Keresés

Részletes keresés

l.i.d. Creative Commons License 2007.02.24 0 0 4631

Érdekes. Tulajdonképpen még el is tudnám fogadni ezt a személyem ellen intézett össznépi támadást, ha mondjuk ez a party hivatalos honlapjának a fóruma lenne. De hát ez nem az, így engedtessék meg, hogy én is elmondjam a véleményemet.

Tudomásul kell vennetek, hogy vannak olyanok, akiket nem érdekel a parti. Meg olyanok is vannak, akiknek nem tetszik. Meg olyanok is vannak, akik ígérik, hogy elmennek, aztán mégsem mennek el. Ezek mind vélemények, döntések, amiket elfogadni nem kell, de tudomásul venni igen.

És ha valaki majd hozzászól, és leír húsz kifogást, akkor leír húsz kifogást, ti pedig el fogjátok olvasni! :-)

 

 

Előzmény: Devilrider (4629)
dóri_brown Creative Commons License 2007.02.24 0 0 4630

Sziasztok.

Csak csatlakozni szeretnék az elöttem szolóhoz.

István legalább tett/tesz  valamit, -erőn felül is- hogy legalább havonta egyszer legyen alkalma olyanoknak is a személyes kontaktusra, akik csak innen, nick-névről-  ismerik a többieket. Persze megértem azt a többszáz országyűlési képviselőt, menő nagyvállalkozót, sztárt is, akik nem merik vállalni magukat egy ilyen partyn. Sajnálom, hogy még egy maszkban sem mernek eljönni. Vagy túl naív vagyok, és más oka lehet?!

Ja, szerintem emberevés után, legalább rugdossuk a sarokba a csontokat...

Ha túl provokatív voltam, bocs.

 

Jozzee,

ez miatt egyáltalán ne aggódj! :)

 

Este a Partyn folyt.

 

Devilrider Creative Commons License 2007.02.24 0 0 4629

Helló sziasztok!

 Új is vagyok meg nem is, mert kb 4 éve olvasgatom a fórumot! A lakk és latex világát igen jól ismerem itt  Magyarországon. Azért léptem most váratlanul elő a háttérből mert kedves l.i.d. barátunk hozzászolása kicsit felbőszített! Nekem az István személyes jó barátom éste kedves l.i.d. komám nem tudod hogy ő mennyire hétköznapi gondokkal küszködik nap mint nap, de tudod két parti között mindig azon görcsöl hogy hogy fogj a következő partyt megszervezni, és tudod sokszor volt hogy kölcsön kellett kérnie hogy meg tudja tartani a partit. Amin aztán alig volt valaki és hatalmas összegeket bukott a dolgon. De az én István barátomat ez se tántorította el és partiról partira kűzd hogy eggyáltalán legyen ilyen, úgymond fetish party kúltúra Magyarországon. Tehát kéretik nem bántani őt! Tehát mindenki fogja az asszonykáját vagy pasiát pakolja fel és hogy stilszerű legyek, mindenki hozzon magával mégegy embert. Előre is bocsánatot kérek ha bárkit is megbántottam de nem türhetem hogy bántsák egy barátom. Jöjjetek este minnél többen, nem eszünk meg senkit.

 Joccakát ,reggelt vagy napot ki mikor olvassa!



jozzee Creative Commons License 2007.02.23 0 0 4628

Én még régebben írtam ide, hogy érdekel a téma, sajnos csak most jött el az alkalom, hogy tudok menni a party ra, csakhogy egyéb okok miatt egyedül kell mennem.(eddig úgy tűnik)

 

De mondjuk nekem nincsenek még olyan igazi, vérbeli cuccaim, bár lehet, hogy e szolid(?) cuccom is a maga módján egyéni lesz, ha más nem úgy, hogy ezek rajtam lesznek és attól:)....mert fiu vagyok és a cucc egy kicsit talán nőies. :)

 

 

 

 

l.i.d. Creative Commons License 2007.02.23 0 0 4627
Nézitek a tv2-t? Érdemes! :-)
Nelli32 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 4626
Sejtem, hogy osztozunk a problémán:)...
Előzmény: dark-angel (4625)
dark-angel Creative Commons License 2007.02.23 0 0 4625
Szerinted a szoknyák mekkorák???? :-)
Előzmény: Nelli32 (4623)
Nelli32 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 4623
Hát, igen, egy jéger jó lenne, de nem a 4613. hsz-ban látható forrónadrág alá:)).
Előzmény: dark-angel (4622)
dark-angel Creative Commons License 2007.02.23 0 0 4622

hát... én általában miniszoknyába, topban, necharisnyában szoktam lenni még télen is. Nincs az a kánikula (latexesek miatt sem) de nincs hideg :-)

És a fiúk azt szokták mondani, hogy egy Jager mindent megold :-)

Előzmény: Nelli32 (4621)
Nelli32 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 4621
Technikai jellegű kérdés: mennyire van hideg a parti helyszínén?
Előzmény: dark-angel (4620)
dark-angel Creative Commons License 2007.02.23 0 0 4620

Szerintem ilyesmit nem is írt a Pityu. Azt hiszem Lid -nek van rossz hangulata.

 

Nekem is kell számlákat befizetni, vannak főnökeim is stb... de néha szeretném hogy csak annyi problémám legyen, hogy azon gondolkodjak, mit vegyek fel a partyra.

És mégis,  nem érdekel a többi gondom, szombat délután ott fogok ülni a szekrény elött és szörnyülködöm, hogy nincs mit felvegyek és már megint híztam stb (tipikus női gondok) és elmegyek bulizni.

Attól nem lesz jobb, hogy mindig az élet hétköznapi problémáján görcsöljek. Nincs hetente party, hogy azt mondjam hogy majd a jövöhéten megnézem. Elmegyek kikapcsolodni és jót bulizni. Max jól leiszom magam, hogy ne mindig a munkám, a pénzen (ami nincs) járjon e fejem... bár ez még nem tudom, hogy fog menni, mert még mindig nem iszom alkoholt. :-)

 

És a kifogásokból miért van herotja az embernek? Mert unalmas és átlátszó. SOkan vannak akik nem járnak partyra, mert csak otthon szeretnek játszani, nincs rá igényük... de azok nem is ígérgetnek. Nem nekik szólnak a "beszólások" hanem azoknak akiktől azt halljuk, hogy megyünk ,meg én annyira szeretem a lakkot-latexet (aztán gőze sincs mi a különbség a kettő között) és utána meg azt olvassuk, hogy sajnos, MOST SE! tudtunk eljönni.. de hol vannak a képek a buliról?????

 

Na mindegy... mi ott leszünk... és aki akar az is :-)

Ja és Pityu... nem lehetne, hogy legyen valami kaja (legalább chipsz, zsíroskenyér vagy valami) 

Előzmény: l.i.d. (4618)
Nelli32 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 4619
Bocsánat, én esetleg félreértettem, hogy István viccelt?
Előzmény: l.i.d. (4618)
l.i.d. Creative Commons License 2007.02.23 0 0 4618

...aki pedig nem megy el az egy utolsó gazember, és szégyelje magát a kifogásaival együtt! Ugye?

Milyen jó neked István, hogy nincs nagyobb gondod az életben, mint hogy ott légy! Komolyan!

Előzmény: betaville (4617)
betaville Creative Commons License 2007.02.22 0 0 4617

Kedves Mindenki!

Remélem nem felejtettétek el, hogy szombaton ismét fetishparty a szokott helyen! Ezúttal talán minden korábbinál gazdagabb programmal várunk Benneteket, érdemes időben jönni, a távolmaradással kapcsolatban pedig semmilyen kifogást nem fogadunk el!:-)   Bővebb info a  www.fetishparty.hu-n.

Üdvözlettel:István 

Segy_ Creative Commons License 2007.02.22 0 0 4616
Sziasztok!

 

Régóta olvasgatom a fórumot. Csak gratulálni tudok hozzá.

Kedvet kaptam én is néhány latex rucihoz. Tud esetleg valaki nekem segíteni külföldi rendelésben.

Sajnos nem áll módomban saját magam megrendelni a dolgokat.

 

Remélem nem zavartam.

Előre is köszi a segítséget.

 

Nelli32 Creative Commons License 2007.02.22 0 0 4615
A sokat szidott Ártörő egyik PVC remeke:

Nelli32 Creative Commons License 2007.02.22 0 0 4614
És még egy melltartó a kollekcióból:

Nelli32 Creative Commons License 2007.02.22 0 0 4613
További lakkcuccaim (ugyanaz a kollekció, mint az első képeken látott szépség):

latexati Creative Commons License 2007.02.22 0 0 4612
Én néztem, nem semmi volt! Valaki nem vette fel véletlenül?
Valahonnan be kéne szerezni Lady Lucreziáról ezt a filmet!
Előzmény: Törölt nick (4610)
l.i.d. Creative Commons License 2007.02.22 0 0 4611

Most? :-o

:-)))

 

Mi volt?

Előzmény: Törölt nick (4610)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.21 0 0 4610
nézzétek a viasat explorert! most!
latexlovaboy Creative Commons License 2007.02.20 0 0 4609
nem vette fel walaki véletlenül a 2007.02.19 esti vad csajokat? Az a bőrnadrágos csaj naon teccett....
platform Creative Commons License 2007.02.20 0 0 4608
Sziasztok!

Tegnap csináltam pár képet a legújabb ELADÓ papucsokról, ha esetleg érdekel valakit. Ami a lényeg, hogy mindkettő teljesen új 40*es méretű, 7,5 cm talp ill. 19 cm sarok magasságú.
Egyéb információ e-mailben.

01
02
03
l.i.d. Creative Commons License 2007.02.19 0 0 4607
latex... Creative Commons License 2007.02.19 0 0 4606
Nem rossz ajánlás csak az a gondom most nincs 500 júrom felesleges de bíztos hogy nem a legrosszabb bulit ajánlod:) Meg kellene egy ruha is ea megjelenés miatt is ami most nem igazán akad sajna:(
Fetishmaiden Anny Creative Commons License 2007.02.19 0 0 4605
Fetishmaiden Anny Creative Commons License 2007.02.19 0 0 4604
Sziasztok! Mindenkinek ajánlom figyelmébe a következő partyt!  

Anny

Partus Creative Commons License 2007.02.18 0 0 4603
Bocsánat mindenkitől, az e-mail cím lemaradt : partus@monornet.hu
Előzmény: Partus (4600)
la-fe-bo Creative Commons License 2007.02.18 0 0 4602
Szia Partus!

Engem érdekelne. Mennyiért árulod?
Helix88 Creative Commons License 2007.02.18 0 0 4601

Küldtem volna e-mailt, de az email címed nem publikus :) Engem lehet érdekellne, csak a kérdés hogy mennyiért adnád?

Előzmény: Partus (4600)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!