Keresés

Részletes keresés

ujonc Creative Commons License 2000.09.13 0 0 2910
Halihó! Mindenkinek gratula, aki sikerrel járt!
Nálam az a helyzet, hogy Fostimon injekciót kapok másnaponta egyet, összesen háromszor! Van egy oldal, ahol le van írva minden gyógyszerről adat, de engem érdekelne, hogy esetleg van-e valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? (A doki azt mondta, hogy akinek ezt adta, mindenki terhes lett tőle!!!) Várom az esetleges tapasztalatokat!
napora Creative Commons License 2000.09.13 0 0 2909
Kedves Mosómasa és Pí! Gratulálok! És nagyon jó lenne a helyetekben lenni.
Mosómasa, ugye nektek teljesen spontán jött össze? (Úgy értem most nem volt inszem. sem gyógyszerek.)Én is szeretném, ha így "megviccelne" a természet. Csak az ne lenne, ami most van...
Kuszti! holnap főleg gondolok rád.
Ananova? Még néhány nap és tőled kapunk jó híreket.
noa Creative Commons License 2000.09.13 0 0 2908
Mosomasa, Pí EZ CSODÁLATOS! Ugye megmondtam, hogy a tavaszi után jön a most oszi sikerszéria!!!
Azért nyomul a Kaáli rendesen, ahogy a kismama-listánkat elnézem :-)))
Berku hová tunt???
Csucsuka Creative Commons License 2000.09.13 0 0 2907
Halihó Mindenkinek!

Nagy Gratulációm az új lista-tagoknak:))))))))
Vigyázzatok a Pocaklakókra!!! (remélem, egyre hosszabb lesz a lista:)))))))

Pusszantás

904Zsó Creative Commons License 2000.09.13 0 0 2906
Mosómasa, Pí sok-sok gratuláció!!!!!! Vigyázzatok magatokra! :-)

Zsó

mogyiné Creative Commons License 2000.09.13 0 0 2905
Jaj Pí!

Most látom a jó híredet! Neked is nagyon gratulálok!

Ennyi jó hír után remélem, hogy ez a siker sorozat rám is jó hatással lesz!

mogyiné Creative Commons License 2000.09.13 0 0 2904
Mosomasa!
Nagyon örülök a sikereteknek remélem, hogy jövore majd arról fogsz írni, hogy megszületett a kislányod vagy a kisfiad.
Pihenjél sokat!

Kuszti!
Nagyon izgulok érted!

BMC - ek tudtok arra valami ötletet adni, hogy a megbeszélésen mennyi pénzt kéne adni, mert én majd másfél éve voltam utoljára és nem tudom, hogy mennyit emelkedtek a tarifák!

Törölt nick Creative Commons License 2000.09.13 0 0 2903
Ehhez a névsorhoz csak gratulálni lehet mindenkinek, no meg sok kitartást és minden szépet és jót kívánni! :-)))

(az már más lapra tartozik, hogy mi meg itt hátvédként lassan teljesen frusztrálttá válunk... :-(((( Bocsánat, más nevében ne nyilatkozzam, akkor inkább csak a magam nevében kaffogok it...)

Üdv, Cic :-|

susok Creative Commons License 2000.09.13 0 0 2902
A legfrissebb kisbaba-kismama listánk:
- Arpg-ék Rékája
- Noa, Fecs, Kisvirág, Erika, Sihaya, Buksi, MsME, Primera, Quizas, Annuska, Mosomasa, Pí

Manka- Creative Commons License 2000.09.13 0 0 2901
Ja és a lényeg!

Mosomasa, Pí nagy nagy gratula!
Vigyázzatok nagyon magatokra! Remélem szerencsés sikersorozatot inditottatok be!:))))

Előzmény: Pí (2897)
Manka- Creative Commons License 2000.09.13 0 0 2900
Szaisztok!

Csak egy gyors bekukkantás, aztán rohanok a MF-ra.
Kusztinak és mindenkinek akinek szüksége van rá, sok-sok+++++++++++sugarat küldök.
Én tegnap voltam a 21 napi vérvételen...jelentem az összes eredményem jó, és elkezdtük a felkészülést a lombik programra. (Most a saját hormontermelésemet kezdték leállítani, illetve
a hipofizis müködését).

Sihaya!!!!
Én a Jahn Ferenc kórházba járok! Ha kérdésed van írj, ha tudok válaszolok!

Minden jót kivánok!

susok Creative Commons License 2000.09.13 0 0 2899
Mosómasa! Ez fantasztikus hir! Szeretettel gratulálok, és nagyon-nagyon vigyázz magatokra!

Látjátok, a csodák nem is olyan ritkák:)))

Kuszti, nagyon drukkolok, sok puszi és ++++++++

kktt Creative Commons License 2000.09.13 0 0 2898
Sziasztok!

Mostanában csak csendben figyeltem, vártuk a laboreredményeket. Szerencsére minden negatív. (Ill. még holnap megyünk a Hematológiai Int-be.)
Így hónap végén hiszteroszkópia a II. női klinikán. Mit tudtok erről? Várom az "élménybeszámolókat"...

Örülök, hogy nagyjából mindenki jól (sőt van aki "jobban") van!

kktt

U.i.: Snoepjes, légyszíves írd meg az email címedet! Ami az "adatoknál" van, arra nem tudok küldeni levelet! Vagy, ha az működik, akkor nálam van a hiba... Köszi.

Creative Commons License 2000.09.13 0 0 2897
SIKERÜLT!!!!

Bár nem számoltam be eddig részletesen minden mozzanatról, mert időm se volt rá mindig, de az augusztus végi beültetés után ma reggel 2 csík jelent meg a teszten.
Ez a győri Kaáliban a 3. IVF próbálkozásunk volt.
9 leszívott petesejtből 5 termékenyült és osztódott tökéletesen. 3 nap múlva volt az embriótranszfer.
Mivel a mellfeszülésen kívül semmi nem utalt a sikerre (és az az első két alkalommal is volt) nem éltük bele magunkat, és ez egyfajta
nyugodtságot is adott. El sem tudom hinni, hogy ott van(nak?).
Köszönet minden topictársnak, és a győri Kaáli minden dolgozójának.
Hasonló jókat az épp most várakozóknak, sok pozitív sugár mindenkinek.


"Én is hajtottam a sikerért,
úgy, mint mindenki, ki egyszer élt,
s volt, hogy nem volt ünnepem,
és volt, ki ünnepelt velem."



Kuszti Creative Commons License 2000.09.13 0 0 2896
Na meg valamit, en most fedeztem fel, hogy a nev mellett az adatokra kattintunk, akkor ra lehet keresni az illeto osszes hozzaszolasaira. No igy gyorsan megtalaltam, amit kerestem:

Katio, az endometriozisrol a 2216-os hozzaszolasban irtam

Sziasztok

noa Creative Commons License 2000.09.13 0 0 2895
Na, tessék, csak emlegetni kell. Mindenesetre a drukkolásunk is így jöjjön be :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: Kuszti (2894)
Kuszti Creative Commons License 2000.09.13 0 0 2894
Noa draga, te egy igazi angyal vagy. A tovabbiakban egyebkent nem fogok gephez ferni, ez volt egy idore az utolso bejelentkezesem.
Kuszti Creative Commons License 2000.09.13 0 0 2893
Mosomasa, hat ez aztan a jo hir, nagyon drukkolok ertetek.

Szerencsesen tul vagyok a tuszo leszivason, 5 petesejtet nyertek, amibol halistennek 4 meg is termekenyult es szepen novogetnek. Holnap fogjak beultetni oket, nagyon drukkolok, hogy most sikeruljon. Mindenkinek nagyon koszonom a sok tamogatast, olyan jo, hogy vagytok.

Mogyine, en is nagyon orulok, hogy emgismerkedtunk, legkozelebb remelhetoleg nem csak igy kutyafuttaban talakozunk.

noa Creative Commons License 2000.09.13 0 0 2892
Hali!
Kusztiról vannak híreim. Lehet, hogy ma o is géphez fér, de ha mégsem, megkért, hogy tudassam az eddigi örömteli fejleményeket.
Tehát hétfon volt a leszívás, öt petesejtet találtak. Kedd reggelre kiderült, hogy ebbol négy szépen megindult! A beültetés holnap lesz, még nem döntött, hogy hármat vagy négyet. Az biztos, hogy csinálják a lézeres bemetszést neki.
A további srukkolásra igencsak szükség van számára!!!

Magamról: tegnap voltam a dokinál, hála Istennek minden OK., babákok egy hétel fejlettebbnek tunnek a gép szerint, mint a tényleges koruk. Most már majdnem biztos, hogy mindketto kislány.

mosomasa Creative Commons License 2000.09.13 0 0 2891
Köszönöm mindenkinek a ++++ sugarakat!
:-)
Azt hiszem eredménye is lett!! :-))
Laparoszkópia elmarad, ez már biztos.
Merthogy tényleg VANNAK CSODÁK!!!!!!!

Most már csak azért kell szorítani, hogy velünk maradjon :-) még nagyon picike.

mosomasa

Törölt nick Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2890
Sziasztok!

Sihaya:
A barátnőmnek ott sikerült nem oly régen. Ikrei lesznek:-)))
Mi érdekel? Jók a doki. ÉS fej fej mellett haladnak a Kaálival és a BMC-vel.

Piglet

quizas Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2889
Ezek szerint lassan-lassan beindul az információk terjedése. Épp itt az ideje, hogy a várótermekben ne csak marketingcélbňl elhelyezett szórólapok szórakoztassák a pácienseket!

Zsó,
Én is hétfőn jártam, de általában korábban. De ha ott nem is, egy találkozón majd biztos összefutunk.
Nekem nem végeztek rákszűrést az OCsSz-nél, mert novemberben az SZTK-ban igen. Igaz, arról az életben nem kaptam semmiféle igazolást.

Csucsuka,
Érdekes, amit a doxyciklinről írsz, hogy két héttel a kúra után kezdheted a Serophenet. Nálam nem volt semmilyen szünet, amikor -másfél hónapos késéssel- megjött a lelet, hogy van bennem Ureoplasma, egyszerűen fölírták és beszedtük, a program ment tovább. Persze lehet, hogy nálad másra adták.

Quizas

Sihaya Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2888
Sziasztok :-)

Ma az RTl-klub Delelő c. adásában volt egy riport az IVF-ről, a Dévai Klinikát képviselte egy orvos. (talán épp a vezető, nem tudom, sajnos a riport elejéről lemaradtam.) Ne felejtsétek el, mint ahogy noa is mondta, a Kismama októberi számától indul egy egész sorozat a lombikprogramról, aki most kerül oda, biztos sok segítséget talál majd benne. A laparoszkópiáról is lesz benne egy cikk.

A segítségeteket szeretném kérni. Egy barátnőmet az orvosa a Jahn Ferenc Kórházba küldte IVF miatt, ha valaki jár oda, vagy tud róla valamit (bármit), akkor legyen szíves írjon ide, vagy nekem emailbe, előre is köszi, nagyon fontos lenne!

Benyus, azt a füzetecskét hol lehet beszerezni? Több ismerősöm is érdekelné, de nem vagyunk budapestiek.

Mosomasának és Kusztinak külön sok ++++t!
Mindenkinek egészséget és sikert!! :-)

Sihaya

mogyiné Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2887
Benyus!
Köszönöm szépen a kiadványt megkaptam, sajnos nekem már túl sok új dolog nem volt benne, de nagyon jó kis könyv. Tényleg minden meddoségi centrumban kéne, hogy osztogassák ezt a kiadványt.

Mosomasa és Kuszti küldöm felétek a ++++++++++ sugarakat és nagyon szorítok! Írjátok meg majd, ha tudjátok, hogy mi van veletek!

Kuszti!
Nagyon örülök, hogy megismertelek remélem, hogy
legközelebb majd többet fogunk tudni beszélgetni!

Kriszti

napora Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2886
Kedves Benyus!
A Szabolcs utcai kórház (HIETE)meddőségi ambulanciájára járok. Ők nagyon nagy súlyt fektetnek a kivizsgálásokra. Ezen kívül pedig inszeminációt végeznek, de IVF-et már nem. Én szívesen elmegyek a füzetekért, ha gondolod. Sőt, mindannyian részt vehetnénk ebben a terjesztésben. Mit szóltok? Esetleg a füzetekbe tehetnénk egy lapot, amin szerepel a topic és az infertility.hu elérhetősége.
Előzmény: Benyus (2885)
Benyus Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2885
Kedves Napóra!
Az ötleted szuper, de én azt szeretném, hogy inkább az eredetit kapják meg, ha lehet és ha partner vagy ebben. Szívesen adok bármennyit a kiadványból, mert van bőven. Melyik kórházba jársz? Esetleg lehet beszélni velük is.
Meli Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2884
Benyus!
Én is szeretném megköszönni a Csodák pedig vannak című füzetecskét! :-)
Nagyon sok hasznos dolog van benne.
Csatlakoznék mosomasa ötletéhez, miszerint nem kellene-e elérhetővé tenni a várótermekben minden érintett számára? Nagyon megkönnyítette volna a dolgunkat, ha minderről már a kezdet kezdetén tájékozódunk.
Még egyszer köszi! :-)
Meli
Előzmény: Benyus (2880)
napora Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2883
Sziasztok! Mindenkinek küldöm a sugarakat!

Benyus! Köszönöm a füzetet! Ha jó ötletnek tartod, akkor lefénymásolnám és legközelebb osztogatnám a rendelőben és a kórházban is (a laparoszkópia idején biztosan többen leszünk hasonló cipőben). A kórházban nem volt nehéz beszélgetni a többiekkel, mindenki megkérdezte, a másik miért van ott. De a rendelőben például bátortalan vagyok, mert sokan járnak oda olyanok is, akik éppen babát várnak. Nem kérdezhetem meg mindenkitől, hogy éppen terhes-e vagy csak szeretne lenni. (Én sem örülnék ilyen kérdésnek.) Talán majd a nővérekkel beszélek.

Susok! A válasz az esetleges levelekre úgy volna jó, ha itt a topicon látnánk a levelet és mindenki megírná a maga véleményét, ahogy eddig is történt. Ezt ki lehetne nyomtatni (esetleg átszerkesztve), és megküldeni az érdeklődőnek, a Csodák pedig vannak füzettel együtt. Nem tudom, hogy ez így kivitelezhető-e, vagy mekkora "forgalom" várható. Tényleg, az egyesületet és a füzetet is meg kellene említeni a levélben!

Csucsuka Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2882
Halihó Mindenkinek!

Mankának és mosomasának küldöm a POZITÍV sugarakat, remélem, hogy használható lesz:)))))
Mi a doxyciklin kúra közepén tartunk, már csak 5 nap van hátra... sajna a gyomromnak nem nagyon tetszik, de a nagy CÉL érdekében legyűröm valahogy:))))))))))) És ha jók lesznek a leletek (még 2 7, de lassan telik ilyenkor az idő...) akkor kezdhetem a Serophent:))))))

Pusszantás!

mosomasa Creative Commons License 2000.09.12 0 0 2881
Benyus,
Köszi a Csodás kiadványt! Megkaptam!
Miért nem kaphat mindenki kezelésre járó, illetve eloször bekerülo ember ilyen jellegu tájékoztatót? Szerintem nagyon praktikus lenne, mivel számos kérdésre ad választ.

Ma megyek ismét dokihoz!
Majd késobb jelentkezem még - ez valószínuleg csak holnap lesz.
Kérlek benneteket szorítsatok és küldjetek ezer millió + sugarat, mert most nagyon kellene, úgy déltol!

mosomasa

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!