Keresés

Részletes keresés

Gabo_d Creative Commons License 2000.09.27 0 0 187
Szerintem Sir Alex nagyon eltaktikazta magat.Giggsy-t,es Becks-et nagyon nem akarta jatszatni.Tartalekosak voltunk,igy azert nem megy a BL-ben.Persze,ha igy gyozunk,akkor nagy taktikai huzas lett volna,mar ami a korforgasos-kezdo-rendszert illeti,mert pihenten mehettunk volna az Arsenalnak.Mondjuk igy is pihentek lesznek Giggsek,csak ugye harom pont az eluszott.

Azert be kell latni,hogy kene egy-ket olyan jatekos,akik ellensulyozni tudjak a stabil kezdok hianyat.Silvestre is elment gyufaert a harmadik golnal.

Egy kozhellyel zarnam:A kovetkezo meccsre kell koncentralni.

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

sixx69 Creative Commons License 2000.09.27 0 0 186
Uraim!

Vagy ket honapja emlegettem, hogy a manure mint csapat, nem funkcional. Nincsenek megfelelo helyettesek a sztarok moge, nincs igazan minosegi csere, es a vedelem mint olyan, nem letezik ebben az allapotaban.
Slur Fergie jobban tette volna, ha mezonyjatekosokra kolti a penzt, mint a kopasz franciara...Greening, Brown, Silvestre, Butt, P.Neville...ezek a jatekosok egy normalis csapatnal meg padon sem ulnek.

YNWA!

Előzmény: ManUtdFan (185)
huszabi Creative Commons License 2000.09.26 0 0 184
A ManU-ban nem volt kezdő -többek közt-:Beckham,Giggs,Cole.
A végén beálltak de akkor már elment a hajó.
Jay-X Creative Commons License 2000.09.26 0 0 183
MUF!!!
Olvasd a válaszom a bckormend.hu-n!!!!
Ritka nagy seggfej vagy!!!!!

Gyuri

_Zoltán_ Creative Commons License 2000.09.24 0 0 180
Adni fog UEFA-Kupát, spanyol bajnokikat, olasz bajnokságot(ezeket élőben) és összefoglalókat az angol Premier League küzdelmeiből. A riporter Kaplár F. József, Gundel Takács Gábor, az MMM egykori műsorvezetője ill. egy szőke leányzó lesz. Tehát az biztos, hogy nem fog közvetíteni angol meccseket.
Előzmény: ManUtdFan (178)
__Tibi Creative Commons License 2000.09.23 0 0 179
A Sport1 programjának a bemutatója már itt megy. Csak összefoglalók lesznek angol meccsekről.
Előzmény: ManUtdFan (178)
__Tibi Creative Commons License 2000.09.23 0 0 177
Nem cagyok Chelsea fan, bár csípem őket is. Az Everton-on és az Arsenal-on kívül, minden angol csapat okés nálam. Az angol focit szeretem, úgy egészében. Leülök és nézem a meccseket.
Előzmény: huszabi (172)
_Zoltán_ Creative Commons License 2000.09.23 0 0 176
Van egy rossz hírem a számodra:a Sport1 csak összefoglalókat fog adni. Ezt a mostani beharangozójukban is hangúlyozták.
Előzmény: ManUtdFan (174)
_Zoltán_ Creative Commons License 2000.09.23 0 0 173
Off:nekem is jön.
On:Nem vagyok Chelsea-drukker, csak szimpatikusabb, mint az MU. Nagy-Britanniából nekem skót a favorit csapatom, mégpedig a Rangers. Angliából a Tottenham számít kedvencemnek. De a Glasgow iránti rajongásom erősebb.
Előzmény: huszabi (172)
huszabi Creative Commons License 2000.09.23 0 0 172
Off: Nem hallottam,de ha igaz is majd csak meg lehet oldani ezt is.
Nem feleltél a kérdésemre.
Előzmény: __Tibi (171)
__Tibi Creative Commons License 2000.09.23 0 0 171
Off:jön! Nekem legalábbis.
Hallottad a rossz híreket a Premierről. Az irdeto-nak állítólag meg vannak számlálva a napjai. Kártyacserét akar a Premier végrehajtani az év végéig. Még jó, hogy most vettem:-(((
Előzmény: huszabi (170)
huszabi Creative Commons License 2000.09.23 0 0 170
Off:Kártya
On: Ez a Flo nem semmi.
Egy kérdés (nem rosszindulatból):Hogy tudtok olyan angol csapatnak drukkolni,ahol nincs is angol? ( Na jó,néha van egy-kettő). Én imádom az angol focit,de így...
Remélem a Ranieri nem lesz ennyire "internacionalista".
Off: Superdom jön Nektek?
Előzmény: __Tibi (168)
_Zoltán_ Creative Commons License 2000.09.23 0 0 169
Szerintem tőlem kérdezték, Tibi! Mellesleg már 3-3.
Előzmény: __Tibi (168)
__Tibi Creative Commons License 2000.09.23 0 0 168
Season-nal megy Neked vagy kártyád van? Bocsi az off-ért.
Előzmény: huszabi (167)
huszabi Creative Commons License 2000.09.23 0 0 167
Az volt.
Előzmény: _Zoltán_ (164)
__Tibi Creative Commons License 2000.09.23 0 0 166
Ja ő is, meg én is. A Canal+ Sve is ezt adja.
Előzmény: huszabi (165)
huszabi Creative Commons License 2000.09.23 0 0 165
Te is Premiere?
Előzmény: _Zoltán_ (164)
_Zoltán_ Creative Commons License 2000.09.23 0 0 164
Már 3-2 Flo góljával, ami egy iszonyúan nagy potyagól volt.
huszabi Creative Commons License 2000.09.23 0 0 163
ManU-Chelsea
0:1
1:1
2:1
3:1
És még az első félidőnek sincs vége!
Mirrmurr Creative Commons License 2000.09.14 0 0 161
Teddy egy zseni! Ahogy a lövőcsellel elküldött egyszerre három embert, az hátborzongatóan szép volt! Mázli, hogy maradásra lehetett bírni, még mindig klasszis játékot produkál. Becks megoldásai már-már közhelyszerűen pompása.
A rajt jól sikerült, remélem, a folytatás is ilyen lesz. Csak ez a Barthez nem kéne, a francba!

Hajrá, ManUtd.!

Gabo_d Creative Commons License 2000.09.14 0 0 160
Most neztem a BL osszefoglalot.A sracok lazan nyomtak.Ehhez aztan tenyleg nem kell kommentar.
Barthez a kapott golnal szep kis gyertyat rugott...

A Ginola ugyrol toled hallok ManUtdFan,es igazat adok neked.A franciat Angliaban (fel)istenkent kezeli a szakma,tisztelet ovezi szemelyet a focistak koreben,de tenyleg nem kell.A Shearer-es nyilatkozata utan meg plane...

Igazabol egy felelmem van mostanaban.Hogy a most beepitendo fiatal angol fiuk kozott nem lesznek majd igazi sztarok,amilyen Becks,Giggsy,Scholes lett.Persze,ha azt nezem Beckham is lehuzott nehany honapot a Prestonban,es csak idovel,de akkor hangosan robbant be,amikor meg nem tudhattuk,hogy milyen kvalitasu jatekos lesz belole.Na,most mar en sem ertem mit irtam,lenyeg,hogy varom az MU Academy ujabb pedans tanuloit...

HAJRA ETO&MU!!!
Gabo

pipi Creative Commons License 2000.09.07 0 0 152
Best nem tud szabadulni az alkoholtól
2000 szep. 07 13:27 - Forrás: MTI

George Best, a Manchester United és az észak-ír válogatott volt legendás labdarúgója ismét a pohár fenekére nézett: a The Sun bulvármagazin szerint két napig járta a londoni kocsmákat.
Orvosai úgy vélik, a hatvanas évek zseniális csatára az életével játszik, ha ismét rákap az italra.
Az 54 éves Bestet, akit 1968-ban Európa legjobbjának választottak, márciusban kórházba szállították, mert a rendszeres alkoholfogyasztás miatt súlyos májkárosodás érte. Felesége, a 27 éves Alexandra sem tudta visszatartani az italozástól.
Hat hónappal ezelőtt a The Sun öles betűkkel kérte az angol csaposokat: "Ne adjanak több sört ennek az embernek!"

sixx69 Creative Commons License 2000.09.06 0 0 151
Michael Owen vs. Aston Villa
3-0
32. min.

:))))))))))))))

Előzmény: big l (150)
big l Creative Commons License 2000.09.06 0 0 150
Egy nem szerencsés játékos a Manchester United-Bradford City meccsen .Jonathan Greening meg sérült .
big l Creative Commons License 2000.09.05 0 0 148
Ok !

Csak még egy képet lökök neked mert annyira bele jöttem :)
Nicky Butt Bradford City-is Benito Carbone ellen .


A CÍM :http://www.dailysoccer.com/pictures.html

De azért haggyál nekem is képet amit még föl rakhatok :)
Külonben ott minden féle kép van .Majdnem mindenki onnan szette le a Magyar-Olaszrol készült képeket .

Előzmény: ManUtdFan (147)
big l Creative Commons License 2000.09.05 0 0 146
Cole fogadja a gól után a gratulát Beckhamtol és Sheringham tol a Bradford City ellen amikor is a ManUtd rugott egy 6-ost a Bradford City-nek

ManUnitedSupporter Creative Commons License 2000.08.31 0 0 142
Regisztráltattam magam egy másik nick'en is.Hogy miért?

Nézzétek meg az e-mail címem!

Állat mi!

És 5 MB a tárterület.

Glory Glory Man United...

Előzmény: ManUnitedSupporter (141)
ManUnitedSupporter Creative Commons License 2000.08.31 0 0 141

sixx69 Creative Commons License 2000.08.30 0 0 140
A remeny hal meg utoljara...
Sol tobbszor is kijelentette, hogy nem akar eligazolni masik prem.ship csapatba, szal nem lesz konnyu dolga fergienek. A lóvé azért gondolom ha tobbet akar neki fizetni, mint a dragalatos kopasznak, vagy a haramianak (keane), akkor abbol nagy epehanyas lenne a csapat haza tajan.
A www.teamtalk.com (legalabb annyira megbizhato hirforras, mint a mirror, sun, daily mail) nem tud a manure ajanlatarol, szoval nehezn hiszem,. hogy csut. elott sikerulne leigazolni. Az meg ugyi holnap van.
Előzmény: ManUtdFan (139)
sixx69 Creative Commons License 2000.08.30 0 0 138
Ronald De Boer alairt a Glasgow Rangershez. Ha Campbell nem megy, mi lesz veletek, fijjugg?
Előzmény: Mirrmurr (136)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!