Keresés

Részletes keresés

afcajax Creative Commons License 2013.09.14 0 0 7146

Tudtam én:)Csodálom, hogy a hátat és a bicepszet nem említetted, pedig arra gondoltam volna, hogy azok is primer izmok a terhelés szempontjából.

Előzmény: Törölt nick (7145)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.14 0 0 7145

Ana nő :-)

Előzmény: afcajax (7143)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.14 0 0 7144

Hát, az evezés inkább a hasat és a lábat formázza, azokat viszont tényleg szépen :-))

Előzmény: Törölt nick (7141)
afcajax Creative Commons License 2013.09.14 0 0 7143

Nem ártana tisztázni, hogy ANA fiú vagy lány mielőtt beindul a fantáziánk:)Mert a nick alapján én arra tippeltem, hogy ANA nő. és akkor is áll a leírás, már ami a szőke hajat és barna bőrt illeti.

Előzmény: Törölt nick (7141)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.14 0 0 7142

Hbummm, örülök, hogy van egy szelíd, sztoikus és illemtudó hbummm-unk. Ha csak egy kicsit is az én hatásom érvényesült ebben - nos, máris büszke vagyok.:)

Előzmény: hbummm (7139)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.14 0 0 7141

Barna bőr, szőke haj, kiformált felsőtest, tónusos izmok, mmmm  azt szeressem:))

Előzmény: Törölt nick (7140)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.14 0 0 7140

Nem ilyen egyszerű ez, vannak sportágak, ahol az embert könnyebben elkapja a gépszíj és kialakul egy erős belső motiváció. Az evezés is ilyen. Nálunk egy nagyon jó csapat jött össze, egymást húztuk, mindenki másban volt jobb a többinél. Amíg sportoltam, semmi bajom nem volt, meg még utána évekig sem. Egyáltalán nem bántam meg, azt gondolom, hogy a sport iszonyú jó jellemépítő; növeli a kitartást, a másokkal szembeni toleranciát és tiszteletet, a fájdalomküszöböt, és meglepő, de akkor voltam a legjobb tanuló, amikor gimnázium mellett heti 12 edzésem volt. Ja és persze, mivel tavasztól őszig egésznap vízen voltam, szép barna voltam, a hajam pedig kiszőkült... :-)))

Előzmény: Törölt nick (7138)
hbummm Creative Commons License 2013.09.14 0 0 7139

Kedves Malcsik 123 Köszönöm a jó kívánságokat, szeretettel Hbumm.

Előzmény: Törölt nick (7136)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.14 0 0 7138

ANA, azért lehet félgőzzel is evezni...csak úgy, a magad kedvére...:) Mindig is lehetett, csak az ember ugyi győzni akar. Kitűnni, s megállnia a helyét a VISZONYÍTÁS-ban,

különbnek lenni a másiknál. Ez az EGO egyik alkotó  lényege. Nem bántad meg az élsportot? Szerinted köze lehetett a betegségedhez? Pl. amikor abbahagytad már beteg voltál?

Előzmény: Törölt nick (7135)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.14 0 0 7137

Egy képetske az ezoteria megfoghatatlan, talán nem is létező vonalaival létrehozva...Azért a hangulat, az érzés valóságos, létező....Szép reggelt!

 

Autumn in Bavaria, 1908 (Wassily Kandinsky)

Törölt nick Creative Commons License 2013.09.14 0 0 7136

Gratula hbummm! A helyesírásod egycsapásra megjavult. Majdnem tökéletes, ezért csak egy-két dolgon javíts még. A vesszők utáni divízek mindig kellenek, meg a küldés előtt az elütéseket, betűtévesztéseket ellenőrizd. Ja, a mondatok kerekségére is ügyelj, de hát az menni fog.

A témád is változott, hálisten már nem a nicktársak szívják el az erődet, hanem fennköltebb dolgok is foglalkoztatnak, a szeretet, a társadalmi összefüggések.

Csak így tovább, szerintem a sógort mostmár végképp sikerül a rögeszméjéhez láncolnod, hogy EGYEK VAGYUNK. :)))

Előzmény: hbummm (7134)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.13 0 0 7135

Nem titok, eveztem :-) Azt nem lehet félgőzzel csinálni. Ezért is hagytam inkább abba, amikor a fősuli mellett már nem volt annyi időm. Most lehet, hogy vénülő fejjel megint elkezdem, de szigorúan hobby-szinten.

Előzmény: ghepard (7131)
hbummm Creative Commons License 2013.09.13 0 0 7134

Gehpard azért akarnak kihas ználni emberek,mert te jó vagy szerintem engedékeny is.          A NEVETÉS  EREJE.   A tudosok  kiszámolták hogy csupán félpercnyi vidám nevetés 45 percnyi teljes nyugalomban töltött pihenésnek felelmeg.  Ha nevetésben tör ki valaki az felér 3 perc aerobikkal.Tíz barátságos mosoly betig tízpercnyi intenzív evezéssel.A nevetésnek más haszna is van,köztük az,hogy háromszor annyi levegő kerűl a tüdőbe,mint egyébként, javul a vérkeringés ,az emésztés,az anyagcsere és az agyműködés,és a szervezet hatékonyabban távolítja el a méreganyagokat.Ha szeretnéd hogy jó hangulatod legyen,kezdd azzal a napod,hogy rá mosolyogsz magadra,a házastársadra,és a gyermekeidre.Próbáljuk meg nehéz körűlmények között is a dolgok jó oldalát nézni.  szép estét neked.                                                    

Előzmény: ghepard (7082)
hbummm Creative Commons License 2013.09.13 0 0 7133

Gehpard sokan azt mondják,hogy az étkezés után elfogyaztott tea segíti az emésztést. Ez bizonyos fokig állítólag távol tartja a felesleges kilókat.Ha ez igaz akkor tényleg nagyon hasznos a tea.Azt is állítják, hogy a zöld tea csökkenti a rák kockázatát.Az oolong,és a zöld tea még azért is hasznos,mert tiszta utóízt hagy az ember szájában zamatos,kellemes ízt.

Előzmény: ghepard (7123)
hbummm Creative Commons License 2013.09.13 0 0 7132

Szia Gehpadr  Még a szeretetről csak annyit. Nem tartja számon a sérelmet.A valódi szeretet nem vak,de nem is strigulázza a hibákat.Az igazi emberi szeretet a bocsánat kérésre reagál,s kézségesen meg bocsájt.Hisz ember hiba nélkül nincs.S mindenki követhet el megondolatlanúl hibákat.Ez viszont nem azt jelenti hogy az ilyen szeretet hiszékeny,ellenben kész megbízni másokban.Nem kételkedő vagy gyanakvó.De sok előnye van annak ha megbocsájtóak vagyunk Dr  David Williams szociológus kutatási eredményei alapján-A középkorú és az idős amerikaiaknál különösen szoros össze függés fedezhető fel a megbocsájtó magatartás és a lelki egészség között.A szelíd szív a testnek élete.

Előzmény: ghepard (7123)
ghepard Creative Commons License 2013.09.13 0 0 7131

OK, minden rendben. Azt hiszem valamelyik topikban említetted, hogy élsportoló voltál. Ha nem titok, mi volt a szakág? Én rengeteget sportoltam (még ma is eleget) és valami 20 sportágat űztem, de senki se tudott volna rászedni, hogy élsportoló legyek. Én csak úgy szórakozásból űztem azokat.....

Előzmény: Törölt nick (7130)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.13 0 0 7130

Ó, tényleg, igazad van. Bevallom, utólag már nem emlékeztem, hogy kit vagy mit idéztél, csak az elején. Mivel vicunye nem gyakran olvassa ezt a topicot, én pedig úgy éreztem, hogy csúsztatás van a hozzászólásodban, jöttem. De így már világos :-))

Előzmény: ghepard (7129)
ghepard Creative Commons License 2013.09.13 0 0 7129

Hát én csak azért jegyeztem meg azt, mert nem Téged idéztelek, Te pedig azt írtad, hogy ha idézlek a másik topikban, akkor fogsz ide írni. Erre írtam, hogy csak akkor idéztelek, ha Te vagy Vicunye is (mert Őt idéztem)........ Felőlem bárki írhat ide, én sose mondom, hogy ne..... Idővel úgy is megférnénk egymással, no problem..... A házastársak is néha néha összevesznek (persze van hol gyakran), aztán édes lesz a kibékülés. Az ellentétek vonzzák egymást, majd feloldódnak...... Majd újból lesznek és újból feloldódnak.......

Előzmény: Törölt nick (7126)
ghepard Creative Commons License 2013.09.13 0 0 7128

Az valami festmény, gondoltam, hogy nem Ő és szépen válaszolt is rá..... Egyébként nagyon csinos az az arc......

Előzmény: Törölt nick (7125)
ghepard Creative Commons License 2013.09.13 0 0 7127

Hát ez lehet a fő probléma. A mai ember rengeteg olyan dolgot csinál, ami végső soron gyengíti, plusz még annyi felesleges információáradatnak van kitéve, hogy nem tud vele a test mit kezdeni. Én régen fordítottam és nem hedonikus, hanem inkább eudaimonikus érzeteket tettem előtérbe. A két boldogságérzet között tudatilag nem sok külkönbség van, de az elsőért alig a másikért viszont oda kell tenni magát az embernek. Ha az ember valami nemes célt el akar érni, vagy valamit jól megtanulni, akkor rengeteget kell gyakorolni, míg eléri a célt. A tudományos kutatások bizonyították, hogy ez az érzet genetikailag egész másképp fest. Ha könnyen hozzájutsz a boldogsághoz, nem is tudod, hogy kell azt csinálni és nem becsülöd meg......... Ahhoz, hogy valaki boldog legyen - nem kell a fél világot uralni.......

Előzmény: Törölt nick (7124)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.13 0 0 7126

Nem, én is megerősíthetem, hogy vicunye és én két nagyon különböző személy vagyunk. Sogormail sem én vagyok.

Előzmény: ghepard (7096)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.13 0 0 7125

Ha ennek a nickjének hinni lehet, akkor nem :-))

Előzmény: ghepard (7113)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.13 0 0 7124

Gephard, szerintem is fő probléma, hogy az emberek egyre tömegesebben nem szeretik magukat, s éppen az önbántás alakul e boldogtalan korban

egyfajta indentifikációs, önmeghatározó reflex-szé. Ezen tudatossággal lehet felülkerekedni, bevállalt hedonizmussal, ami ellentmond bizonyos társdalmi elvárás-diktátumoknak.

Másrészt az emberek anyagi helyzete is nehezíti, legalábbis az átlag intellektusúaknál. Nem minden országban ilyen tragikus a helyzet, s nem mindig a társadalmi jólléttel

függ ez össze. A mediterránumban pl boldogabbaknak látom az utca emberét is....:/

Előzmény: ghepard (7123)
ghepard Creative Commons License 2013.09.13 0 0 7123

Ezek bölcs szavak, de egy dolgot másképp gondolok. Szerintem nem lehet azt mondani, hogy ezek az emberek önmagukat szeretők. Kívülről mondjuk lehet így fest, de szerintem ugyanúgy nem tudják magukat se szeretni. Ha úgy volna, akkor kívülre is szeretet, béke, nyugalom áradna belőlük - de azt látjuk, hogy nincs így....... 

Előzmény: hbummm (7122)
hbummm Creative Commons License 2013.09.12 0 0 7122

Az emberi kapcsolatokban sokan önmagukat helyezik előtérbe.A világból ma hiányzik a béke,főleg azért,mert nagyon sokan,önmagukat szeretők....... természetes vonzalom nélküliek.Amikor valakiben csalódnak,vagy valaki nincs velük egy véleményen,utat engednek a haragnak,indulatnak,ordítozásnak,és becsmérlő beszédnek.Az önuralom elvesztése azonban nem növeli a lelki nyugalmat,inkább csak viszályt szít. S betegséget okoz a lélekben a testben. Hbummm.

Előzmény: sogormail (7116)
hbummm Creative Commons License 2013.09.12 0 0 7121

Ilyen emberek akik elüldözik  a másikat,s nektek már sikerült hisz KRIZZ-re is ráfogtátok hogy Malcsik nickje tivagytok, a hibásak a sok vitáért.De KRIZZ legalább egyből elment.Megvan a véleményem, segítség,helyett alaptalan vádakba keveredni egyből,a mai napig nem tudom hogy miváltotta ki a veszekedést.S azóta is csak vita egyfojtában állandóan.Azt nem tagadom velem az élen, de vagyok annyira fer hogy akiket megbántottam alaptalanúl,azoktól bocsánatot kérjek.

Előzmény: sogormail (7116)
hbummm Creative Commons License 2013.09.12 0 0 7120

SOGÓR TESZEK RÁ HOGY MIT FIRKÁLGADSZ ,IDE FIRKÁLSZ, VAGY ODA FIRKÁLSZ, NEKEM TÖK MINDEGY S AZ SEM ÉRDEKEL HOGY SZÓLÍTASZ MICSODA PITIÁNER SZÖVEG. INKÁBB ELGONDOLKODNÁL AZON HOGY MIVEL TUDNÁD JÓVÁTENNI,AZ ALAPTALAN VÁDASKODÁSAITOKAT.TALÁN EGY BOCSÁNAT NEMGONDOLOD.

Előzmény: sogormail (7116)
ghepard Creative Commons License 2013.09.12 0 0 7119

Mire gondolsz? Nem tudom, hogy megcáfoltam volna valamit......

Előzmény: sogormail (7115)
ghepard Creative Commons License 2013.09.12 0 0 7118

Na meg azt is tudatosítani kéne, hogy ahhoz nem sok kell, hogy megbetegedjen az ember....... Talán ahhoz se kell olyan sok, hogy meggyógyuljon, csak valamit máshogy, más sorrendben stb kéne megpróbálni......

Előzmény: Törölt nick (7114)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.12 0 0 7117

"ettol meg nem lesz igaz az az allitas, hogy az orvostudomany hulye" - ezt irod, kedves Sógor.

 

Ilyet soha nem mondtam. Csak valóság- SZELETről beszéltem. Akkor ki torzít?:))))))))

 

Nyugodj le, relaxálj. Fantomokra lövöldözöl. A Te különbejáratú fantomjaidra.

Előzmény: sogormail (7116)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!