Keresés

Részletes keresés

Gax Creative Commons License 2000.12.08 0 0 489

S.O.S.

Új Man.United csapatképek, meccsképek honnan tölthetők le az Internetről? Minél nagyobb méretben és felbontásban...

Előre is köszi a segítséget.

Mirrmurr Creative Commons License 2000.12.08 0 0 488
ManUtdFan!

Csak olvass bele a Forma-1 2000 topicba, ott megláthatod, hogy hogy ez a fasz czigony (ezért fcigony) mekkora primitív egysejtű! Ide is csak okádni jön. Még dino grandit is alulmúlja, bár dinonak vannak értelmes mondatai.
Más: a mai Sportban Korsós Gyuri azt mondja, elfáradtak. Hiába, a MU szétfutotta szegényeket. Ebből is látszik, hogy napjaink angol bajnoksága mennyivel intenzívebb, mint más bajnokságok. Színvonalában, erőnlétében, szellemességében is.

Hajrá, MU!

Előzmény: Hackett (485)
Gabo_d Creative Commons License 2000.12.07 0 0 487
Ok,en raerek.Akko` majd nyomd el valamikor.

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Gabo_d Creative Commons License 2000.12.07 0 0 483
60-70%-a,csak a shiftet nem nyomta le

e-mail ma mar nem jon???

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

U-boat Creative Commons License 2000.12.07 0 0 481
Azért elmondanám a Manchester tábor 60-705-a Magyar, Szlovén, Osztrák, Német, Horvát volt.
Sőt Bulgár zászlót is láttam.

Azért volt egy két arc elismerem:)

U-boat

fczigony Creative Commons License 2000.12.07 0 0 480
Rohadt szemét csürhe,nem csapat.Ennél jobban semmit sem gyűlölök.
Gax Creative Commons License 2000.12.07 0 0 479
Nekem az 1996-os Angliai EB óta a nagy kedvencem Teddy Sheringham. Amilyen gólt ott a hollandoknak behúzott a zsákba... Nagyon örültem, amikor kedvenc csapatomba az MU-ba szerződött. Azóta folyamatosan igazolja klasszisát.
A meccs egyébként végig egyoldalú volt. (labdabirtoklás 61%-39% a Unitednek), bár kis szerencsével a Sturm egyenlíthetett volna. Lőttek egy jókora keresztkapufát, utána meg Roy Keane egy jobb felsőbe irányított közeli fejessel tesztelte Barthezt, hogy figyel-e.
Mirrmurr Creative Commons License 2000.12.07 0 0 478
Hadd fényezzem egy kicsit nagy kedvencemet, Teddy Sheringhamet! Annyira zseni passzt adott Scholesnak, hogy már az felért egy góllal! Azt hiszem, vétek lenne elpazarolni egy ilyen nagyszerű játékost, simán meg kell tartani jövőre is, ha így játszik, vezeti a góllövő listát a PL-ben (jól tudom?), hasznosan futballozik, kiváló befejező, nagyszerű passzai és még nagyszerűbb lövései vannak. Állítólag "öreg"? Kit érdekel, addig, míg úgy játszik, mint egy 24 éves, addig semmi gond.

Meglesz a serleg!!!

Hajrá, MU!

Gabo_d Creative Commons License 2000.12.06 0 0 476
Hackett!
Bocs,de csak most jottem fel a net-re,tegnap meg mar nem neztem vissza a DK-ba.Kiderult azota,hogy nincs is ORF-unk,csak ZDF.Azt hittem szivroham befigyel,de meglattam,hogy az RTL is nyomja,ugyhogy kiraly volt.

A meccs nem annyira.Akkora osztalykulonbseg volt a ket csapat kozott,hogy minimalisan kellett csak mozgositani magukat a sracoknak.Vegig az tortent,amit akartunk.Sajna annyira magabiztosak voltunk 1-0-nal (ami egyebkent nem lenne baj),hogy nem volt hajtas angol reszrol.Sima edzomeccs jellege lett a vegere,amit a Giggs talalata utani visszafogott golorom is jelzett.(persze nem baj,ha beosztjak az energiajukat a szezonra)

Megvan a 3 pont,szep Mikulas-napi ajandek volt...

Nem `tom az ORF-en hogy kozvetitettek,de az RTL-en a szurkolokat nagggyon lehetett hallani.Ellezdtem figyelni,hogy kik enekelnek,mert az osztrakoknak nem szokasa.Aztan hallottam "...we all follow UNITED..."
Hatamon vegigfutott a hideg,mikor belegondoltam,most mi is ott enekelhetnenek,es tapsolhatnank angol modra,a fej folott...

Remelem,ha egyszer megyunk,akkor az porgosebb,izgibb derbi lesz.

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Gabo_d Creative Commons License 2000.12.05 0 0 467
Hackett!

Oszinten koszonom,hogy felajanlod a segitseged.Am ugy nez ki megoldodott a gond,ugyanis van uj TV,es ennel be lehetett hozni az ORF-et.Kiderult,hogy a nyugdijazott TV miatt nem jott be(regi volt mar).Az ORF mellett ezen a TV-n az MusicTV,SAT1,RTL3 sem volt behozhato,de most az uj keszulek atombiztos.Es veletek egyutt en is odatapadok a keszulekre!!!Mar lelkiekben keszulok,hangolok a meccsre.Megegyszer koszi!

Az tippeddel kiegyezek latatlanban.

Az a gond,hogy minden megeshet holnap.Tudom,hogy ez minden meccse elott elhangzik.Am a vedelem benazasa is benne van a pakliban,es ha az gyenge tamadosorral parosul,akkor gaz van (bar Teddy meg akkor is ott van).A lenyeg,hogy nem szabad hagyni a graziakat,hogy elkapjak a fonalat,mert mostanaban tudnak hatekonyan es szepen jatszani.Na de minek filozok,Sir Alex mar ugyis kitalalta az eredmenyes taktikat.

Az Azsiai tura multkor is nagyon bevalt.Tudom mar ezerszer elhangzott,de a miatt van a United a vilag tronjan,mert okos emberek iranyitjak.Azsia,Del-Amerika ki van ehezve a United-ra,es ezekkel az utakkal oromet okoznak a sokszazezres szurkolotabornak,masreszt anyagilag is naggyon megeri.Aki olvasta a Denes-ek fele United konyvet,tudja mirol beszelek...

(ja a TV-t nem a meccs miatt vettuk,annyira jol azert nem megy,mar erett a csere:-)))

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Gabo_d Creative Commons License 2000.12.05 0 0 464

Ha van klasszikus mozdulat,ami jatekoshoz kotheto (nem golorom) akkor ez az...

Gabo_d Creative Commons License 2000.12.05 0 0 463
Ahhh...Asszem nekem meg tovabb kell varnom,mint 8 honap.Nincsen ORF-unk,miota az AM Mikro-t felvaltotta a kabel.Lehetseges ez egyaltalan,marmint,hogy nincsen kabelen ORF,vagy csak en nem hoztam be?Pedig ma vegig paztaztam az automata hangoloval es nem talaltam.:-(((

Nagyon meleg meccs lesz,es egy vereseg eseten csak az tudna enyhiteni merhetetlen fajdalmam,ha Korsos Gyuri lone azt,egyebkent bele pusztulnek,annyira nem szimpi a tobbi Graz jatekos.A klub nagyon okosan csinalja a dolgat mar evek ota,de ennyi szarzsak focistat egy helyen.Foleg az NS nemregi Korsos&Szabics interjuja nyitotta fol a szemem...

Na de a vereseg szoba sem johet.Ez a mondat szerencsere Manchesterben mar kozhelynek szamit.Meglatjuk majd mirol maradtunk le...Szerintem egy folenyes gyozelemrol!

Ja,Giggs is ott lesz mar.Ezt nyilatkozta a meccsel kapcsolatban:
"They are very aggressive and it'll be a hard game but we are going there in a terrific vein of form. They have made four or five signings since we last met and it's made a difference. They have Sergei Yuran up front, Ranko Popovic at the back, Korsos in midfield and a quick wide left lad called Mamedov so we expect a tough game."

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

(u.i.:imadkozom a Gyuri helytallasaert)

big l Creative Commons License 2000.12.02 0 0 457
Gratula a győzelemhez !
Youme Creative Commons License 2000.12.02 0 0 455
Ez a baba arcú Ole Gunar most pattintotta be a Holspur-nak a 2:0-t jelentő gólt. Van még 5-6 perc. Mindjárt jön a harmadik... Silvestre játszik !!!!
TOMBOY Creative Commons License 2000.12.02 0 0 454
Nem szeretem, de jó a kép:

huszabi Creative Commons License 2000.11.29 0 0 451
Ez nem A KUPA, hanem a ligakupa!!!
Ég és föld...
Előzmény: totelcamp (449)
totelcamp Creative Commons License 2000.11.29 0 0 449
A Kupát húzzátok ki, nem lesz belőle már semmi:
Sunderland-Manchester 2-1
Gabo_d Creative Commons License 2000.11.26 0 0 446
Sracok!

En megprobaltam az utolso lehetoseget,de nem jott ossze.Angliabol probaltam szervalni jegyet.A manutd.com-on talalhato informacios iroda szamat hivattam fel kinti ismerosokkel,de ott azt mondtak,hogy Grazban nem lesz kulon jegy az angoloknak,es Angliaban is csak szurkoloi klubtagok vehettek.Na,en ezt az infot kaptam:-(

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Mirrmurr Creative Commons License 2000.11.23 0 0 445
Sporttársak!

Úgy látszik akkor, hogy a grazi meccs elúszott. Sebaj, ha a hegy nem jön Mohamedhez...
Sajnos csak most tudtam netközelben lenni, nagyon el vagyok havazva a melóval már egy ideje. Természetesen örülök a MU sikereinek, épp itt az ideje, hogy helyére tegyék a kupát idén is, azaz az Old Traffordra. A BL serlegre gondolok.
Úgy nézem, az angol font forinthoz képesti vásárlóereje pénztárcám vásárlógyengeségét jelenti, tehát képtelen vagyok még csak egy pár új zoknit is beszerezni:-) Pl. k**va jól kinéző Red Devil V-Neck Micro Fleece, fehérben, 40 font. Én meg :-)))
Bázz, menni kéne Manchesterbe!

Hajrá, MU!

Gabo_d Creative Commons License 2000.11.23 0 0 444
Mocskos Farago Ricsi!Koppintasz???:-))
Vagy olvasod a Kocsmat?:-))))

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Gabo_d Creative Commons License 2000.11.23 0 0 443
Ugy remlik en is hozzaszoltam mostansag.A tobbiek meg most pihenik ki a gyozelem utani unneplest.
Latod milyen meze van a Bayern-nek?Ez is mult-idezo felso.

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Gabo_d Creative Commons License 2000.11.22 0 0 437
megeloztel:-)
Gabo_d Creative Commons License 2000.11.22 0 0 436
3-1!!!!!!

Silvestre megint benne volt egy golban,de hala istennek,ezuttal nem a mi halonk zorgott miatta.Gyonyoru volt a szoloja.Scholes masodik talalata meg szinten az alomszep kategoria.Teddy-hez mar nem tudok mit hozzafuzni,nincs olyan pozitiv jelzo,ami meg nem hangzott el vele kapcsolatban.

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

Gabo_d Creative Commons License 2000.11.20 0 0 433
Hackett!

Lesulyt a hir,akkor majd maskor!:-(((Azert koszi,hogy megmozgattad a kapcsolataid.
Fiuk,en is hiszem,hogy lesz meg alkalmunk a kozeljovoben latni a United-ot eloben...

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

TheClown Creative Commons License 2000.11.20 0 0 432
ám legyen!
Előzmény: Hackett (431)
TheClown Creative Commons License 2000.11.20 0 0 430
Hát lehet, hogy a válogatott lesz a döntő, de ne feledd, hogy tavaly is azt mondták, hogy az számít, hogy milyen címeket zsebelt be az illető... Ugye Beckham, vagy Rivaldo kérdésre Rivaldo lett a válasz, márpedig nem hiszem ,hogy Rivaldo egy copa americán és egy spanyol bajnokin kívül mást fel tudott volna mutatni. Ezzel szemben Beckham angol bajnoki, FA kupa, BL...
egyedül a válogatottban nem villogott. Szóval lehet, hogy most azt mondják, hogy válogatott a döntő és mégsem az lesz!

Előzmény: Hackett (429)
Garnett Creative Commons License 2000.11.20 0 0 427
Valóban, Beckham most tényleg jó formában van, ez előnyös lehet, főleg az Aranylabda választás előtt!
Előzmény: TheClown (426)
TheClown Creative Commons License 2000.11.20 0 0 426
Hát fiúk... nem tudom, hogy nektek mi a véleményetek, de szerintem a Beckham-fiú kezd egyre jobban viselkedni! Nem reagál olyan hevesen, ha provokálják őt, és nem kap annyi sárgát sem, ha ezt a tendenciát tudja tartani, akkor lehet, hogy az év aranylabdása címre is pályázhat! Szerintem megérdemelné, hiszen tavaly is nagyon jól játszott, most meg mást sem látok, csak azt, hogy Beckham szabadrúgásgóljával nyert/vezetést szerzett a Manchester United vagy az ő beadásából lett gól! Csak így tovább!
Hajrá Manchester United!!!
Gabo_d Creative Commons License 2000.11.19 0 0 425
Kosz az infot.Nekem az a gyanum,hogy Grazban csak berletet lehet kapni,es talan a United-nak kiadtak x ezer jegyet,amit kint eladhat.De ez csak talalgatas...:-(((

Gabo
HAJRA ETO&MU!!!

HALI23 Creative Commons License 2000.11.18 0 0 424
A Sturm-Graz Fan Shop-ban azt az infot kaptam, hogy külön a Manchester elleni meccsre jegyet nem lehet venni. Csak kb. 2000 Schillingért 3 mérkőzésre érvényes bérletet árusítanak. Az angol szurkoló ha nagyon akar, ennyiért is el fog jönni( mi neki az a 2000 Schilling ? ), még akkor is, ha csak ezt a meccset nézi meg....
Információs telefonszámok:
Schwarzenegger Stadion ( Fan-Shop )/ Graz: 0043316-771771-19 vagy 0043316-771771-23
Előzmény: Gabo_d (423)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!