Keresés

Részletes keresés

Vadista Szandál Creative Commons License 2010.06.04 0 0 3140
Nem értem. Van bankszámlád. Van interneted. Miért nem utalod át online bankon keresztül?
Előzmény: fagyöngy64 (3136)
fagyöngy64 Creative Commons License 2010.06.04 0 0 3136

Köszi, nálam nincs Bank 40 km-es körzetben...

Kártya oké lenne, az hamarabb is.

De sehogy nem tudok belépni.

Nem a rendezni nem akarásommal van baj, hanem náluk. De valami nagy! Láttam másnak is van hasonló problémája.

 

Sőt valamelyik közöségi oldalon olvastam pár napja hasonló segélykiáltásokat a be nem lépések miatt. Igaz, ezek főleg a láda leütése iránti bonyodalomból adódhattak - gondoltam akkor.

De nem, mert én hajtok a ládára, igaz, az inaktivitásom már meglenne hozzá :-) Idáig ugyanis két "nyertest" inaktiváltak...

 

De az értékeléseim száma sok a nyeréshez! :-(

Vagy reggeljek be, mint új és üssem le? :-))))

 

Nullás lennék, inaktív, GYEREKEK! Itt a nagy lehetőség! Hogy ezt eddig nem vettem észre! Az a baj, hogy csak egy telefonszámom van kb. 12 éve....

 

Tipp?

 

Köszönöm

Előzmény: Ladybee (3134)
fagyöngy64 Creative Commons License 2010.06.04 0 0 3135

Szia

 

Köszi, de nincs más mód.

A számlákat csak belépve tudod rendezni - kártyával persze.

Kapcsolatfelvétel... Azt nézegetem, de nem találok érdemlegeset, nekem mindenhol kéri a belépést...

 

Egyébként éppen az imént válaszoltak már kb. 10-szerre:

 

-rendezzem csak a kb. 4000,-ft-os nincs semmi gond :-)

-és megajándékoznak egy új jelszóval, aminek segítségével ha ide és ide kattintok és így és így írom be, tuti bent leszek.

-ha mégse sikerül írjak.

 

Próbáltam...

Semmi.

Írták még, ha gond van jelezzem válaszban: jeleztem: tudják a jelszót a felhasználónevemet szintén, aztán lépjenek már be ők. Ha látom magam belépve más által akkor elhiszem, hogy nálam van a gond, de addig nem.

Szóval ez a rendszer most egy kalap... semmi.

 

Előzmény: Pavel (3133)
Ladybee Creative Commons License 2010.06.04 0 0 3134
Menj be egy CIB fiókba és fizesd be a tartozásod, nickneved és számod feltüntetésével. Az 24 órán belül ott van és nem leszel adós.
Előzmény: fagyöngy64 (3131)
Pavel Creative Commons License 2010.06.04 0 0 3133

A kapcsolat és a fizetési infó belépés, illetve aktív felhasználónév nélkül is elérhető.

Van rá valami külön pont, sajna pontosan már nem emlékszem, olvasgasd a helpet.

Előzmény: fagyöngy64 (3131)
fagyöngy64 Creative Commons License 2010.06.04 0 0 3132

Szia

 

Nézd már meg légy kedves, hogy én mit írtam éppen az imént.

Hasonló cipőben járok...

 

Kár, hogy nem olvastam végig a hozzászólásodat.

Ha megtudsz valamit értesítenél?

 

Előzmény: Törölt nick (3118)
fagyöngy64 Creative Commons License 2010.06.04 0 0 3131
Szia. A is elég különös, hogy engem tegnap délután inaktiváltak - számlatartozás miatt tulajdonképpen jogosan! Az érdekes az, hogy fizettem volna rögtön, hiszen most volt fizetésem, de NEM ENGEDI. Ezt értsétek akár kiabálásnak is, mert tényleg ordítani tudnék. Még a kapcsolatfelvételt se engedi, mert VISSZADOB! Semmi más bűnöm nem volt, csupán a késve fizetés, amit azon mód pótolni szerettem volna kártyával, de nem lehet. Ami hab a tortán, hogy sehogy nem tudok velük kommunkálni, mert 1. engem alapból nem enged be, még fizetni se, 2. külső személy írt volna miattam, de neki azt válaszolta, hogy ÉN LÉPJEK VELÜK KAPCSOLATBAN... Szóval a láda és annak megbuherálása miatt a vatera teljesen meg van őrülve! Fogalmuk sincs mi van a piactéren! Megjegyzem, hogy évek óta vaterázom és 917 pozitív értékelésem, több mint 100 adásvételem és PROFI státuszom van... Kb. 200ezer ft jutalékot fizettem be a vaterának az elmúlt évek alatt. A május hónapom kicsit húzós volt anyagilag, de ezt is rendeztem VOLNA... Az iwiw-s "emberük" a segítségemre lett volna, de az neki se válaszolnak, még az Ő saját kérdéseire se. Kapzsi banda lett. Amit sajnálok a fenn lévő 430 termékem... Szerintetek hová fordulhatnék? Van itt a fórumon olyan, aki közülük való és figyeli ezeket a kommenteket?
Előzmény: caterina3 (3127)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.04 0 0 3130
Ha az F5 - öt nyomogatod ugyanaz az eredmény, de ez fárasztó. Nincs tiltva a 3 másodpercenkénti frissítés.
Előzmény: Riska66 (3129)
Riska66 Creative Commons License 2010.06.04 0 0 3129
Csak ugyi ezt a vakera észrevenné, ha akarná...
(ha valóban erről van szó és nem egy szimpla csalásról)
...mert a nyertes személyét(IP) tudva, az oldal adminfelülete felől látni, ha abból az IP irányból 3mp-ként letöltik azt az egy terméklapot fél napja...
Előzmény: Törölt nick (3128)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.04 0 0 3128
Egy programász haverom szerint egy szkript folyamatosan frissíti a terméklapot, amikor élesítik, akkor a kis programocska "megnyomja" a gombot, ezután a gép előtt ülő felhasználó befejezi a "vásárlást". Tehát nem a vatera van hackelve. Szerinte.
caterina3 Creative Commons License 2010.06.04 0 0 3127
Sziasztok! Az azért elég különös, hogy 16 "Károly"-ládából 12-t nulla vagy maximum 1-2 üzletkötéses felhasználó nyert meg...
sanyix85 Creative Commons License 2010.06.03 0 0 3124
Szia! És hogy tudom felvenni tiltólistára?
Előzmény: Real Putyur (3117)
Riska66 Creative Commons License 2010.06.03 0 0 3123
"csak rajtad múlik, hogy mekkora az esélyed"
Halljuk... halljuk... (o:
Előzmény: lángész01 (3122)
lángész01 Creative Commons License 2010.06.03 0 0 3122
Nem írtam, hogy megnőttek csak hogy van esély. Az már csak rajtad múlik, hogy mekkora az esélyed.:)
silverfox1 Creative Commons License 2010.06.03 0 0 3121
Hurrá! Happy!
Mitől is nöttek meg az esélyek?
Előzmény: lángész01 (3120)
lángész01 Creative Commons License 2010.06.03 0 0 3120
Vaterán ez a Károlyhozta játék tök jó. Ismét van esély nyerni.:)
silverfox1 Creative Commons License 2010.06.03 0 0 3119
A tiltólista jó ötlet. De mellette érdemes írni a Vaterának levelet, amiben kifejted, hogy xy hitelrontást követ el veled szemben az oldalukon a Te terméklapodon és kéred a felhsználó felülvizsgálatát. Mellékeld hozzá az ominózus termék kódját is. Elsőre csak egy gép fog válaszolni, de egy hét után sem válaszolnak, ismételd meg a levelet és közöld, hogy ezt már jelezted, de érdemi választ nem kaptál.
Előzmény: sanyix85 (3115)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.03 0 0 3118

Hello! :)

 

Érdekes dolgok vannak történőben... eszembe jutott már a vatera, amitkb. annyira tartok számon mint az esetleges marsi lakókat.

 

Naponta többször figyelem a postafiókom, nem jött mnég csak számla sem, de mostanában semmilyen levél a vaterától. Hogy miért? Kitudja, először azt hittem a spam ládába dobja, de azok régiek...

 

Mondom megnézem már hogy állok, befizetem ha van számlám… belépek a kódommal, kiírja, hogy tartozás miatt korlátozza a rendszer a fiókomat, írjak nekik vagy lessem meg a számlám és fizessem be.

 

Ok, meglesem, kifizetem..... erre akárhányszor nyomok erre kidob a bejelntkezési oldalra.

 

Ha a segítségre megyek kidob… ha írni akarok nekik ezzel kapcsolatban nem tudok bejelentkezni, ki­dob.

 

Úgyhogy a vatera megoldotta, fizethetek a behajtó cégnek biztos.. mennyit? Kitudja... a vaterás számlámat sem láttam soha... ha arra hivatkoznak azt elfogadni nem tudom.

 

Kíváncsi vagyok....

 

szerintem nem szórakozok a behajtó céggel, nővérem jogász, majd átadom neki, perelgessen csak

Real Putyur Creative Commons License 2010.06.03 0 0 3117
A megoldás egyszerű: tiltólista. Többet nem tud a terméklapjaidra irkálni.
Előzmény: sanyix85 (3115)
lángész01 Creative Commons License 2010.06.03 0 0 3116
Helló!
Van egy igazán rossz hírem: Adatvédelmi okokra hivatkozva a Vatera senkinek nem adja ki a személyes adatait és ez érthető is. Gondolom te sem örülnél neki, ha közölnék az adataidat csak azért, mert valakinek nem tetszett a viselkedésed. Csak úgy tudod kideríteni, hogy ki az illető, ha vásárolsz tőle vagy adsz el neki valamit, ami ebben az esetben nehezen fog összejönni.
sanyix85 Creative Commons License 2010.06.03 0 0 3115

Sziasztok! Olyanban kérem a segítségeteket, hogy egy 0 eladással és 0 vásárlással rendelkező felhasználónak az adatát szeretném kideríteni. Ugyanis 1 éve vagyok eladó a Vaterán, és most egy ilyen 0-ás felhasználó elkezdte lejáratni a termékeimet, ilyen dolgokkal, hogy replika, hamisítvány.... pedig 100 % os vagyok a Vaterán, senkinek nem akadt még baja velem. Kérdésem, hogy, hogy lehetne ennek az illetőnek valami adatát kinyomozni így?

Üdv.: Sanyi

Törölt nick Creative Commons License 2010.06.03 0 0 3114
Nem tudjátok, hogy a Vaterán mennyi idő után számlázzák ki a jutalékot, ha nem értékelek? Úgy tudom, a Teszvesznél két hete van az eladónak és a vevőnek összehozni az üzletet, különben az eladónak mindenképp ki kell fizetnie a jutalékot. De mi a helyzet a Vaterával? Van egy nem fizető vevőm, őt szeretném kicsit "megfenyegetni" a negatív értékeléssel, de jó lenne valami konkrét szabályra támaszkodni.
Real Putyur Creative Commons License 2010.06.03 0 0 3113
"... a nullás vevők képesek órákat vacakolni, mire megtudnak venni valamit ..."

Még a jobbik eset, ha meg is veszi. Se szeri, se száma az olyan eseteknek, amikor kérdez valamit, kap egy pozitív (neki kedvező) választ - és soha többet nem hallunk róla. Még elolvasni sem lép be... :-/
Előzmény: Blue_Sky_007 (3112)
Blue_Sky_007 Creative Commons License 2010.06.02 0 0 3112

Hát igen, elgondolkodtató.

 

Mint régi eladó tanusítom tényleg igaz, hogy a nullás vevők képesek órákat vacakolni, mire megtudnak venni valamit. Most meg tíz mp alatt átlátja a helyzetet, és képes dönteni, és a jó gombot megnyomni.

 

Nagyon összeesküvés elméletes..........

Előzmény: silverfox1 (3109)
Riska66 Creative Commons License 2010.06.02 0 0 3111
Ahogy mondod...
Csak sajnos "az újszülöttnek minden vicc új", így mindig van friss hús a piacon.
Meg hát el kell ismerni, hogy a vakera promóciói eredményesek, még ha
tisztességtelenek is...
Előzmény: silverfox1 (3109)
Pavel Creative Commons License 2010.06.02 0 0 3110
Eddig nem tudtam mi ez, de most ránéztem pár dobozra.
Érdemes volt, a kérdések és válaszok rém szórakoztatók :)
Előzmény: silverfox1 (3109)
silverfox1 Creative Commons License 2010.06.02 0 0 3109
Némi összegzés:

Főleg a kevés, esetleg nullás értékelésüek táltosodtak meg, akik még soha vagy csak néhány esetben vásároltak valamit. Vagyis ők lettek a profik.
Néhány kérdés a legutóbbi (15-ös) ládánál:

Nullás kérdez:
"Tisztelt WindsorKor01! Szeretném megvenni a 15-ös dobozt! Le lehet foglalni? Mikor lehet megvenni? Tisztelettel: F

Tisztelt WindsorKor01! Mikor van az aukció vége?Látom,hogy fix áras a termék ez azt jelenti,hogy ha licitálok rá akkor én vihetem el? Üdv,M

Tisztelt WindsorKor01! Nagyon érdekesnek találom ezt az egész dolgot. Arra lennék kíváncsi, hogy a feltüntetett oldalakról, hogy tudok rájönni, hogy hamarosan megindul az egyik doboz licitálása?

Tisztelt WindsorKor01! Tegnap (2010.05.30.)jelentkrztem azzal a kérésemmel, hogy megvesszem a 15-ös ládát. Ma is jelentem, hogy szeretnék megvenni a 15-ös ládát. Várom választ további teendői utasításokkal. Üdvözlettel, "

De a nyitáskor már profi módon teljesítenek! 10-12mp alatt teljesítenek!
Én is tettem fel néhány kérdést a terméklapokon, amik érdekes módon nem jelentek meg, pedig semmi olyant nem tartalmaztak, ami ellenkezne a Vatera szabályzatával.
Akkor miért nem jelentek meg?
Tán csak nem bele...?
Követtek el alapvető, mondhatni órdító hibát vateráék. Jelzésem után gyorsan módosítottak, de választ azért nem kaptam.

Minden esetre érdekes.
Elismerem, nagy koponya, aki ezt kitalálta, hatalmas a megtekintési szám.
De utána........
Riska66 Creative Commons License 2010.06.02 0 0 3108
Jahhh, nem arról a promócióról van szó.
Lehet 1-2 kivétel, de általánosságban nem korrekt az egész.
Előzmény: Slampixxx (3107)
Slampixxx Creative Commons License 2010.06.02 0 0 3107
Milyen RTL-n??
Vaterán, a Bercis laptopot.
Előzmény: Riska66 (3106)
Riska66 Creative Commons License 2010.06.01 0 0 3106
Az RTL klubon, vagy a TV2-n?
Milyen néven?
Előzmény: Slampixxx (3105)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!