Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2001.03.05 0 0 1343
Hát élek, odáig stimmel... Virulásról inkább ne beszéljünk ;-)
Előzmény: Törölt nick (1342)
Törölt nick Creative Commons License 2001.03.05 0 0 1342
:o)))) és ugy látszik Te is élsz és virulsz :o) Örülök hogy látlak :o)
Előzmény: Törölt nick (1341)
Törölt nick Creative Commons License 2001.03.05 0 0 1341
:-)
Ez teCCik :-) Pontosan ezt akaratam kérdezni, amikor megláttam a nicked, mint utolsó hozzászólót :-))
Előzmény: Törölt nick (1340)


Törölt nick Creative Commons License 2001.03.05 0 0 1340
Hát te élsz?
Előzmény: Timna (1339)
Timna Creative Commons License 2001.03.04 0 0 1339
Kár h a kövérséghez semmi köze.
Itt Ganxta nagycsöcsű nagyseggű de GEBE nőkről beszél... Szorri :)
Előzmény: Goszi (1338)
Goszi Creative Commons License 2001.03.04 0 0 1338
Nos, akkor hagy idezzem Gangxta Zolee egyik szamanak elhiresult szoveget:
"Nagy csocs,kicsi derek es nagy segg, ez jon be ocsi, ez az amit szeretek es nem erdekelnek a manokenek, nekem lapos ribancok nem kellenek es elegem van a divatlapokbol, csontokkal en nem lakom jol"
Nos a stilus nem a legcizellaltabb, de teljesen ertheto, hogy van aki bizony erre bukik:)
Gabor
Előzmény: SuperBoy (1332)
beny Creative Commons License 2001.03.01 0 0 1337
Nézőpont kérdése!
Előzmény: Levike (1336)
Levike Creative Commons License 2001.03.01 0 0 1336
Hat, az Abel Anita szerintem tok jol nezett ki nemreg a Fabry SHOW-ban, egyaltalan mem volt meg csak husi sem. Viszont az IQ-ja nagyon melyen volt....

Levi

Előzmény: Timna (1321)
nyuszó Creative Commons License 2001.03.01 0 0 1335
Ulla Popken üzletek.
van egy az Új Udvar Bevásárlóközpontban (Bécsi út 38-44) és az Europarkban (Üllői út 201.) 42-es mértettől tartanak ruhákat, a farmertől az estélyiig, fehérnemű is van. csak cipő nincs.
Előzmény: husilove (1331)
igus Creative Commons License 2001.03.01 0 0 1334
Például Pesten a Ferenc körút - Üllői út sarkán van a "Bahama" nevű speciálisan fehérnemű bolt. Különleges darabok is, nagyok is, szépek is !
Vagy Pesten a Király utcában (a Zeneakadémiával srévizavi szembe - sajna a házszámot nem tudom) van egy fehérnemű készítő, a kirakatában is láthatsz harisnyatartókat, kombinékat stb. - tehát méretre (külöünböző színben, anyagban, fazonban) megkészíti, amit kérsz.
Előzmény: husilove (1331)
boszicsicsi Creative Commons License 2001.02.28 0 0 1333
Például az egri Centrumban, én is ott vettem a harisnyatartómat. Egyébként ott van 3, moletteknek való felsőruházati bolt.
Egyéb fehérneműt is lehet kapni a nevezett áruházban.
Előzmény: husilove (1331)
SuperBoy Creative Commons License 2001.02.28 0 0 1332
"a mostani partnerem szerint ez a legerotikusabb testreszem"

Azért nem mindenki így gondolja, de van ilyen is...

"Egy fogyokura alkalmaval , -6 kilo utan kozolte, hogy vagy visszahizom magamtol,vagy elfelejthetem a szexet egy idore. Inkabb a kilok mint a szexmentes elet."

Én nem tudom elképzelni, hogy valaha is ilyet mondjak egy nőnek... Hacsak nem (30-40 kg,) csont és bőr... ;-)

SuperBoy

Előzmény: musu (1329)
husilove Creative Commons License 2001.02.28 0 0 1331
SZEVASZTOK DRÁGA BARÁTNÉIM, BARÁTAIM!

SEGÍTSETEK,
SEGÍTSETEK,
SEGÍTSETEK, OH SEGÍTSETEK !!!

HOL LEHET AZ ORSZÁGBAN FIATALOS, SZEXI RUHÁKAT,
KÜLÖNÖSEN FEHÉRNEMŰKET KAPNI (most pl. egy harisnyatartó különösen kéne) HUSI CICÁKRA???

Irjatok az email-re, vagy a fórumba; a barátném
23 éves 95 kg, 165 cm (magas) 130 (csípő).

KÉREM AKI TUD VALAMIT ÍRJON MOST!!!

Üdv:

Tibcsi

Timna Creative Commons License 2001.02.28 0 0 1330
Imádlak ;)
Én is pocakrajongó vagyok :)
Előzmény: musu (1329)
musu Creative Commons License 2001.02.23 0 0 1329
En onbizalmat szeretnek onteni a hozzam hasonlo dundi nokbe, megnyugtatasul rengeteg olyan pasi van aki szereti,ha van mit fogni egy non. Sokai szegyelltem a pocakomat, de a mostani partnerem szerint ez a legerotikusabb testreszem. Egy fogyokura alkalmaval , -6 kilo utan kozolte, hogy vagy visszahizom magamtol,vagy elfelejthetem a szexet egy idore. Inkabb a kilok mint a szexmentes elet. Lanyok csak elore! Fiuk szeressetek a formas idomokat.
Timna Creative Commons License 2001.02.23 0 0 1328
Mindnek igaza van! Egy nőn legyen hús, mert attól kedves, erotikus és szeretnivaló.
Najó quit mer részegedek...
Előzmény: SuperBoy (1326)
igus Creative Commons License 2001.02.21 0 0 1327
Nagyon kellemes hangulatba hozott a beidézett cikk. B-) Örülök neki, hogy ilyesmire is kinyilik a szemed.
Ezeknek a megszólaló férfiaknak a mondatai önbizalmat öntenek azokba a lányokba is, akik túl dundinak érzik magukat, emiatt folyton leplezni próbálják magukat, és belekeserednek abba a téveszmébe, hogy a duciság = rondaság.
Előzmény: SuperBoy (1326)
SuperBoy Creative Commons License 2001.02.19 0 0 1326
Sziasztok!

Kicsit feldobom a topicot egy cikkel. Én is véletlen találtam rá, és pont ide illik! :-)


Van aki a dundikat szereti

(2001. Február 10., szombat 12:11)




Férfiak vallomásai gömbölyded nőkről




A hasimádó



Chris imádja felesége hasát! Szerinte hatalmas különbség van egy tinédzser, és egy érett nő pocakja között.

" Nézd meg a görög női szobrokat, azok telt nőket ábrázolnak, épp ezért gyönyörűek!" - vallja Chris. "Az antik görög női istenek nem fogpiszkáló vékonyságúak, ehelyett magukban foglalják a nőiesség valamennyi jelét, ezért finom vonalúak, és gömbölyűek. Én imádom Valerie hasát, abban látom megtestesülni az ő nőiségét, és talán ez a legvonzóbb testrésze is. Szeretem megérinteni, és érezni finom tapintású pocakját. Az a legjobb, hogy ő sem szégyelli a pulóverek alól is kigömbölyödő hasát. Ettől lesz ő olyan szép, vonzó, vidám nő!"



A csípőszakértő



Dan szerint felesége állandóan olyan ruhákat visel, amelyek eltakarják a csípőjét, pedig nem kellene neki! "Amikor megismertem Laurát, épp az alakjára figyeltem fel elsőként. Egy szépen formált homokórára emlékeztetett. Szerintem a csípő teszi a nőt nővé! Imádom nézni a női csípőket. A széles női csípő minden nőnek erőt, és szexuális kisugárzást kölcsönöz. Azt szeretném, ha erre a párom is rájönne, és nem takargatná állandóan a szexepiljét, azaz a széles csípőjét. Én szeretem, ha egy nőn van mit fogni. Jól esik átölelni Laurát. Elalváskor mindig a csípőjére helyezem a kezem, és biztonságban érzem magam. Inkább legyen Laura egészséges, és jókedvű, mint hogy szalonokban gyötredelmes tornák árán fogyjon pár kilót, és elveszítse a lelki, testi egyensúlyát!"





A popsimágus



Calvin: "Egyszerűen elhagynám a feleségemet, ha nem lenne neki dundi feneke! Én világ életemben a kövér nőket szerettem. Mit kezdenék egy nádszálkisasszonnyal, akin semmi látni, és fognivaló nincsen? A feleségem gömbölyű testrészei közül azonban nem tudnám kiválasztani, hogy melyik a legszebb. Bár a vékonypártiak ducinak mondják őt, szerintem minden ruha jól mutat rajta, kiadja a formáját. Az afro-amerikai nők csakis kövéren szépek!





A mellista



Tim: "Én odavagyok Lizz melleiért. Tulajdonképpen ezek szimbolizálják őt. Tökéletesen illenek hozzá. Mégsem a melleiért szerettem belé. Az első ami megkapott benne, az a meleg tekintete, és a mosolya volt. Ugyanakkor be kell vallanom, hogy mindig a teltebb nők iránt vonzódtam. A nagy mellek, a széles csípő mindig az életerőt jelentették számomra. A kövér nők szeretnek enni, inni, aludni, táncolni, és kedvelik a szexet. Lizznek csodálatos teste van. És nagyon szexinek találom, ha dekoltált ruhákban a gömbölyű testrészeit láttatni engedi.






Eredeti cikk:
http://www.google.hu/girls_details.php?news_id=16842

Remélem tetszik! :-)))

SuperBoy

Törölt nick Creative Commons License 2001.02.14 0 0 1325
rájöttem
Előzmény: SuperBoy (1324)
SuperBoy Creative Commons License 2001.02.14 0 0 1324
Ja bocs, ez Timnának ment! :-)
Előzmény: Törölt nick (1322)
SuperBoy Creative Commons License 2001.02.14 0 0 1323
Eddig csak a sötét szobában találkoztatok? :-)
Előzmény: Törölt nick (1322)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.14 0 0 1322
mi az hogy közben kiderült? eddig nem láttad?
Előzmény: Timna (1321)
Timna Creative Commons License 2001.02.14 0 0 1321
Ábel Anita nagyon formás!
Jaj bárcsak lát6nám Klaut +20szal!!!!...

Közben kiderült h újdonsült kedvesem sem állt sorba amikor gebeséget osztogatták. Gyönyörű teltkarcsú alakja van!!!!!
Kilót nem tudok mondani, nincs náluk mérleg :DD

Előzmény: SuperBoy (1317)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.12 0 0 1320
én emléxem tényleg vastagabb volt...
Előzmény: bundee (1318)
SuperBoy Creative Commons License 2001.02.12 0 0 1319
igy sem remlik hogy kicsoda, de azert koszi a helpet... :-)
Előzmény: bundee (1318)
bundee Creative Commons License 2001.02.11 0 0 1318
julcsi gimis osztalytarsnoje volt, aki a julcsi ujsagkihorjos pasijaval jott ossze (aki jelenleg a baratok koztetben a jocsavo :)

na, ennyit a baratok kozt+szomszedok intermezzo-rol

bundee

Előzmény: SuperBoy (1317)
SuperBoy Creative Commons License 2001.02.11 0 0 1317
Én még régen néztem a szomszédokat, de nem hagyott bennem maradandó nyomokat az a Klaudiácska vagy ki...

Julicsra emlékszem, de ő sem volt egy nádszál kisasszony... De a szerepkörének megfelelt...

SuperBoy

Előzmény: bundee (1316)
bundee Creative Commons License 2001.02.10 0 0 1316
Hat itt senki nem nezte regen a szomszedokat? :)))

Mert ott bizony szerepelt a 16-17 eves klaudiacska, meg az o" kis +20/30 kiloja :)

bundee

Előzmény: hungarianfa (1314)
Timna Creative Commons License 2001.02.10 0 0 1315
Én nemtom, de nekem a mai formájában is megfelelne! De asszem neki +20 kiló nem állna túl jól... :(
Előzmény: hungarianfa (1314)
hungarianfa Creative Commons License 2001.02.10 0 0 1314
Én valahol azt olvastam Liptai Claudiáról, hogy akkortájt, amikor a Színművészetire felvették kb. 20 kilóval több volt, mint most. Igaz ez?

HungarianFA

Előzmény: Timna (1308)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!