Keresés

Részletes keresés

Kovi Mark Creative Commons License 2010.09.28 0 0 662
Mit is csináltál a masszázs után pontosan magaddal és hogyan?!:)
Előzmény: bibega (653)
Kovi Mark Creative Commons License 2010.09.28 0 0 661
Mennyiért vállal masszázst a lány?!:)
Előzmény: AndersFRIDEN (657)
bibega Creative Commons License 2010.09.28 0 0 660
oké azért kiváncsi lennék ,hogy nálunk nőknél ez hogy zajlik:)
Előzmény: AndersFRIDEN (659)


AndersFRIDEN Creative Commons License 2010.09.28 0 0 659
Az is volt,te sem hagyd ki.
Előzmény: bibega (658)
bibega Creative Commons License 2010.09.27 0 0 658
ez nagyon izgi lehetett:)
Előzmény: AndersFRIDEN (657)
AndersFRIDEN Creative Commons License 2010.09.27 0 0 657
Ja és azt nem is mondom hogy mikor a hátam felső részét masszírozta akkor elém állt és úgy csinálta, és kb a puncija 3centire volt az orromtól,már alig bírtam......
AndersFRIDEN Creative Commons License 2010.09.27 0 0 656
Jól van,nekem megvolt ma a harmadik erotikus masszázsélményem is,egyszerűen nagyon imádom,ez volt a leges legjobb,ráadásul majdnem a szomszédomban,imádnivaló a lány amúgy Lindának hívják,nagyon jól masszíroz,hozzá kell tenni én egy 113kg hobbi testépítő vagyok,aztán mindíg megkérdezte hogy érzek e valamit abból amit csinál,persze mondtam hogy igen,először lába meg a hátam masszta,közben szinte végig dumáltunk,aztán hátrafektetett gatya le,mert azon keresztül nem olyan jó a répát gyömöszködni:-O,először a lábam a combom kenegette aztán akkor már állt a cerka,és utána ott is elidőzött míg el nem durrantam,utána még dumáltunk egy kicsit aztán mentem,de lebeszéltem vele már a holnaputáni napot.
Előzmény: bibega (655)
bibega Creative Commons License 2010.09.27 0 0 655
Nem erotikus masszázsról volt szó:)
Előzmény: AndersFRIDEN (654)
AndersFRIDEN Creative Commons License 2010.09.27 0 0 654
Az szerintem elég gáz ha nem jön be aki masszíroz,én nem is masszíroztatnám meg magam olyannal...
Előzmény: bibega (653)
bibega Creative Commons License 2010.09.25 0 0 653
szóval a neten megismertem egy férfit.Beszélgettünk ,de nem volt tolakodó.Elmondta,hogy most tanul masszőrködni.Megkérdezte ,hogy lenne e kedvem ,hogy megmasszírozzon.Persze rögtön mondtam ,hogy milyen jó ötlet mert akihez én járok az most kórházban van.Na innentől kezdve jött az agitálás és időpont egyeztetés.Én mindig kitaláltam valamit ,de a végén beadtam a derekam.Nem tűnt veszélyesnek:)Eljött a reggel mikorra megbeszéltük.Nem vagyok naív,mindent bekalkuláltam ,de reméltem ,hogy uri ember.Én meltartóban egy tangábam és köntösben vártam.ez volt a javasolt ruházat.Megérkezett és egyáltalán nem volt az esetem ,de kellemes embernek tünt.Én akkor már paráztam.Az ágyon térdelve megpróbáltam úgy levenni a köntösöm ,hogy minnél kevesebbet lásson:)hasaltam az ágyon és próbáltam nem gondolni kínos helyzetemre:)Ekkor megkérdezte ,hogy a melltartót nem veszem e le.Mondtam ha gondolja akkor mostmár úgy is mindegy.Kihámoztam magam hasonfekve a cicifixből.Arra gondoltam ennél kínosabb már nem lehet:) Tévedtem:) A következő kérdése az volt ,hogy zavarna e ha levenné a nadrágját ,hogy ne kenje össze magát.Ekkor már csak nevetni tudtam lehetetlen helyzetemen.És ekkor betérdelt a lábam közé és elkezdett masszírozni.Egyáltalán nem olyan volt mint amilyen szokott lenni.Persze közben én folyamatosan beszéltem ,hogy leplezzem zavarom.És arra gondoltam ,hogy milyen kár ,hogy mint férfi nincsrám semmilyen hatással:)És masszírozta a lábamat ,majd a fenekemet.Ami feltünt ,hogy a fenekem kapta a legtöbb figyelmet.Közben mikor a hátamat masszírozta a fenekem en éreztem ,de megpróbáltam nem figyelni rá.A térdével annyira betérdelt amennyire csak lehet.Kellemes érzés volt ,de tudtam ,hogy nem tudnám megtenni vele.Közben éreztem remegő kezét.Hát elég kínos volt.Alig vártam ,hogy leteljen az egy óra.Utánna gyorsan felöltöztem és még beszélgettünk egy kicsit tisztes távolból.Alig vártam ,hogy elmenjen ,mert azért nem volt hatástalam a masszírozás:):):)Azóta többször is beszéltünk és szeretne még jönni.Én persze annyira nem szeretném.De örültem ,hogy nem kellett honorálnom kedvességét.De egyszer biztos kibróbálnék egy erotikus masszázst is:)
Előzmény: Kovi Mark (652)
Kovi Mark Creative Commons License 2010.09.24 0 0 652
Természetesen ide kell írni a storyt.
A többit mailben megbeszéljük, írtam.....
Előzmény: bibega (651)
bibega Creative Commons License 2010.09.24 0 0 651
Kedves ! Nekem csak playboy ba illő képeim vannak:):) Én is annyit tudok rólad aminnyit te rólam.Ez így izgi..De ha szeretnél valamit tudni akkor nagyon szívesen és őszintén válaszolok.:) A sztorit ide kell leírni???
Előzmény: Kovi Mark (650)
Kovi Mark Creative Commons License 2010.09.24 0 0 650
Nem baj, mindenre kíváncsiak vagyunk!:)
A másik ha írsz nekem mailt meg küldesz magadról képet és némi infót, akkor esetleg ha kölcsönös lesz a dolog én részesíthetlek az "Első erotikus masszázs élményem" című eposzban-ról-tól-től...:-D
Előzmény: bibega (649)
bibega Creative Commons License 2010.09.24 0 0 649
Nekem a közelmúltban volt egy masszázs élményem,de sajna az nem erotikus csak kínos volt.így szaftos részletekkel nem szolgálhatok:) Bár tehetném:):)
Előzmény: Kovi Mark (648)
Kovi Mark Creative Commons License 2010.09.24 0 0 648
Na hol vannak a masszázs élmények?! Senki nem masszíroztat vagy masszíroz?!
Kovi Mark Creative Commons License 2010.09.20 0 0 647

Szió!

Erre:sz.baba@indamail.hu

A másikra valszínű  azért nem megy el mert van a névben idéző jel is bár anélkül is próbáltam ugysem volt jó, de az indamailosra elment....

Előzmény: Törölt nick (646)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.20 0 0 646
Márk!

elfelejtettem az új email címemet, mivel most gyártottam, így hiába írtál:)

írd, meg , milyen indamailes címre írtál:)
a jelszómat tudom, de a címről gőzöm sincs... :)
Kovi Mark Creative Commons License 2010.09.19 0 0 645
Sz.Babának üzenem csak az indamailes címedre tudtam válaszolni....
Üdv:Márk
AndersFRIDEN Creative Commons License 2010.09.18 0 0 644
Megvolt az első két erotikus masszázsélményem egy napon mind a kettő...Mind a kétszer cumi volt a levezetés,jövőhéten megint megyek.Amúgy Nellynek hívják a lányt nagyon kedves,csak ajánlani tudom...
Kovi Mark Creative Commons License 2010.09.17 0 0 643
Sz.Baba!
Kérlek írj nekem másik emilről, mert a mostanidra nem tudok válaszolni, állandóan azt írja érvénytelen emilcím.
Esetleg másik mailed van?!
Nekem vipmailem van és az nem szereti néha a citro meg a freemail és nem mennek át sajna.....
Kovi Mark Creative Commons License 2010.09.15 0 0 642
Hol van egy csinos hölgy akinek adhatok egy erotikus masszázst?!:)
AndersFRIDEN Creative Commons License 2010.09.12 0 0 641
Megnéztem az oldalon a videót,egy francia kolléganője szerepelt rajta,hát csűri-csavarja a répát...
Előzmény: disztímia (640)
disztímia Creative Commons License 2010.09.12 0 0 640
Szerintem ö ilyen (velem legalábbis ilyen volt).
Elöny, ha szeretsz irodalomról beszélgetni. :-)
Igen, pesti, a Stadionok megálló közelében van a szalonja.
Előzmény: AndersFRIDEN (639)
AndersFRIDEN Creative Commons License 2010.09.12 0 0 639
Legyen a lány profi,és őszintén barátságos,közvetlen,a legtöbbször én is az vagyok,ha látom hogy tudok az lenni vele,majd kiderül az első alkalommal,Babara nekem is bejön,egyébként Budapesti a lány?Kösz az oldalt..
Előzmény: disztímia (638)
disztímia Creative Commons License 2010.09.12 0 0 638
egyszer kétszer átken és kiveri a farkam vagy lecummant,szerintem ilyesmi
Ez bizony jól látod.
Milyen szempontból vársz többet vagy mást?
A masszázs legyen nagyon profi, vagy a lány legyen a kötelezö udvariasságon túl is öszintén barátságos?
Az eddigi tapasztalataimról a blogomon olvashatsz.
Nekem egyértelmüen Barbara a nyerö (bár ö "cummantást" nem vállal).
De mindez nagyon egyéni izlés kérdése, és ezzel is úgy van, mint bármilyen más emberi találkozással - hogy mit kapsz vissza, az elsösorban azon múlik, hogy te mit teszel bele a kapcsolatba.
Előzmény: AndersFRIDEN (637)
AndersFRIDEN Creative Commons License 2010.09.11 0 0 637
Én most tervezem hogy a napokban befizetek ilyen masszázsmutatványra,hajt a kíváncsiság,csak nehéz a választás sok alig 20éves nem sok mindent tudhat szerintem,egyszer kétszer átken és kiveri a farkam vagy lecummant,szerintem ilyesmi,izgat hogy milyen lehet idegennel aki megmasszíroz.....Csak azért nehéz választani mert baszott sokan hirdetik magukat........
Kovi Mark Creative Commons License 2010.08.27 0 0 636
Köszi!
Próbálok még becserkészni egy-két hölgyet hátha rátudom venni Őket!:)
A végén persze úgy alakult a dolog, hogy én is kaptam happy endet!:)))
Persze ez nem minden alkalommal van így ,de ha így alakul azt sem bánom!:)
Ha van olyan Bp-i hölgy aki szeretne erotikus masszázst kapni....
mark.kovacs@vipmail.hu-n megtudjuk beszélni a részleteket
Előzmény: Törölt nick (635)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.26 0 0 635

Orvendek és gratulálok!

Én is nagyon szeretek adni ... Csodálatos varázsa van!

Előzmény: Kovi Mark (634)
Kovi Mark Creative Commons License 2010.08.26 0 0 634
Nekem meg volt az első erotikus masszázs élményem de én voltam a masszőr.
Köszönöm a hölgynek, hogy megvalósíthattuk!:)
tökgyalu2 Creative Commons License 2010.08.14 0 0 631
Sziasztok! Egyszer már érdeklődtem, de nem jelzett senki. Nem tudtok tényleg segíteni? Tud valaki valamit Miráról? A Nyugati környékén, a körúton rendelt, szuper gyógymasszőr volt, még szuperebb eszo-val. Nem vetkőzött abszolút, de így is gyakran keresztem meg, mert fantasztikus volt a keze és a kisugárzása. Mondta, hogy abbahagyja hamarosan, de a teloja megmarad a régi kuncsaftoknak. Nos mégsem, mert nem tudom elérni régóta. Ha valaki tud valamit róla, akkor köszi az infot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!