolódott.
Egyéb, ezen terápiás füzetben szereplő tünetegyüttes kezelésére történő alkalmazás előtt szakorvos véleményének kikérése szükséges.

A lámpa polarizált fényt bocsájt ki. 400-2000nm.

Most csak röviden javallatok közül:
Börgyógyászati-kozmetikai problémák.(Cellulitis, allergiák,
aranyér, fejfájás, fodfájás, fogínyproblémák, fülfájás, gátmetszés, görcsös izomzat - kiprobaltam tényleg jo, homloküreggyulladas- ezt kezelem, Hajproblémák, hegek - kezeltük a gyereket mutet utan, hatfajas, köhögés, középfül, Lábszárfekély, mell, mellbimbó panaszok - szoptatással kapcs.
menstruációs panaszok, prosztata, psoriasis, rekedtség, sebek, szalaghuzodas,szemölcs, tályog, tarkomerevseg, vállizuleti gyulladas, zuzodasok, randulasok.

Mindemelle van egy csomo referencia, vizsgalat, orvosi jelentes cime adatai az ellenorzes szamara.

A nagy keszulek ara, ha jol tudom 4500 DEM a kicsi kb. 90000 Ft. (ennek nem tudom a DEM arat) Mi meg akciosan vettuk egyutt a kettot, egy ugynokon keresztul.

Most csak ennyit mert hataridom van.
Udv:
Thomas

Előzmény: Qqberci (52)
Alejandro DeSilva Creative Commons License 2000.03.29 0 0 53
En errol a lamparol itt a topicban hallottam eloszor, bar ahogy elnezem, mindenki mas tudja mirol van szo. :) Ugyan mar sikerult nagyjabol kihamozni, hogy mi mindenre hasznaljak, es hogyan mukodik, megis, le tudna nekem valaki irni, hogy a keszitok szerint mire is valo, es miket is gyogyit? Koszi!
Qqberci Creative Commons License 2000.03.29 0 0 52
Legy szives szamszerusiteni, mekkora volt a sokk es hol kaptad...
Előzmény: Thomas (51)
Thomas Creative Commons License 2000.03.28 0 0 51
Igen, bovebben: nekem van egy kicsi, amit hetvegen alighanem leviszek videkre a szuloi hazba hasznalatra, meg a nagy amit hasznalunk a mar emlitett tobbféle dolgokra. Csak mivel sokkoló a kifizetett osszeg ezert gondolkodunk valami "kiegeszito" hasznosításon is.
Előzmény: TevTanito (50)
TevTanito Creative Commons License 2000.03.28 0 0 50
Szia

Neked van sajat vagy berled?

TT

Előzmény: Thomas (48)
koper Creative Commons License 2000.03.27 0 0 49
engem érdekelne egy ilyen bioptron vagy evolite lámpa, a gyereknek nagyon pattanásos lett az arca és a háta vajon használna neki egy ilyen kezelés? Ha tud valaki segíteni, hogy hol lehetne bérelni vagy jutányosan venni megköszönném
Előzmény: Qqberci (43)
Thomas Creative Commons License 2000.03.24 0 0 48
Gyakorlati tapasztalatom a Bioptron 2-vel az, hogy ez lenyegében ugyan olyan mint a kicsi csak nagyobb. No szoval ez naygobb teljesitmenyu, azaz nagyobb teruletet vilagit be. Adott esetben most az arcureggyulladasomat ezzel kezelem, mert az egesz pofamat eri a feny. A kiutesre a kezemen meg jobb a kicsi.
Ha igaz a nagynak a fenye kicsitt melyebbre is behatol.
Lenyegeben a nagyobb keszulek lenne az "orvosi" celu, amit a hasznalati utasitas is jelez. Peldaul derekfajasra is ezt hasznaljuk, a nagyobb hatoterulet miatt.
Csak jo lenne hozza csinalni allvanyt.
Előzmény: TevTanito (47)
TevTanito Creative Commons License 2000.03.23 0 0 47
Hi all.

:) Mar van Bioprton 2 lampa is.

Ne kerdezzetek miben kulonbozik az 1-tol, en csak a reklamplakatokat lattam, elvileg ma van a sote-n valami kiallitas vagy mi, ott van a Cipfer is.

TT

Thomas Creative Commons License 2000.03.23 0 0 46
Udv,
Kuldj egy e-mailt, merre vagy, lehet, hogy meg tudjuk oldani. Most errol geprol nem latom a mail cimedet.
Thomas
Előzmény: koper (45)
koper Creative Commons License 2000.03.23 0 0 45
engem érdekelne egy ilyen bionic vagy evolite lámpa a gyerek pattanásait kellene kezelni vele ha tud valaki segíteni eladni vagy bérbeadni
Előzmény: Qqberci (43)
Thomas Creative Commons License 2000.03.21 0 0 44
Sajnos az ara nagyon magas, meg akciosan is, viszont most az egesz csalad kezeles alatt all:
kicsinek hatarol anyajaegy leveve, seb szepen gyogyul..
nagynak kiutes, pattanas,
szuloknek derekfajas, izomgorcs lapocka alatt, illetve most arcureggyulladas, van akinek jutott gyogyszer is, van akinek nem :-(
Szerintem, jo, ovatosan jegyzem meg, de a gorcsot az izmokban, meg a fajdalmat enyhitette.
Szerintem az arcuregre is jo, maskor sokkal jobban kinlodom vele, most meg eleg jol enyhitette a fajdalmat es jobban is kapok levegot.
A Nok Lapjaban meg mindenfele hirdetesek is szoktak lenni.
Ja igen, mi most mindket keszuleket hasznaljuk, a kicsit is, meg a nagyot is.
Nem tudom, hogy ez mennyit segitett Qbercinek, egyelore ez a kozvetlen tapasztalat.

Udv,.Tom

Qqberci Creative Commons License 2000.03.13 0 0 43
Sajnos (vagy szerencsere) nincs kozvetlen tapasztalatom a Bioptron/Evolite lampaval kapcsolatban, de erosen foglalkoztat a gondolat, hogy vegyek egyet, bar most mar valoban eleg magas az ara, de gyermekeimnek, szuleimnek nagy hasznara valhatna.

Valoban magyar talalmany, Fenyo" Ma'rta fizikus otlete volt, hogy polarizacios szu"ro"sorozattal a laser-hez hasonlo hatasu fenynyalabot lehet letrehozni sokkal olcsobban es veszelytelenebbul. Az otlek mara mar kb 25 eves, es itthon nem vagyon lehetett boldogulni vele.

A kezeles olyan testmelysegig tud hatasos lenni, ameddig a feny be tud hatolni a szervezetbe (a hulyeseget tehat ez sem gyogyitja, mert a koponya nem eleg atlatszo).

Az O"veges professzorra valo utalas teljesen jogos volt.

Infosender Creative Commons License 2000.03.13 0 0 42
Off
Fargo
Ha lehet akkor az infosender@bigfoot.com-ra irjál mert az iname-el tele lett a hócipőm.
Infosender Creative Commons License 2000.03.13 0 0 41
Kicsit off..de nem nagyon...

>"Fényadó" reikisekrôl meg egyéb gyógyítókról lehet hallani, elôfordulhat, hogy onnét ered az >ötlet, de szerintem
>ugyanolyan humbug, mint a Zerópa bogárka, meg a távgyógyító guru, akinek csekket küldesz, >aztán
>csütörtökönként 3-tól 5-ig várhatod az áldást. Várhatod.
>nem neveztem humbugnak a reikit, a fél familiám reiki mester, bár azért vannak furcsa dolgaik.

Kedves Fargo!

Szivesen válaszolok neked a Reiki-vel,Fényadással és a távgyógyító guruval kapcsolatban
minden kérdésedre,arra is amit a "fél familiám"-tól nem tudsz/lehet megbeszélni,megkérdezni.
Hátha felismered hogy azok a furcsa dolgok nem is furcsák.
Főleg E-mail-ben mert ez a topic másról szól.

Előzmény: fargo (11)
Thomas Creative Commons License 2000.03.13 0 0 40
Szia Kéva,
Koszi a vigaszt, pentek este ota hasznaljuk reggel este, arcureg, ekcéma.
Nyiván még nincs katarktikus hatasa, de egy stabil ekcemas folt mar kezd besimulni.
Fiam szerint jo a náthájára.
Kivancsi lennek vannak-e meg felhasznaloi tapasztalatok.
Udv:
Thomas

Előzmény: kéva (39)
kéva Creative Commons License 2000.03.10 0 0 39
Thomas !
Köszi a virágot.Tényleg szép.
Sajnálom,hogy nem voltam gépközelben,tölem olcsóbban megkaphattad volna.
De ne bánkodj,mert nagyon jó a lámpa,biztos sokat fog segíteni a különböző problémákon.Az ára pedig csak viszonylag drága,ha az ember összeadja, mennyit költött ezerfajta kenöcsre,ami vagy használt vagy nem, már rég kijött volna a lámpa ára.
Nekem tutira használt,legutoljára a kezemen volt valami ekcémaszerű börgyulladás,cirka egy heti kezelés teljesen megszüntette.
Jó gyógyulgatást!
K.Éva
Előzmény: Thomas (38)
Thomas Creative Commons License 2000.03.08 0 0 38
Alighanem ma lesz a napja, mivel lassan ket hete nem alszunk emiatt.
Ui. az egy kis keszulekre ugye sajnalja az ember a penzt... mint irtam,
no de amikor felmerul az, hogy egy ido utan az ember lanya nem birja tovabb az alkalmazotti kizsakmanyolast, akkor valami tevekenyseg melle jol jonne ez is mintegy kiegeszito.
Szoval ez ugyben ment el az agyunk es fizettuk ki az 5%-ot elore.
Sok ismerosunk hallot rola, vagy ismeri es jo dolgokat is mondtak, mint itt a topicban.
Egyebkent az Altavizsla kihozta az Autistak honlapjat is Bioptron ugyben, valamint a Sopron szallot, meg Siofokot is.
Tovabbra is jo lenne ha lehetne felhasznaloi tapasztalatokat olvasni, mert azok hitelesebbnek tunnek, mint az eladoi tajekoztatok.

A Nok lapjaban is lathato (ket hete) hirdetesben a nagy keszulek, amit tan inkabb orvosi celokra is hasznalnak. No ez lehetne az ami inkabb egy vallalkozas kereteben hasznosithato lenne.

Egyebkent meg te vagy az oka mindennek, ha nem nyitsz topicot akkor nem kerulunk ilyen slamasztikaba...:))))

Nonap alkalmabol megprobalok mellekelni egy magam altal, meg a boldogabb idokben "szedett" viragot a Bakonybol.

Thomas

Előzmény: kéva (37)
kéva Creative Commons License 2000.03.07 0 0 37
Thomas

Megvetted már ?

Sajnos nem voltam gépközelben a múlt héten.
K.Éva

Előzmény: Thomas (36)
Thomas Creative Commons License 2000.02.28 0 0 36
Szia Eva,

Nem tudom sikerult-e eladnod a masik keszuleket.
Tegnap beszeltunk egy terjesztovel es erdekes ajanlatokat tett, de az ara kicsit visszatart.
Ha meg van meg a tied, mennyibe kerulne, es milyen tartozek van hozza?
Esteleg, ha tudsz meg delelott valaszolj, nekunk ugyanis delig kell valaszt adnunk, hogy erdekel-e az ajanlat minket.

Koszi,
Tamas

Előzmény: kéva (34)
Thomas Creative Commons License 2000.02.28 0 0 35
Haliho sullyedo topic.
Allitolag a radioban, meg ujsagban is volt tegnap errol szo es hallottam egy jo(?) ajanlatot a lamparol illetve annak nagy testvererol ami kb olyan mint a csillagok haborujaban (0.resz) egy kocsiverseny hajtomu.
Igen jo lenne, ha valaki ma delig tudna informaciot adni, mennyi most a piacon egy kicsi (hagyomanyos) illetve a nagy ketyere.
Koszi!

Thomas

kéva Creative Commons License 2000.01.29 0 0 34
Zsírégetésre nem valószinű, hogy használ.
Előzmény: sweep (31)
sweep Creative Commons License 2000.01.26 0 0 33
Nem megy igy tönkre a rádiótelefon?
Előzmény: theking (32)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!