Keresés

Részletes keresés

Semantic Creative Commons License 2015.02.03 0 0 3380

Igaz, néhányon én is meglepődtem, hogy zsét kér érte (pl. férfiak póráz nélkül, feliratosan), ezt még én is viszonylag könnyen megtaláltam a Neten, és mindenhol csak felirattal. Láttam azért igazi csemegéket is, amit sehol nem lehet fellelni.. pl. a nevezett filmet szinkronnal... eltűnt, mint szamár a ködben.

Ha én íratnék, biztos jó alaposan kifaggatnám az eredeti szinkronról... az ISZDB-nél meg lecsokkolnám...

Előzmény: Daller (3379)
Daller Creative Commons License 2015.02.02 0 0 3379

Mind letölthetők a netről, ezekért 1000 forintot elkérni pofátlanság. A szinkron persze hogy eredeti, naná, de az egy-két igazi ritkaság esetében kétlem, hogy megvan az illetőnek a klasszikus szinkron. 

Előzmény: Semantic (3378)
Semantic Creative Commons License 2015.02.01 0 0 3378

Sziasztok,

 

Nézzétek mit találtam...

 

Olasz filmcsemegéket kedvelők figyelmébe ajánlom, nézzétek meg az alábbi hirdetőoldalt, hátha...

Fizetős ugyan, de aki szereti a ritkaságokat, az nyilván áldozna is rá valamennyit.

 

http://olx.hu/hirdetes/akiket-a-forro-szenvedely-hevit-olasz-film-ritkasagok-ID2mdcN.html#bbffe8bd25

 

 

Sok sikert!

 

Semantic

gizus69 Creative Commons License 2015.01.29 0 0 3377

Sziasztok!

Keresem párom kedvenc filmjét! Valamikor az 1980-as években játszhatták a Honda lovag c. filmet. Ha jól emlékszem motor szereléssel kezdődik. Nagyon szeretném meglepni vele! Előre is köszi!

kafe11 Creative Commons License 2015.01.28 0 0 3376

Nagyon-nagyon köszönöm. Szuper rendes vagy. :-)

 

Előzmény: Semantic (3372)
Törölt nick Creative Commons License 2015.01.28 0 0 3375

Sziasztok!

 

Keresek egy filmet, de sok mindenre nem emlékszem! Gyerekként láttam.

A film kb az 1980 évek max a 90es évek eleje.

A film úgy kezdődik, hogy egy fekete macska megy el két fiú előtt, akik az iskolába mennek. A diákokat meg a tanárnőjüket üldözni fogja egy álarcos banda (mikulás, kacsa és kutya maszkok voltak ha minden igaz). Egy tót átfognak úszni ami egy barlangba fog vezetni, és utána egy erdőbe fognak lándzsákat készíteni. A film vége hogy a gyerekek az iskolában ülnek a lánynak be van gipszelve a lába, mert a menekülés közben eltört.

 

Ennyi amire emlékszem! Remélem vki rá ismer.

 

Ha esetleg vki, több részletre emlékszik azt is megköszönném.

Nagyon régen keresem ezt a filmet!

kiskutya36 Creative Commons License 2015.01.28 0 0 3374

Sziasztok! 

Keresek egy filmet. Elég régóta próbálom megtalálni,kb 2007-2008-ban láttam,ha jól emlékszem az RTL-en vagy a TV2-őn. Gyerekrablós film,annyira emlékszem,hogy egy kislányt rabolnak el,egy furgonnal,miután ő egy rózsaszín biciklin kicsit mintha kelletné magát az emberrablók előtt,pedig előtte valaki,aki vele volt figyelmezteti is hogy ne menjen arra. Utána arra emlékszem,hogy egy folyóparton megtalálják a holttestét,s a vége az hogy az anyuka létrehoz valami telefonszámot,vagy vonalat vagy kódot aminek a neve a kislány neve azért hogy időben megtalálhassák az eltűnt gyerekeket.(azt hiszem a rendőrség eleinte nem nagyon sürgette magát,ezért volt erre szükség)

Ha valaki meg tudja ennek a filmnek a címét mondani,egy majdnem 10 éves rejtélyt old meg számomra😄

előre is köszönöm!

Törölt nick Creative Commons License 2015.01.27 0 0 3373

Sziasztok!

 

Keresek egy filmet, de sok mindenre nem emlékszem! Gyerekként láttam.

A film kb az 1980 évek max a 90es évek eleje.

A film úgy kezdődik, hogy egy fekete macska megy el két fiú előtt, akik az iskolába mennek. A diákokat meg a tanárnőjüket üldözni fogja egy álarcos banda (mikulás, kacsa és kutya maszkok voltak ha minden igaz). Egy tót átfognak úszni ami egy barlangba fog vezetni, és utána egy erdőbe fognak lándzsákat készíteni. A film vége hogy a gyerekek az iskolában ülnek a lánynak be van gipszelve a lába, mert a menekülés közben eltört.

 

Ennyi amire emlékszem! Remélem vki rá ismer.

 

 

 

 

 

 

Semantic Creative Commons License 2015.01.27 0 0 3372

Szia,

 

én ezeket találtam...

 

The Storyteller - A Mesemondó

https://www.youtube.com/watch?v=9NJtw3UynLI

A Mesemondó - Hans a sündisznó
A Mesemondó - Én igazi mátkám
A Mesemondó - A három holló
A Mesemondó - A szíve nincs óriás
A Mesemondó - Torzonborz
A Mesemondó - A szerencsegyerek

meg itt...
http://www.sorozatbarat.info/video/view/94628/A_MesemondoThe_Storyteller_online_sorozat_01_evad_01_resz

meg itt...

ONLINE - szinkronos
2/3/5/6/7/8/9 részek (az 1/4 nincs jelezve)

http://vidto.me/0om5fcsi8hb3.html
http://vidto.me/nk48rgw4zi5c.html
http://vidto.me/j57vb955ahaf.html
http://vidto.me/zl34p3mlx66h.html
http://vidto.me/93r0v3cis3p8.html
http://vidto.me/ktu3n7ucqqtd.html
http://vidto.me/6eyue8im776c.html

 

Előzmény: kafe11 (3367)
kafe11 Creative Commons License 2015.01.27 0 0 3371

Köszönöm szépen, már olvasom is az egyik könyvet. :-)

Előzmény: warr (3369)
kafe11 Creative Commons License 2015.01.27 0 0 3370

Köszönöm, ez az. :-)

Sajnos magyar változatban nem tudom letölteni. 

Előzmény: Nevem Viktor a takarító (3368)
warr Creative Commons License 2015.01.27 0 0 3369

A könyvek pedig itthon Kaland, játék, kockázat sorozat címen futottak eleinte a Rakéta Kiadótól (eredetiben Fighting Fantasy). 

Mostanában asszem a zagor.hu oldalon lehet leginkább ilyen témában nézelődni :)

 

Előzmény: kafe11 (3367)
Nevem Viktor a takarító Creative Commons License 2015.01.27 0 0 3368
Előzmény: kafe11 (3367)
kafe11 Creative Commons License 2015.01.26 0 0 3367

Sziasztok! 

 

Keresek egy mesefilm sorozatot. A 90-es években szombat délelőtt a matiné keretin belül volt látható.  Úgy kezdődött, hogy egy csúnya öregember elkezdte olvasni a mesekönyvből  a mesét, majd megelevenedett a történet. Valódi emberek játszottak meseszerű történetet. Ezek a mesék nem habos babos tündérmesék voltak, hanem , ha jól emlékszem elég csúf karakterek játszottak benne. Nagyon szerettem............. 

 

Illetve keresek még egy könyv címet is. Jobban mondva ennek vagy ezeknek a könyveknek  a gyűjtő fogalmára lennék kíváncsi. Lehet, hogy tartozott hozzá társasjáték is. Nem emlékszem pontosan. Elkezdtem olvasni a könyvet, majd a főszereplőt válaszút elé állította a történet.  Annak függvényében hogy hogyan választottam alakult a főhős szerepe. Pl. Ha azt szerettem volna, hogy a főhős az elágazás előtt balra folytassa útját, akkor lapozzak az x oldalra. Ha jobbra akkor y oldalra. 2 különböző történetet lehetett megismerni. 

 

Köszönöm a segítségeteket...................

 

Zolcsi Baba Creative Commons License 2015.01.25 0 0 3366

Küldj privát mélt.

Előzmény: Semantic (3365)
Semantic Creative Commons License 2015.01.25 0 0 3365

Köszönöm,   de úgy tudom oda meghívó kell.

Az nekem nincs.

 

Előzmény: Zolcsi Baba (3364)
Zolcsi Baba Creative Commons License 2015.01.25 0 0 3364

A 3. és a 6. fenn van az ncore-on magyar nyelvű avi-ban.

Előzmény: Semantic (3363)
Semantic Creative Commons License 2015.01.25 0 0 3363

 

Sziasztok!

 

Ismét vadászat...

 

Jó hír, hogy az alábbi filmeknek tudom a címét, csak sehol nem találom ezeket.

Megköszönöm, ha valaki ismeri a lelőhelyeiket és megírja nekem.

 

Zsarugyilkosságok  (Probable Cause). - 1994 - Michael Ironside

Rejtély a múltból (Voices Within: The Lives of Truddi Chase) - 1990 - Shelley Long

Halálos hétvége (Class Warfare) - 2001 -  Lindsey McKeon (nem a 2004-es horror változat!)

Édes bosszú (Sweet Revenge) - 1990 - Carrie Fisher

Koós János Szimfonikus buli - 2003 (Koós János 65. születésnapjára) egy 90 perces szórakoztató műsor. Valamikor a Dunán adták le.

A félelem városa (Fear City) - 1984 - Melanie Griffith

Veszélyes hipnózis (Moment of Truth: Murder or Memory) - 1994 Leigh Taylor-Young (amerikai) és talán ennek a francia feldolgozás a

Végzetes hipnózis (Mortal Transfer) - 2000 - Jean-Hugues Anglade

Mindkettő film témája az, hogy lehet-e gondolattal ölni?

Hozzám tartozol (You Belong to Me) - 2001 - Lesley-Anne Down

 

 

Még1x köszönöm,

 

Semantic

levelezo@postafiok.hu

Semantic Creative Commons License 2015.01.25 0 0 3362

Igen, igen ismerem a filmet. Tényleg szinte ugyanaz. Meg is van nekem. :-)

 

 

Előzmény: pobeda (3361)
pobeda Creative Commons License 2015.01.25 0 0 3361

Így nem, de ez hasonló: https://www.youtube.com/watch?v=QndpTtrJt5A

Előzmény: Semantic (3360)
Semantic Creative Commons License 2015.01.25 0 0 3360

Sziasztok!

Segítséget kérnék szépen.
Keresek egy filmet, de csak a történetre emlékszem úgy,ahogy.
Talán a 70-es évek végén, 80-as években adták le, de tőlem akár a 90-es évek elején is lehetett [Duna TV ?]
A történet valós: adva van egy fiatal nő, aki egyes szám első személyben meséli el, emlékezik vissza az addigi életére. A főszereplő is maga a lány. Talán Amy a neve... hm.

 

Súlyos mozgássérültként,  szinte teljesen bénán, kerül be egy intézménybe, ahol már jó pár éve egy elfekvő osztályon vegetál, a rácsos ágyában. Minden reggel, amikor felkel a Nap, a rácsos ágyból amennyit lát,az az ő aznapi túlélési lehetősége.
A betegsége folytán a fejlődésben is visszamaradt. Azonban az eszével, az értelmével nincs semmi baj, de ezt még akkoriban ezeknél a betegeknél nem tudták. Mivel nem tud kommunikálni úgy is kezelik, mint egy elfekvő beteget.
Egyszerre csak érkezik az intézetbe egy fiatal, pályakezdő gyógypedagógus (?), vagy orvos, aki korát megelőzve rájön arra, hogy ezeknek a betegeknek az értelme teljesen rendben van, és elhatározza, hogy főhősünkön ezt be is bizonyítja.
Végül magához veszi a lányt, és iszonyatos türelemmel, szeretettel (még a saját párkapcsolatát is veszélyeztetve ), következetesen kidolgozott módszerével "felfejleszti" a lányt, aki erős csípőficammal ugyan, de már tud járni, sőt később elvégez egy egyetemet is.

Valamiért úgy emlékszem, hogy Báthory Orsolya volt a szinkronhangja, de a szinkronszerepei között nem lelem ezt a filmet. Kérem, akinek rémlik az írja meg nekem a film címét.

Itt sincs, egyenként végignéztem
www.filmekafogyatekossagrol.eoldal.hu

Köszönöm!

Semantic

 

levelezo@postafiok.hu

kafe11 Creative Commons License 2015.01.23 0 0 3359

Köszönöm, ez az,de már nem emlékszem a szereplőkre. Az a baj, hogy nem tudom letölteni sehol. Ebben nem tudnál segíteni? Köszönöm

 

Előzmény: hetven7ed (3358)
hetven7ed Creative Commons License 2015.01.23 0 0 3358
Előzmény: kafe11 (3357)
kafe11 Creative Commons License 2015.01.23 0 0 3357

Sziasztok! 

 

Keresek egy filmet. A 90-es években játszotta a TV, lehet hogy pár részes sorozat volt. Csak foszlányokra emlékszem. Talán a sivatagban játszódott.  Három barátnő elutazik a sivatagba, ahol megismerkednek egy férfival. A férfi mind a három nővel el kezd kavarni, de senki nem tud a másikról. Mindegyiknek meg kéri a kezét, gyűrűt is ad nekik.. Azt hiszem , hogy skorpió gyűrűje kifejezés is szerepel benne. De nem ez a címe, mert már rá kerestem. Majd a barátnők egymás riválisa lesznek, de a végén összefognak a férfi ellen.  Csak ennyire emlékszem, köszi a segítséget...............

 

Ailiys Creative Commons License 2015.01.20 0 0 3356

Tényleg ez az! Nem is hiszem el. Annyi ideig gondoltam erre a filmre és most végre (több mint 10 év után, huh) újra láthatom! Ráadásul ázsiai! Imádom az ázsiai filmeket. :)

 

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :D

 

Előzmény: pobeda (3350)
histván Creative Commons License 2015.01.18 0 0 3355

Kösz.Hála,hogy van valaki aki időt és fáradtságot nem kímélve,amatőrnek is segít,

több bekezdéses választ ad.

 

Válaszaim:

1.no comment.

2.Most tanulok írni és olvasni

 

Előzmény: Zolcsi Baba (3354)
Zolcsi Baba Creative Commons License 2015.01.18 0 0 3354

ncore-találatok (csak a magyar nyelvűeket írom)


Éli könyve (ha így írod be...):

HD: 4 db

DVD9: 1 db

DVD: 2 db

XviD: 2 db

 

Hét élet (Seven Pounds-nak beírva, hogy könnyebb legyen a találatokat kiválogatni... de Hét élet-ként is megkapod ugyanezeket is)

HD: 5 db

DVD: 1 db

XviD: 2 db

 

Kérdéseim:

1. WTF...?!

2. Írni nem tudsz vagy olvasni vagy lekérdező feltételt beállítani egy oldalon...?

Előzmény: histván (3353)
histván Creative Commons License 2015.01.17 0 0 3353

Igen,csak az ncore-on nem találtam,máshonnan biztonsággal tudod?

Előzmény: pobeda (3352)
pobeda Creative Commons License 2015.01.17 0 0 3352

Éli könyve (The Book of Eli) ? Torrent

Előzmény: histván (3351)
histván Creative Commons License 2015.01.17 0 0 3351

Keresem a Hét élet és az Elie könyve c.filmeket.Ha valaki tud segíteni,tegye! :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!