Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.01.11 0 0 93
Nem, szerintem nem fog siklani. De a Bp-i teherpályaudvarokat meg lehetne gyártani....

Mikor megyünk rajzolni Ferencvárosba? :-)

Előzmény: MSTS (92)
MSTS Creative Commons License 2002.01.11 0 0 92
Én úgy oldottam ,meg,hogy ne csusszanak ki a váltóknál,hogy a dölésszögét vettem kissebbre.
Ezzel,csak az a baj,hogy nagy a helyigénye egy váltónak.

Kint voltam Kelemföldön 2 1/2 órat bazze rajzolni. A pöcsöm is lefagyott mire a 30 vágány váltóit átláttam:) de sikerült, úgyhogy lesz vmi eredmény nemsokára. Ha vki segitene Bp déli - Székesfehérvár vonalon azt nagyon megköszönném,mert az én emlékezetem kb érdig tart aztán azt sem tudom mi hol.
Szeretném az egész város vasútvonalát megoldani, de az nagy falat nekem. A vidékit is de azt csak kis részben ismerem, Arra is van ember gondolom pl. Matiz:)?

Írtam a keresztválokkal lejebb egy két sort.
Nektek hogy mükszik ez a cucc?
Nekem azt a baj ,hogy ha mindkét irányból egyenest szeretnék a váltón az tuti nem az lesz. Lesz benne egy törés, és ez nagy sebességgel kisiklást eredményez. ??

torrente Creative Commons License 2002.01.11 0 0 91
Matiz!

Tök jó a gurító domb,de ha hosszabb kocsit gurítok,vontatok azok mindig kisiklanak,a váltóknál.Miért van ez?Kis sebességnél is.Nem vagyok akkora vonatbuzi mint luc72,én csak nagyonminimális hobbi szinten foglakozom a vonatokkal,ezért kérdezek néha hülyéket.

Az alaplemez bövítéssel mi is (én+Tjoe) jót szoptunk míg rájöttünk.

Előzmény: Törölt nick (90)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.09 0 0 90
Meretet nem tudsz adni neki, az alaplemezt bovitheted ugyanekkora darabokkal. A Terrain fulnel van egy advanced gomb..

AKINEK VAN KESZ LAYOUT-JA, NEM OSZTANA MEG??

Előzmény: luc72 (89)
luc72 Creative Commons License 2002.01.09 0 0 89
Please

Hogyan lehet meg adni a méretét az épitendő terkomnak?

köszi

luc72 Creative Commons License 2002.01.08 0 0 88
Haloi

Meg van nekem is a Trainz, nekem viszont tetszik.
Kipróbáltam azzal a gépel amelyikkel nettezek, és dolgozok (cel600@900 futtatva, asus 6800 DDR 256 ram) 800*600ban szaggat de azért nem vészes. Majd kipróbáltam azon a gépen is amit játékra építetem magamnak (XP1600+ 256Mb ram Gforce3 Ti200) na ezen 1024*768 32 szaggatás mentesen megy minden fullon. Sajnos ilyesmi configra tervezték, de szerintem az első configon is jó a játék. Azért én az utóbbit használom ilyenre.
Elkezdtem én is pályát csinálni, és rá kéne jönnöm, hogy lehet épületeket csinálni hozzá.

MSTS Creative Commons License 2002.01.08 0 0 87
Szal jön 16.-án a Service Pack 1.
Utánna a köv project, a service pack 2 (meglepő nem?) és yardmaster. Ez utobbi remélem feldobja a játék hangulatát.
MSTS Creative Commons License 2002.01.08 0 0 86
:) pl. az indexel az a bajom,hogy nem birom a jelszavam megvaltoztatni.
Neha nem megy...altalaban akkor amikor a legjobban kene.
Ez eleg ok nem?
Prince Tybalt Creative Commons License 2002.01.08 0 0 85
Mennyi pénzt kapsz az SG-től, hogy a fórumukat hirdeted ?
Előzmény: MSTS (83)
MSTS Creative Commons License 2002.01.08 0 0 84
Az itteni forum tartalmasabb, de az index forum progija nem az igazi (neha mukodik,neha nem)
MSTS Creative Commons License 2002.01.08 0 0 83
Leszedtem a trainzhez egy pár cuccot, köztük olyat is amit a trainz honlapon serialall kell leszedni.
Vonat,járda,autoalagút,új híd,layout, stb...

ftp://195.111.75.162/pub/trainz

sok sikert

U.i
Baromi szar ,hogy két forumba kell allandoan irni, s mivel szerintem a supergamez forum jobb ezért kerdezem ,hogy nem akartok 1 db supergamezes trainz forumot inkabb??

torrente Creative Commons License 2001.12.31 0 0 82
Boldog új évet kívánok én is minenkinek!!!!!!!!
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.31 0 0 81
Bakker, hogyhogy hova, a terkepek koze!!!!!!!!
Előzmény: torrente (79)
torrente Creative Commons License 2001.12.31 0 0 80
Matiz!

Balesteket hogy csinálsz?Én egymásnak engedtem két szerelvényt full gázzal,de csak össze kapcsolódtak aztán az egyik eltolja a másikat.

Előzmény: Törölt nick (78)
torrente Creative Commons License 2001.12.30 0 0 79
Ok de hová rakjam be ezeket a fileokat?

" 640x480 a mai napig sem működik"
640*480 -ig azért nem megyek le!:-)
Ennél azért többre tartom a gépem.(Cel2 766"1012",320mB ,gef2mx400"210/200")

Előzmény: Törölt nick (78)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.30 0 0 78
'szt a 640x480 a mai napig sem működik, tök rúzvelt, mi?? Egyébként csináltam egy új gurítódombot, még csak a sínek vannak meg a terepet nem dolgoztam ki. Működő dolog alapján készült, de van még reszelnivaló rajta. A játéknak van egy aprócska hibája: minden kocsi tökéletesen csapágyazott. Ugyanis ha meglököd őket, a végtelenbe is elgurulnak (kipróbáltam!). Ugyanolyan hiba, mint a mozdonyok lehetetlenül rossz futása (gázelvétel egyenlő a fékezéssel). Szóval akár még jó is lehetne a játék, ha jó lenne. Sajnos, nincs másik.
Katt ide ha le akarod tölteni a gurítót.
Előzmény: torrente (77)
torrente Creative Commons License 2001.12.30 0 0 77
ja aki normálisan játszani akar vele annak a figyelmébe:

1. System Requirements

Minimum

Adjusted details: no shadows, low draw distance, low draw detail, low train detail.
Intel Pentium II 400mhz processor
128 megs RAM
Nvidia TNT2 16mb videocard
usable settings:
640*480 display resolution
16 bit color depth

Recommended

Adjusted details: shadows enabled, medium draw distance, medium draw detail, high train detail.
Intel Pentium III 733mhz processor or equivalent
256 megs RAM
Nvidia GeForce2 32mb videocard
usable settings:
800*600 display resolution
32 bit color depth

Order from Santa

Adjusted details: shadows enabled, max draw distance, max draw detail, max train detail.
Intel Pentium IV 1.7ghz processor equivalent (or faster)
512 megs RAM (or more)
Nvidia GeForce3 64mb videocard (or better)
usable settings:
1024*768 display resolution
32bit colour depth

torrente Creative Commons License 2001.12.30 0 0 76
Meg van a full, tök jó!Csomó mozdony és vagon van benne tök jó!Dobjátok ki a terepasztalaitokat csak a helyet foglalják ezentúl!:-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.26 0 0 75
Nagyon lamer kérdés: hogyan "növeled meg" a terep méretét? Én még mindíg csak az alap-néretű kis kockán ügyködöm.
Itt van pár screenshot a gurításról meg a balesetekről :)
Előzmény: MSTS (74)
MSTS Creative Commons License 2001.12.26 0 0 74
Jah én. Egyenlőre semmi érdemlegeset nem tudom mutatni, mert újragyártom a Bp Déli pu-t, de kéne egy magyar trinz site nem?
Ahhoz kéne egy két megszállott vasútmodelles és trainz hívő:)

Ha lesz vmi eredmény közreadom

Nektek az angol váltó(kereszt) ,hogy mükszik??
A tököm tele lett a keresztváltókkal, úgyhogy csináltam négy váltóból meg egy kereszt áthúzásból egyet. Teljesen egyedi:))csak a rengeteg váltó állító kép áttekinthetetlen lett.

Sza dolgozok ezerrel.

Törölt nick Creative Commons License 2001.12.26 0 0 73
Közben módosítottam a váltókon, mostmár lehet rendesen gurítani a dombról. Két mozdonyt szembefordítva az igazi.
Előzmény: Törölt nick (72)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.26 0 0 72
Rajtam kívül ki gyárt pályákat a játékhoz?
Mi lenne, ha egy helyre felpakolnánk ezeket?

Építettem egy gurítódombot, állat lett nagyon! Igyekszem finomítgatni rajta, amit lehet, mert a 6-tengelyes dízelgépek a 3-as váltóknál rendszeresen siklanak :-( Pár gurításnál sikerül aláváltanom, volt, hogy az állítótoronynak gurult a véletlenül leakasztott szerelvény :) kész katasztrófafilm :))

Bigis Creative Commons License 2001.12.23 0 0 71
Trainz demo itt:
http://www.strategyfirst.com/en/downloads/
(55.5 MB).
lengyela Creative Commons License 2001.12.22 0 0 70
Nem tudja valaki a SERIAL-t, ami a letöltéshez kell az auran.com -on?
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.21 0 0 69
háát, a kocsikat felejtsük el, az állomások sem...talán a terepeket érdemes letölteni.
Előzmény: MSTS (68)
MSTS Creative Commons License 2001.12.20 0 0 68

Új auran dowload!
Mapok, államások,teherszállító kocsik.
Jön a service pack 1 is!
Várom nagyon
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.19 0 0 67
Én rendelkezem némi 3DS tudással, de jelenleg az M41, M61, Ap, By és Bhv kocsik gyártása folyik MSTS-hez. Ha ezek meglesznek (hét végére talán...talán..mindíg csúszik) akkor belenézek a trainz-be is, mert állítólag ahhoz sokkal egyszerűbb objektumokat generálni.
Előzmény: MSTS (66)
MSTS Creative Commons License 2001.12.19 0 0 66
Hát nem tudom. De szerintem nem nagyon van korlátozás.
A auran oldalán láttam egy készülő mapot ,100km-es bejárható tereppel, tehát aszem lehet több 100 km-ert csinálni...szerintem itt a opredszer max filemérete szab határt ami nekünk, magyaroknak bőven elég a kis magyarországunkról:)

Szal amit megtudtam, hogy ez a verió lesz a februáriban is. Kiskereskedökén lesz február valamikor kapható, azt írják,hogy 15 mozdony
50 kocsi..ez kb. annyi mint ami nekünk is van nem?
Three fully playable and editable layouts from North America, Europe and Australia
kb ez is stimmel...
Szerintem ez a verió lesz a boltokban.

Matiz viszont hungary régió is kéne a mapokhoz.
Az iso trainzba a regiók a wolrd(s?) mappában vannak becsomagolva, és ehhez van egy progi az isban.
A rippesben ez nincs betömörítve. Ide kéne egy hungary régiót létrehozni.
Ebbe kellene egy csomo objektum....ahoz meg a 3dmax tudás kéne:(
Kéne a létező 1db! páylaudvar méllé vagy 5-6,
magyar házak, bérházak, panel házak, jelzők, MÁV-os helység táblák...stb.
Persze ez a maximum tudom:) de én maximalista vagyok.
Ha minden jól megy a héten nekiesek egy két 3dmaxos cuccnak.

Törölt nick Creative Commons License 2001.12.19 0 0 65
Legyártottam néhány kis terepasztalt. Mekkora pálya lehet a max? Próbáltátok már?
MSTS Creative Commons License 2001.12.17 0 0 64
3DMAX plugint próbálta már vki?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!