Keresés

Részletes keresés

a1967 Creative Commons License 2003.12.27 0 0 90
Sziasztok!

Pattanások:

Fiamnak serdülő kori pattanásai jelentek meg az arcán. Az arc teljes felületét letísztította és a kezelés elött és közben (szükség szerint) Oxy Spay-vel befújta. Az spay használata minden esetben ajánlott, amikor nem használunk egyéb nedvességet nyújtó anyagot, mivel a lámpa a kezelés során kiszárítja (nedvességet von el) a kezelt felületet. A pattanások ahogy jönnek, úgy mennek is a lámpázás hatására. Felhívtam a figyelmét, hogy amikor meglát egy kis kezdetleges pattanást, akkor minél hamarabb kezdje meg a lámpázását. Megfogadta a tanácsomat és ennek meg is van az eredménye. Soha nem tudott még pattanás kifejlődni az arcán, ezáltal el sem tudta vakarni és seb sem keletkezett a helyén.

Thomy

Előzmény: a1967 (89)
a1967 Creative Commons License 2003.12.27 0 0 89
Sziasztok!

Műtét utáni seb:

A fiam térdét 2 évvel ezelött műtötték. A korházba bevittem a Bioptron lámpát és rögtön a műtét után intenzív kezelésbe kezdtünk. Volt időnk bőven. Úgy gondoltam, hogy ezt érdemes lenne kihasználni. A seb is sokkal gyorsabban varrosodott és az elszineződött bőr is visszanyerte eredeti árnyalatát.

Thomy

Előzmény: a1967 (88)
a1967 Creative Commons License 2003.12.27 0 0 88
Sziasztok!

Rheuma:

Rendszeresen kb. fél évente rheumatikus fájdalom gyötri a vállaimat. Nekem a középső méretű lámpám van amelynek a hatása a bőr alá 4-6 cm-re képes hatékonyan gyógyítani. Lényeges betartani a használati utasítást mégpedig, hogy a kezelendő felületnek tisztának kell lennie. A lámpázás elött bekenem a vállam borsmenta olajjal és inno rheuma krémmel. Már ez a folyamat is kellemesen lehűti a bőrfelszínt. Ezután ahogy időm engedi folyamatosan lámpázom 1-2 napig. A fájdalom ugyanennyi idő alatt fokozatosan elmúlik.


Thomy

Előzmény: a1967 (84)
Bondetti Creative Commons License 2003.12.27 0 0 87
Maradjon csak fönt ez a topik. :)

A színterápiát még sosem próbáltam, de megvannak a lencsék, legfeljebb majd átnézem a hozzá adott vaskos prospektust is... :o) Muterom vette néhány éve a lámpát, pattanásokra kezdtem használni, és nagyjából osztom is az itt olvasható véleményeket. Nagyjából, ugyanis saját tapasztalatom szerint csak felületi kezelésre jó, mint pl. egy Star Trek-féle bőrregenerátor. Magyarán igaz, hogy eltünteti a pattanásokat (főként a gyulladások „ellen" hatásos!), de csak a meglévőket -- ettől még új ugyanúgy nőni fog. :) Ezt sajnos biztos embere adja, kissé hitetlen is vagyok az iránt, amit írtak, hogy 3-4 alkalom után „meggyógyította" a bőrüket... Szerintem az nem is volt igazi pattanás. :)

Sebekre is jó, de itt is áll, hogy még frissiben kell elkezdeni lámpázni, mert a hegeken tényleg csak egy bőrregenerátor segíthetne. :) Pl. nyár elején egy (ház)bontás alkalmával az alkaromat felhasítottam egy szeggel, lámpázásra szépen gyógyult, de aztán nem csináltam folyamatosan, majd abbahagytam, és a heg jól megmaradt. (Legalább tudok mivel májerkedni. ;o) Tegnap ismét ügyes voltam, belehasítottam a térdem alatt a bőrömbe egy vasdarabbal, de most már csak teszt végett is kipróbálom, hogy marad-e heg. Fényképet inkább nem mellékelek. :) (Bár tkp. ez még kutyaf***a volna ahhoz képest, hogy a Bioptron kézikönyvében van olyan kép egy nyílt csonttörésről, aminek láttán az embernek a gyomra majd kifordul...)

juc Creative Commons License 2003.12.21 0 0 86
A Google egyébként 5400 találatot adott a témában.
Ez volt a legértelmesebb oldal
juc Creative Commons License 2003.12.21 0 0 85

Tudja valaki, hogy a különbözö színeket mire lehet használni? Prospektus hiányában...

Köszi

juc

a1967 Creative Commons License 2003.12.17 0 0 84
Sziasztok!

Nagyon sajnálom, hogy senki nem tudott segíteni ill. válaszolni a kérdésemre. A rokonunkat a múlt hét pénteken temettük el 52 évesen.

Thomy

Előzmény: a1967 (82)
rézgálic Creative Commons License 2003.12.17 0 0 83
Felhozom, hátha van valakinek új tapasztalat a termékkel kapcsolatban.
a1967 Creative Commons License 2003.08.04 0 0 82
Sziasztok!

Nagyon kedves rokonunknak tavasszal rosszindulatú daganatot távolítottak el a méhével együtt. Akkor negatív volt a szövettan. Mostanra viszont megtámadta a tüdőt, vesét (szétszórtan), végbelet (a héten műtik). Az általa ismert információk alapján a betegségek lefolyását a Bioptron felgyorsítja és ezért nem meri használni a rákkal szemben. Tudtok valamilyen tapasztalatot a témával kapcsolatban? Az idő sajnos nem nekünk dolgozik, de a lehetősségeinkhez képest időt és energiát nem kímélve összegyüjtünk minden eshetősséget, amellyel a gyógyulást elősegíthetjük.

Segítségeteket előre is köszi:

Thomy

xavier-the-one Creative Commons License 2003.05.17 0 0 81
Köszi a választ!
Előzmény: Thomas (80)
Thomas Creative Commons License 2003.05.17 0 0 80
Nem tom, de szokák kinálni a Bécsi uton az Új Udvarban ill nézz rá a Zepter-nél.
Most igy 3 év után is azt mondom, hogy megéri.
Tegnap is adtam vele a derékfájásomnak!
Thomas
Előzmény: xavier-the-one (79)
xavier-the-one Creative Commons License 2003.05.16 0 0 79
Mennyibe kerül egy ilyen készülék mostanság?
Sehol nem lehet árat olvasni... :(
Remélem van még erre valaki...
Besta Kreok Creative Commons License 2002.03.01 0 0 78
Cukorbetegséggel kapcsolatosan nem tudok semmit, viszont a színterápiák között van egy immunrendszert erősítő kezelés. Anyukám évek óta ápol egy magatehetetlen beteget és vannak dolgok, amik valóban segítenek. Például a beteg a fájdalmai és az egyéb kétóránként szükséges kezelések miatt nem tudta végigaludni az éjszakát. Az utóbbi időben elalvás előtt anyukám a lila fénnyel a fejét (azt hiszem a fejbúbját) lámpázza és azóta a betege 6-8 órákat is alszik jóízűen egyfolytában.
Előzmény: Thomas (77)
Thomas Creative Commons License 2002.03.01 0 0 77
Tud valaki igazolt tapasztalatot, immunrendszerrel, cukorbetegseggel kapcsolatban?
Pivovar Creative Commons License 2001.10.19 0 0 76
Akkor a lámpa lényege a fénypolarizátor?
Mintha "optikai rács" címén Jedlik Ányos lett volna az első komoly fénypolarizátor-készítő, gyémánttűvel üveglapot mikroméretű távolságokra megkarcoló szerkezetével.
Nem hinném, hogy a polarizált fény multilevelmarketing-szabadalom volna... Ha a "szűrő" csak polarizátor, akár a monitorra is felszerelhetjük... és nahát, végre egészséges lenne az éjjel-nappali netezés! :-)))

P.S. Fenyegetés: Ha valaki megvalósítja, 10%-ot követelek az üzletből :-)

lolamókus Creative Commons License 2000.10.10 0 0 75
Állítólag, aki nem hisz benne, annak nem is segít.
Előzmény: Blobek (64)
Thomas Creative Commons License 2000.08.03 0 0 74
Osztán tegnap este láttátok-e a TV2-n a különböző igen ronda bőrbetegségre stb.-re való használatát a lámpának.
Merthogy igencsak emlegették, hogy milyen hatásos a lámpa.
Thomas Creative Commons License 2000.07.25 0 0 73
Az Új udvar bevásárlóközpontban szinte állandóan ott vannak és ismertetik a Bioptron lámpát.
17-es villamos, ill 60, 86, 6-os busz ill.HEV . Kolosy tér ill. Szépvölgyi uti megálló.
nmi Creative Commons License 2000.07.09 0 0 72
helló

most vettem egy csodalámpát, gondoltam megosztom veletek a vásárlással kapcsolatos tapasztalataimat. szal a Zepter Kft-től vettem a darabot (317-3602), a Kosuth Lajos 1-3 alatt lehet őket megtalálni, vagy száz méterre a Ferencziek teri metrólejárótól. van náluk most valami akció, így a 92 ezer forintos lámpát megkaptam 80-ért, plusz a 16 ezres állványt 12-ért.
a nagy lámpa vhol 400 ezer korul mozog, de annak nem tudom pontosan az árát. először azt hittem a plusz szines lencséket is adják hozzá , de aztán mondták hogy az még bonus 66 ezer, igy beakciózva megkapom 142-ért, de erre mar nem birtam rászánni magam (nahh meg a pénztárcám). hatásmechanizmusról igazából nem tudok írni, ajándékba lesz anyukámnak, és szülinap később lesz csak. de ha lesz vmi érdemleges ideírom.

Nagy Katalin Creative Commons License 2000.07.07 0 0 71
Ha valakit komolyabban érdekel a Bioptron lámpa híva a 06-23/362-842 vagy 06-30/999-60-44-t
Thomas Creative Commons License 2000.06.26 0 0 70
A tegnapi Vasárnapi Blikk-ben vaninformáció, tapasztalat a nagy Bioptron lámpáról.
Udv:
Thomas,
Derékfajasra való tapasztalat személyesen és asszonyság által is igazolva.
Tyutymákok Creative Commons License 2000.05.27 0 0 69
Minden érdeklődőnek

A Bioptron Gyógycentrum Kft gyógylámpa kölcsönzéssel is foglalkozik. Mielött venne bárki - a magas árat ismerve - javaslom, próbálja ki.

A pontos cím : Bp. Nagymező u. 4.
Telefon: 269-63-44

Üdv mindenkinek
Tyutymákok

nmi Creative Commons License 2000.04.22 0 0 68
vajon trombózisos láb esetén is működik a dolog ?
Blobek Creative Commons License 2000.04.22 0 0 67
ja, ha jobban belegondolok, nem is az
Ulloin van, hanem a Nagymezo utcaban.
Bocs, nem tosgyokeres vagyok... :-)
Nagyjabol a Nagymezo es a Kiraly u. sarkan.
Ha a Deak ter iranyabol jossz a Kiralyon,
akkor baloldalrol kb. a 3. haz kapualjaban van.

Blobek

ui: Biztos a telefonkonyvben is benne vannak, erdemes idopontot egyeztetni elotte...

Előzmény: topp (66)
topp Creative Commons License 2000.04.10 0 0 66
Merre van az Ulloin ez a gyogycentrum?
Előzmény: Blobek (64)
zsó Creative Commons License 2000.04.10 0 0 65
Ha bárkinek szüksége van bármilyen bioptron lámpára,vagy felvilágosításra,kérem jelentkezzen a 06 30 2580347 es telefonszámon.
Blobek Creative Commons License 2000.04.09 0 0 64
Mielott barki vesz ilyen lampat, szerintem
probaljatok ki az ulloi uti Bioptron Gyogycentrumban, ugyanis meg a pattanasok kozul sem jo minden tipusra! Gondolom, a tobbi nyavajanal meg tobb kulonbsegek vannak emberenkent.

En kozmetikai teren talalkoztam vele tobbszor is, a kozmetikusok fele eskuszik ra, hogy gyorsabban gyogyulnak be a hegek, de nalam ez nem volt szembetuno.

Aztan meg van ez a "pattanaseltunteto" hatas, nekem ez se jott be. Itt a Bioptronban megvizsgaltak pedig a borom, nemi spekulalas utan ugy gondoltak, hogy az en pattanasaimra valoszinuleg jo lesz. 3-4 lampazas es 1 kezeles utan nem mentem tobbszor, mert nagyon draga volt, es abszolute nem hatott semmit.

Blobek

Qqberci Creative Commons License 2000.04.09 0 0 63
Csak egy hir:

Kispesten, a CBA Remiz Aruhazban lehet kapni mind a ket fajta Bioptron lampat, nem benn az aruhazterben, hanem a jobb oldali kozlekedofolyoso egyik standjan. A kisebbik 92k, a nagyobbat mar nem is kerdeztem.

Blondy Creative Commons License 2000.04.06 0 0 62
Mindenekelôtt örömmel üdvözlöm e fórum létrehozóját és a sok értékes hozzászólót is.

Érdekelne, hogy valaki próbálta-e már allergiás kiütések kezelésére használni a Bioptron lámpát, és ha igen, milyenek a tapasztalatai.

Üdv.:
Blondy

Thomas Creative Commons License 2000.04.04 0 0 61
Ahogy néztem a kiskönyvet, valószínűleg a gyulladásos, rándulásos, görcsös stb. esetekben lehet haszna, nyilván, hogy ami elkopott az elkopott, de aminek van esély az egészségesebb müködésre abban lehet, hogy segít.
Vegul is minden szervezet egy kicsit más, ki kell probalni, a sajat tapasztalat az igazi.
Udv. Thomas
Előzmény: Alejandro DeSilva (60)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!