Keresés

Részletes keresés

Gabo_d Creative Commons License 2000.07.09 0 0 47
nem lehetek ennyire bena...

Gabo_d Creative Commons License 2000.07.08 0 0 46
Gabo_d Creative Commons License 2000.07.08 0 0 45

Erdekes,de nekem az olaszok "szorfosruha" meze tetszett,ami nem azt jelenti,hogy orulnek,ha a Manchester is olyan stilusuban jatszana.Az olaszokhoz szerintem illett az az elenk szin,es feszulos anyag.
Amikor meglattam az uj MU mezt,az elso szo,ami eszembe jutott:"Erdekes......."
Kicsit fura,a tavalyihoz kepest mas vonulatot kepvisel,szerintem inkabb az uj valogatott mez stilusahoz paszol.
A www.manutd.com-on meg lehet nezni Giggs-en a szerkot.Picit tobbet kene latni a mezt "akcioban",mozgokepen,ugy biztos mas hatasa van...
Mondjuk,en kicsit maskepp terveztem volna,mondjuk igy:

Mirrmurr Creative Commons License 2000.07.08 0 0 43
A képekből nem tudom megítélni, hogy a mez ujja és nyaka mennyire szűk, de remélem, nem olyan jellegű lesz, mint az olaszok mostani meze, mert attól gusztustalabbat még nem nagyon láttam. Az a simuló felső úgy néz ki, mint egy úszódressz. Pfúj.
Lehet, hogy az új MU szerelés, csak szokatlan, azért tűnik sutábbnak. Mire a csapat BL-döntőt játszik, addigra megszokjuk.

Hajrá, Manchester!

Előzmény: ManUtdFan (42)
Gabo_d Creative Commons License 2000.07.07 0 0 41
Shadow!

Latom a lenyeget sikerult kiszurnod.Tok mindegy,hogy a nevezesi lapon mi all,Figo iranyito,jatekmester,es nem szelso.Jatekstilusa jelentosen elter Beckham-etol,es a mondanivalom fo hangsulya nem magan a poszton volt,hanem azon,hogy a ket jatekos,mas-mas jatekrendszerben el meg,kar is oket hasonlitgatni(es azonos csapatba kerulve nem kene egymassal a kezdo posztert kuzdeni)...

Gabo
Hajra ETO&MU!

SHADOW Creative Commons License 2000.07.07 0 0 40
Én úgy tudtam, hogy Figo a jobbszélen játszik, nem pedig középen.
Gabo_d Creative Commons License 2000.07.07 0 0 39
Shadow!

"Beckham az EB-n az angol vállogatottban nagy csalódást okozott"

Ez egy csopett eros.Az angol valogatott tenyleg nem muzsikalt a kepessegeinek megfelelo szinten,de nem jelentenem ki,hogy az osszes angol golt elokeszito jatekos oriasi csalodast okozott...

"Azon gondolkodtam, hogy ha a Barca esetleg elvinné Beckhamet, ugyan kinek a helyére kerülne? Talán Figo bácsi helyére?"

Gunyt velek felfedezni ezen soraidba.Azt nem ertem,hogy hogy hasonlitasz ossze egy szelso kozeppalyast es egy iranyitot?Ez kisse lesarkitva olyan,mintha azon filoznek,hogy Barthez,vagy a Yorke -e a jobb.A maga posztjan a vilagon egyeduralkodo Beckham,mig Figo igazabol iden robbantott nagyot,am akad vetelytarsa az iranyito poszton.Halkan megjegyzem,hogy mig Becks kozepso kozeppalyaskent is jelesre vizsgazott mar,addig Figo lehet hogy kitoljak szelre,de a klaszikus-Giggs,Beckham es McManaman altal muvelt-szelso jatekot nem tudja produkalni.
Beckham eligazolasat illetoen csak annyit jegyeznek meg,hogy ha eligazol,akkor egy dolog lesz az oka,es az nem a penz,hanem Victoria...
Ha egy pottyet is kened a temat,akkor tudod,hogy a holgy szarul erzi magat Manchesterben,hianyzik neki a pezsges,ezert London,es kulfold jott nala szoban.Egyes olasz klubok,undorito modon,Victoria Beckham-et megkornyekezve akarjak megszerezni a 7-es szamot szimbolumma emelo szelsot...

Udv,Gabo
Hajra ETO&MU!

SHADOW Creative Commons License 2000.07.05 0 0 37
Azon gondolkodtam, hogy ha a Barca esetleg elvinné Beckhamet, ugyan kinek a helyére kerülne? Talán Figo bácsi helyére?
SHADOW Creative Commons License 2000.07.03 0 0 35
Szóval Beckham nem eladó.Ez egy kicsit meglepett, azért mert:
-Fergusonnak nem igazán tetszik a napi 6 órás út Londonból Manchesterbe ill. vissza.
-Beckham az EB-n az angol vállogatottban nagy csalódást okozott(igaz volt két gólpassza beívelésből, de mint tudjuk ez az ő játéka).
-az angol szurkoló finoman fogalmazva nem igen kedvelik.
-az összeg tényleg csábító, aminek egy MUFC is nehezen tud ellenállni.
-a klub amelyik ennyi pénzt adna Beckhamért az pedig a Barcelona.
SHADOW Creative Commons License 2000.06.26 0 0 32
Mi van má' Nedveddel?Most jön vagy nem?
BRYAN Creative Commons License 2000.06.23 0 0 27
Nedved jön? Az fasza,de kinek a helyére mert cserejátékosnak egy kicsit drága lenne.Remélem a csapat gerince megmarad:Neville,Stam,Beckham,Scholes,Cole,York stb.Ti mit tudtok?Megy valaki?
Mirrmurr Creative Commons License 2000.06.23 0 0 25
A kiejtésről jut eszembe - és bocs a tudatlanságomért -, még nem hallottam angol szájból az Umbro nevet elhangzani. Szóval mi a kiejtése, "umbró" vagy "ámbró"?

Hajrá, Manchester!

Előzmény: Gabo_d (24)
Gabo_d Creative Commons License 2000.06.23 0 0 24
Aki hallotta mar a Die Totenhosen nevu nemet banda klipjet,az felfigyelhetett egy sorra,ami igy hangzik:"UND DIE JUNGS AUS MANCHESTER"
Lehet,hogy negativ vonatkozasban szerepel a szovegben,de en buszken hallgatom meg mindig a szamot,emiatt az ot szo miatt.Sajna a nemet nyelvtudasom kibontakozasat alarendeltem,az angolnak,ugyhogy a forditasi gondjaim innen szarmaznak.De erdemes fulelni a zenei csatornakon...Na,a klip cimet majdnem lefelejtettem.Tehat a sokatmondo cim:BAYERN.A klipjeben a sok ubermenschen kergeti a lasztit...

Gabo
Hajra ETO&MU!

__Tibi Creative Commons License 2000.06.19 0 0 20
Most olvasom ezt a Nedved hírt. Fantasztikus lenne ha az MU-ba igazolna. Nagyon szeretem a csupaszív játéka miatt. Ideje otthagynia a dígókat.
ADAM17 Creative Commons License 2000.06.13 0 0 17
Mint LAZIO-szurkolo, nagyon nem lenne jo, ha NEDVED eligazolna...

Mint (tobbek kozott) angol-szimpatizans:

Egyik nap lattam egy rohadt jopofa angol zaszlot a neten, de mar rohadtul banom, hogy nem mentettem el rogton, mert mar nem talalom. Pedig tudom, melyik ujsag cikkeben volt, de a cikk mar nincs fenn, es archivumot se talalok...: (

brühü :(

ADAM17 Creative Commons License 2000.06.08 0 0 12
Most megint latom oket : ), na .

Egyebkent biztos nagyon amator kerdesek ezek, dehat egy amator milyen kerdest tegyen fel?
Azert a kerdes tovabbra is all, nemi modositassal.
Egyszer latom, s az elobb egy kis ideig(?nem tudom, mennyi ideig, mert csak most neztem meg) nem...

ADAM17 Creative Commons License 2000.06.08 0 0 11
ManUtdFan!!!

Miert van az, hogy bizonyos kepek eltuntek a hozzaszolasokbol, bizonyos kepek megmaradtak?

Miert tuntek el egyesek, es akkor hogyhogy ott maradtak masok???!!!

brrrrrrrrrrrr

ADAM17 Creative Commons License 2000.06.06 0 0 8
A 2 bigyo helyett a 2 kep (remelem):


ADAM17 Creative Commons License 2000.06.06 0 0 7
Na jo, meg 1-2:
(remelem nem baj, hogy mindig utat talalok a hazai palyara, ilyen kepeket tisztabb lelkiismerettel rakok fel, mint MU-t nem favorizalo drukker : ) / engem ez nem zavarna, en ugyis csak a MU-t latnam a kepen a helyedben, bar remelem, te nem csak azt latod : ) )

A BARCA korabbi jatekosa, akit most az AJAX kornyekezett meg. Wimbledon elleni golja utan unneplik Jordit.


A Croatia ellen fejel melle az exblackburni Henning.

ADAM17 Creative Commons License 2000.06.06 0 0 6
Hi, ManUtdFan!
Hat igen, leigazoltuk Curtis fiut toletek a ROVERSBE. Meglatjuk.

Nos, igertem, hogy viszonzasul berakok en is egy kepet a topicodba, amiert te feldiszitetted az enyemet. (Egyelore varom a BLACKBURN topic athelyezeset, amit kertem, es azt igertek, megteszik, bar lehet, gyorsabb lett volna, ha en kopizom at, meg ez is lehet, picit kivarok.)

Azert, hogy ne essen tul nehezemre : ), olyan kepet teszek be, amin egy exkedvencem is rajta van, aki kulcsfontossagu szamomra (AJAXOT is szeretem). De szerintem szamodra ez nem von le semmit az ertekebol.

Ime: (99/08/22) Arsenal-MU, Premier League

Norbi_ Creative Commons License 2000.06.04 0 0 0
Üdv!
A kedvenc csapatom a Manchaster!
Come on ENGLAND!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!