Keresés

Részletes keresés

ma-ma Creative Commons License 2015.10.26 0 1 14824

 Bocs, de már látom!!!

Megkérdezhetem hány éves vagy?, mert ez is sokat számít.

Csincka Creative Commons License 2015.10.26 -8 4 14823

Kis nyugalmat és türelmet kérek mindenkitől, 1-2 napig nem voltam, és látom megint itt trollkodik.

Apránként minden nickjét kiszűröm.

 

Előzmény: Törölt nick (14818)
ma-ma Creative Commons License 2015.10.26 0 0 14822

GRATULÁLOK!!!

És hány %-ot adtak?

Előzmény: pimpec (14821)
pimpec Creative Commons License 2015.10.26 0 1 14821

Igen,idén júniusban voltam és most 3 hete kaptam meg a határozatot.Előtte 2012-ben voltam komplexen.

 

Előzmény: ma-ma (14820)
ma-ma Creative Commons License 2015.10.26 0 1 14820

Szia Pimpec!

Ha mostanában voltál f.vizsgálaton, akkor végleges!

De én 2011-ben voltam és 2012-ben kellett kérni a komplexet.

Előzmény: pimpec (14819)
pimpec Creative Commons License 2015.10.26 0 0 14819

Szia ma-ma!

 

Nekem is ez szerepel a határozaton,hogy ,, Jelenlegi állapota alapján felülvizsgálata nem szükséges." Ez alatt mit értenek?Nem kell mennem további felülvizsgálatra?Egészségi állapot:57 %.

Előzmény: ma-ma (14815)
Törölt nick Creative Commons License 2015.10.26 -2 3 14818

Ne oktass ki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Törölt nick (14809)
hagyma boly Creative Commons License 2015.10.26 0 3 14817

Kedves Máténé!

Bocsánat, hogy beleszólok,de ha önellátásra csak segítséggel vagy képes ha ez szerepel a háziorvosod által kiállított papíron , akkor bátran fellebbezz. Ezek alapján ügy tűnik,hogy ezt /önellátásra csak segítséggel  képes /nem vették figyelembe .Nem mind egy ,hogy C2 vagy E kategória.

Előzmény: Máténé (14814)
ma-ma Creative Commons License 2015.10.26 0 2 14816

Ruth22

Tudom, hogy segíteni szerettél volna a hozzászólásoddal. Csak nem értem milyen értelembe vonatkozik ez rám?

Szeretettel: ma-ma

ma-ma Creative Commons License 2015.10.26 0 1 14815

Kopi12

Remélem még itt vagy!! Sajnos nem tudtam a géphez jutni, és azt kell tapasztalnom, hogy megint forr a levegő a fórumon!!  SAJNOS!!!!!

Az én papíromon is van olyan bejegyzés, hogy ,, Jelenlegi állapota alapján felülvizsgálata nem szükséges." Erre gondoltál?

De, én azért félek mert a kikényszerített komplex vizsgálat kérése előtti évben volt ez!

Köszönettel: ma-ma

 

Máténé Creative Commons License 2015.10.26 0 2 14814

Közgyogyót kapok, de félek ha fellebbezek még ezt is elveszik! 

Előzmény: Törölt nick (14813)
Törölt nick Creative Commons License 2015.10.26 -3 2 14812

Jó a beidézett rész, mert ez is rávilágít arra, hogy nincsenek biztonságban I-II. csoport véglegesek sem. Erre próbáltam utalni, hogy ha valaki próbál segíteni másoknak, akkor előtte nem árt ha megnézi a jogszabályokat, mert sajnos félre tájékoztat és megtéveszt másokat. Gondoljunk már bele, hogy otthon nyugodtan teszi a dolgát a mondjuk II. csoportú véglegesített beteg és meglepve fogja tapasztalni ha mégis megkapja a  behívóját. Joggal ki lesz bukva arra, aki félretájékoztatta, mert felelőtlen módon teszi!

Nem avatkozok bele a (nagy baráti) beszélgetésetekbe, mert nem udvarolni jöttem ide, hanem ha kell kiigazítok másokat is a pontosság jegyében. Ezen oldalon nem is lehet barátkozni, mert személytelenül egy nick név mögött mégis hogyan!? 

 

Személyeskedő vitákba nem megyek bele, mert nem stílusom és nem érdekel!

 

Nem haragszom senkire, még azokra sem akik meg akarják mondani nekem a frankót, hogy mikor írjak. Kicsit túl van már lihegve itt minden. 

 

Előzmény: hagyma boly (14798)
Máténé Creative Commons License 2015.10.26 0 2 14811

Üdv!

Maximum annyit vonhatnak le, hogy 28 vagy 29 ezer forintod maradjon. Ez attól függ, hogy csak egy felé van-e tartozás, akkor 33% Ha többfelé akkor az amit az elején írtam!

 

Előzmény: pufi087 (14659)
Máténé Creative Commons License 2015.10.26 0 1 14810

Üdv!

Gondoltam megosztom a felülvizsgálatom eredményét. Jó pár hete írtam, szeptember 17-re hívtak be Halasra. Pont azt a doktornőt fogtam ki, akitől mindenki retteg. Velem sem volt ez másképpen. 3 gerinc műtéten vagyok túl, csavarozás deréknál,hegesedés, nyaki sérv és csigolyák összelapulása stb. naponta migrénes fejfájás, szédülés. Mind két karom a nyaktól ujjak végéig fájnak zsibbadnak, ugyan ez deréktól lefelé a bal lábon. Rollátorral közlekedem 2 éve, de azzal is csak rövid távon a kezeim miatt. Ja és a lábam is elgyengül. Tavaly 51% állapítottak meg a betegségemre, pedig ugyan ebben a rossz állapotban voltam és a rokkant kártya kérelmemet is Ők utasították el. Most 67% össz. egészség károsodást állapítottak meg és súlyosan mozgáskorlátozottat írtak a papíromra és hogy valószínűleg az egészségem nem fog javulni. Pedig a doktornő viselkedése alapján a legrosszabbra gondoltam. Már úgy kezdte, hogy a férjem nem jöhet be segíteni az öltözködésben. Nagy nehezen le tornáztam magamról a ruhát, de az öltözés már nem ment. Kb. 4x szóltam, hogy hívja be kérem a férjem, azt mondta öltözék csak nyugodtan. Ötödjére már szinte könyörögtem mire behívta. Ja vizsgálat közben a lábam vizsgálta ,egyszer csak megszólalt nyújtsam ki a nyelvem, először nem is értettem mit akar a nyelvemmel lábvizsgálat közben. A papírra azért ráírta nem nyújtottam ki a nyelvem, demonstratív a viselkedésem. Tehát 3% híján maradtam a C2 csoportban, annak ellenére, hogy nem vagyok önellátó. De már ez is jobb, mintha leminősítettek volna. Végül is a % emeléssel el ismerik, hogy valóban beteg vagyok nem csaló. Eddig nem írtam, mert kórházban voltam egy kis turbózáson.  

beteg62 Creative Commons License 2015.10.26 0 1 14808

Várom mindazon sorstársaim tapasztalatát akik rehab. ellátottak jelenleg még. De komplex felülvizsgálat eljárást már elindították ügyükben. Nekem 2 hete kellett vissza küldenem kitöltött nyomtatványokat és valamennyi orvosi papírt 8 napon belül. 

 Azt írták, hogy ha papírok alapján el dönthető új besorolásom akkor nem fognak behívni vizsgálatra.

Kíváncsi leszek mikorra lesz új határozat így nekem. Ezért is várom hasonló helyzetben lévők tapasztalatait akik már előrébb járnak és esetleg már meg is született döntés ügyükben.

Ruth22 Creative Commons License 2015.10.26 -1 2 14807

Kedves Kopi,

nagyon jó, hogy törődünk egymással.

És tényleg, szuper gyógyszereim vannak, és szedem is.

És tényleg szeretettel vagyok minden ember iránt, a reménytelenek, a megtévesztettek, a betegek, a megzsaroltak iránt, de nem én vagyok hivatva mindet "irányba állítani". Békével jövök, és ha nem azt tapasztalom, Isten békéje visszaszáll rám, és úgy megyek el.

Drága Főnökön mondta mindig (sokat tanultam tőle is), hogy "Amelyik zarándok minden kutyát megdobál, sohasem ér Mekkába." Így aztán "fohász"kodhat mindenki, aki nem őszinte, nem tisztelettudó.

Szeretettel gondolok Rátok mindig, és ha megtudok valami igazit, akkor ide is írom: Ruth

 

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (14801)
Törölt nick Creative Commons License 2015.10.26 -1 2 14806

O.K!

Előzmény: hagyma boly (14804)
Törölt nick Creative Commons License 2015.10.26 -1 2 14805

Sajnálom a döntésed,de amit leírtál,így van.

Előzmény: Törölt nick (14803)
hagyma boly Creative Commons License 2015.10.26 0 3 14804

 Kedves kopi12!

 

 

Ne mérgelődj és ne törődj vele, árt az egészségednek,annyit nem ér az egész.

Csak pozitívan!!!

 

"Én célpont lettem" erről ez jutott eszembe  "Célpont voltam, rám számoltak," EDDA :Ahová eljutok.Ezt hallgasd , és kapcsolódj ki!   Csak a jó szándék vezérelt azért írtam neked !

Szép napot kívánok és jobb egészséget!

Előzmény: Törölt nick (14800)
Törölt nick Creative Commons License 2015.10.26 0 2 14803

Kedves kopi12!Köszönöm,de már türelmetlenül várom a törlésem,a régi veteránosakat is.Értéket nem sokat adtam,kizárólag a vitákba,a trollkodások megakadályozásába avatkoztam be,szerencsénkre a moderátorunk is!Lesz itt alvó név is,aki majd később lép a színre,mivel sosem adja fel,a közel havi kétszázért,elvárásokat próbál teljesíteni a gazdáinak.Vigyázzatok egymásra!

Előzmény: Törölt nick (14800)
Törölt nick Creative Commons License 2015.10.26 -3 2 14802

Fohász barátomnak üzenem,hogy a mások is Ő!

Ruth-ról pedig szállj le!

Előzmény: Törölt nick (14801)
Törölt nick Creative Commons License 2015.10.26 -2 3 14801

Most olvasom, hogy az index ügyeletes rettegője es feljelentője kopi ketteske jól beégett az üldözési mániájával, erre már mások is figyelmeztették, amit külön köszönök! Téveszmés sorstársa ruth, aki álszent módon mindenkit " szeretettel" üdvözöl hozzászólásai végén. Micsoda szaremberek vannak a rokkantak között is, akik azonnal rohannak feljelenteni a moderátorhoz, amikor azt hiszik , ugyanazt a farkast látták, pedig csak egy odatévedt nyulat, és be nem ismernék a tévedésüket a hatalmas egójukkal és büszkeségükkel. Kár, hogy ilyen nyomorúságos az életük, minden új nickben az ólálkodó ellenséget làtják.

 

 

Fohász írja,a másik fórumon.

Törölt nick Creative Commons License 2015.10.26 -3 2 14800

Én maradok,üzenem azoknak akik itt óvják,védik,a" sortársat",

meg annak,vagy azoknak is akik rendszeresen ócsárolnak,mínuszolnak,

az már régen a napnál is világosabb,hogy vannak besúgók,meg figyelik

a fórumot is,tegyék csak egész nyugodtan.

Csak a feltett kérdéseik,modoruk,és mostanság leírt esetleírásuk elárulja őket,

ezekre kell figyelnünk,és lehetőleg nem válaszolni rá semmit.

Mert itt a lényeg,aki segítőkészen megteszi,rögtön jön a kioktatás,értetlenkedés.

Kedves gg,jó lenne ha maradnál,értéket képviselsz köztünk!

Én célpont lettem,mert egy személyt,valamint az utána gyártott nick néven lévők

beszólásait a moderátor törölte.

 

hagyma boly Creative Commons License 2015.10.25 0 4 14798

 

FORRÁS:

http://net.jogtar.hu/jr/gen/hjegy_doc.cgi?docid=A1100191.TV

 

19. §25 (1) A rehabilitációs hatóság a komplex minősítés során megállapított körülményekre vonatkozóan felülvizsgálatot (a továbbiakban: felülvizsgálat) végez

a) az ellátást megállapító döntésben meghatározott időpontban,

b) az ellátott kérelmére,

c)26 a rehabilitációs ellátásban részesülő egészségi állapotában történt, a rehabilitációt lehetetlenné tevő tartós rosszabbodás vagy legalább 60 napi egybefüggő keresőképtelen állapot esetén,

d) olyan tényről vagy körülményről történő tudomásszerzés esetén, amely valószínűsíti, hogy a korábbi komplex minősítés során megállapított körülmény a megállapítás időpontjában nem állt fenn, vagy

e) célzott vizsgálatok elrendelése esetén.

(1a)27 Rokkantsági ellátásban részesülő személy esetén az (1) bekezdés a) pontja szerinti felülvizsgálatot nem kell elvégezni, ha

a) a felülvizsgálatra az ellátás megállapításáról szóló vagy a felülvizsgálati eljárás során hozott döntésben meghatározott időpontban, vagy

b) a felülvizsgálati eljárás megindításának időpontjában

az öregségi nyugdíjkorhatár betöltéséig hátralevő időtartam az 5 évet nem haladja meg.

mithogyan Creative Commons License 2015.10.25 -1 3 14797

Ha jó szándékkal jöttél, akkor nem utasító, parancsolgató hozzászólásokat, kérdéseket intéznél az 1 hónapos "tagságoddal" olyan valakihez, aki már régóta fórumozik és saját tapasztalatból merítve segít másokon. Talán a hangnem, amiből kicsit vissza kéne venni és semmi gond nem lenne.

Ráadásul Te bevallottan mindenre tudtad a választ, akkor minek kérdezel? Amúgy mit akarsz a regisztrációddal tisztázni? Mindenki látja, hogy mióta vagy itt! 

Abban pedig teljesen biztos vagyok, hogy nem elírás, ahogy kopi12 nevét leírtad! 

Minden mondatodban a saját meggyőződésedet hangoztatod, még véletlenül sem ismernéd el, hogy a másik ember is írhat jót, csak másképp!

Az igazi sorstársak nem így beszélnek egymással és még a szuper titkos infókat is megosztják, hisz mitől félnének? De Te félsz valamitől úgy látom.

 

Kérlek, inkább csak olvass, aztán majd, ha át tudod venni a "hangulatát" a fórumnak, talán megértőbb is tudsz lenni bárkivel szemben! ...mert minden eset más és más!

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (14786)
BJszakért Creative Commons License 2015.10.25 0 1 14796

Zsuzsi,

aki -54-ben született, és 20 éve leszázalékolt, és azt kérdezte, hogy behívják-e felülvizsgálatra, nos, az attól függ, hogy 2011.12.31-ig milyen ellátásban részesült (hiszen betöltötte előbbi dátumig az 57.életévét), de ellátástól is függ. (jelenlegi jogszabály szerint)

És ugye nincs soros felülvizsgálata, és természetesen a törvények bármikor megváltozhatnak, és hivatalból is indulhat eljárás, amelyre mindig is lehetőséget adott a jogszabály.

 

Vizsla,

ne ilyen hosszan idézz be, kérlek, felesleges, jogszabályt, amit bárki egy linket idemásolva, azt megnyitva, olvashat, értelmezhet, ha akar,

mert elvész a lényeg, amit előtte írtak, vagy éppen ez a cél (?) vagy írd meg, hol találja az ember, ha érdekli, kérlek, hiszen a fórumon rövid bejegyzésekre van lehetőség. (főleg ha idézel jogszabályt, amit bárki megtalál, inkább az értelmezés a lényeg)

Persze a te döntésed.

Így ismételnem kell, hogy el ne vesszen a lényeg:

 

Ha pedig mindenképpen menni akartok, megszüntetni a fórumot, akkor gyertek egy másik fórumra kérdezni, ahol lehetséges a moderátori munka, itt a megváltozott munkaképességűek fórumára, amit egykor nekem készített egyik kedves sorstárs:

http://users.atw.hu/mmkforum/index.php

Vagy kérdezz szakmai honlapomon található email címen:

http://www.versenykepesseg.eu/

 

Most tehát koncentráljunk néhány itt elhangzott lényegesre:

Kedves Fórumozók!

 

Az, hogy eltűnök innen 1-2 hétre, komoly oka van, néha engem is elsodor időnként a teendők futószalagja (álláskeresés, munkahelyi-, családi-, egészségi gondok), időhiányban szenvedek többek között.

 

DE MINDIG válaszoltam email, aki szakmai weblapomon keresztül megtalált, és megtettem, ami tőlem telt (tájékoztatás rehab gazd szakértőként szakterületemen: felülvizsgálat, ellátások, foglalkozási rehabilitáció), fellebbezés, kereset,...,

mert megtisztelt személyes megkeresésével, mert 3 rossz tulajdonságom van: őszinteség, tisztesség, maximalizmus, és a 4., hogy másoktól is elvárom.

 

Ezen a fórumon lévőkre mindig büszke voltam, mert képesek voltak összetartani, együtt maradni, a lényegre koncentrálni, és kipergetni maguk közül (persze a moderátor segítségével, köszönjük), aki nem a fórumon céljaira koncentrál, vagyis segítség azoknak, akik a "leszázalékolás" -sal kapcsolatban kérdeznek. Tehát 2012-től a megváltozott munkaképességű személyek ügyeivel kapcsolatosan. (2011.évi CXCI.tv. és ehhez kapcsolódó jogszabályok)

Az ember is arrafelé fordul (mint a virág, vagy a napraforgó tányérja), amerről fény és melegség sugárzik, meg kell őriznünk önmagunk és kapcsolataink fényét, melegét, a törődést (úgy a családban, munkahelyen, az országban, itt a fórumon,

ezt megtartani szükséges, úgy vélem, mert egységben az erő. és

 

Adjatok, néktek is adatik; jó mértéket, megnyomottat és megrázottat, színig teltet adnak a ti öletekbe. Mert azzal a mértékkel mérnek néktek, a mellyel ti mértek. (Lk. 6,38)

 

 

Legyünk büszkék magunkra, hogy korlátainkkal egyetemben is van bennünk kellő tehetség, értelem és kezdeményezés, hogy teljesítsük küldetésünket e világban. Korlátaink lehetnek ösztönző erők, hogy jobbak akarjunk lenni. Dhemosthenész például súlyosan beszédhibás volt, kavicsokkal szájában elszántan gyakorolta a beszédet és kiváló, görög szónok vált belőle, Churchill szintén ezt a fogyatékosságát küzdötte le. Napóleon alacsony termete miatt szenvedett, de nagy hódító vált belőle. Thomas Edisont kirúgták az iskolából, Helen Keller vak és süket is volt, mégis más embereken segített egész életében. Sorolhatnám...Konklúzió: tegyük meg azt, ami legjobb képességeinkkel telik tőlünk nagy elhatározással, meggyőződéssel, elszántsággal, pozitív gondolatokkal.

 

viktória98

a bíróság a jogszabályok alapján, a rendelkezésre álló iratok, főképpen az igazságügyi orvosszakértő(k), ETT (esetleg) alapján hoz ítéletet. Még ezután is lehet legfelsőbb bírósághoz fordulni (meghatározott esetekben a jogszabály által előírt szerint), ....Itt már kötelező a tárgyaláson az ügyvédi képviselet (hiszen ez a Kúria).

Nem lát senki a bíróság fejébe, a szakértők fejébe, így megjósolni garantálni egy per kimenetelét senki sem tudja, egy ügyvéd sem. Röviden ennyi.

 

49év

aki volt III.cs. rokk.nyugd.volt 2011.12.31ig, amely átfordított rehab ellátássá lett nevében, összegben maradt, és kötelezték felülvizsgálatra, amely megtörtént, és C1 minősítéssel rehab ell.-t határoztak, amely állapotjavulást jelent a Bizottság szerint, mert nem tudta bizonyítani ugyan azokat a diagnózisokat, mint előző felülvizsgálatán voltak, vagy csak egyszerűen, 2012.02.14-én megváltozott a komplex minősítés rendszere (7/2012.Nefmi r.), szubjektívvé vált, tévedés, hogy nemzetközi jogszabályok alapján történik, sajnos, de tény, hogy a funkcióképességen alapul, csak a szempontok nem egyértelműek többek között. No, és ennek következtében történik meg, hogy más minősítést szakvéleményeznek az új szabályozás értelmében, mert ezt megszavazták a képviselők, döntéshozók., akiket az emberek tettek képviselőkké, ez van.

 

Ezért Önnek mivel nem C2 minősítést szakvéleményeztek, ami megfelel a volt III.cs. rokk.nyugd.nak, ekkor maradhatott volna ellátása összege, ehelyett csökkent ellátása, mivel C1 minősítést kapott, és első fok határozata a fellebbezésre tekintet nélkül végrehajtható.

Másod fok ált.helyben hagyja első fok döntését, mert Nrszh a felettes szerve Rehab Hatóságnak, így bírósági ügyek sorozata lesz az eljárásból, amely ugyan illeték -, költségmentes, de minden perre igaz, hogy a vesztes fél fizeti a nyertes költségeit, ha az kéri, és bíróság megítéli.

Sok ember nem bírja a pszichés terhelést, amely ezzel jár, hiszen a felperesnek (Önnek) kell bizonyítania (első fok idején fennálló állapotát szakorvosi-, háziorvosival), eljárni tárgyalásokra, 1-2-2,5évig is eltarthat. Ügyvédre nincs pénze ált. embereknek, vagy közben feladják. De azért sokan küzdenek.

Hát ez a gyakorlatom.

 

Szögezzük le, Mmtv szerint NEM megállapítható az ellátás, ha kereső tevékenysége van (megszüntetni szükséges, vagy fizetés nélküli szabira menni az igénylés napján Mt szerint), vagy akkor sem az Ön esetében, ha rendszeres pénzellátása van (pl.táppénz).


NAV és OEP -től lekéri Rehab Hatóság a tényeket, adatokat!!

Ez az Ön esete.


Krisztin59

aki C2 minősítést kapott, felülvizsgálat 2018.09.hóban szükséges.

Ha Ön elérte a nyugdíjkorhatárát, csak akkor kérheti (ami Önnek 65.életéve, még nagyon odébb van) az öregségi nyugdíját.

A résznyugdíjhoz 15 év szolgálati idő szükséges, a teljes öregségi nyugdíjhoz 20 év szolgálati idő, ezt a 1997.évi LXXXI.tv. Tny szabályozza, és KÉRELEMRE indul, ha nem kéri az öregségi nyugdíj megállapÍtását, akkor marad rokk.ellátott, száz éves koráig.

De biztosabb a nyugellátás, hiszen ott nincs felülvizsgálat veszélye, ellátás megszüntetésének vagy csökkentésének veszélye. Jelenlegi jogszabályok szerint.

Sajnos a megváltozott munkaképességű személyek ellátása az egészségkárosodás miatt kényszerhelyzet a sérült ember számára, hiszen állapota miatt nem képes úgy elvégezni tevékenységét, ahogyan képzettségének, végzettségének, nem, életkor ....megfelelő más ember, csakis az egészségi állapota veszélyeztetésével.

 

Mindezt sajnos csak akkor érzékeli bárki (pl.döntéshozók közül), ha hasonló helyzetbe kerül ő vagy szerette, közeli ismerőse, és akkor döbben rá, hogy minden ember ÉRTÉK, mindenkinek joga van az élethez és méltóságteljes, emberséges Emberi élethez.

 

Amit akartok azért, hogy az emberek ti veletek cselekedjenek, mindazt ti is úgy cselekedjétek azokkal; mert ez a törvény és a próféták. (Mt. 7,12)

 

Most mennem kell, ha időm engedi jövök, addig is weblapomhoz, és csakis ahhoz tartozó email címemre válaszolok rehab gazd szakértőként készséggel szakterületemen, ha egészségem, családom, időm engedi, ha megtisztelnek (és ha nem "fojtogatnak nagyon", vagy akkor tán "csak azért is".

Szép hetet.

Törölt nick Creative Commons License 2015.10.25 0 4 14795

Kedves labesco!Köszönöm!Jól látod,nagyon jól!

Előzmény: labesco (14794)
labesco Creative Commons License 2015.10.25 0 3 14794

Kedves GG590227!

 

Azt írod,hogy: "A rokkantakban sem bizzatok meg,köztük is sok az áruló,a fideszes besugó troll!"

 

Sajnos ez igaz(!!!) én is tudok ilyen ember(?)ről...ennél szemetebb,gusztustalanabb dolog nincs a világon.

Ez már felér azzal a szemétséggel,amikor a 2.világháborúban a Zsidó jelentett a náciknak a másik Zsidóról,vagy '56-ban a Magyar jelentett a Magyarról (3/3 ügynökök és a többi) :( 

 

Sajnálom ha mégis elmész. :( 

Előzmény: Törölt nick (14791)
49ev Creative Commons License 2015.10.25 0 1 14793

Kedves BJszakért!  Köszönöm szépen a válaszokat.

Előzmény: BJszakért (14784)
49ev Creative Commons License 2015.10.25 0 1 14792

Kedves ibi43!

Köszönöm szépen a válaszokat. Minden világos. De sajnos napi 4órában nem fognak alkalmazni. Más megoldás lesz.

Előzmény: ibi43 (14739)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!