Keresés

Részletes keresés

ÁcsNóra Creative Commons License 2004.12.31 0 0 555

Itt vagyok...

Idézet a gyerekektől:

"Az indiai Prime Minister lefujta az osszes ujevi unneplest, Sri Lankan otnapos a gyasz..., mi is csendesen leszunk...

Ijeszto a mar 70 ezret megkozelito szam a tsunami aldozatairol, borzalmas.
Ma megegy kollegankrol hallottunk, aki Sri Lankan jol van, bar a kisfia nagyon
megijedt, amikor az auto - amiben ult - elkezdett uszni :-("

Ők jól vannak, de azóta még tovább emelkedett az áldozatok száma.
Előzmény: NagyonI (526)
Boszorka Creative Commons License 2004.12.31 0 0 554

Én meg már rég rájöttem, hogy "Ember tervez Isten végez". Soha semmi nem úgy alakul, ahogy eltervezzük, ami persze lehet jó is.

 

Terveim azért vannak, aztán majd kiderül mi lesz belőle. Jövőképem viszont koromnál fogva már nincs. Mondhatnám nekem már mögöttem van a jövőm.:-)

Előzmény: ZsuR (543)
pirine Creative Commons License 2004.12.31 0 0 553

Minden   nap,    bekapcsolás   után    idejövök   először.   Látom,    megszerették   mások   is   eme   kuckót,   mert   elég    visszaolvasni. 

 

Szép   évvégét   Mindannyiotoknak !

 

Jövőkép???  Unokáink   mit  láthatnak   majd?    Mi   marad   meg   nekik  ebből   a    mai    világból?

Nekem   az   első   megdöbbenésem    ama   bizonyos   szeptember 11.  volt

Akkor   döbbentem   rá,   hogy   hallgattam   eddig    a  távoli    helyeken   történt   borzalmakat.   Mint   a   viccbeli    ember,   aki   ágyában    megfodult,  és   aludt   tovább:   mert   csak   a   szomszéd   háza   ég.

Szept.11-én   éreztem   azt,   hogy   a   mi   házunk   ég !   Most   viszont    elképzeltem,   hogy   fejünk   felett   csapdosnak   a   hullámok!   Elém   villan   az   ember   tragédiájának   képe,     Róma,   mulató   társaság...

 

Nem   akarom   elrontani   a   szilveszter   napját !   Borongással   nem   segítünk.

hirtelenszőke Creative Commons License 2004.12.31 0 0 552
éccaka betértem a vendégfogadódba - picit megpihentem - szívesen fogadtak - szót is váltottunk - jóléresztem magam - kívánom, hogy minden vándor oltalomra és nyugalomra találjon Nálatok - Béke Veled Kedves Fogadós :)  
Előzmény: NagyonI (549)
kerub Creative Commons License 2004.12.31 0 0 551
Ha időd engedi less bele a mailboxodba is....
Előzmény: NagyonI (550)
NagyonI Creative Commons License 2004.12.31 0 0 550

Jól elcsevegtetek az éjjel...

Sajnálom, hogy ilyen hamar ágyikóba vonultam. Sokat süttök-főztök, esztek,isztok ma???Nekem ez a nap olyan, mimnt a többi. Már fogadalmat sem teszek.....

NagyonI Creative Commons License 2004.12.31 0 0 549

Jó reggelt mindenkinek!!

 

Hm... új vendégeink is vannak... Bár nem mindketten vagytok ismeretlenek. Legyetek üdvözölve..

 

"én most is, és eddig is, és mindíg is, és ezután is nagyon-nagyon boldog voltam, vagyok, leszek - én egy folyamatos boldogság vagyok..."

 

Gratulálok szőke!! Ezt nevezem!! Ne is törődj a körülötted lévő világ eseményeivel!! Sőt!! Kérlek, taníts meg minket is arra, hogy kell azt csinálni, hogy a világ eseményei nehogy beárnyékolják a jövőnket!! S lám ! Máris tudunk lehet, hogy nem tapasztalatot- de gondolatot biztosan cserélni a jövőről.

 

Vagy csak cikizni gondolod a fórumokat?? Úgy itt sem igazán fogsz 1-2 max. 3 hsz-nál többet megélni....

 

Ez lehet számodra a permanens boldogság??? Lelked rajta......

Előzmény: hirtelenszőke (548)
hirtelenszőke Creative Commons License 2004.12.31 0 0 548
még egy helyben hátra szaltó is elengedtem és közben asszem láttam a jövöt
Előzmény: ZsuR (547)
ZsuR Creative Commons License 2004.12.31 0 0 547
Gondoltam, hogy igy fog hatni rad - ha kis leptekben is a jovo tapasztalata volt :))
Előzmény: hirtelenszőke (546)
hirtelenszőke Creative Commons License 2004.12.31 0 0 546
egészen beleborzongtam, tapasztalni a jővőt és elképzelni a jelent, a múlt átéllése ... húúúúúúúúúh, az annya..., ettől lesétálok hídba és csinálok vagy két spárgát is, ha már így belejöttem
Előzmény: ZsuR (543)
ZsuR Creative Commons License 2004.12.31 0 0 545
Tegnap szalasztottam el egy jo uzletet az eBay-en. . .mert lokott voltam. Nagyon el akarom olvasni en is - sok jot hallottam rola!
Előzmény: tölgy (544)
tölgy Creative Commons License 2004.12.31 0 0 544
NagyonI!!!!!!!!!!

megkaptam a könyvet! /most még gyorsan kiolvasom a Csernus legujabb könyvét, utána jön az Eszter!!!:-)/

de A Da Vinci kód

már nem kapható:-(((((((((
/nem adom fel, a könyv kapcsán a kódfejtésről megjelent könyv viszont igen, azt nem vetem meg most/
ZsuR Creative Commons License 2004.12.31 0 0 543
Ez egy nagyon erdekes dolog. . .
Kb husz evvel ezelott volt elkepzelesem a jovomrol - es most harminc ev utan tapasztalatom arrol, hogy mi is lett belole. . .

Az igazi okos embernek megvan az a belelatasa, hogy a most elkepzelt jovojerol mi lesz a tapasztalata :)) es legkozelebb ezt beleteszi a kovetkezo tervezesebe :))

Erre gondoltal, ugye?
Előzmény: hirtelenszőke (542)
hirtelenszőke Creative Commons License 2004.12.31 0 0 542

Tapasztalatcsere a múltról, jelenről és a jövőről

 

engem a jövő tapasztalatai most azonnal érdekelnének, ha valaki lenne oly kedves és felhomályosítana

ceteris Creative Commons License 2004.12.31 0 0 541

én is..., ezzel együtt veszem a drága gyümölcsöket, primőröket a Fiamnak, mert kevés főzelékfélét eszik, és dobálom ki, amikor már semmire sem jó....

 

Gurulok, de vettem még 23-án leértékelve, még 3-4 kg szaloncukrot.....

 

 

 

 

Előzmény: nettomazsola (540)
nettomazsola Creative Commons License 2004.12.31 0 0 540
habzsol is, pazarol is ...

mennyi kaja ment nalunk is a szemetbe! pedig mindig igyekszem szetosztani ...
Előzmény: ceteris (539)
ceteris Creative Commons License 2004.12.31 0 0 539
Én sokszor elszégyellem magamat ilyesmin, pedig nem is vagyopk gazdag, és nagyobb TV sem kell, meg új autó sem, meg általában nem nagyon kötődök a tárgyakhoz, legfeljebb a könyvekhez, persze bizonyos kényelmet megszoktam, és nehéz lenne lemondani,  ....., de akkor is sokszor elégedetlen az ember, miközben pazarol.....
Előzmény: nettomazsola (537)
ceteris Creative Commons License 2004.12.31 0 0 538
tudom....
Előzmény: nettomazsola (535)
nettomazsola Creative Commons License 2004.12.30 0 0 537
nezem a hiradot es elszegyellem magam, h mi az en (mi) problemam ahhoz kepest .... h igazabol milyen undorito habzsolo eletet elunk ... h mindent felzabalni, megvenni, ...
ez a folyamatos "haben wollen" = birtokolni akaras ... a meg, meg, meg, semmi nem eleg.
nagyobb haz, nagyobb lakas, nagyobb auto, nagyobb TV, stbstb

tudom, h rajtuk nem segit az, ha en nem akarok nagyobb TVt (perszehogy akarok!) de akkor is ... undorito!
Előzmény: NagyonI (526)
nettomazsola Creative Commons License 2004.12.30 0 0 536
nagy az isten allatkertje ...
Előzmény: Boszorka (533)
nettomazsola Creative Commons License 2004.12.30 0 0 535
nem arrol van szo, h "el meg" hanem, h anya lesz v nagymama?
a ketto nem ugyanaz.
Előzmény: ceteris (534)
ceteris Creative Commons License 2004.12.30 0 0 534
Valami mesterséges megtermékenyítés......, hááát valaki majd felneveli, de lehet, hogy él még 20-30 évet, és ........
Előzmény: nettomazsola (532)
Boszorka Creative Commons License 2004.12.30 0 0 533

Én láttam egyszer egy riportműsort azzal  az olasz nővel és gyerekével, aki 56 évesen szült. A riport idején a gyerek már olyan 10 éves forma volt és panaszkodott, hogy gunyolják az iskolába, mert a mama nagymamakorú. A mama is elmondta, hogy bizony szülői értekezleten meg egyébként is sokszor meghökkenést vált ki nem is pozitivat. :-(

 

Na de annyi hülye lúd, meg kisérletező kedvű orvos van a világon.:-(((

Előzmény: nettomazsola (532)
nettomazsola Creative Commons License 2004.12.30 0 0 532

szegeny gyerek, milyen boldog lesz...

anyam 67 evesen akar dednagymama is lehetne ...
Előzmény: ceteris (528)
ceteris Creative Commons License 2004.12.30 0 0 531
Az, mert szegények kevésbé tudtak védekezni, elbújni, kapaszkodni..., meg gyengébbek is...., már ha egy ilyen szökőárnak ellen tud állni bárki is..:((
Előzmény: nettomazsola (529)
ceteris Creative Commons License 2004.12.30 0 0 530

Ez jóóóóó!

 

Boszikám! Ezek nem éppen a legújabb számok:)), én sem nagyon ismerem az együtteseket, legfeljebb néhány könnyűzenei klasszikust:   ezek olyan számok, ill. együttesek...

Előzmény: NagyonI (523)
nettomazsola Creative Commons License 2004.12.30 0 0 529
az egeszben az a borzalmas, h leginkabb gyerekek haltak meg!!!
Előzmény: NagyonI (526)
ceteris Creative Commons License 2004.12.30 0 0 528

Hááát NagyonI!!!!

 

Az 50+-ban írta valki, hogy egy 67 éves román nő áldott állapotban van........, így Neked sem lehetetlen:))).

 

Majd írok.......

Előzmény: NagyonI (520)
Boszorka Creative Commons License 2004.12.30 0 0 527

Hát mvé könnyen fogad örökbe. Meszilány meg kinlódjon velük.

 

Boszi a racionálisan antiszociális

Előzmény: NagyonI (526)
NagyonI Creative Commons License 2004.12.30 0 0 526

Visszafutottam....

 

Messzilány levelét olvastam.. Hogy Emvé,,, örökbe fogadna néhány gyereket a szerencsétlenül jártak közül... És annyira meghatódtam tőle...

 

És hirtelen eszembe jutottál ÁcsNóra!!!Adj hírt!!! Annyit gondolok rád/rátok!!

 

 

Legalább egy sort légy szíves!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!