Keresés

Részletes keresés

mosomasa Creative Commons License 2000.03.16 0 0 1084
Mosomasa=Bubos

Bocsánat, hogy ilyen fennakadást okoztam.
A rajtvonal csupán annyit jelent, hogy nem sikerült az inszeminálás. Igaz, fájt, de közel sem annyira, mint számítottam volna rá korábban - ezért többek között köszönet Susoknak!!
Szóval, most újra nyomulunk, jövő hét hétfőtől kezdődik az ultrahangok sokasága és jöhet az új inszeminálás. Ez lesz a második.
(Tudom, elsőre keveseknek sikerül)
Reménykedünk. És kitartunk!

berku Creative Commons License 2000.03.16 0 0 1083
Köszi, végülis úgysem tudjuk pontosan. A menetrend a következő: 26-án elkezdem a gyógyszereket és az injekciót és ápr. 2-9 között lesz a beültetés. Mint írtam, 2-án kell mennem először. Arra, számítottam, hogy az előző héten is megnéznek, ezért vagyok kissé megzavarodva, ill. a mostani utolsó alkalommal a Kaáliban nem is úgy készültem a kérdésekkel. Az itt olvasottakból arra következtetek, hogy 2-ától nézegetnek minden nap ultrahangon, aztán, ha megfelelő, akkor szólnak, hogy másnap punkció, vagy tévednék? Mindenesetre 2-ától számolunk vissza 3 napot.
Előzmény: Kovacs Erno (1082)
MenőManóka Creative Commons License 2000.03.16 0 0 1081
arpg!
Már korábban írtam, hogy nálunk tul.képpen semmi okot nem találtak, megvolt a 6 inszem. Ezért mielőtt rátérnénk a lombikra, úgy döntöttünk, hogy természetgyógyászattal próbálkozunk. Egy másik topicban az íriszdiagnosztikát javasolták, hátha az kimutat valamilyen eddig rejtett problémát. Próba szerencse, sok vesztenivalónk nincs.
Nem tudom e téren van-e valakinek tapasztalata?
susok Creative Commons License 2000.03.16 0 0 1079
arpg!
Milyen negativ hozzászólás, miről szólt?
Lehet, hogy működött a moderátor?
berku Creative Commons License 2000.03.16 0 0 1077
Köszi a válaszokat. Furcsa nekem, hogy szedem majd a sok gyógyszert +injekciók és a Kaáliba majd csak 2-án kell menni, már az ultrahangra. Ha neadjisten túlstimulálnak, az csak ott derül majd ki, vagy ha előtte otthon rosszul leszek? Azt sem mondták, a férjem mikor kezdje az önmegtartóztatást. Lehet, hogy felhívom őket.
MenőManóka Creative Commons License 2000.03.16 0 0 1076
Mosomasa nem én vagyok. Azért vonultam háttérbe, mert egyenlőre még nem szeretnénk lombikra menni. Egyéb természetgyógyász módszereket kéne kipróbálnunk, hátha bejön.
Wayan Creative Commons License 2000.03.16 0 0 1074
MM!
Ezt a rajtvonalat kifejthetnéd részletesebben!
W.
Előzmény: mosomasa (1071)
mosomasa Creative Commons License 2000.03.15 0 0 1071
Nem vagyok új, csak új névvel jelentkezem!

A helyzetünk csupán annyi, hogy visszautasítódtunk a rajtvonalra. :-(

Törölt nick Creative Commons License 2000.03.14 0 0 1069
Sziasztok!

Annak idején mi is, pontosabban a férjem is a Molnár Ákoshoz járt. Előtte végigjártunk néhány másik orvost. Volt, aki műteni szerette volna a férjemet, volt aki csak agyontömte gyógyszerhegyekkel horribilis összegért.
De a Molnár doki az nagyon jó volt. Korrekt tisztessége, közérthető magyarázatot és elemzést adott. És ránk szánta az időt, nem akart sem 1 sem 10 perc alatt kihajítani minket.

Piglet

susok Creative Commons License 2000.03.14 0 0 1067
Drukkolunk Nektek. A 4. már másoknak is sikert hozott...
Előzmény: Kovacs Erno (1066)
LayLa Creative Commons License 2000.03.14 0 0 1065
napsütésesjónapotmindenkinek:)

Wayan: gratula, de jó hír!!:))))
Papp doki? Úgy tűnik az egész ország Hozzá jár..:) Ott voltunk mi is annakidején.
berku: én este kaptam meg.
Nem tudjátok CsinnKával mi van?

berku Creative Commons License 2000.03.14 0 0 1064
Most jövök a Kaáliból, felírták a gyógyszereket, de elfelejtettem megkérdezni, számít-e, hogy a HMG injekciót milyen napszakban adják be? Tudja vki?
A másik, hogy csak a Déli patikában érdemes próbálkozni a gyógyszerek kiváltásával, vagy van még más, jól ellátott gyógyszertár a pesti oldalon is?
Meli Creative Commons License 2000.03.14 0 0 1063
Köszönöm a válaszokat! Csütörtökön beszámolok a "tapasztalatokról"...
Wayan Creative Commons License 2000.03.14 0 0 1062
Mi nem Papp doktornál voltunk. Nem is ő műtötte a férjemet.Nem tudom a nevét, de az István kórházban van.
primera Creative Commons License 2000.03.14 0 0 1061
Ja, iceberg hozzászólása a 865. ott!
Előzmény: primera (1060)
primera Creative Commons License 2000.03.14 0 0 1060
Én is most jelentem be a férjemet a Papp dokihoz.
Nekem is lettek volna ugyanezen kérdéseim mint Melinek! Hát megse mondom a férjemnek, hogy nem csak vinnie kell hanem lesz egy kis vizsgálat is...Dehát még mindenki túlélte nemdebár?:)

Előzmény: primera (1059)
primera Creative Commons License 2000.03.14 0 0 1059
Nézelődtem a fórumon hát nem dobott fel a "szülés, terhesség negatív oldal"-on iceberg hozzászólása. Nem semmi, hogy ilyen is létezik.... /Olvasása csak erős idegzettel!!/
Wayan Creative Commons License 2000.03.14 0 0 1057
Aranyos mindenki!
Az eredmény jó lett: a férjemé is és az én hormoneredményem is. Remélem azért még drukkoltok tovább is nekünk, ha már eddig ilyen jól sikerült a drukk.
Mindenesetre köszönöm és nem tűnök el teljesen, mert a lelki konfliktus, a félelem, a szorongás még megmaradt, és bár nagyon bízunk benne, hogy már nincs semmi baj, de az ördög nem alszik - bár azért még nem kell megörökíteni a falon!
Mondanom sem kell, hogy én is szorítok mindannyiótoknak!
Wayan
susok Creative Commons License 2000.03.14 0 0 1056
Meli!
A Papp doki azonnal megnézi az anyagot, és rögtön ki is derül az eredmény. Ezenkivül tapintásos módszerrel is megnézi a férjedet, ami 1 perc, ezzel állapitja meg a herevisszérsérvet pl., meg még biztos mást is. UH-ra csak indokolt esetben küldi. Szóval az idő, amit bent kell töltenie beszélgetéssel együtt 10 perc, nem kell izgulnia, ez még nem fáj.
Előzmény: Meli (1055)
Meli Creative Commons License 2000.03.14 0 0 1055
Nekünk a Szabolcs utcába kell menni, a Papp doktor úrhoz.
Igazából kételyeim vannak a "hozott anyaggal" kapcsolatosan. Talán jobb lett volna helyben produkálni. De nekünk alaphelyzetként ezt mondta az asszisztens.
Mennyi ideig tart a vizsgálat? A férjem ugyanis úgy tervezi, hogy csak leadja, és már el is jöhet. Azonnal adnak eredményt is, vagy várni kell? Esetleg vissza lehet menni érte? Másmilyen vizsgálatot is végeznek, vagy egyelőre beérik ennyivel?
Nagyon sok kérdés merült fel bennem, de olyan jó hogy te a személyes tapasztalataidról tudsz beszámolni! Ez azért hitelesebb, mint az innen-onnan szedett-vedett infók. Előre is köszönöm a választ!
Előzmény: Kovacs Erno (1052)
susok Creative Commons License 2000.03.14 0 0 1054
Kedves Ernő!
Már nem is tudjuk az idejét, amikor utoljára jelentkeztél! Mesélj, mi van veletek?
Meli Creative Commons License 2000.03.14 0 0 1051
Ne keseredj el! Az szinte már csodaszámba menne, ha elsőre sikerülne. Ráérünk szomorkodni az x. után. Különben meg éppen ebben a topicban olvastam, hogy a pozitiv hozzáállás jót tesz! Én is álmodtam már ilyen marhaságokat, és tudom, hogy nehéz kiverni a fejedből. Ilyenkor kell csak igazán optimistának lenni. Ebben nekem nagyon sokat tud segíteni a párom.
Persze könnyen mondom ezt, miközben én sem vagyok feldobva mostanában. Vettem tegnap tesztet, de ma reggel elaludtam, és kótyagosan, félálomban elfelejtettem megcsinálni... Hát, ez vagyok én! Lehet, hogy tudat alatt féltem az eredménytől és ezért történt mindez. Pedig tudom, hogy nem csak reggel lehet, de én biztosat szeretnék tudni.
Valószínűleg hét végén kell(ene) mennem a Szendeihez. Ha ugyanis 40. napig nem jön meg, akkor gyóygszerrel (Norculot) meghozzák.
Igazából a teszt is ezért kell. Ugyanis van rá 0,00000000001 esély, hogy esetleg terhes vagyok. Sajnos hajlamos vagyok beképzelni a tüneteket, közben pedig az eszemmel tudom, hogy csak magamat vágom át. Olyan rossz érzés szembesülni azzal, hogy megint nem...
Nekem a hőmérsékleti görbe egyáltalán nem jött be. Olyan összevissza volt, hogy abból aztán semmit nem lehetett kiolvasni. Pedig "szabályosan" csináltam.
A férjem holnap megy andrológiai vizsgálatra. Ti voltatok már? Szegénykém eléggé izgul. Pedig otthonról kell vinnünk az anyagot. Így talán mégis könnyebb.
Ti mennyi ideig próbálkoztatok, mielőtt eljöttél a klinikára? A nőgyógyászod küldött ide?
Előzmény: primera (1049)
primera Creative Commons License 2000.03.14 0 0 1049
Wayan! Eredmény?? Mi volt tegnap??

Meli! A hőmérsékleti görbém ha nem téveszt neg ma vagy holnap lesz csak az első napom./37-ről ma reggelre 36.8-ra ment le de még most nem betegedtem meg//30 naponként szoktam megbetegedni és ma van a harmincadik nap./
Vettél tegnap tesztet? A héten mész a Szendeihez?

Olyan rossz álmom volt!Láttam egy kisbabát és egy hang mondta nekem : -neked is lehetne ilyen de soha nem lesz!Én álmomban nagyon sírtam - aztán felébredtem és rögtön az jutott eszembe, hogy de jó ez csak egy álom ..Gyorsan megmértem a hőmet,hogy fenn van-e még -hát nem volt....:((
/Utálom a ezeket a napokat ../
Hóközben nem foglalkoztat ennyire/főleg ha sok a munkám/!
Ez van! Egy gödörből nézegetek fel, remélem ti jobban vagytok!:)

Előzmény: Meli (1047)
Wayan Creative Commons License 2000.03.13 0 0 1048
Susok kedves!
Ez már kevésbé volt szívderítő, mint az előbbi! Ezek szerint akár ezzel is lehet még baj, meg a petevezetővel is, meg....
Nem merek belegondolni! mindenesetre a Klinikát naponta hívogatom az eredményekért, remélem hamar meglesznek már! Legalább abban legyek biztos, hogy ez működik (arra most nem gondolok, hogy nem).
Mindegy, csak a délutánon legyünk már túl, mert már öklömnyi a gyomrom és tele van kövekkel meg békákkal!
Előzmény: susok (1045)
Meli Creative Commons License 2000.03.13 0 0 1047
Neked mikorra esik a 14. nap?
Előzmény: primera (1044)
Meli Creative Commons License 2000.03.13 0 0 1046
Ultrahangra 1 órára kell menni, általában a 14. napon. Külön nem kell bejelentkezni. Odamész aznap, akkor már többen ott ücsörögnek (legtöbben reggel óta), ezért a szemedet rá kell tapasztanod a Szendei ajtajára, és ha kijön onnan egy magas, barna rövidhajú leányzó (ő Badacsonyi Angelika, az asszisztens) akkor le kell csapni rá, odaadni a kis kék könyvedet és megmondani, hogy ultrahangra jöttél. Akkor ő már intézi a továbbiakat. Ezek után behívnak az ultrahangos szobába. Ha vége a vizsgálatnak, akkor kint le kell ülnöd, és várni, hogy Szendei doktorhoz behívjanak, hiszen ekkor beszélitek meg az eredményt. Az elsőnél hogyan csináltad?
Az az igazság, hogy a Szendei doktor úr asszisztense a barátnőm, így nekem "protekcióm" van ilyen téren. Ha megjelenek elveszi a papírjaimat és intézi a sorsomat. Ez eleinte (meg persze most is) nagy segítség volt, mert e nélkül elég elveszett lettem volna. Sajnos rámenősnek kell lenni, mert különben estig ott ülhetsz. A nagy rohangálásban senki nem kérdezi meg, hogy mit keresel ott.
Úgy mesélek neked, mintha én is milyen gyakorlott lennék, pedig ezek szerint pont egyformák vagyunk próbálkozásilag...
Előzmény: primera (1044)
susok Creative Commons License 2000.03.13 0 0 1045
Hát azért a görbét sem lehet 100%-osnak venni, az enyém olyan mint a nagy könyvben, mégis több hormonnal is bibi van, a fő baj pedig a progeszteron alacsonysága, ezért nem marad meg soha a terhesség.
Előzmény: Wayan (1043)
primera Creative Commons License 2000.03.13 0 0 1044
Meli!Az ultrahaggal kapcsolatban azt beszéltük meg, hogy a 14-15 napokon valamelyikén kell mennem.Az az igazság, hogy olyan gyakorlati kérdésem van csak ezzel, hogy kétszer is rákérdezetem de egyszer sem tudtam meg igazán, hogy most ultrahangra be kell e elötte jelentkezni vagy csak üljek sorba ha már ott vagyok .../ Ez lesz a 2.alkalom, hogy megyek én is/
Meg azt sem tudtam meg, hogy utána kell-e keresnem őt! Szerinted?
Hát az igaz, hogy én is inkább gyógyszert szedek mint valami más beavatkozásra menni!

Előzmény: Meli (1040)
Wayan Creative Commons License 2000.03.13 0 0 1043
Dühítő, de három hete képtelenek megcsinálni a vizsgálatot: azaz három hete vették le a vért és azóta nem tudom, mi a helyzet!!!! (Mindenesetre a hőmérsékleti görbéim tökéletesek, így az orvos szerint a hormonvizsgálat nem nagyon lehet rossz eredményű.)

Viszont nagyon jó, hogy így bíztatsz, jó dolog ilyeneket hallani, remélem nálunk is ugrászserű lesz a jvulás és "normálisak" leszünk. Akkor már több okkal reménykedhetünk!

Előzmény: susok (1042)
susok Creative Commons License 2000.03.13 0 0 1042
Kedves Wayan!
Idáig is nagyon szurkoltam, de most aztán "mindent bele" szoritok. Csak hogy felviditsalak:
minap beszélgettem egy lánnyal, a férjének ugyanilyen műtétje volt, és utána nagyon látványos javulás lett: 7-ről 35-40-re. Ez nagyon szép eredmény, nektek is ezt kivánom.
A te leleteid rendben vannak?
Előzmény: Wayan (1041)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!