Keresés

Részletes keresés

Lakuda Creative Commons License 2013.06.17 0 0 459185

OFF

Hallatszik és jellegzetes a blendezárás imitált zaja még kinn a forgalomban is.

 

Milyen telefonod van?

 

A mai okostelefonokhoz, különösen az androidosokhoz van már egy rakás olyan ingyenes módosítás, program amivel úgy lehet használni a kamerát, hogy hang nélkül, akár mozgásra, vagy a hangosító vagy a ki/be kapcsolás gombokat lenyomva exponáljon.

pl:

https://play.google.com/store/search?q=silent+camera&c=apps

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1883192

ON

Előzmény: gall travis (459156)
gall travis Creative Commons License 2013.06.17 0 0 459184

elszomorítlak most de nagyon,én a 40 fokban is felkocogok naponta ,túl a 6-dik x -en.Ami a biciklit illeti mountain bájkkal talán fel lehet menni mert egyrészt meredek másrészt tele van lépcsóvel.Talán a turistabuszok útvonala a Búsuló juhász étteremtől felfelé az járható könnyú út.

Előzmény: újmóni (459182)
dies illa Creative Commons License 2013.06.17 0 0 459183

Hozd rájuk a szívbajt, travis olvtárs!:-)

Előzmény: gall travis (459181)
újmóni Creative Commons License 2013.06.17 0 0 459182

:-DDD

 

Nagyon jó! :)

 

off: szoktál bicajozni is a környéken? Ismersz olyan útvonalat, ahol viszonylag fájdalommentesen fel lehet jutni a Citadellához? Nem most a 35 fokban gondoltam, annyira mazochista azért nem vagyok... :)))

ON

Előzmény: gall travis (459181)
gall travis Creative Commons License 2013.06.17 0 0 459181

Hogy ne maradjunk ma se poén nélkül:-)

Előzmény: újmóni (459176)
újmóni Creative Commons License 2013.06.17 0 0 459180

:-))

 

 

Előzmény: dies illa (459179)
dies illa Creative Commons License 2013.06.17 0 0 459179

"Vagy egyéb hangjelenséget":DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

(ez egy "by Móni":D)

Előzmény: újmóni (459176)
dies illa Creative Commons License 2013.06.17 0 0 459178

Hát...ez elég sokkoló, tütyüke:-) Azt hittem, "igazi" tibicsaba lesz:-(, mert alapjában véve (perverz, nem perverz a dolog) én nem idegenkedem tőle. Az igazi cigány pörgetéstől meg egyáltalán nem. Vannak gyönyörű cigány népdalok (persze, mindenütt helyi ráhatással: orosszal, balkánival, iránival - helye válogatja), azokból is találni a neten. Néha szoktam is keresgélni. Egy azért biztos: ennek a topiknak a szemlélete annyira határozott és kialakult, hogy még a "Gelem, gelem"-et is bízvást "elhúzhatjuk":-)       

Előzmény: tütyüke (459162)
újmóni Creative Commons License 2013.06.17 0 0 459177

Sajóóóó, hol vagy...? Kapás van! Konkrétkároly...! :-D

 

 

Előzmény: tütyüke (459170)
újmóni Creative Commons License 2013.06.17 0 0 459176

Hát akkor passz...

 

Kattintáskor köhögési rohamot kell imitálni... :))))) Vagy egyéb hangjelenséget. ;-)

 

Vagy hawaii ingben amerikai turistát játszani... :)

 

 

Előzmény: gall travis (459156)
dies illa Creative Commons License 2013.06.17 0 0 459175

Akkor most elő minden (konstruktív) pimaszsággal. Ugyanis kb. ezt nevezem annak a "szinergiának", amit a múltkor - egyéb téma kapcsán, ami lezárult - más néven érintettünk. Bevallom, nem hátsó szándék nélkül dobtam a magas labdát - és jó, hogy nem hagytad ki azt, ami "érdemi"...ami közöl, tanít (nem összefüggés nélkül a topikkal. Nagyon is szorosan, bár közvetetten, kötődve hozzá). Ezért egy képletes almának tiéd a fele (a másikat meg hadd szabadjon...:-))  )

 

Iancu klasszikus figura egy klasszikus játszmában, amelynek a logikai modellje örök és változatlan. A mai magyar politika számára memento-nak kellene lennie, épp e változatlanság elvén. Vigyázat!!! Van itt egy népcsoport...van itt egy adott helyzet...van itt még...izé...hogy is mondjam...hát...birodalom is, és..labanc. Csak az a baj, hogy van egy magyar elit is, amely hasonlónak látszik a Bourbonokhoz. És van még valami: az a "nekünk Mohács kell"-szellem. Milyen átok? Cigány-e? Török-e?:-(

Előzmény: Frontsebesz (459169)
elrugaszkodó Creative Commons License 2013.06.17 0 0 459174

Mai index csemege:

 

Életveszélyesen megsérült Keszthelyen egy férfi, akit egy 17 éves fiatal bántalmazott, bár állítása szerint csak rá akart ijeszteni - közölte a rendőrség honlapján hétfőn a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság. Vasárnap hajnalban, a keszthelyi Balaton-parton alakult ki szóváltás a két ember között, amely tettlegességig fajult. A 17 éves fiatal bántalmazásától a 22 éves férfi életveszélyes sérülést szenvedett. A keszthelyi rendőrök a történtek után néhány perccel elfogták a bántalmazót. Beismerte tettét, de azzal védekezett, hogy csak rá akart ijeszteni a férfira, nem akart neki sérülést okozni, és megbánta, amit tett. A 17 éves fiatal ellen életveszélyt okozó testi sértés miatt indult eljárás, szabadlábon védekezhet.

 

A jó q. édesanyját minden média betanítottmunkásnak, aki szerint egy 17 éves ijesztgető "fiatal", a 22 éves áldozata "férfi" és az ok nélküli támadásnál a szóváltás fajul tetlegességig.

És annak a "bírónak" is, aki szabadlábon hagyja a "fiatalt".

Frontsebesz Creative Commons License 2013.06.17 0 0 459173

Szerencseje hogy senki nem keri rajta szamon a hazugsagokat. Kepzeld el mi lenne ha felkernek, hogy ugyan mondjon mar egyet.

 

Ezt a palit akkor veszik elo, amikor olyan nyilatkozora van szukseg aki barmit megcsinal es nem zavarjak holmi onertekelesi kerdesek.

 

Előzmény: tütyüke (459170)
Frontsebesz Creative Commons License 2013.06.17 0 0 459172

A gond a hatasfokkal lehet. Az igazi elszant rohadekok az usa-ban azt csinaltak regebben, hogy korrupt orvosoknal olyan hormonkeszitmenyeket szereztek be, amik atutottek a kemiai blokkot. A masik problema az, hogy a modszer mondjuk egy pedofereg szexualis keszteteset blokkolja, de azokat akik magatol az eroszaktol porognek fel mar nem annyira.

 

Persze a semminel meg mindig jobb.

 

Előzmény: tütyüke (459166)
dies illa Creative Commons License 2013.06.17 0 0 459171

Hogy az ég le nem szakad....!:-((((

Előzmény: tütyüke (459170)
tütyüke Creative Commons License 2013.06.17 0 0 459170

Kontrát szerint a Jobbik nyitott kapukat dönget, amikor az önellátó börtönöket kéri számon, hiszen a kormány is pontosan erre törekszik, és egyre több az ebben a rendszerben működő büntetésvégrehajtási intézmény.

Előzmény: dies illa (459168)
Frontsebesz Creative Commons License 2013.06.17 0 0 459169

A szobanforgo szemely nem erdektelen a topic szempontjabol, tortenete nem keves tanulsagot hordoz.

 

Nezd csak meg a folyamatot.

 

- A magyar nemesseg elosegiti az olcso roman munkaero letelepedeset Erdelyben, minek kovetkezteben az etnikai aranyok modosulnak.

- 1848-ban a forradalom kitorese utan ugyanezen nemesseg nem veszi ot komolyan es elutasitja a jobbagysag eltorleset (ezzel tetezik a betelepitessel elkovetett hibajukat, raadasul a leheto legrosszabb modon, hiszen igy minden befolyasukat elvesztik a roman jobbagyok tomegei felett. A masik ket opcio sokkal kivanatosabb lett volna, azaz vagy megitatnak ket liter koleraval fertozott vizet az urgevel vagy komolyan veszik es leulnek targyalni.)

- Az osztrakok felhasznaljak a romanokat a magyarok ellen.

- Az osztrakok hamis penzzel fizetik ki es hatbaszurjak a romanokat, a "nagy forradalmar es korabbi hasznos eszkoz" pedig mehet a kukaba.

 

 

Előzmény: dies illa (459160)
dies illa Creative Commons License 2013.06.17 0 0 459168

"Nem ördögtől való a kémiai kasztrálás"

 

Mirkóczkinak igaza van: ami ördögtől való, az a nemi erőszak. Mindennemű erőszak. 

Előzmény: tütyüke (459166)
dies illa Creative Commons License 2013.06.17 0 0 459167

Ó, hogyne!:-) Azzal a pontosítással, hogy pehleví perzsa, ami néminemű arámi hatást tükröz (ha van tükör a devinél...de általában kés van):D

Előzmény: tütyüke (459164)
tütyüke Creative Commons License 2013.06.17 0 0 459166

Nem ördögtől való a kémiai kasztrálás

 

Miközben a kormány az új rendőrök számáról és a törvényi szigorításokról beszél, az állampolgárok biztonságérzete nem javul – mondta a jobbikos Mirkóczki Ádám, aki szerint elhallgatják az igazságszolgáltatás anomáliáit, például azt, hogy gyilkosok kerülnek szabadlábra, mert nem sikerült időben ítéletet hozni. A képviselő hiányolta, hogy a hatóságok nem működnek együtt a tenni akaró civilekkel, mint a Magyar Gárda és a Szebb Jövőért Polgárőr Egyesület. Mirkóczki szerint nem lenne ördögtől való a nemi erőszakot elkövetők kémiai kasztrálásáról beszélni, és önfenntartóvá kellene tenni a börtönöket, hogy oda senki ne kívánkozzon be.

 

http://hvg.hu/itthon/20130617_Parlament_tudositas_percrol_percre/b40891#40891

dies illa Creative Commons License 2013.06.17 0 0 459165

Példáim, vígasztalóm, kapaszkodóim. Mindent eltáncolnak, ami csak elmondható arról, hogy...itt vagyunk. Itt a Földön. De jó, hogy ide hoztad őket! Mondják el másnak is.. 

Előzmény: Méav: Dúlamán (459161)
tütyüke Creative Commons License 2013.06.17 0 0 459164

Az, aggyá cigit is perzsa ? :D

Előzmény: dies illa (459163)
dies illa Creative Commons License 2013.06.17 0 0 459163

Semmilyen elnézésről szó sem lehet:-)))). És méghogy: "szemtelenség":-) Ilyet mondani nekem, aki jobban el vagyok pimaszodva, mint egy devicigány!:D

Érdemben válaszolnom pedig csak legnagyobb körültekintés mellett:-), sűrű fohászkodások közepette szabad, mert kihívtam a Karma (karmát) magam ellen. Szóval az úgy volt, hogy neked igazad van: shatilis asulo. Csakhogy shatilisasulo egy gestatio:-) alatt lévő...nick volt. Vagyis..lett volna. Vagyis...volt. A perzsa démonidézéshez pedig annyi köze van, hogy...summa summárum, rávetette magát egy perzsa démon. A szép, fekete szemű, fehér fátylas kaukázusi (majdnem) nickre. Káár.

Ennek az egésznek azért a cigányokhoz is köze van: a romani nyelv ugyanis hemzseg a perzsa jövevényszavaktól.:D  

Előzmény: Frontsebesz (459159)
tütyüke Creative Commons License 2013.06.17 0 0 459162

No találtam egy sokat reklamált "tibicsabát", igaz elég rövid és elég meglepő a videjó háttere de asszem a lényeg átjön:

 

Méav: Dúlamán Creative Commons License 2013.06.17 0 0 459161

Huj, de gyönyörű!

Köszönöm, alilo!

Előzmény: dies illa (459157)
dies illa Creative Commons License 2013.06.17 0 0 459160

"Ne add olcsón a román rendőrséget..."

 

Nem-nem. Sem a rendőrséget, sem a haderőt - semmit, ami román. Bizáncot soha, senkinek nem szabad alulértékelni: többször bizonyított már ahhoz, hogy ez ne lenne evidencia (és mégsem az...és nem..)

A Walther PPK 7.65: nagyon jó kialakítású, "kézre álló", kompakt, tényleg nem mordály-méretű jószág; az pedig lélektanilag is jó, ha egy rendőrnek láthatóan lőfegyvere van (még jobb, ha a bűnöző tudja, hogy adandó alkalommal nem habozik használni is, mert a törvény biztosítja számára a jogot. Ez utóbbi korlátozott voltát fájlalom én az itthoni gyakorlatban).

 

Off

az előbbi válaszom verbunk-idézetét nem mertem befejezni. Hadd pótoljam (nem hagy nyugodni a "rosszaság"). Tehát:

"ha kergeti, hadd kergesse

pengjen sarkantyúja

Avram Iancu verbunkja a

muzsikáltatója" :-)

 

(Elő se merek jönni holnapig:D)

Előzmény: Frontsebesz (459151)
Frontsebesz Creative Commons License 2013.06.17 0 0 459159

jav.: shatilis asulo :-)

 

Elnezest a szemtelensegert, de eloszor nem tudtam hova tenni az egybeirt verziot, csak kesobb esett le hogy lanyrol beszelesz es nem valamilyen perzsa demonidezest emlegetsz. :-) Persze ha duplan beneztem es van valami olyan jelentese is ami nincs meg, akkor meg nagyobb elnezest.

 

Előzmény: dies illa (459158)
dies illa Creative Commons License 2013.06.17 0 0 459158

jav.: csak hogy még egyszer

Előzmény: dies illa (459157)
dies illa Creative Commons License 2013.06.17 0 0 459157

:-)))

A vers csak olyan "mitadhatnékneked?" - tudod. Nekem időközben volt egy shatilisasulo-m,  de azt lábon lőtték (hogy stílusos legyek), pedig ha egyszer meghallgatták volna azt a gyönyörű grúz dalt, öten próbálnák meg defibrillálni, csak hogy csak még egyszer magára ébredjen. (Mert nem halt meg talán teljesen, csak infarktust kapott - meglepetésből kifolyólag.:D) No mindegy, e'vvan. A kenyeret meg keleszd csak tovább:-)..ha kenyerünk van, megvan mindenünk.

 

Előzmény: Méav: Dúlamán (459153)
gall travis Creative Commons License 2013.06.17 0 0 459156

nem ,a billentyűhang kikapcsolása az másik opció,Nálam legalábbis...Hallatszik és jellegzetes a blendezárás imitált zaja még kinn a forgalomban is.A gellérthegyi árnyas fák sürüjében meg valóságos ágyúdörgésként hat. Ma is felkocogtam a hegyre ,sehol senki ,jövök lefelé jön ám velem szemben egy járórpár egy sün meg egy polgárőr.Na gondoltam akkor a kereszteződésben ,50 méterrel odébb,bezárt a bazár nincs pirosozás. El is tettem a gépet.Odaérek a kereszteződéshez sehol egy lélek .Egyszer csak kibújik a bokrok közül 2 cigő Aztán odébb lejebb meg megint négy fazon.Sürú ,izgatott telefonálgatás egymás közt ,ráadásul hetediknek akkor érkezett meg a szasszerük a hirrel-Elmentek sünék lehet mőkázni tovább.Én meg köztük el,fapofával.Na ilyenkor hasznos a néma fotós üzemmód:-) ja és a vakut okvetlen kikapcsolni.

Előzmény: újmóni (459117)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!