Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.07.05 0 0 697
   Regisztrálásom célja, hogy a felmerülő kérdésekben segítséget nyújthassak az AXA munkatársaként.
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.05 0 0 696

 Tisztelt Regisztráltak!

 

    Felhívom kedves figyelmüket az AXA új "VIP MAX" névre hallgató ingyenesen igényelhető, és ingyenes számlavezetést kínáló új, az AXA-tól már megszokott lépcsős kamatozású betétszámlájára.

 

Az aktuális kondiciókat ezen a linken találják:

http://www.axabank.hu./download/1038/1038_105_hird_vipmaxbetetszamla_100701b.pdf

 

A feltételeket ezen a linken:

http://www.axabank.hu./download/1038/1038_vipmax_feltetelek_100701b.pdf

 

Az átfogó információkat pedig ezen a linken:

http://www.axabank.hu./index.php?ID=495&utm_source=AXA&utm_medium=banner&utm_campaign=VIPMAX#Content

 

 

Új termékünknek a célja, hogy meglévő ügyfeleink megtakarításaikra kiemelkedő lekötés nélküli hozamot tudjunk 2010.december 31.ig biztosítani, illetve új ügyfeleinket megismertessük az AXA által nyújtott széleskörű lehetőségekkel.

 

További kellemes Fórumozást kívonok minden kedves regisztráltnak.

 

Kérdéseikre állok rendelkezésükre az alábbi elérhetőségeken.

 

Lipcsei Sándor

AXA személyes pénzügyek

0036704177844

sandor.lipcsei@axa.hu

itya Creative Commons License 2010.07.05 0 0 695
egy ideje én is fontolom a váltást,(kevés a kamat)
ha találsz vmi normálisat ird be ide

...esetleg vkinek tippje hova érdemes vinni párszázezret (fizetésem ráutaltatom,axás kölcsönt innen fizetem,néha vásárolok,ritkán utalok,kp-t soha nem veszek fel)
vagy lekötni érdemesebb(ha mégis szükségem van rá felvehetem,csak a kamatot bukom?)
?
Előzmény: John Zero (689)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.05 0 0 694
Nincs.
Előzmény: Törölt nick (693)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.05 0 0 693
én is váltottam, nekem is tetszik

viszont számlakivonatot nem tudok nyomtatni, csak számlatörténetet
nektek van ilyen opció?
Előzmény: silent_killer (692)
silent_killer Creative Commons License 2010.07.05 0 0 692
Én is most váltottam iBanq2-re. Bejövős, gyors és átlátható. Tetszik az SMS-es kódbeírás a komolyabb lépésknél (belépés, utalás, stb.). Külön kényelemes a napi limit beállitás a kártyánál (mondjuk, ilyen volt az OTP-nél is).

Nekem nem került költségbe az átállás, az sms amit küldtek (eddig több mint 10-et, a használatból eredően) is ingyenes. Persze, az iBanq1 már nem működik, le is kapartam a notebookról.
Laslow Creative Commons License 2010.07.05 0 0 691
Váltottam iBanq2-re. Még felület szinten is szinte pontosan ugyanolyan, mint a régi, de mindenképp előrelépés, hogy webre került. Tudásban picivel többet tud (pl. napi limitek állítása, állandó átutalás beállítása). Nem nagy szám, de kellemes dizájnú.

Az ügyfélszolgálat azt mondta, ingyenes a váltás iBanq1-ről, valamint semmilyen extra költségem nem keletkezik a régihez képest (pl. az utalásoknál). Az SMS-es bejelentkezés pedig ingyenes, mint írta valaki pár hozzászólással ezelőtt.

Úgyhogy részemről minden OK. Ezt nem szúrták el. :)
luciferk Creative Commons License 2010.07.05 0 0 690
Vajon az ibanq-n keresztül megadott állandó átutalási megbízás ingyenes? mert a kondíciós listában meg sem említik, ámbár a csoportos beszedésit sem.
John Zero Creative Commons License 2010.07.04 0 0 689
Én is felmondom a számlám, ha nem maradhat az iBanq1 vagy egy ingyenes iBanq2.

Nekem az AXA egy jó kis takarékszámla (bár már nem olyan jó, mint volt), ahová félre lehetett tenni pénzt. De ha ez túl drága, akkor passzolom, keresek mást.

Előzmény: Laslow (686)
jxy Creative Commons License 2010.07.03 0 0 688
Én is hívni fogom őket. Aztán vagy maradok, vagy nem. Ha ma váltanék bankot, már nem az axát választanám, az biztos.

>>>>>
Ha megszűnne az iBanq-os utalások ingyenessége, vagy az iBanq-ba történő belépésért fizetni kellene (az SMS árát),
>>>>>
Az "aláíró" sms-ek (belépés, jóváhagyás) ingyenesek.
Ügyféltájékoztató az ibaqn2-ről: "Az SMS aláírás szolgáltatás díjmentes, iBanq2 szolgáltatáshoz automatikusan biztosítjuk."

>>>>>
A verzióváltásért történő egyszeri fizetést TALÁN még lenyelem
>>>>>
Én ezt sem igazán tudom elfogadni. Azt sem értettem meg soha, hogy ha két számlát akarok, akkor kétszer vegyem meg az ibanqot. Igaz, az axa "másként, mint mások".

>>>>>
Valszeg a szamlakivonattal kijon mindenkinek, es abban talan benne lesznek a reszletek is
>>>>>
Akinek ibanqja van, az nem kap számlakivonatot (hacsak nem kér).
Ha nincs fórum, akkor nincsenek hírek, hogy mi készül. Lehet, hogy ezt a fórumot az axa üzemelteti? Hmmm...
Előzmény: Laslow (686)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.03 0 0 687
Valszeg a szamlakivonattal kijon mindenkinek, es abban talan benne lesznek a reszletek is ( egyebkent meg ugye hirdetmeny ).

Irtam mar, mindjart 10 eve vagyok naluk. Nem tervezek valtani, akarmekkora balfaszok is. Viszont, mint tudjuk: ember tervez, Isten vegez..
Előzmény: Laslow (686)
Laslow Creative Commons License 2010.07.03 0 0 686
Az éjjel én is ugyanezeken a kérdéseken rágódtam, és szintén nem találtam válaszokat. Hétfőn felhívom az ügyfélszolgálatukat, megkérdezem, aztán leírom ide. Azt is, hogy az iBanq1 meddig fog működni.

Ha megszűnne az iBanq-os utalások ingyenessége, vagy az iBanq-ba történő belépésért fizetni kellene (az SMS árát), jövő héttől egy ügyféllel biztosan kevesebbjük lesz. (A verzióváltásért történő egyszeri fizetést TALÁN még lenyelem, ez függ az elkért összegtől.)

Amúgy igazán küldhettek volna egy tájékoztató levelet (e-mailt) a változtatásokról, így szerintem szinte senki sem tud az egészről. Mármint az ügyfeleik. Vagy rajtunk néhányunkon tesztelik az új rendszert pilot-szerűen, aztán ha már hibátlan lesz, csak akkor értesítik róla az ügyfeleiket?
Előzmény: jxy (685)
jxy Creative Commons License 2010.07.03 0 0 685
Számlatörténet az van, csoportos beszedési megbízást nem láttam, az egyenlegváltozásról küldött sms az pedig a jövő zenéje marad - napirenden tartják, de időpont továbbra sincs.

Engem a szolgáltatási szerződés 7. pontja érdekelne:
"7./ A Számlatulajdonos tudomásul veszi és kifejezetten elfogadja, hogy a jelen szerződés szerinti szolgáltatásokért, így különösen az iBanq2 szolgáltatás igényléséért, használatáért, az iBanq2 szolgáltatáson keresztül végzett tranzakciókért, stb., a Bank jogosult díjat, költséget, jutalékot felszámítani, melynek típusát, mértékét és esedékességét a Bank mindenkori Üzletszabályzata és vonatkozó Hirdetménye tartalmazza."

Tessék?
- Fizessek megint 4e-et azért, aminek az előző verzióját már kifizettem?
- Fizessek az ibanq2-n belül indított tranzakciókért?!?!?

Aztán a weblapról 3 sor:
"Mennyibe kerül
Az iBanq2 egyszeri díj ellenében igényelhető és havi díj fizetése nélkül használható.
Az aktuális díjat a Számlák/Hirdetmény rovatban lehet megtekinteni. "

Most akkor ingyér van, vagy fizetős a használat? A használatba a tranzakciók is beletartoznak... Az meg a 7. pont szerint...
És én nem a képernyőt, hanem a szerződést írom alá...

Kerestem pár percig az üzletszabályzatban meg a hirdetményben, de azon túl, hogy immár 75 bázisponttal csökkentik a kamatot a jegybankihoz képest, én nem lettem okosabb.
Persze lehet, hogy csak én nem találtam meg... Szóval hol kellene megtalálnom a díjakkal kapcsolatos infót? Nektek sikerül?
Előzmény: Törölt nick (683)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.02 0 0 684
Én is aktiváltattam, új dizájnt kapott a régi felület, meg nem kell telepíteni, de olyan húdenagyvalami fejlesztés nem történt. Gyenge eresztés ez így.
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.02 0 0 683

Egész szép lett a design, van egy két új funkció, de azért a tudása még így is gyenge egy CIB vagy egy K&H netbankhoz képest. :( 

Nekem nagyon hiányzik pl. a csoportos beszedési megbízások megadása/törlése/rendelkezése funkció, a várakozó cs.b.m. láthatósága és tilthatósága, a nem teljesültek láthatósága.

Ja! És hova lett az a menüpont, ahol a számlakivonatokat látom és le tudom tölteni?

És ha jól látom az SMS funkció csak annyi, hogy bejelentkezéskor küld egy kódot, továvbbra sincs SMS értesítő tranzakcióknál.

 

Összességében, ennyi idő után ez nagyon gyenge teljesítmény, ennyi várakoztatás után ennél sokkal komolyabb netbankot kellett volna összehozni.

Előzmény: Törölt nick (681)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.02 0 0 682

Mondjuk azért kiírhatták volna a weboldalra, hogy hé paraszt, itt az új netbank...

 

Amúgy meg mielőtt használjátok fel kell hívni a telefonos ügyfélszolgálatot, mert csak ha aktiválják, akkortól használható, ezzel együtt a hozzáférés az Ibanq1-hez megszűnik.

Előzmény: Törölt nick (680)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.02 0 0 681
Zsir.. hasznaljatok, jojjenek ki a teszteleskor fel nem fedezett hibak, en orulok, hogy az egyest fel birtam gorni a seven-re.. ismert kompatibilitasi hibak, mar meg is ijedtem, hogy az sem fog menni.

Referaljatok! :)
Előzmény: Törölt nick (680)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.02 0 0 680
silent_killer Creative Commons License 2010.06.24 0 0 679
Nem túl kedvező, az tény. A "sima" VIP-t lehet kukázni mert ott már nincs magasabb kamat, mint a kamathozóban. Azt kellene majd kideríteni, hogy a "tartós Befektetési számla" milyen feltételekkel működik majd mert oda ingyenes lesz az utalgatás.

Speciel én nem fogok 3-5-10 éves megtakarítási számlát nyitni az AXA-nál, csak ezért :-)
Előzmény: Törölt nick (678)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.23 0 0 678
közben megtaláltam

utalás betétszámláról giro-n keresztül: 5000 Ft/tétel

nem nekem való :(
LOL
Előzmény: Törölt nick (677)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.23 0 0 677
van róla valami info?
Előzmény: silent_killer (676)
silent_killer Creative Commons License 2010.06.23 0 0 676
2010. július 1.-től indul az AXA VIP MAX :-)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.21 0 0 675
Tippem szerint sohanapján kiskedden lesz majd elérhető. Mondjuk amilyen tempóban az AXA dolgozik tőlük gyorsasáot vagy gyors reagálást ne várjál.
Előzmény: grobi007 (674)
grobi007 Creative Commons License 2010.06.19 0 0 674
Még mindig semmi hír az ibank2-ről?
Előzmény: Laslow (660)
John Zero Creative Commons License 2010.06.11 0 0 673
Köszönöm, bár én is kikereshettem volna, de talán másnak is hasznos lesz!
Előzmény: Törölt nick (669)
vörös ciklon Creative Commons License 2010.06.11 0 0 672
Szeretnék kérdezni.Ma volt kint nálam az axa tanácsadója.tetszett a magánnyugdíjpénztáruk ezért gondoltam átmegyek egy másik pénzártól.ki is töltöttük a papírokat.miután elment az üzletkötő kikértem a könyvelőm véleményét.azt mondta nem éri meg átmenni,bukni fogok a dolgon.Az a kérdésem ,hogy  vissza lehet-e vonni az átlépést?
silent_killer Creative Commons License 2010.06.10 0 0 671
Teljes mértékben egyetértek veled! Nálam nem verte ki a 0,25% a biztosítékot, azt hiszem, manapság már erre azt kell mondanom: biztos, velem van a baj.
Előzmény: Laslow (670)
Laslow Creative Commons License 2010.06.10 0 0 670
Az AXA-hoz az emberek az ingyenes számlavezetés, az ingyenes netbank, és a többi bankhoz képest magas látra szóló kamatok miatt mentek. Volt ok váltani, tiszta sor. (Főleg ugye Citibank 0Ft-os díjcsomaggal kiegészítve, hogy a készpénzfelvétel is ingyenes legyen.)

Most viszont nem látom, hogy mi ok lenne váltani más bank számlacsomagjára. Magasabb látra szóló kamat sehol nincs, ingyenes számlavezetés akad, de az még mindig nem előny, ingyenes netbank is akad, de az sem jelent előnyt. Akkor...?

Ha lenne olyan, ahol megvannak ezek a kondíciók, és még a készpénzfelvétel is ingyenes, akkor érdemes lenne váltani. Vagy ha a kondíciók mellett le is lehetne kötni az adott banknál a pénzt, még magasabb kamatra, akkor is (persze ingyenes átvezetésekkel a folyószámla és a megtakarítási számla között). De ilyen számlacsomag tudtommal egy banknál sincs, így jelenleg szerintem nem érdemes otthagyni az AXÁ-t (+Citibankot).
Előzmény: John Zero (667)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.09 0 0 669
Természetesen "postai úton" és nem a postán.

"A bankunknál vezetett számla megszüntetését kizárólag írásos formában, eredeti aláírással ellátva tudjuk elfogadni. Ezt a nyilatkozatot bármelyik fiókunkban leadhatja, vagy beküldheti részünkre postai úton a 1396, Budapest Pf. 494. címre.

A nyilatkozatnak tartalmaznia kell a megszüntetni kívánt számla számát, a számlatulajdonos nevét, a számlán esetlegesen fennmaradó összeg átutalására vonatkozó számlaszámot, illetve a számlatulajdonos aláírását.
A bankszámla megszüntetése az alábbi feltételek együttes teljesülése esetén lehetséges:
- A számlához nem kapcsolódik élő felhatalmazás azonnali beszedési megbízás teljesítésére
- A bankszámla egyenlege nem negatív
- A mindenkor hatályos Hirdetmény szerinti számlazárási díjnak megfelelő összeg a bankszámlán rendelkezésre áll(amennyiben a számlát több, mint 1 éve nyitotta a számlamegszüntetés díjmentes, amennyiben nem telt még el 1 év a számlanyitás óta, a számlamegszüntetés díja 1.000 Ft.)
- A bankszámlán nem áll sorban teljesítésre váró azonnali beszedési megbízás
A bankkártyát nem szükséges visszajuttatnia részünkre, elegendő, ha Ön semmisíti meg azt."

Nem mellesleg most azok is kiugorhatnak ingyé, akiknek még nem telt le az egy évük, bele kell írni a felmondásba, hogy a hirdetményváltozást nem fogadod el, de ebben az esetben július 15-ig oda kell, hogy érjen a levél, mert akkor módosul.
Előzmény: Törölt nick (668)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.09 0 0 668
Postán kell felmondani, 60 napon belül szüntetik meg a számládat, ha van kártyád azt megtarthatod. Én is így mondtam fel.
Előzmény: John Zero (667)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!