Keresés

Részletes keresés

__Tibi Creative Commons License 2000.09.23 0 0 171
Off:jön! Nekem legalábbis.
Hallottad a rossz híreket a Premierről. Az irdeto-nak állítólag meg vannak számlálva a napjai. Kártyacserét akar a Premier végrehajtani az év végéig. Még jó, hogy most vettem:-(((
Előzmény: huszabi (170)
huszabi Creative Commons License 2000.09.23 0 0 170
Off:Kártya
On: Ez a Flo nem semmi.
Egy kérdés (nem rosszindulatból):Hogy tudtok olyan angol csapatnak drukkolni,ahol nincs is angol? ( Na jó,néha van egy-kettő). Én imádom az angol focit,de így...
Remélem a Ranieri nem lesz ennyire "internacionalista".
Off: Superdom jön Nektek?
Előzmény: __Tibi (168)
_Zoltán_ Creative Commons License 2000.09.23 0 0 169
Szerintem tőlem kérdezték, Tibi! Mellesleg már 3-3.
Előzmény: __Tibi (168)
__Tibi Creative Commons License 2000.09.23 0 0 168
Season-nal megy Neked vagy kártyád van? Bocsi az off-ért.
Előzmény: huszabi (167)
huszabi Creative Commons License 2000.09.23 0 0 167
Az volt.
Előzmény: _Zoltán_ (164)
__Tibi Creative Commons License 2000.09.23 0 0 166
Ja ő is, meg én is. A Canal+ Sve is ezt adja.
Előzmény: huszabi (165)
huszabi Creative Commons License 2000.09.23 0 0 165
Te is Premiere?
Előzmény: _Zoltán_ (164)
_Zoltán_ Creative Commons License 2000.09.23 0 0 164
Már 3-2 Flo góljával, ami egy iszonyúan nagy potyagól volt.
huszabi Creative Commons License 2000.09.23 0 0 163
ManU-Chelsea
0:1
1:1
2:1
3:1
És még az első félidőnek sincs vége!
Mirrmurr Creative Commons License 2000.09.14 0 0 161
Teddy egy zseni! Ahogy a lövőcsellel elküldött egyszerre három embert, az hátborzongatóan szép volt! Mázli, hogy maradásra lehetett bírni, még mindig klasszis játékot produkál. Becks megoldásai már-már közhelyszerűen pompása.
A rajt jól sikerült, remélem, a folytatás is ilyen lesz. Csak ez a Barthez nem kéne, a francba!

Hajrá, ManUtd.!

Gabo_d Creative Commons License 2000.09.14 0 0 160
Most neztem a BL osszefoglalot.A sracok lazan nyomtak.Ehhez aztan tenyleg nem kell kommentar.
Barthez a kapott golnal szep kis gyertyat rugott...

A Ginola ugyrol toled hallok ManUtdFan,es igazat adok neked.A franciat Angliaban (fel)istenkent kezeli a szakma,tisztelet ovezi szemelyet a focistak koreben,de tenyleg nem kell.A Shearer-es nyilatkozata utan meg plane...

Igazabol egy felelmem van mostanaban.Hogy a most beepitendo fiatal angol fiuk kozott nem lesznek majd igazi sztarok,amilyen Becks,Giggsy,Scholes lett.Persze,ha azt nezem Beckham is lehuzott nehany honapot a Prestonban,es csak idovel,de akkor hangosan robbant be,amikor meg nem tudhattuk,hogy milyen kvalitasu jatekos lesz belole.Na,most mar en sem ertem mit irtam,lenyeg,hogy varom az MU Academy ujabb pedans tanuloit...

HAJRA ETO&MU!!!
Gabo

pipi Creative Commons License 2000.09.07 0 0 152
Best nem tud szabadulni az alkoholtól
2000 szep. 07 13:27 - Forrás: MTI

George Best, a Manchester United és az észak-ír válogatott volt legendás labdarúgója ismét a pohár fenekére nézett: a The Sun bulvármagazin szerint két napig járta a londoni kocsmákat.
Orvosai úgy vélik, a hatvanas évek zseniális csatára az életével játszik, ha ismét rákap az italra.
Az 54 éves Bestet, akit 1968-ban Európa legjobbjának választottak, márciusban kórházba szállították, mert a rendszeres alkoholfogyasztás miatt súlyos májkárosodás érte. Felesége, a 27 éves Alexandra sem tudta visszatartani az italozástól.
Hat hónappal ezelőtt a The Sun öles betűkkel kérte az angol csaposokat: "Ne adjanak több sört ennek az embernek!"

sixx69 Creative Commons License 2000.09.06 0 0 151
Michael Owen vs. Aston Villa
3-0
32. min.

:))))))))))))))

Előzmény: big l (150)
big l Creative Commons License 2000.09.06 0 0 150
Egy nem szerencsés játékos a Manchester United-Bradford City meccsen .Jonathan Greening meg sérült .
big l Creative Commons License 2000.09.05 0 0 148
Ok !

Csak még egy képet lökök neked mert annyira bele jöttem :)
Nicky Butt Bradford City-is Benito Carbone ellen .


A CÍM :http://www.dailysoccer.com/pictures.html

De azért haggyál nekem is képet amit még föl rakhatok :)
Külonben ott minden féle kép van .Majdnem mindenki onnan szette le a Magyar-Olaszrol készült képeket .

Előzmény: ManUtdFan (147)
big l Creative Commons License 2000.09.05 0 0 146
Cole fogadja a gól után a gratulát Beckhamtol és Sheringham tol a Bradford City ellen amikor is a ManUtd rugott egy 6-ost a Bradford City-nek

ManUnitedSupporter Creative Commons License 2000.08.31 0 0 142
Regisztráltattam magam egy másik nick'en is.Hogy miért?

Nézzétek meg az e-mail címem!

Állat mi!

És 5 MB a tárterület.

Glory Glory Man United...

Előzmény: ManUnitedSupporter (141)
ManUnitedSupporter Creative Commons License 2000.08.31 0 0 141

sixx69 Creative Commons License 2000.08.30 0 0 140
A remeny hal meg utoljara...
Sol tobbszor is kijelentette, hogy nem akar eligazolni masik prem.ship csapatba, szal nem lesz konnyu dolga fergienek. A lóvé azért gondolom ha tobbet akar neki fizetni, mint a dragalatos kopasznak, vagy a haramianak (keane), akkor abbol nagy epehanyas lenne a csapat haza tajan.
A www.teamtalk.com (legalabb annyira megbizhato hirforras, mint a mirror, sun, daily mail) nem tud a manure ajanlatarol, szoval nehezn hiszem,. hogy csut. elott sikerulne leigazolni. Az meg ugyi holnap van.
Előzmény: ManUtdFan (139)
sixx69 Creative Commons License 2000.08.30 0 0 138
Ronald De Boer alairt a Glasgow Rangershez. Ha Campbell nem megy, mi lesz veletek, fijjugg?
Előzmény: Mirrmurr (136)
sixx69 Creative Commons License 2000.08.30 0 0 137
hát Béláim, ne értsetek félre, de nekem nem nagyon tetszene Campbell nalatok...

Latjatok, latjatok, ti sem alltok valami fényesen a bajnokságban - egyelőre - de majd kialakul. Szerintem a Pool nyer, ti a 2. helyet erdemlitek ki, a harmadik meg lehet felőlem akár a Soton is...:)

Előzmény: Mirrmurr (136)
Mirrmurr Creative Commons License 2000.08.29 0 0 136
Én nagyon elviselném Campbellt a Unitedben, márcsak angol mivolta miatt is. Nagyon jó képességu srác, betonfalként tud védekezni. Remélem, meggondolja magát az újabb ajánlatra.

Hajrá, MU!

Gabo_d Creative Commons License 2000.08.29 0 0 132
Szemelyes velemenyedet osztom:-)

En a mar ezerszer elhangzott ok miatt jobban orulnek Campbell-nek.(angol)Mellesleg fiatalabb a hollandnal,eroteljesebb,sokkal masszivabb,Stamhoz hasonlo stilusu.Tul szep lenne ha kozepen a Stam-Campbell duoval allhatnank fel.

Ja,de Boer leigazolasarol a redcafe.net forumain is pletykalnak.

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

sixx69 Creative Commons License 2000.08.20 0 0 89
Ok. Igazad van, fergusonofstatan valoban vasarolt jatekosaokat, akik kozul mondjuk Stam es Blomquist nevet el kellene mar felejteni, de mindegy, de pl. az iden, amikor kinez nekik egy FA kupa, Liga kupa, BL, bajnoksag, Vilagkupa, Klub VB, na akkor baszott venni egy embert is, illetve bocs, megvette Fabien "bundas" Barthezt, es kesz.
Nem azt monsom, hogy 77 millio font ertekben kelene venni jatekost, de ha eccer kel egy kozephatved Stam helyere, illetve a serultek potlasara; beckscum moge egy hasonlo kvalitasokkal rendelkezo - tehat minimum atlagos - kozepalyas; egy vedekezo kp (nem Butt, mert o hulladek, lehetett latni nem eccer) arra az esetre ha a peldakepnek valasztott keane (akit ugyeban immaron hetedjere zavartak le a palyarol a manure szineiben) ismet megvadul; kell egy csatartartalek, habar babyface killer valoban jo; asszem ennyin igy hirtelen.
A Pool csapata optimalis esetben, tartalekokkal, beleertve Ziege leigazolasat:

Westerveld (a cserekapus itt is hulladek)

Ziege/Traore
Hyppia/Staunton
Henchoz/ Carragher
Babbel/Song

Smicer/Camara/Diomede
Gerrard/Redknapp
Hamann/Murphy/Diomede
Berger/Barmby/Diomede

Owen/Camara
Fowler/Heskey

Ez a kispad kisse jobb, mint a Wallwork-Brown-Butt-babyfacekiller sor, nem?

Előzmény: ManUtdFan (88)
big l Creative Commons License 2000.08.18 0 0 87
NEM IDE VALÓ KÉRDÉS !!!!!!!!!!!!! Hogyan lehet képet be ílleszteni ?
Gabo_d Creative Commons License 2000.08.16 0 0 86
Manchester United 2:0 Manchester City
Friendly Denis Irwin Testimonial
Old Trafford

Manchester United Goalscorers: Sheringham, Cole

Attendance: 45,158

HAJRA ETO&MU!!!

Gabo_d Creative Commons License 2000.08.15 0 0 85
six669!

1-es pontban igazat adok
2-es:az MU teljesen mas uzletpolitikat folytat.Mas elvek szerint vasarol,mindig igyekszik sajat nevelesu jatekosokat szerepeltetni,es mellejuk igazolni.Igy sokkal erosebb a kotodes a klubhoz,es a szurkolok lojalitasa is,hogy arrol ne is beszeljek,hogy azonosulni is sokkal konnyeb a csapattal.(ellenpelda:inter,chelsea...)
Nezd meg kiket igazoltunk az utobbi nehany evekben!
Yorke,Stam.Melyikuk volt sztar kozuluk?Semelyik.Es melyikbol lett vilagsztar?Mindkettobol.
Stamrol senki nem hallott azelott,most minden csapat szivesen latna soraiban.Yorke meg rekordosszegert megvasarolt csatar volt,akinek az aran egy vilag rohogott.
A United nem sztarokat vesz,hanem sztarokat termel!
A masik,hogy en szemely szerint nem szivesen latnek Figokat,Rivaldokat voros mezbe bujva.Nalunk nincsenek olyan sztarok,akik csak a fizetesert gurcolnek,egyenieskednek,akik kore egy csapatot kell felepiteni.Nalunk csapat van,egymasert es magukert hajto sracokbol osszerakva.
3-as pont:Szogezzuk le,hogy minden taktikanak van ellenszere.Ha ilyen egyszeru,mint azt Carlos allitja,akkor miert tudott a United triplazni?
Gondolom a valasz a szokasos:"Szerencsejuk volt!"
Feletteb erdekes,hogy evek ota nem tudjak megoldani a ket szel lezarasat,ugyhogy maradjunk annyiban,hogy elmeleteket konnyu gyartani,de annal nehezebb a gyepen bizonyitani.

4-es pont:nem fuzok hozza semmit

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Mirrmurr Creative Commons License 2000.08.14 0 0 84
Sixx69!

Csak csendben jegyezném meg, hogy a Liverpool csapatának - jóllehet, zseniális játékosokból áll - rég bajnokságot kellett volna nyernie, ilyen összeállítása csak kevés más csapatnak van. Owen, Fowler, anno McManaman istenek, de akkor miért nem képesek egy bajnokság megnyerésére? Nekem is nagyon szimpatikus a Liverpool, de érthetetlen számomra ez a "töketlenkedés".
Idén jó lenne: 1. ManUtd. 2. Liverpool

Hajrá, ManUtd.!

Előzmény: sixx69 (83)
sixx69 Creative Commons License 2000.08.13 0 0 83
Na ezzel a csapattal az iden nemigen nyertek semmit...mert nezzuk csak:

- regota hajtogatom, hogy ezt a fajta sorozatterhelest amit egy angol csapatnak el kell viselnie, 11-12 ember allandoan NEM BIR EL.

- fergusonofsatan a legzsugoribb fazon a vilagon, a legggazdagabb klub vezetoedzojekent nem kepes egy olyan kispadot osszehozni, ami megfelelo lenne egy manure szintjen (Wes Brown? Silvestre? Sheringam? Fortune? Butt? Neville? ezek a jatekosok nem sok bajnokeselyes csapatba fernenek be) Es nem nagyon erdekel, hogy ugly1 es ugly2 (a nevillek) valogatott...a roman meccs is az egyik ugyesen ment el.

- mint ahogyan azt oly jol elmondotta volt Robbie Carlos, mielott szetverte volna a kis csapatotokat: "amennyiben lezarjuk a szeleket beckscum es Giggs elott, a manure halott." Es milyen igaza volt...

- az idei bajnoksagot egy csapat nyerheti...A CSAPAT: LIVERPOOL F.C. Majd emlekezzetek szavaimra...

You'll never walk alone!

Előzmény: ManUtdFan (80)
TOMBOY Creative Commons License 2000.08.13 0 0 79
KIKAPTATOK HEHEHE

Chariry Shield 2000
MU-Chelsea 0-2(0-1)
G.:Hasselbaink(22.),Melchiot(72.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!