Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013.09.17 0 0 7201

Igen, az én csontjaim, ízületeim is megérezték az extrém terhelést, főleg a térdeim vannak nagyon oda. Én is gyűjtögettem az érmeimet, sokáig kint voltak a falon, aztán már más dolgok lettek fontosak.

A másik kérdéseder: igen, teljesen abbahagytam, muszáj volt, mivel a sportorvos mosolyogva felajánlott egy térdprotézist (akkor voltam 20 éves). Kicsit félek is, hogy sikerülne-e hobby-szinten tartanom, ha újrakezdem, sajnos elég versengő vagyok.

Előzmény: ghepard (7190)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.17 0 0 7200

Dehát ANA, az életnek ez a dolga... Hemingway irta egyszer, nincs rútabb egy megkimélt és szűziesen friss VÉNEMBERNÉL...anakronisztikusss

Az életnek az a dolga, hogy nyomot hagyjon rajtunk, bizonyítva ezzel, tettünk valamit a világért, s nem csak magunkat féltettük:))

Előzmény: Törölt nick (7198)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.17 0 0 7199

A hetek csonkitása szabadságolás céljából zseniális ötlet, kiváló stresszcsökkentő. ...jómagam még1 taktikát alkalmazok: szembe megyek a tömeggel. Ehhez mindössze korán és későn kell aktivnak lenni, nem napközben.   Aztán: Nyáron otthon vagyok, ősztől utazok, aztán: a forgalmas napszakokat kerülöm, ha tehetem, s amikor elmúlik a csúcs, akkora szervezem a progikat. Erre már van lehetőség, szinte mindent lehet este, éjjel is csinálni.

 

No meg van kiváló fejlámpám az éjszakai,  erdei vagy városi hegyi  futáshoz:))) A konditermek éjjel is nyitva vannak mifelénk...

Előzmény: ghepard (7194)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.17 0 0 7198

Én is úgy látom, ahogy te. Kicsit elhasználta a bácsit az élet :-))

Előzmény: hbummm (7185)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.17 0 0 7197

Vad orchideák. :-)

Előzmény: Törölt nick (7183)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.17 0 0 7196

Jól látod Ghepard, kb ez a lényeg - ELTERELÉS! Rossz  vektorú energiák átirányitása. (Illusztráció, nem konkrét élethelyzet.)

Előzmény: ghepard (7195)
ghepard Creative Commons License 2013.09.17 0 0 7195

Rengeteg hsz lett az utóbbi napokban, majd átfutom, de lassan úgy néz ki, hogy felszabadultabb lett a légkör. Ha úgy lesz, akkor a refluxnak kevés esélye lesz..... :)

ghepard Creative Commons License 2013.09.17 0 0 7194

Már itt vagyok. Hosszú évek óta úgy vagyok szabin, hogy eleinte minden hétfő, kedd és aztán már csak minden hétfő. Még vagy 8-9 hét van hátra. Ezekről, amikről írsz meggyőződtem az utóbbi 34 évben. Úgy érzem, nemes célért kisérletezgetek és így jó hatással van rám, mikor saját erőből meg tudom oldani. Mindig van mit megatnulni, kiismerni. Az ember legnagyobb ellenfele saját maga - azzal kell jóba lenni.......

Előzmény: hbummm (7153)
ghepard Creative Commons License 2013.09.17 0 0 7193

Valamelyik topikból úgy rémlik, hogy nő, majd kiderül.......

Előzmény: afcajax (7143)
ghepard Creative Commons License 2013.09.17 0 0 7192

Teljesen abbahagytad? Mondjuk az említett kollégám is teljesen abbahagyta...... Az mindenképp jó lehet, ha megint nekivágsz, de mostmár hobbyból........

Előzmény: Törölt nick (7140)
ghepard Creative Commons License 2013.09.17 0 0 7191

Lehet szórakozásból is, és lehet kimondottan az egészség megőrzése érdekében is. Én e kettő miatt izgek mozgok........... Én is várom, mit mond majd.....

Előzmény: Törölt nick (7138)
ghepard Creative Commons License 2013.09.17 0 0 7190

Hát bizony ez az. Az élsportot nem lehet félgőzzel csinálni. Az nem az egészségről szól, hanem arról, hogy mit bír ki az ember. A mai vílágcsúcsok olyan magaslatokban vannak, hogy az elképesztő az átlagember számára. Ezt nem egyszerű elviselni a testnek és idővel jelezni fogja..... Van egy kollégám, élsportoló volt - annyi éves mint én. Nem tudtam, hogy profi gerelyhajító volt, mikor én is kezdtem 60 éves fejjel dobálgatni. Sokszor beszélgetünk, van ezüstérme az Univeziádéról. Rengeteg baja van, egyebek közt refluxa is. Sok mindent kérdez tőlem, mit, hol rontott el, miért vannak azok a problémái. Látom rajta, hogy nehéz elhinnie, hogy most én helyből hozom azt az eredményt bal kézzel, amit Ő a legjobb éveiben produkált (helyből). Jobb kézzel csak 5méterrel vagyok lemaradva...... Azt mondja, hogy Ő most kb csak a harmadát tudná, mint én..... 

Előzmény: Törölt nick (7135)
ghepard Creative Commons License 2013.09.17 0 0 7189

Az valóban jó dolog. Azt is azért észre kell venni, hogy nemcsak be, hanem ki is megy több levegő - és a nevetés, kacagás maga is egy jó kis vibrálás......... :)

Előzmény: hbummm (7134)
ghepard Creative Commons License 2013.09.17 0 0 7188

Meglehet jó a tea, én is szoktam régebben iszogatni. De már nem is tudom, hogy mikor ittam utoljára. Én azt vettem észre, hogy a friss gyümölcs vagy zöldség is nagyon jól megteszi. Tehát én étkezés előtt is beveszek és étkezés után is beveszek gyümölcsöt vagy zöldséget. Nyár kivételével (no meg foci, meg nagyobb terhelés után) gyakorlatilag nem is iszom még vizet se.......

Előzmény: hbummm (7133)
ghepard Creative Commons License 2013.09.17 0 0 7187

Szerintem is van benne valami. Én mindenesetre meg tudok bocsájtani és szeretem is az embereket és az állatokat is, még a növényeket is. De sajnos az élet megtanított, hogy csak egy bizonyos szintig bízzak az emberekben...... 

Előzmény: hbummm (7132)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.17 0 0 7186

Köszönöm, lassan ideje lefeküdnöm. De előtte tiszteletteljes kötelességem megemlékezni Evidence Based Sógorus Mailus fórumokat belengő szelleméről

aki roppant logikával, jószimatú nick-analitikával, valamint mobiltelefonnal szűrt stílus összehasonlitással bizonyítottnak vélte, hogy egyek vagyunk hbummm-al.

Odaadó erőfeszítés áradt szavaiból, s érveinek súlya mindössze hbummm facebookos incognitójának nagyvonalú önfeláldozása nyomán válik a kétely áldozatává. 

 

Hbummm ugyanis ma nagyot alkotott: bizonyította, hogy HÚS-VÉR NŐ és nem egy beteg elme agyszüleménye (tudnéllik az enyimé).Végtelen és ezoterikus megközelítésünkhöz méltó jóindulatunkban  hagyjuk meg azonban  Sógorus Fórumus Mailus-nak azt a lehetőséget, hogy Hbummm és én olyképpen vagyunk egyek, hogy ő hoz létre engem, napról-napra, miközben e szavakat írom, aközben is. Ez a lehetőség "evidence based" azért ugye nincs kizárva....gondolkoznom kell a saját FB-identitásom közmegosztásának lehetőségéről, értelméről...

 

Jó éjt, hbummmm-nak s mindannyiótoknak. :)

 

 

 

Előzmény: hbummm (7185)
hbummm Creative Commons License 2013.09.16 0 0 7185

Szia ANA ez a fórum lassan Erotikus  fórummá alakul át. De csúnya az a pasi,te hogy látod.Hbummm

Előzmény: Törölt nick (7181)
hbummm Creative Commons License 2013.09.16 0 0 7184

Jóéjszakát Malcsik 123.Szép álmokat.     Hbummm.

Előzmény: Törölt nick (7174)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.16 0 0 7183

Wieso???? Én erről nem tudtam.....:/

Előzmény: Törölt nick (7181)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.16 0 0 7182

Törölt nick Creative Commons License 2013.09.16 0 0 7181

:-)))))))))))))))

Egyébként tényleg nehéz elhinni, hogy ez az ember valaha erotikus filmben szerepelt...

Előzmény: Törölt nick (7177)
hbummm Creative Commons License 2013.09.16 0 0 7180

A neuterápia az agyműködést befolyásoló gyógyszermentes,alternatív gyógymódok gyűjteménye.Virágoznak a sikeres alternatív terápiák.Ez nagyon jó,elmegyek egy klinikai hipnózisterápiára.Elfogadásukhoz nem szükséges EZOTÉRIKUS mélység és hit. Ez nagyon jó.

Előzmény: Törölt nick (7174)
hbummm Creative Commons License 2013.09.16 0 0 7179

Igen nem tudok aludni valaki mondhatna nekem,egy esti mesét a micimackóból.Csak ne az a csúnya vak ember,mert attól megíjedek s nem tudok el aludni.

Előzmény: Törölt nick (7174)
hbummm Creative Commons License 2013.09.16 0 0 7178

Talán vak is,vakvezető kutya nem kell neki,szivesen kölcsönzök neki egyett,biztos benne lessz a buliba.

Előzmény: Törölt nick (7175)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.16 0 0 7177

Köcce..:)

hbummm Creative Commons License 2013.09.16 0 0 7176

De csúnya szegény.

Előzmény: Törölt nick (7175)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.16 0 0 7175

Elcsíptem Rourke-t a nyár elején egy BP-i fitnessklub bejáratánál, inkognitóban volt itt, s azt kérdezte, nem akarok e a hasonmásaként dolgozni ...?:)

Törölt nick Creative Commons License 2013.09.16 0 0 7174

Fellőtték a pizsomát, vagy kombinét, Hbummm, vége a hülyülésnek, térj nyugovóra...jóéjszakát!:)

Előzmény: hbummm (7173)
hbummm Creative Commons License 2013.09.16 0 0 7173

Sasa kedves a vélt inteligenciám,de én Hbummm -ezt azért feltételeztem,mert amennyiben a látszatkeltéssel rájátszik az itteni légkörre,akkor ért a sakhoz. Azért a stilusa nem az enyém,pedig egyek vagyunk,a feljavított s kakukktojás hozzászólásaiban sem.   Alighanem erős pszihoszomatikus jelenség is társul a tüneteihez.     Hbummm kérdezi ez a Sasa aki kedves fiú e vagy lány,vagy mindkettő.

Előzmény: Törölt nick (7172)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.16 0 0 7172

http://neuroterapia.hu/index.php/toolkit

 

JELSZÓ: Neuroterápia!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!