Keresés

Részletes keresés

Blue_Sky_007 Creative Commons License 2010.06.12 0 0 3171
Jó a nyilvántartásod. :-)
Előzmény: Real Putyur (3170)
Real Putyur Creative Commons License 2010.06.12 0 0 3170
Úgyvan.
1000 Ft volt.
Egy spéci "kábel" volt az.

:-)
Előzmény: Blue_Sky_007 (3169)
Blue_Sky_007 Creative Commons License 2010.06.12 0 0 3169

Akkor játszunk! :-)

Milyen az arhívumod?

2008.08.26.-án vettél tőlem valamit, és a keresztneved ugyanaz mint az enyém. :-)

 

A többi meg nem ide való, nem érdekel hogy állsz a reklámokhoz, mit gondolsz róla, a Te dolgod.

Előzmény: Real Putyur (3168)
Real Putyur Creative Commons License 2010.06.12 0 0 3168
Valljuk be; elég erős csúsztatás bármilyen egyenlőségjelet tenni egy mediaban megjelenő, szakemberek által készített reklám, és egy internetes árverési oldalon magánszemély által indított aukció közé... (Amúgy érdekelne, mit vettem korábban Tőled.)

A reklámokról megvan a véleményem (ami a lesújtóbbnál is lesújtóbb). Az ellenkezőjéről bármilyen szinten is felesleges győzködni, kereszteshadjáratot indítani; én kirekesztettem a reklámot az életemből, és nekem így jó. Lehet emiatt botorsággal vádolni; akkor én cserébe szánalmasnak tartom azt, ha valaki bármely termék/szolgáltatás iránti tájékozódásakor az arról szóló reklámban szereplő megállapítások/kijelentések bármelyikét is tényként fogadja el. A reklám nem lexikon; azért készül, hogy valamit rádtukmáljon (amit nem biztos, hogy amúgy megvennél, vagy pont azt választanád a sok "egyforma" közül). Ha valaki valami iránt tájékozódni akar, tegye azt egy független platformon (amennyiben egyáltalán létezik olyan hogy független), és ne hagyja magát befolyásolni egy anyagilag súlyosan érdekelt "véleménynyilvánító" (a reklámkészítő szakember) által; hiszen az nem a saját tapasztalatait, meggyőződését közvetíti a közönségnek, hanem azt a rózsaszín sablonszöveget, amit a termék/szolgáltatás kínálója ad a szájába - s imigyen egyáltalán nem nevezhető reálisnak, és minden részletre kiterjedőnek, legfőképp objektívnek. Még a "... tudósok bebizonyították ..." jellegű hirdetések is maximális fenntartással kezelendők; megfelelően megfizetett "tudósok" bármit bebizonyítanak, és ugyanakkor annak az ellenkezőjét is; az áltudományos szövegekről ehelyütt pedig még meg sem emlékeztünk.

Mivel egy időben magam is foglalkoztam (maximálisan amatőr módon) "reklámok" készítésével, így tapasztalatból tudom, hogy hazudni KELL, még az újsághirdetés szintjén is. A professzionális reklámoknál pedig semmi nem valódi; a sörhab, a zsírfolt a húsleves tetején, a "frissen mosott" ing - mind hazugság, illúzió, szemfényvesztés. Nem is beszélve a különféle "apróbetűkről" (olyannyira ismerjük ennek a jelentőségét, hogy a szó már önálló jelentéssel bír nyelvünkben!), amik mind jelentéktelenné zsugorítják azon "előnyöket", amiket a reklám kiemelt, és nem-tanulmányozásuk súlyos hátrányokkal fenyegeti az óvatlan vásárlót.

Száz szónak is egy a vége: én nem kérek a reklámokból, köszönöm. Aki akarja, nézze/olvassa/hallgassa; nem vagyunk egyformák (hála a jó Istennek).

A nőkkel kapcsolatos megjegyzés akár igaz is lehet (nem tudom), de hogyan jön ez ide? Nem értem a párhuzamot...


Viszont rendesen elkanyarodtunk az eredeti témától...
Előzmény: Blue_Sky_007 (3166)
Blue_Sky_007 Creative Commons License 2010.06.11 0 0 3166
Pedig a vaterán vettél tőlem valamit még régen, azt is "reklámoztam". Ha hazudtam volna, akkor még most is mérges lennél. De én úgy gondolom, van tisztességes reklám is.
Előzmény: Real Putyur (3165)
Real Putyur Creative Commons License 2010.06.11 0 0 3165
Az már régen volt.
Amúgy más reklámot/hirdetést írni, és más nézni/olvasni.

(Amúgy meg én is mindig hazudtam... :-D )
Előzmény: Blue_Sky_007 (3164)
Blue_Sky_007 Creative Commons License 2010.06.11 0 0 3164
Ha jól tudom ingatlanban utazol? Ott hogy adsz el?
Előzmény: Real Putyur (3163)
Real Putyur Creative Commons License 2010.06.11 0 0 3163
TV-adást nem nézek, csak filmeket DVD-ről. Egy olyan rádióadót hallgatok, ahol a reklámidő erősen konvergál a 0-hoz. Firefox + AdblockPlus + Flashblock. Utcán meg az útra figyelek, nem a plakátokra, mert nem szeretek nekimenni ennek-annak... :-D
Előzmény: gepesz (3162)
gepesz Creative Commons License 2010.06.11 0 0 3162
Az a baj, hogy megkerülhetetlenek. Hiába mondod azt, hogy egyik füleden be a másikon ki. Tudat alatt rögzül. Én is letakarítottam a Vatera oldaláról minden reklámot. De máshol azért kapok rendesen, minden lépésben. Akár a neten, akár az utcán, Tv-ben. Szóval fertőznek. Nem úgy mint a disznó nátha. Vajon mi lesz az idei sláger a disznó éve után?
Előzmény: Real Putyur (3161)
Real Putyur Creative Commons License 2010.06.11 0 0 3161
Szerintem meg határozottan visszafogtam magam, és erősen szépítettem a helyzetet a reklámok javára.
Mindegy; én reklámmentesen élem az életemet, és nekem ez így jó.
Előzmény: Blue_Sky_007 (3160)
Blue_Sky_007 Creative Commons License 2010.06.11 0 0 3160
Azert ez "enyhe" túlzás.
Előzmény: Real Putyur (3159)
Real Putyur Creative Commons License 2010.06.11 0 0 3159
Bocs. Egy pillanatig is felmerült Benned az, hogy ez a reklám igaz lehet...? Alapigazság: MINDEN reklám MINDIG hazudik. Akkor is, ha még el sem készült. Olyan reklámot még nem csináltak (meg nem is fognak soha), amiben akár csak egy írásjel is igaz lenne. Mind arra épít, hogy átverjen.
Ezért rekesztettem ki az életemből a reklámokat. Nem nézem, nem olvasom - egyik fülemen be, a másikon ki; ilyen egyszerű. Ignorálni kell őket - hidd el, sokkal szebb így az élet. ;-)
Előzmény: Törölt nick (3158)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.10 0 0 3158
A vatera ismét bebizonyította, hogy egy sz.rházi, cs.ló társaság, az tv - ből ismert akciójuk NAGYRÉSZÉT 0 - s, soha semmire nemlicitálók teszik ki, a régebbi "promóciókat" végignézve csak az aktuális "aukciókra" "licitálók" azóta is inaktívok. Szerintem egy PSZÁF vizsgálatot a fogyasztók megtévesztéséért megérdemelnének. Mondom úgy, hogy nekem is van velük egy megoldatlan meccsem, a "Parabellum80" nicken utánna lehet nézni.
Vadista Szandál Creative Commons License 2010.06.09 0 0 3157
Úgylátom történt fejlesztés vateráéknál.

Első ízben kaptam emailt arról, hogy a befizetett összeg odaért és jóváírásra került.

A.
Vadista Szandál Creative Commons License 2010.06.04 0 0 3156
El tudnak kallódni dolgok, mikor bankszámlát váltottam nekem sem ment magától, ez lett a megoldás mint nálad. Csatolmányként elküldtem az utalás képét.

15 percen belül reaktiválták a nickem. Rádásul a vatera cib-es és én is cib-re tértem át, tehát az újraazonosító 100 ft utalás sem kódoroghatott soká.
Szóval valóban nem hibátlan a rendszerük.
Előzmény: fagyöngy64 (3144)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.04 0 0 3155
Kíváncsi leszek mi van.... elutalást jeleztem nekik délelőtt, de nekem semmi válasz, hogy küldjem el az igazolás másolatát.... kuss van, válasz sem jött.
Előzmény: fagyöngy64 (3151)
caterina3 Creative Commons License 2010.06.04 0 0 3154
Most olvasom, hogy sikerült! :-)
Előzmény: fagyöngy64 (3151)
caterina3 Creative Commons License 2010.06.04 0 0 3153
Jó hír, hogy legalább elviekben rendeződött a dolog, reméljük, a technikai probléma is mihamarabb elhárul.
Előzmény: fagyöngy64 (3150)
gepesz Creative Commons License 2010.06.04 0 0 3152
Károly őrület? Én letarítottam az ABP-vel. :-) nix itt az orrom előtt ugrálás, hülyítés.
fagyöngy64 Creative Commons License 2010.06.04 0 0 3151
BENT VAGYOK!!!

KÖSZÖNÖK NEKTEK MINDENT!
Sokat segítettetek már azzal is, hogy szívesen és szépen válaszoltatok...

Minden jót kívánok mindenkinek.
Azért még be fogok majd nézni :-)!
fagyöngy64 Creative Commons License 2010.06.04 0 0 3150
Szia,

Köszi, aranyos vagy Te is.
Jött a válasz:

"Köszönjük, hogy megküldte befizetésének igazolását.

A megküldött bizonylat alapján aktiváltuk felhasználói fiókját.

Bejelentkezésével kapcsolatban szíves türelmét kérjük, technikus kollégáink
ellenőrzik a jelzett problémát.

Figyelmét és türelmét köszönjük!"

Vagyis nem a nem fizetéssel van itt a gond, hanem valami mással. És sajnos tényleg nem én vagyok az egyetlen.
Aktiválták és még se tudok belépni.
Remélem megoldódik, majd írok Nektek valami infót.
Előzmény: caterina3 (3149)
caterina3 Creative Commons License 2010.06.04 0 0 3149
Most olvastam, mi történt Veled, nagyon sajnálom. Örülök, hogy azóta előremozdult a dolog, és remény van a rendezésre.

Az tény, hogy ettől a "károlyos" szórakozástól időnként teljesen megkergül a Vatera, mert nemegyszer teljesen belassul, pedig nekem elég gyors netem van. Ebben az a bosszantó, hogy az ember emiatt egy számára fontos aukciót is elbukhat (s itt most nem az ostoba ládákra gondolok...). :-(
Előzmény: fagyöngy64 (3148)
fagyöngy64 Creative Commons License 2010.06.04 0 0 3148
Utaltam és átküldtem.

Várok...

És köszönök mindent, igazán rendesek vagytok, hogy válaszolgattatok.
A facebook-on is próbáltam, de ott idiótának néztek... Ők a ládákra várnak...
fagyöngy64 Creative Commons License 2010.06.04 0 0 3147
Gyerekek! Most figyeljetek, ezt írták egy perce:

"Köszönjük visszajelzését!

Szíves türelmét kérjük, kollégáink folyamatosan könyvelik a befizetéseket,
melyek az utalástól számított minimum 2 munkanapot követően kerülnek
jóváírásra.

Amennyiben szeretné, hogy a jutalék bankszámlánkra való beérkezte előtt
aktiváljuk felhasználónevét, kérjük válaszlevelében csatolva küldje el nekünk
a befizetés jól látható másolatát. Ha nincs más akadálya, ismét aktív
státuszba helyezhetjük felhasználói fiókját.

Türelmét és együttműködését köszönjük!"

Ezt rögtön meglépem és kíváncsi vagyok beengednek-e...
fagyöngy64 Creative Commons License 2010.06.04 0 0 3146
Szia

Én is elismerem, hogy én tartoztam. De akkor adják meg a lehetőségét, hogy kifizethessem. ahogy írtam, idáig is mindig kártyával fizettem - lévén OTP-s számlám, ők pedig CIB bankosak -, és nem is volt gond.

Csak most már félek attól, hogy kiegyenlítek otp direkten át és továbbra se tudok majd belépni. És amíg a láda őrületük tart, addig úgyse orvosolják a bejelentkezési problémámat.
így se nagyon. mert az egy óra alatt, amikor ŐK BELÉPTEK HELYETTEM, már megírhatták volna a nagy titkot, hogy hogy sikerült nekik. De nem!

Így jártam.
Előzmény: Törölt nick (3142)
fagyöngy64 Creative Commons License 2010.06.04 0 0 3145
Szia

Neked is köszönöm, igen, így is felvettem velük a kapcsolatot. Nem voltam elég figyelmes a lehetőség terén :-), de ráakadtam.
Sajnos továbbra is fenn áll a hiba...

Előzmény: digicat (3141)
fagyöngy64 Creative Commons License 2010.06.04 0 0 3144
Szia.
Igazad van, ezt meg is írtam éppen az imént nekik, mivel kaptam tőlük fél órája egy levelet, hogy ellenőrzik a belépési hibámat az adataimmal. És NEKIK SIKERÜLT, mert látom, hogy bent voltak az oldalamon 14.57-kor... NEM ÉN VOLTAM!

Az a baj, hogy nem is a rendezéssel van gond, hanem magával a belépéssel. Azzal, hogy átutalom és elküldöm nekik még az utalás bizonylatát is képként, nem biztos, hogy megoldódik a problémám. Ugyanis náluk van a hiba...
Előzmény: Vadista Szandál (3140)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.04 0 0 3143

3141-es hozzászólásban egyébkét leírták hogyan lehet nekik írni.

 

Meg kb. fél perc kikeresni a google-val a telefonszámát a cégnek... igaz úgy beszélnek veled mint a kapcaronggyal, idiótának néztek azért hogy nem tudom felfogni de itt nem adhatnak felvilágosítást.... aztán csak adtak, igaz ide kapcsoltak, oda kapcsoltak....

Előzmény: fagyöngy64 (3135)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.04 0 0 3142

Szia,

 

 

én most kaptam választ a vaterától, mivel én számlát sem kaptam nekem azt kiküldték... nagyon sajnálják meg mittudom én. Kaptam külön egy fizetési emlékeztetőt is.

 

A belépési problémámra nem született megoldás, válaszból kifelejtették, azonban mostmár Forintra pontosan tudom mennyivel lógok és a fizetési emlékeztetőben van bankszámla szám is, és elutaltam....

 

Amint bent lesz a pénz és aktív leszek törlöm a 3,14csába a vaterás hozzáférésemet és nem érdekel hogy 3XX pozitív visszajelzés meg a 4-5 éves regisztráció...

 

Elismerem, hogy elfelejtkeztem róla, de azért mert számla sem érkezett... elismerem,hogy én is hibáztam, hogy nem mentem utána hamarabb a dolgoknak. De ha most ennek ellenére is végrehajtóhoz adnak, akkor nagyon dühös leszek, hiszen az ő rendszerükben van a fennakadás... és szerintem az ő érdekük is inkább az lenne, hogy rendesen fizessek, mintsem végrehajtóhoz kerüljön az ügy.... vagy olyan jó üzlet eladni a tartozásom, olyan jó lóvé van benne.... gondolom biztos jobb mint az én 320 Ft-os befizetésem.... nevetséges.

Előzmény: fagyöngy64 (3132)
digicat Creative Commons License 2010.06.04 0 0 3141
Ezekhez nem kell regisztráció:

Kapcsolatfelvétel - Regisztráció, felhasználói fiók
-Nem vagyok aktív tag de kérdésem lenne
-Nem tudok a személyes menümbe bejelentkezni
Előzmény: fagyöngy64 (3136)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!