Keresés

Részletes keresés

boyss Creative Commons License 2007.10.06 0 0 160
hellosztok!

Rászántem magam h. elvégeztessem a körülmetélést, és lenne pár kérdésem.
Milyen osztályra kell menni ahol megnézik, és beutalnak? A mütét kb. mennyi ideig tart?
Ja és én suliba járok még, mennyi ideig kell majd otthon maradnom, vagy mehetek suliba?

Elöre is kösz!
mardukat2 Creative Commons License 2007.10.01 0 0 159
"Ne hulyitsd már és ne adjál veszélyes tanácsokat! Szűkülettel el kell menni az urulogushoz és operáció. Nem nagy durranás. Ha nem, kirepedések, fertőzések, vérzések és más extrém baromságok következne" Nem vagyok szakember ezért felelőséggel nem adhatok tanácsot,csak a sajat esetem alapjan ajánlottam a tágitást.Nagyon lassan kb egy év alatt,miliméterröl miliméterre tágítottam ki magamnak.Bármiféle sérülés vagy elváltozás nélkül.Persze nem ismerem kinek milyen a szervezete,de ugy gondolom,hogy azért nem lehetetlen.Például ha valaki hizik mondjuk 10-15 kilot,ehhez simán tud alkalmazkodni a böre,ehhez képest az a kis tágitás kevésbe tünik durvának.Szerintem egy probát megér,és ha nem halad,akkor utána még mindig lehet nyiszálni.
kristo_f Creative Commons License 2007.09.28 0 0 158

Ugy gondolom , hogy bérmikor lecsaphat az emberre egy nő és akkor ott a ciki.

Önkielégités sem megy ilyen állapotban normálisan.

Ha ezeket sem alkalmazod, akkor még ott van a kisebesedés, fekély, elfertőződés, bőrmegvastagodás.

Műtét után volt egy vizsgálat a levett bőrröl és teljes megvastagodást /elephantiazis/ irtak.

A doki káromolta a bőrgyógyászt, hogy ezt nem ismerte fel.

 

Szoval minden esetben , mindenféle baromság lép/het/ fel.

Előzmény: number20 (157)
number20 Creative Commons License 2007.09.28 0 0 157
Na igen annál más a helyzet aki másra is használja mint... Aki meg meg nem, az sokkal nehezebben fogja rávenni magát bármire is, föleg egy mütétre. Persze tudom ha meg eljön(ne) az alkalom akkor meg ottvan szarban az ember. Csak ez meg olyan mint a farkas kiabálása, legalábbis nálam. 
Előzmény: kristo_f (156)
kristo_f Creative Commons License 2007.09.27 0 0 156

Az én hitelességemet a farkam és az elötte történtek igazolják :)

 

Jóvágású!

Olvastam, majd meggondolom, mert egy rohanásban vagyok állandóan és nincs időm.

Azért majd válaszolok.

Előzmény: Gaewiev (152)
Jóvágású fiú Creative Commons License 2007.09.27 0 0 155
S mi volt a nyissz? Körülmetélés vagy fék-átvágás?
Előzmény: Guru_01 (154)
Guru_01 Creative Commons License 2007.09.27 0 0 154
Tegnap voltam dokinál és megnézte hogy mi í helyzet aztán pici nyíisz volt igaz kaptam érzéastelenitést de utána miden bajom volt :-(
Jóvágású fiú Creative Commons License 2007.09.27 0 0 153

Nem Kristóf hozzászólásainak hitelességével van baj, hanem azoknak a makacsságával, akik a szűkület ellenére nem hajlandóak orvoshoz menni.

 

Kristóf, írtam neked e-mailt a megadott címedre.

Előzmény: kristo_f (150)
Gaewiev Creative Commons License 2007.09.27 0 0 152
Az ilyen szövegek nem erősítik a hozzászólásaid hitelességét...
Előzmény: kristo_f (151)
kristo_f Creative Commons License 2007.09.27 0 0 151

Ne hülyeségekbe kössél bele, hanem menj orvoshoz!

Majd ha a farkad leesik magátol csak nézel és itt fogsz érdeklődni, hogy rakd vissza:)

 

Előzmény: Gaewiev (147)
kristo_f Creative Commons License 2007.09.27 0 0 150

Megvolt.

Elöször én is bőrgyógyászhoz jártam , de semmiféle krém nem használt.

Tetejébe csaj volt a doki és nem látatlanba kezelt :)

Az tette be a kaput , hogy szex közben olyan vérzés kapott el, mintha a b.nőm szűz lett volna.

Aztán az urulogus elkapott és nyissz :)

Műtét után kis ideig súlyozták sós zsákocskákkal és mondta a doki hogy otthon is még egy napig.

Hát én nem sót hanem rizst vettem, legalább utána elfogyott, d emit csináltam volna 2kg sóval :)

Vidám volt ahogy utána logattam a farkam a kamillás üvegbe.

 

A legjobb, hogy amikor már a varatok kiestek, maradt egy nagyon érzékeny rész, ha azt elkapta a b.nőm azonnal elélveztem.

Később ez megszünt, mondtam is mindig , visszamegyek és ezért az érzésért mégegyszer műttetem :)

 

Nos, el kell menni, mert sokkal rosszabb is lehet.

 

 

 

 

Előzmény: Jóvágású fiú (144)
number20 Creative Commons License 2007.09.27 0 0 149
Nem azt mondom hogy nem az a legtutibb megoldás. De mondjuk attol hogy te fityma nélkül érzed jol magad, nem lehet hogy más meg pont forditva van vele?
Előzmény: Jóvágású fiú (145)
number20 Creative Commons License 2007.09.27 0 0 148
Mert ö biztos elmegy :) 
Előzmény: Gaewiev (147)
Gaewiev Creative Commons License 2007.09.26 0 0 147
Miből gondolod, hogy elmegyek a körzetihez, ha egyet tüsszentek?
Előzmény: kristo_f (143)
Gaewiev Creative Commons License 2007.09.26 0 0 146
Valami ilyesmivel próbálkozok, majd meglátom, mi sül ki belőle.
Előzmény: mardukat2 (137)
Jóvágású fiú Creative Commons License 2007.09.26 0 0 145

Sokan, többek között orvosok is, áltatják magukat azzal, hogy a fitymaszűkületet, s a hasonló problémákat tágítással, kenőccsel, meg esetleg bemetszéssel lehet kezelni. Nem igaz. Minden ilyen esetben, akármilyen fokú szűkületről, visszatérő gyulladásról vagy esetleg gombás fertőzésről van szó, csak a fityma teljes eltávolítása, vagyis a körülmetélés a megbízható megoldás.

Előzmény: number20 (141)
Jóvágású fiú Creative Commons License 2007.09.26 0 0 144
Kristóf, neked is megvolt a km?
Előzmény: kristo_f (142)
kristo_f Creative Commons License 2007.09.26 0 0 143

És nem értem az itten hezitálókat.

Ha 1-et tüsszentenek mennek a körzetihez, de komoly bajjal, főleg egy ilyen "használati" tárgy betegségével meg nem.

Szégyenlőség?

XXI.század van uraim!

kristo_f Creative Commons License 2007.09.26 0 0 142

"Az én lemezemet ismered, elég sokat írkálok ide, szerintem a körülmetélés segítene," Ez szerintem tulzás lenne.Szép lassan,fokozatosan kilehet tágitani a szükséges mértékben.A lényeg hogy nagyon lassan akkor biztosan nincs sérülés.

 

Ne hulyitsd már és ne adjál veszélyes tanácsokat!

Szűkülettel el kell menni az urulogushoz és operáció. Nem nagy durranás.

Ha nem, kirepedések, fertőzések, vérzések és más extrém baromságok következnek.

Hogy mossa meg a fityma alatt szerinted?

 

Szoval tessék orvoshoz fordulni!!

Előzmény: mardukat2 (127)
number20 Creative Commons License 2007.09.26 0 0 141
Hát nála sztem pont nem annyira sulyos a probléma hogy körülmetélésre lenne szüksége. Tudja meg inkább a többi lehetöséget is, had döntsön ö. Sulyos esetben persze körülmetélésre van szükség de közel sem mindig, és ezt te is tudod, ugyhogy ne hallgasd el ezt se elöle.
Előzmény: Jóvágású fiú (140)
Jóvágású fiú Creative Commons License 2007.09.25 0 0 140
A fitymaszűkületet vagy más fitymaproblémát körülmetéléssel, vagyis a fityma műtéti eltávolításával lehet megszüntetni. Ezért javasoltam, hogy nézd meg a honlapot!
Előzmény: Guru_01 (136)
mardukat2 Creative Commons License 2007.09.24 0 0 139
Az elöbbi válaszom Gaewiev-nek szolt. "ezzel a móddal elmulik a vérzés???" Nem értek hozzá csak ugy vaktába mondok valamit,nem lehet hogy az a vérzes valamilyen vitamin hiány,nem kellöen egészséges táplálkozás eredménye ?
Guru_01 Creative Commons License 2007.09.24 0 0 138
ezzel a móddal elmulik a vérzés???
Előzmény: mardukat2 (137)
mardukat2 Creative Commons License 2007.09.24 0 0 137
"A gyenge zuhany víz alatt még rendben van" Szerintem kezdésnek ez pont elég.Ha ez elviselhető akkor egyenlöre azt kell csinálni.Pár hét,1-2 honap alatt biztos hogy használ.Aztán ahogy érzed lehet tovább lépni.
Guru_01 Creative Commons License 2007.09.24 0 0 136
milyen módokal lehet megszüntetni milyen modszerek léteznek???
Előzmény: Jóvágású fiú (135)
Jóvágású fiú Creative Commons License 2007.09.24 0 0 135

A szűkület, bármikor, előzmény nélkül is előjöhet. S mivel vérzik, nem kellene vele viccelni.

Előzmény: Guru_01 (134)
Guru_01 Creative Commons License 2007.09.24 0 0 134
köszönöm de ez a probléma csak most jött elő egy hónapja az elött minden rendben volt
Előzmény: Jóvágású fiú (133)
Jóvágású fiú Creative Commons License 2007.09.24 0 0 133
Egyértelműen szűkületről van szó. Nézd meg a www.korulmeteles.hu honlapot és nyomás dokihoz. Írj a jovagasu_fiu@yahoo.com címre, ha kell még segítség!
Előzmény: Guru_01 (131)
Jóvágású fiú Creative Commons License 2007.09.24 0 0 132
Egyértelműen fitymaszűkület. Nézd meg a www.korulmeteles.hu honlapot, és nyomás dokihoz.
Előzmény: Guru_01 (131)
Guru_01 Creative Commons License 2007.09.24 0 0 131
sziasztok kérlek valaki segitsen!!!!

Egy olyan problémám van hogy elkezdek sexelni és utána érzek egy pici fájdalmat a fakamon és kiveszem és vérzek mitől lehet ez ??? talán filymaszükület ??? mindez csak merev állapotban jőn elö ha jól rárántok ha merev a farkam és akkor is van ez mitől van?? fitymaszükület???

Köszönöm a segitséget

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!