Keresés

Részletes keresés

suny83 Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41517

Sziasztok!

 

Segítségeteket szeretném kérni, hogy nem e tudja valaki, hogy unicredit bankkártyával érdemes e kint fizetni, vagy inkább kp-val. Hogy számolnak?

 

Köszönöm

Jeff. Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41516

Nesebarba, Napospartra és Sozopolba utazóknak néhány képes információ az alábbi linkeken elérhetőek.

 


http://indafoto.hu/nagy_istvan/nesebar

 

http://indafoto.hu/nagy_istvan/napospart_sunny_beach

 

http://indafoto.hu/nagy_istvan/tag/sozopol

 

 

 


solozo Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41515

Elég.

Előzmény: Adryyyyenn (41514)
Adryyyyenn Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41514

Sziasztok!

 

Olvastam több helyen is hogy szerbiába és bulgáriába is elég a magyar kártyás személyigazolvány. Ez tényleg igy van ? Van esetleg más tapasztalatotok?

Jövöhéten mennénk, és az utlvevek addigra nem érnének ide :(

Nagyon köszi a válaszokat!!

Daruska978 Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41513

Azt tudtam, hogy egyben van a két szálloda nagyjából, de hogy a programokon is részt lehet venni, azt nem tudtam. Mi igazából csak a medencéjüket láttuk az étterem mellett az udvaron.Néztem az időjárást, most kb. 27 fokokat ír a jövő hétre, de talán kicsit majd melegebbenk tűnik majd. Nagyon jó nyaralást Nektek! :)))) Várom a beszámolót! :)

Előzmény: Srammi (41505)
sebifater Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41512

ok köszi!

Előzmény: Törölt nick (41504)
sebifater Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41511

Köszönöm szépen a segítséget, remélem így lesz.

Előzmény: solozo (41509)
solozo Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41509

Nagyon kellemes lesz a víz. Tavalyelőtt ugyanekkor utaztunk.

Előzmény: sebifater (41503)
szeparatista Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41508

Sziasztok!

Szeptember  elején megyünk Burgaszba egy hétre.Gondoltuk,elbuszozunk Várnába is.Tudom,ez szubjektív dolog,de szerintetek érdemes ott 2 napot eltölteni?Foglaljak szállást egy éjszakára,vagy este menjünk is vissza,mindent láttunk?És kb mennyi a buszjegy?Burgaszban valami jó kis vendéglőt tudtok ajánlani,ami nem turistákra van szakosodva?Köszönöm a válaszokat előre is!

gemike7 Creative Commons License 2012.08.31 0 0 41506

sziasztok!

Az lenne a kérdésem ,hogy az Aquaparkban lehet bankkártyával fizetni ?? nem a Nessebári aquaparkra gondoltam, hanem amelyik a

Naposparton van.

üdv

gémike

Srammi Creative Commons License 2012.08.30 0 0 41505

Már csak két nap is indulunk.

Megtudtuk, hogy a Hotel Imperial szolgáltatásit is igénybe tudjuk venni a karszalagunkkal, mivel az Amforával azonos a tulaj. Állítólag az animációs programok is ott lesznek.

Erről Te tudtál?

Már nagyon készülünk. Hazaérkezés után jelentkezek! 

Előzmény: Daruska978 (41500)
sebifater Creative Commons License 2012.08.29 0 0 41503

Sziasztok!

 

Mi szept 8.-án repülünk a kiscsaláddal Burgaszba. Néztük az időjárás előrejelzést.

Nem lesz nagy kánikula...

Az lenne a kérdésünk, hogy a tenger nagyon lehűl ilyenkor???

24-28 fok között lesz a hőmérséklet.

Nem szeretnénk,ha a kislányunk megfázna.

Tudna valaki infóval szolgálni a korábbi tapasztalatokból???

Előre is köszönöm a segítséget!

 

ÜDv.:Zoltán

vnuk Creative Commons License 2012.08.28 0 0 41502

szept hatodikán repülünk burgasba, ismerősömnek van kinn egy apartmanja és ő mondta hogy reptérről taxi 25 euró, a buszjegy meg három euró körül van.

Daruska978 Creative Commons License 2012.08.28 0 0 41500

Szia!

 

Sajna már melo van, így csak most tudok írni...Robogót biztosan lehet bérelni az út mentén láttunk pár hírdetést a szállodák mellett. Kajcsi terén nem igazán jellemző a helyi specialitás, talán mint a mi ételeleink, csak kicsit másképp elkészítve és olajosabbak...Volt rengeteg saláta, sült paprika, padlizsán, no meg hal étel...Minden ömlesztve van eléd téve, ésszel kell válogatni, és akkor nem lesz gond. Persze mi is minden étkezés után sürön látogattuk a kétbetűst, de múló állapot, és ha szerncséd van, nem lesz gond, persze gyógyszer mindenképp kell...:)

Disco nem igazán van a hotelban, elől a kinti bárpultnál Alex és Jimmy szolgáltatja laptopról a zenét, nagyon fainak, hátsó udvarban pedig szinpad van és zene, inkább a gyerekeknek van táncos program, de a felnőttek is jól érezhetik magát, és ha olyan a táraság, biztosan "discot" is csinálnak... De nagyon hangulatos így is. Kimondott disco a Cacao Beachen van, kicsit fentebb a parton, ha sikerül,  csatolok be képet, ott hajnalig,reggelig szól a zene,szerintem biztos tuti az is, sajna mi kihagytuk.Meg persze a disco hajó is szuper lehet, ami az óvárosból indul este 9-10 körül.

Hidd el ha nem kimondott luxus nyaralásra vágytok, akkor nagyon jól fogjátok érezni magatokat, arra vigyázzatok, hogy a kajcsis programok ne vegyék el az időtöket, mint írtam, mi párszor kihgytuk az ebédet. Érezzétek jól magatokat,és ha tetszett, várom a beszámolótokat....(Oh, megszakad a szívem most is, úgy mennék vissza :) ....)

 

Ui.: Nem tól jó minőségű lett a becsatolt fotó...ez reggel 7-kor készült, mikor véget ért a buli.:)

Előzmény: Srammi (41484)
Akos1313 Creative Commons License 2012.08.28 0 0 41499

Köszönöm a linket, végig is olvastam és jó sok hasznos dolgot találtam.

 

Aki esetleg még ma ránéz az oldalra, attól nagyon szívesen fogadnék konkrét étterem ajánlókat Golden sands-en és természeti látnivalókat a környéken.

Előzmény: Törölt nick (41495)
borbelykami Creative Commons License 2012.08.28 0 0 41498

Oké, köszi, valóban tartalmazza. Már nagy az izgalom...:)

Előzmény: Srammi (41497)
Srammi Creative Commons License 2012.08.28 0 0 41497

Mi  is a Robinson Tourst  szervezésében megyünk a  19.25-ös járattal.

Az ár tartamazza a reptéri transzfert. A szállodában tudnak a késői érkezésről.

Már  megkaptuk  vouchert.

 

Előzmény: borbelykami (41493)
dareno Creative Commons License 2012.08.28 0 0 41496

Én csak a 409-es buszról láttam a szlodát de meglepődtem, hogy ok hogy nagyon szép kívülről, de az elhelyezkedése az szerintem nem a legideálisabb. Nézd meg a Google Földön is. ill a part nem tudom hogy érhető el de légvonalban lehet hogy közel van de egy dombon van a szálló. A buszmegálló elérhető távolságra van amivel Várnába és a reptérre is el lehet jutni.

Előzmény: Törölt nick (41495)
dzsonivir Creative Commons License 2012.08.27 0 0 41494

rakiját mindenképp

Előzmény: gemike7 (41490)
borbelykami Creative Commons License 2012.08.27 0 0 41493

Sziasztok!
Mi szintén 2012. szeptember 1-én megyünk a 19:25-ös repcsivel, a Calypso Hotelbe, Robinson toursos szervezésben. A reptérről a szállodába való eljutást ki hogy oldja meg? Este 10-kor járnak még buszok?

milva07 Creative Commons License 2012.08.27 0 0 41492

Szia! Ha a keresőbe a Sunny Beach Webcam-ot írod, többet is kiad, ízlés szerint lehet nézegetni!:)

Előzmény: gemike7 (41491)
gemike7 Creative Commons License 2012.08.27 0 0 41491

sziasztok !

 

elfelejtettem megkérdezni web kamerás oldalt találok a Napospartról ?? már keresgéltem de nem leltem .

mindenkinek köszi a segítséget.

üdv

gémike

Előzmény: Daruska978 (41481)
gemike7 Creative Commons License 2012.08.27 0 0 41490

sziasztok !

Egy kérdésem lenne ,mit érdemes hozni Bulgáriából ?? ajándéknak ? magunkak esetleg .

ill. a Hotel Trákiában volt valaki ?? vélemény ??

a reptéren megszigorították a dolgokat ??

köszi

gémike

 

 

Előzmény: Daruska978 (41481)
Akos1313 Creative Commons License 2012.08.27 0 0 41489

Sziasztok!

 

Mivel az utolsó pillanatban dőlt el, hogy merre megyünk nyaralni így most kérnék pár tanácsot/tippet. Rengeteg verziót megnéztünk és a legolcsóbb verzió (persze saját igények alapján leszűkítve) az lett, hogy wizz air-el Várnába repülünk és a Golden sands mellé foglaltunk szállást a Cabacum Hotelbe: 

Itt járt már valaki esetleg? Ellátást nem kértünk, mert anyummal mindketten nagyon szeretjük kipróbálni a helyi gasztronómiát és nem akartuk megkötni a kezünket egy félpanziós/all inclusive verzióval. Az első kérdésem is ezzel kapcsolatos, tudtok jó éttermeket ajánlani ezen a környéken (Tripadvisor-t végignéztem már)?Mit érdemes megnézni a környéken? Inkább a természeti kincsek érdekelnek minket, 3 napos múzeum és templom látogatást biztos nem fogunk tartani, de ha van 1 gyönyörű óvárosi rész pl, azt azért megnéznénk. Az is felmerült, hogy 1-2 napra bérelnénk kocsit, vagy robogót. Mi éri meg kint jobban? Sima jogsival mekkora robogót vezethetek kint? Hányan utazhatnak 1 robogón? 

Előre is köszönök bármiféle segítséget!

 

Ákos

MrsChabie Creative Commons License 2012.08.27 0 0 41488

Nem, mi reggel, 6:10-kor! :(

Előzmény: Srammi (41487)
Srammi Creative Commons License 2012.08.27 0 0 41487

Mi is szeptember  1-én megyünk, 19.25-kor.  Ti is ezzel a géppel jöttök?

Előzmény: MrsChabie (41486)
MrsChabie Creative Commons License 2012.08.27 0 0 41486

Sziasztok!

 

Szept. 1-jén megyünk Napospartra, repülővel. A reptérről milyen busszal tudunk eljtutni Napospartra? Hol található a buszmegálló? Köszönöm! :)

gorun20 Creative Commons License 2012.08.27 0 0 41485

Elenite a Naposparttol kb 8km északra van, de van buszjarat Elenite-Sveti Vlas-Napospart-Neszebar. Gugli map-en kukkerezd meg.

Előzmény: balika2005 (41482)
Srammi Creative Commons License 2012.08.26 0 0 41484

Örülök, hogy jól sikerült a hetetek.

Már alig várjuk, hogy mi is mehessünk. Kirándulásra igazán nem az Aqua parkra gondoltunk, hanem inkáb hajókirándulásra.

A Robinson Tourst honlapján pár ajánlat van, ha jól emlékszem két hajós, az egyik talán  Szozopolba.  Majd ott  meglátjuk, hova menjünk.  Robogót bérelni lehet? 

 

Az ételeknél helyi specialitások is voltak? Nektek nem lett semmi problémátok a kajától? Azért gyógyszert mindenképp viszünk!

 

Írtad, hogy este sokáig szólt a zene a programok és a disco miatt nem lehetett aludni. Milyen programokra számíthatunk ( nappal és este) ?  Foglalkoztatnak animátort?  A szállodában minden este van disco? 

 

A zene valószínű nem fog zavarni bennünket, mert ha olyan szuper zene és hangulat lesz, mint tavaly Spanyolországban volt,

akkor az utolsók között hagyjuk el a táncparkettet.

 

Amiatt tettem fel ezeket a kérdéseket, mert tavaly napközben is voltak programok, esténként meg mindig volt valami

pl. papagáj-show, táncbemutató, bűvész, utána tini disco, majd felnőtteknek disco. Nagyon szimpatikus volt az animátor, jó

korregráfiákat tanultunk és közben remekül éreztük magunkat. Igazán erre vágynánk most is.

Nappal fürödni, pihenni szeretnénk, esténként meg bulizni.

Előzmény: Daruska978 (41481)
balika2005 Creative Commons License 2012.08.26 0 0 41483

Szia hajoz!

 

Most olvasom ,hogy ti is ugyanott voltatok ahova mi megyünk.Szeretném ha elmesélnéd milyen volt ,mit kell ott tenni , meg mindent.Nekünk is ez az első utunk ,7 éves kisfiunkkal.

pentek.balazs@yahoo.com Ide is irhatsz.

Előzmény: hajoz (41394)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!