Keresés

Részletes keresés

mauratius Creative Commons License 2012.11.11 0 0 31868

Ma estétől 35 fő részvételével elindult a bot programunk tesztelése.
Sportingbet $-s és filléres asztalán működik jelenleg.

 

hiányzik Creative Commons License 2012.11.08 0 0 31867

Üdv minden rulettes felhasználónak.Van jó pár igen hasznos programom,segédeszközöm a online rulettel foglalkozó,játszó, társaimnak.Vannak egyedi Orosz szoftverek és nevesebb gyártók programjai.(bár nekem a Oroszok jobban bejönnek)Vannak számokra tippet adó,utcákra, vonalakra százalékos arányban tippet adó,és sok egyéb finomság.Akit érdekel jelezze itt.Vagy itt. gyuroksanyi@gmail.com

mauratius Creative Commons License 2012.11.03 0 0 31866

Készülget már a LineTriad 2 )))

 

Patent IPO Creative Commons License 2012.11.01 0 0 31865

Ha víz alatt játszok, akkor az nem rulett lesz :)

Előzmény: Csucsu.007 (31864)
Csucsu.007 Creative Commons License 2012.10.30 0 0 31864

"30 méterig vízálló annak, aki víz alatti rulettre vágyik."

 

a kádban is játszható vele..., kidobhatom a "gumikacsát"

 

:)

 

már csak azt a 200ezret kéne megnyerni , hogy a fa alá tegyük...

Előzmény: csillr (31863)
csillr Creative Commons License 2012.10.28 0 0 31863

Ha van egy ilyen órátok, akkor nem kell lemondanotok a szerencsejátákok örömeiről!!! :D Szerintem nagyszerű ötlet! Nem gondoljátok? Bárhol, bármikor, legálisan lehet játszani!!! :)

Kicsi KRém Creative Commons License 2012.10.12 0 0 31862

A persze, hogy nem lemaradt az elejerol faradtsag miatti fogalmazasakadas kovetkezteben.

Előzmény: Kicsi KRém (31861)
Kicsi KRém Creative Commons License 2012.10.12 0 0 31861

Nem is roluk beszeltem.

Előzmény: Csucsu.007 (31860)
Csucsu.007 Creative Commons License 2012.10.11 0 0 31860

állitólag 40ezren lettek munkanélküliek e miatt,

nem hinném, hogy ők is osztják a véleményed

Előzmény: Kicsi KRém (31859)
Kicsi KRém Creative Commons License 2012.10.11 0 0 31859

Azoknak akik odajartak jobb ez igy.

Előzmény: Csucsu.007 (31858)
Csucsu.007 Creative Commons License 2012.10.10 0 0 31858

a mai nappal bezártak a játéktermek...

 

béke poraikra...

Előzmény: Csucsu.007 (31851)
Csucsu.007 Creative Commons License 2012.10.06 0 0 31857

igy oké, az első-négy számra gondoltál  (1-4)

:)

Előzmény: R o l l e r (31855)
R o l l e r Creative Commons License 2012.10.06 0 0 31856

19 szam fogasa

R o l l e r Creative Commons License 2012.10.06 0 0 31855

Koszonom az eberseged, ezt elirtam, es bocsanat, hogy eleg igenytelenul is fogalmaztam ma reggel.

Nem 1-4 hanem 0-3 A szamok tehat 0-1-2-3, 10-11-12-13-14-15, 25-26-27, 31-32-33-34-35-36

Ugyanugy kell hogy mukodjon, ahogy te irtad 1-2-4-5 is, csak en a zero szomszedokat preferalom benne (7db szam) -ez a szempont nem tul lenyeges

Szabadon kialakithatsz mas csoportokat is, csak 1db 3-as 1db 4-es es 2db 6-os stoc legyen osszesen amiket 1-1 zsetonnal fogsz.

Előzmény: Csucsu.007 (31854)
Csucsu.007 Creative Commons License 2012.10.05 0 0 31854

a mintádban sajna a 7-es nincs benne

 

1-4-ig az 1-2-4-5 tét akar lenni?

 

 

Előzmény: R o l l e r (31853)
R o l l e r Creative Commons License 2012.10.05 0 0 31853

Van egy systemem, amit szerintem erdemes eloben kriprobalni,  nem igerek semmit, de nekem bejott, de nem sok idom van mostansag jatszani, de tegnap epp ezzel nyertem eleg jol... jelezz itt vissza kerlek, hogy mire jutsz vele.

 

20 zsetonnal indulsz (en £10 al inditok, £0.5 minimum tetes asztalnal) -probalom mindig olcson meguszni, ha megis bukok, csak kis penz vesszen el

Megteszek egy 3-as, egy 4-es es ket hatos sarkot vagy utcat vagy hogymondjak es ezekre rakok csak mindig ugyanoda.

en a zero szomszedait kedvelem, hogy benne legyen az a 7 szam, de matematikailag nincs jelentosege... -tehat az en tetjeim, 4 x £0.5 zseton: 1-4, 10-15, 25-27, 31-36

Ez eleg kiegyensulyozott gorbet ad -gondolom bonuszvadaszathoz is ki lehetne, de eloben nincs olyan, viszont cserebe nem huz le azonnal egy program... szoval eleg szepen szinuszozik jo sokaig...

1/ Megvarom mig 10-rol £14-re kuszik a bankroll

2/ Akkor egy kis martingale, de csak ket duplazas ha ekkor bukok, akkor most vege,

3/ ha megsem, es remelhetoleg, akkor eleg hamar £20 felett vagyok, 10-et felreteszek es kezdem elolrol a benthagyott 10-el

 

Eleg idoigenyes, de a munkahelyi oraberemnel jobban hozott idaig

4/ nem probaltam odaig, mert sok ido, de ha tenyleg bejon, hogy joparszor kiveszem a kezdopenzt, akkor a tetemeleshez egy ligh-os, forditott martingalet alkalmaznek -tehat csak a nyert penzeket kockaztatni, pl ha 10-es-bol mar 40 vagy £50 lett, akkor 2xes 3xos majd 4xes tetekkel jatszani, es persze csak ha egy egy kort nyertel, lehet emelni tovabb, majd ujra £10-al teljesen elolrol kezdeni...

 

Ird meg mire jutottal, ha kiprobaltad, vagy fejleszd tovabb a modszert, es kerlek azt is ird meg...

Sok sikert

Roller

fd Creative Commons License 2012.10.02 0 0 31852

mind a három? :)

 

A nyerőgéptermek szünnek meg. Meg a kocsmák. Meg a trafikok. Meg a ...
Mi is?

Ja tudom, az állami adóbevétel. Hát sebaj, majd kitalálunk pár új adót, rendszámadó, úttestadó, mérvadó...

Előzmény: Csucsu.007 (31851)
Csucsu.007 Creative Commons License 2012.10.01 0 0 31851

megszűnnek a játékkaszinók

 

és sehol egy beirás????????

 

 

mauratius Creative Commons License 2012.09.25 0 0 31850
mauratius Creative Commons License 2012.09.19 0 0 31849

szektorokra minden kütyü nékül lehet pontos előre jelzést mondani, én egy 3 mátrixos szűrőt alkalmazok (emlékeztetőül kimo li kettőt használt) viszonylag elég pontos, be lesz építva a TV2-be vagy a bot programunkba

én általában 5-9 számos szektorra alkalmazom ezt 

_*Moon*_ Creative Commons License 2012.09.19 0 0 31848

Régen hallottam vagy olvastam egy olyan baráti körről, akik kifejlesztettek egy programot, ami a golyó sebességéből (vagy nem tudom miből) kiszámította a lehetséges következő számokat. Állítólag a cipőjük sarkába volt berakva ez a szerkentyű, és állandóan nyertek vele, de a mohóságuk miatt lebuktak.

Nem tudom, hogy igaz-e.

Azzal kapcsolatban, amit beírtál: ez nyilván csak krupiés kaszinóban működik, (ha működik), nem virtuálisban.

Előzmény: Uncle Cracker (31847)
Uncle Cracker Creative Commons License 2012.09.18 0 0 31847

A belinkelt oldal nem igazan egy szisztema, roviden, azt magyarazza, hogy az elo kereknel a golyot figyelve meg lehet allapitani, hogy nagyjabol a kerek melyik reszere fog esni. Vannak erre szamitogepes programok is, de az oldal szerint gyakorlassal ezt szabad szemmel is meg lehet becsulni.
Nyilvan a leheto legkesobb kell a teteket megrakni, a golyo leesesehez legkozelebb.

A masik, de kapcsolodo modszer a kerek "tokeletlenlensegenek" kifigyelese (nem teljesen vizszintes stb) ami miatt esetleg favorizal egy bizonyos intervallumot.

Persze a modszer eleg pontatlan, de mivel a hazelony eleg kicsi, ha csak egy kicsivel is sikerul a veletlenszerusgnel pontosabban behatarolni az eredmenyt akkor mar javulhatnak a nyeresi eselyek.

Ezt persze reszletesebben elmagyarazza, de azt is, hogy az egyeb szisztemak miert nem mukodnek (trendek - minden guritas fuggetlen az elozotol; tetemelesek - asztallimit stb).

Előzmény: _*Moon*_ (31846)
_*Moon*_ Creative Commons License 2012.09.18 0 0 31846

" irtam aztan a "nyeroszerias" sztorimat, bar nem kicsit offoltalak vele, bocs."

 

Nem offoltál vele, sőt. Szeretek ilyen érdekes dolgokról olvasni.

 

"Szoval amit mondanek, hogy a stresszes vagy derus nap azert fontos, hogy a tudatomat ne billentse ki semmi es helyes donteseket legyek kepes hozni es a megfelelo idoben,"

 

Nem egészen erről írtam, hanem arról, hogyha reggel a felkelés után állandóan bosszúságok érnek egymás után (bármilyen apró kellemetlenségek is legyenek), akkor úgy tapasztaltam, nem érdemes azt a napot fontosabb dolgok intézésére fordítani, mivel semmi sem lesz aznap sikeres, játszani meg pláne nem szabad. Persze lehet, hogy csak nálam történtek ilyen furcsa egybeesések...

 

"kellemes elojelnek hathat masok elismerese is, de adott esetben nagyon rossz is tud lenni, ami sajnos csak kesobb derul ki"

 

Ezt nem értem.

 

"Ami egyeblent akkor segitett hogy helyrebillenjek a csodavarasombol az valami civil szervezet szorolapokat osztogatott a jatekfuggoseg lekuzdeserol"

 

Az írásod alapján nem tűnsz játékfüggőnek. Nem játszottad el házadat, autódat, bankban lévő összes pénzedet, igaz?

 

A bemásolt oldalt nem fordítottam le, de jól szórakoztam, miközben olvasgattam. :)

A szisztéma lényegét leírhatnád érthetően pár mondatban...

Előzmény: R o l l e r (31845)
R o l l e r Creative Commons License 2012.09.18 0 0 31845

Koszonom, hogy ide irtad ezt a megerzeses temat, jo elkepzelni amit irsz a tapasztalatokrol.

Eszembe juttattal vele dolgokat, talan pont azert, hogy azok a helyre keruljenek vegre, jo helyre.

Sok ellentetes dolgot tapasztaltam mar, mint mukodo valosag, amik felorolnek, ha nem teszem helyre oket -ezert irtam aztan a "nyeroszerias" sztorimat, bar nem kicsit offoltalak vele, bocs.

 

A te temad szoval, hogy milyen nagy kulonbseg van jatszani jo elojelek utan, es tragikus az eredmeny, ha mar amugy is ugy kezdodott a nap, hogy szinte veszitettem.

 

A sajat sztorimra vetitve ott veszitettem el a fonalat, hogy nem tudtam jol felmerni mikor nyerek es veszitek. Valoszinu, hogy tenyleg semmi osszefogges a kolonbozo asztalok kozti guritasok kozott, de akkor ezt nehez volt belatnom, mert nyertem vele, es visszajelzest is kaptam az ottlevoktol, ok is nyernilattak sorozatba.. "meg jo" hogy nem egy nagyobb nyeremennyel indult a kalandom, hogy aztan egy meg oriasibbat buktam volna utana, ha nagyon beleelm magam az akkori elmeletembe.

 

Szoval amit mondanek, hogy a stresszes vagy derus nap azert fontos, hogy a tudatomat ne billentse ki semmi es helyes donteseket legyek kepes hozni es a megfelelo idoben,

emellett viszont kellemes elojelnek hathat masok elismerese is, de adott esetben nagyon rossz is tud lenni, ami sajnos csak kesobb derul ki.

 

Ami egyeblent akkor segitett hogy helyrebillenjek a csodavarasombol az valami civil szervezet szorolapokat osztogatott a jatekfuggoseg lekuzdeserol Nem akartam veluk beszelni, mert nem tartottam magam annak (persze hogy a martingale-osokra gondoltam, akiket ledaralt egy hosszu sorozat), de a szo hogy "jatekfuggoseg" nyomot hagyott bennem, oszinten elgondolkodtatott.

Lehet, hogy most is a nyero system keresesevel ugyanezt folytatom, de legalabb tudom, hogy szigoruan csak kicsiben kiserletezni es lehetoleg bizonyitani mindent...

 

Van itt egy oldal, ami talan uj szempontokat adhat, de ido kell leforditani, megerteni, kiprobalni...

Ha valakinek van ideje, erdekelne, mire jut vele:

http://www.genuinewinner.com/truth.html

Előzmény: _*Moon*_ (31843)
R o l l e r Creative Commons License 2012.09.14 0 0 31844

Volt, par eve, hogy egy budapesti kaszinoban kicsi tetekkel forditott martingalet jatszottam, sok a tapadas nyero / sok a pepita buko, (ugy csinaltam, hogy 10 pepita utan starolok) de egy ora jatek utan bankroll meg mindig ugyanannyi, egyszer csak latom, hogy szamismetlodes utan a masik asztalnal is az utolso 3-5 szambol jon valamelyik, 10 perc mulva ismet, kovetkezo alkalommal ismet ezt lattam egyszer. Felbatorodtam hat es ha ismetlodes volt az asztalomnal, rohantam a szomszed asztalhoz, adtam a zsetont a krupienak, es kertem hogy az utolso ot szamot gyorsan tegye meg, nem is tudtam volna olyan gyorsan tenni, de a bekiabalast elfogadtak es nyertem, nyertem, nyertem. - hetekig igy ment ez, de fogalmam sincs hogy hogyan es miert, tobben fel is figyeltek erre, s ok meg azt sem tudtak, hogy mikor dontok ugy hogy "atfutok a masik asztalhoz nyerni" -egy csomo alkalmi baratom lett hirtelen (elotte csak kerulgettuk egymast)

onnantol az is lett a "strategiam" hogy a szokasos asztalomnal "elgagyizva" vartam a nagy pillanatot, aztan buktam, aztan megint, aztan belettam, hogy ezek az irracionalis osszefuggesek kezdik rendesen kilugozni az agyamat, ugyhogy letettem a strategiamrol.

 

 

 

"Tapasztalataim szerint nyerőszériában nagyon felerősödnek a megérzések." -a nagy kerdes, hogy itt aztan hogyan tovabb... se jo-se rossz szeriakban inkabb erzek valami fajta tiszta ralatast, a jo es rossz idoszakokban pedig erdemes azt csekkolgatni, hogy ne valjak sem elbizakodotta sem pedig tul melankolikussa,   -mindketto csunya bukast eredmenyezhet.

A korulmenyek hatnak a sorsomra, es a sajat reakcioim, donteseim is ugyanugy...  "minden ermenek ket oldala van" elv -szerintem.

gyanitom, az elet joval osszetettebb, mint mi gondolnank, en nem kapcsolom ossze a rulettel, mert nehezsegek eseten is lehet bizni, segitseget adni-kapni, halasnak lenni, stb...  a rulett meg csak rideg matematika....

 

Előzmény: _*Moon*_ (31843)
_*Moon*_ Creative Commons License 2012.09.14 0 0 31843

Kösz...:)

Arra azért kiváncsi lennék, hogy mások is észrevettek-e az életükben ilyen "semmisemsikerülma" napokat...

Előzmény: Kicsi KRém (31842)
Kicsi KRém Creative Commons License 2012.09.14 0 0 31842

Nekem nagyon tetszik amit most irtal amit pedig a nyeroszeriakban levo megerzesekrol azzal nagyon egyetertek. :) Bovebb kiegeszites nem telik tolem, meg felalomban vagyok, szia.

Előzmény: _*Moon*_ (31841)
_*Moon*_ Creative Commons License 2012.09.14 0 0 31841

Folytatom.

 

Máskor egészen másképp indul a reggel. Kávé is van, cukor is, bekapcsolod a rádiót és a kedvenc dalodat adják éppen. Az ügyeidet hipp-hopp elintézed, azt veszed észre, hogy minden megy, mint a karikacsapás... Mintha valaki elhárítaná az utadból az akadályokat. Ilyenkor célszerű rulettezni szerintem, nem negatív előjelű napokon és semmiképp sem stresszes állapotban. Azt vettem észre magamon is, másokon is, hogy a görcsölve feltett tétek mindig elszállnak...

 

Ez biztos megmosolyogtató lesz: azt is pozitív előjelnek tartottam, amikor reggel, egy énekesmadár csicsergett az ablakpárkányon vagy beszállt egy pillangó. Azt viszont negatívnak, ha mondjuk fűnyíró zajára ugrottam föl vagy valaki ráfeküdt a csengőre...

 

Ezek amúgy szélsőséges példák, a legtöbb nap átlagos, nem különösebben jó vagy rossz. Csak arra akartam mindezzel rámutatni, hogy a nagyon negatív napok nem alkalmasak sem játékra, sem másra, -legalábbis nekem-, de talán nem vagyok ezzel egyedül, és más is megfigyelte már...

Előzmény: _*Moon*_ (31840)
_*Moon*_ Creative Commons License 2012.09.14 0 0 31840

Ez egy érdekes dolog.

Tapasztalataim szerint nyerőszériában nagyon felerősödnek a megérzések. Beszélgettem régebben más szerencsejátékosokkal, ők is meséltek ezt-azt. 

Velem olyan dolgok történtek, hogy pl. véletlenül rosszul tettem fele egy tétet, de ez jött be, nem az, amit eredetileg tenni akartam. Sokszor volt, hogy az utolsó pillanatban húztam le a zsetont, mert éreztem, hogy veszíteni fog. Ezt sajnos virtuálisan nem lehet megtenni.

Fordítva is igaz: az utolsó pillanatban dobtam rá valamire a zsetont, és nyert. Volt, hogy számra dobtam, és bejött, pedig nem szokásom számokra dobálni.

 

Régebben, amikor még lejártam kaszinókba, mindig odafigyeltem különböző "jelekre". Leírom, hátha valaki hasznát veszi.

 

Biztos észrevetted már, hogy a napok nem ugyanúgy indulnak reggelenként. Mondjuk kimész a konyhába és nincs kávé, vagy a cukor / tej fogyott el. Bosszankodva bekapcsolod a rádiót, rossz híreket hallasz, vagy egy általad idegesítőnek tartott dalt játszanak le benne. Kimész a fürdőszobába, és bedöglött a bojler, vagy egyéb kellemetlenség ér.

 

Ilyen előzmények után elindulsz autóval mondjuk az ügyeidet intézni. Természetesen dugóba kerülsz, egy 15 perces utat egy óra alatt teszel meg, aztán másfél órát állsz sorba azért hogy megtudd: nincs benn az az ügyintéző, aki a te ügyedet ismeri stb. stb... Gyakorlatilag az egész napod eltelik úgy, hogy semmit nem tudsz elintézni...

 

Az ilyen különösen szerencsétlenül induló napon ha este játszani mész egy kaszinóba, tuti a vesztés... A reggeli negatív előjelek már arra is figyelmeztetnek, hogy ügyeket sem célszerű intézni. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom...

 

 

Előzmény: R o l l e r (31836)
mauratius Creative Commons License 2012.09.13 0 0 31839

roulette script studio - ha saját stratot szeretnél vagy statisztikára és analizálásra a neufelius a legjobb

 

Előzmény: R o l l e r (31838)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!