Keresés

Részletes keresés

Kaoli Creative Commons License 2008.11.22 0 0 912

Szia!

 

Küldtem mintákat remélem jók lesznek:)))

 

Előzmény: teokata (911)
teokata Creative Commons License 2008.11.21 0 0 911

Segítséget szeretnék kérni!

 

Csipke virágmintát keresek, lehet egyszerű, amiből aztán valami virágszerűt komponálhatnék szárral... (Hogy az embernek mért pont mindig az kell, ami nincs...?:))

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.21 0 0 910

Sziasztok!

 

Brigi itt van:   http://ovisjelek.fw.hu/

skolikagi Creative Commons License 2008.11.20 0 0 909

Van egy olyan honlap, hogy ovisjelek...pontosan nem tudom, írdd be a googleba.

Ott vannak, de lehet hogy pénzért lehet őket megvenni, viszont azon akkor sok minden más is van.

sunbonnetsue Creative Commons License 2008.11.20 0 0 908
Designer Proval elég sok mindent lehet alkotni. A teljesen új mintáktól (digitalizálás) a kisebb-nagyobb módosításokig mindent. Az árán kívül már csak egy bökkenő van, hogy meg kell tanulni a kezelését, és ez rengeteg idő és gyakorlás.
Előzmény: mamis (855)
free_bird Creative Commons License 2008.11.20 0 0 907
Sziasztok!

Hímeztetni szeretnék általam megadott kb 8cm átmérőjű, kör alapú , egyszínű mintát, jpg-ből vagy bármilyen vektoros formátumból, kezdésként kis darabszámban.
Ehhez keresnék hímzőgéppel és kellő tudással rendelkező személyt, aki képes gyorsan és pontosan legyártani a megrendelést, valamint lehetőleg budapesti vagy bp közeli. Érdeklődést várok az free.bird.hun@gmail.com emailra, árban megegyezünk

FB
sunbonnetsue Creative Commons License 2008.11.20 0 0 906

Hátha valakit érdekel , újabb ingyenes betűk (hattyús monogram) tölthető le innen:

http://www.txembroideryartz.com/

most még csak a 5 betű....

 

 

 

BNMarianna Creative Commons License 2008.11.20 0 0 905
Milyen mintára van szükséged?
Előzmény: Brigi1217 (903)
BNMarianna Creative Commons License 2008.11.20 0 0 904

Sziasztok Lányok!

 

Segítséget szeretnék kérni.Egy sima fenyőág minták keresek képeslaphoz.

A rávaló már készen van, de nem találtam ilyen mintát. Esetleg tud valaki

segíteni? Életmentő lenne :)

Brigi1217 Creative Commons License 2008.11.20 0 0 903

Sziasztok! Megit itt vagyok! Sajnos ismét megoldásraváró problémával.

Kislányomnak csináltam az oviba névvel, jellel ellátott hímzett törőlközőt, mindenkinek nagyon tetszett. Megkértek, hogy hímezzek ovis jeleket, de sehol nem találok mintákat. Nem tudtok valakit akinek van?

Kaoli Creative Commons License 2008.11.20 0 0 902

 

 

Ez 12 perces ingyen minta!

A 10 percesből lehetett megnyitni:)

 

http://www.embroideryisfree.com/

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.19 0 0 901

Van golfozó mikulásom:-), más pasasra meg nem vágyom:-)! Egy amerikai barátom kedvéért vettem meg. A fia versenyszerűen golfozik ( aki nem a Tiger Woods:-)), az apuka csak hobby szerűen. Csajok ezzel a játékkal engem kilehetne üldözni a világból. Ezért halogatom a golfozó Mikulás kivarrását is:-)! Inkább a Szent Családot csinálom.

Előzmény: teokata (898)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.19 0 0 900

Ja! Bocsika! Ismerős szitu!

Mikor gyerekek voltunk, előbb apám játszotta ki magát az öcsém játékaival, amikor elunta, megkapta a megajándékozott:-)!!

Előzmény: BFAnikó (894)
skolikagi Creative Commons License 2008.11.19 0 0 899

A következőre jöttem rá.

Ha ez az előbb említett oldal nyitva van, akkor van olyan hogy egy képet nem csak 10 percig mutat, hanem a frissítés után újra azt a képet látjuk, akár három alkalommal is.

Viszont ez nem azt jelenti, hogy közben nem frissül.

Ha ráviszed a download felíratra az egeret, akkor alul kiírja a kép számát.

Én ezt gyakorta meg szoktam nézni, mert van olyan hogy amit nagyban látok, az már a kicsi képek listájában van, sőt már van utána is egy, amit én nem is láttam, és tulajdonképpen ezt lehet letölteni, holott az előzőt látod nagyban...

Remélem világosan írtam:-)

Ezt a hímzést most csináltam. Két külön mintát másoltam össze. Ha valaki kéri szívesen elküldöm!

teokata Creative Commons License 2008.11.19 0 0 898
Épp az előző tízperces mintánál:)) Aztán az utsó öt másodpercnél megjavult. Örültem:))) (mintha annyira nagy szükségem lenne egy golfos pasas mintájára...:)
Előzmény: skolikagi (896)
skolikagi Creative Commons License 2008.11.19 0 0 897
Előzmény: skolikagi (896)
skolikagi Creative Commons License 2008.11.19 0 0 896

Én pedig nem tudok erről az oldalról letölteni.

Ha ráklikkelek a letöltésre, akkor kijön egy fehér oldal, amin nincs semmi. Ha jobb gombbal megyek rá a letöltésre, hogy cél mentése más néven, akkor letölteni, de az van odaírva, hogy 0 kb a mérete...:-)

Mással is előfordult ez már?

 

BFAnikó Creative Commons License 2008.11.19 0 0 895
Nem sikerül képet tölteni!:((
BFAnikó Creative Commons License 2008.11.19 0 0 894
Nekem külön álló kis házikóm van az udvaron, ahol varrok és ami csak az enyém és a varrógépeimé, csak a gond az hogy egyenlőre még az internet és a számítógép nem elérhető ott, így hímezni most a nagylányok szobájában varrok(csak hétvégén vannak itthon) Apusnak meg nem az a gondja, hogy varrok, hanem épp ellenkezőleg! Gyorsan csapjak rendet, hímezzek, igaz közben a gyerekek is kapjanak enni! Ami gondja a dologgal, hogy ő sokkal jobban csinálná(szerinte), szóval áll felettem és mindenbe beleszól!!!Ma viszont nyugisan vagyok, dolgozik, elvittem neki az ebédet, hazahoztam Virkát az oviból, és holnap reggel 6-ig enyém a világ, amennyit tudok kihímzek belőle!!!!:))))
Előzmény: Törölt nick (890)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.18 0 0 893
Igen már olvastam:-)
Előzmény: skolikagi (892)
skolikagi Creative Commons License 2008.11.18 0 0 892

Igen megkaptam, és válaszoltam is, igaz csak most estefelé:-)

 

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.18 0 0 891
Ági, megkaptad az üzimet, amit délelőtt küldtem??? Ugyanis ma  nagyon haldoklott a netünk.
Előzmény: skolikagi (889)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.18 0 0 890

Ne aggódj! Megszokja majd a "zakatolást":-)! Tegnap nem varrtam, a férjem már aggódott, hogy talán megint beteg vagyok:-)! Pedig én már két éve éltem át ezeket a pillanantokat, amiket most te:-)!

Nekem már külön varrószobám van, amióta a nagyobbik fiam elköltözött. Igaz, a szoba az övé, de engedélyjel és a segítségével rendeztük be "varrodának":-)!!

Előzmény: BFAnikó (888)
skolikagi Creative Commons License 2008.11.18 0 0 889

Hát igen...állítólag a hosszú boldog házasság ( és a sok-sok hímzés) titka a távházasságban rejlik...:-))))

Biztosan megbékél majd a párod, ha látja hogy milyen szép dolgokat készítesz...és majd lassanként be tudod osztani az idődet és nem akarsz a nap 24 órájában varrni...:-))

BFAnikó Creative Commons License 2008.11.18 0 0 888

Köszönöm szépen!!!

Vegyesek az érzelmek egyenlőre! A hímzést élvezem nagyon, viszont a párommal már nagyon összekaptunk miatta!:( No de aki haragszik, reméljük meg is békül majd!

Előzmény: BNMarianna (886)
skolikagi Creative Commons License 2008.11.18 0 0 887
Köszi, megkaptam a mintát majd otthon megnézem:-)
BNMarianna Creative Commons License 2008.11.18 0 0 886

Kívánok sok örömöt a gépedhez és kellemes kreatívkodást! :)

Előzmény: BFAnikó (885)
BFAnikó Creative Commons License 2008.11.18 0 0 885

Sziasztok!

MEGÉRKEZETT!!!

Tegnap voltunk érte Fehérváron,este 7-re értünk haza, alig bírtam kivárni hogy elaludjanak a gyereke és kipróbálhassam a gépet, már önállóan!

Nagyon szupi!Már hímeztem ovis törölközőt a lánykámnak! Ha sikerül lefotóznom megmutatom az első szárnypróbálgatásaimat!

BNMarianna Creative Commons License 2008.11.18 0 0 884

Ez nem az én napom, azt már látom! Rosszul fogalmaztam, de most nem  futok neki megint.Én is az Ambassadort használom. Amíg  nem cseréltünk gépet volt egy másik

programom is, ami jobb volt.De sajnos nem emlékszem a nevére, sem arra honnan

kaptam.Azért nagyon köszönöm és bár nem mondtad küldöm a mintát :)

Előzmény: skolikagi (883)
skolikagi Creative Commons License 2008.11.18 0 0 883

Az Ambassador ilyen program, mondjuk ez is elég lassú, legalábbis nálam.

Sajnos nem tudom honnan lehet letölteni, de ha a google-be beírod akkor megtalálod.

Otthon megvan, ha estig nem tudod letölteni, akkor megírom, hogy hol van a neten:-)

Előzmény: BNMarianna (882)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!