Keresés

Részletes keresés

Nana9 Creative Commons License 2015.04.13 0 0 3408

Én egy olyan sorozatot keresek amit gyerekkoromban adtak a tv-ben, 10-15 évvel ezelőtt. A sorozatban egy csapat fiatal világról világra jár, és egy kék kő darabjait keresik és illesztik össze, ha mind megvan, csak akkor juthatnak haza. Az egyik részben egy olyan világba kerültek ahol nem voltak gyerekek csak felnőttek, akik egy szer hatására örök életűek. Az egyik lányt elfogják és veszekednek azon hogy kié legyen, mindenki őt akarja. Végül megérkeznek a többiek, pont mielőtt neki is beadnák a szert ami hatására örökké gyerek maradt volna. Ennyire emlékszem, illetve még hogy a legelső részében a lány egy hintalovon ült? Remélem tud valaki segíteni. Előre is köszi

dichip Creative Commons License 2015.04.11 0 0 3407

Igen :), tényleg a Szamárbőr története !

 

Köszönöm Szépen !!  :)

Előzmény: Daller (3406)
Daller Creative Commons License 2015.04.10 0 0 3406

A második tutira Balzac Szamárbőr című regényének feldolgozása. Franciául: La peau de chagrin. Valószínűleg az 1980-as tévéfilm feldolgozás lehetett.

Előzmény: dichip (3405)
dichip Creative Commons License 2015.04.10 0 0 3405

Sziasztok !

 

Emlékszik-e valaki ezekre?

kb 80-as évekbeli (TV)filmek.

 

Krimi/misztikus/thriller

 

Az egyik kísértetkastélyban játszódik...de csak erre emlékszem:

Amikor megszólal a duda..akkor mindíg meghal valaki.

Tehát valami szellem-dudás rémlik...ami mindenkit megöl..vagy majdnem mindenkit.

 

A másik... Valami bőr darab van a falon, állati bőrdísz.

Ami..idővel összemegy, összehúzódik...

Amikor telesen összehúzódik, akkor hal meg valaki, ezt lehet tudni előre...ez a dolog áll a középpontban.

 

Hát csak erre emlékszem...

 

Üdv! :)

Spring76 Creative Commons License 2015.04.08 0 0 3404

Thanks! Tévedtem akkor, lehet h 2013 as, de ez a film lesz az. Mennyit gondolkodtam rajta....)

Előzmény: sissoko (3403)
sissoko Creative Commons License 2015.04.08 0 0 3403
Előzmény: Spring76 (3402)
Spring76 Creative Commons License 2015.04.08 0 0 3402

Üdv mindenkinek

2010 es olasz film,a történet szerint egy kis színészcsapat lenyúlja az idősödő aukciós házat vezető úr festménygyűjteményét. Egy fiatal csajszi által sikerül a trükk, aki azt hazudja, h tizen éve nem mert kimenni az utcára, emberek közé, és magához édesgeti az urat. Már majdnem eszembe jut a film címe, de mégsem....nemrég a tv is játszotta a filmet. Help!

Oakley006 Creative Commons License 2015.04.05 0 0 3401

Sziasztok,

 

egy filmcím megtalálásában kérem a segítségeteket. A sztori a következő!

 

Svéd egyetemen játszódik a film ahová egy fiatal srác megy tanulni. (Valószínű joghallgató, de nem biztos.) A frissen érkezett hallgatót mindenféle megaláztatások érik, a felsőbb éves hallgatók részéről. Pontosan nem tudom mi volt a szerv neve de ilyen (HÖK) szerű tagok is ellene vannak a gyereknek és még egy alkalommal a szobatársát is levetkőztetik és úgy hívatják be "leb.......ni" a dirihez. 

 

A filmben elhangzik egy mondat is amikor az udvaron elkapják és megverik majd egy késsel megfenyegetik: "levágjuk a f......dat tőből".

 

A tanulmányok végére a hallgató srác szembeszáll a svéd korrupt egyetemistákkal és kiharcolja a maga igazát!

 

Előre is köszönöm, ha valaki megtudná mondani a film címét.

MrSirsemy Creative Commons License 2015.04.04 0 0 3400

Igen, igen, igeeen. Ezzzaazz! :) Örök hálám, nagyon köszönöm. :D

Előzmény: Daller (3399)
Daller Creative Commons License 2015.04.04 0 1 3399

Csak tipp: Vadvízi kalandok (2006), cseh film.

Előzmény: MrSirsemy (3398)
MrSirsemy Creative Commons License 2015.04.03 0 0 3398

Sziasztok!

Egy filmcím megtalálásában kérem a segítségeteket, a következő leírás alapján:

 

Ez egy ifjúsági film, stílusában hasonló a Csajok a csúcson német filmekhez, de szinte biztos, hogy ez nem német nyelvű. A történet, hogy van egy srác, aki a haverjával elmennek sátorozni, majd összeakadnak egy vizitáborral, tele lányokkal. Innen megtetszik főhősünknek az egyik lány, és csatlakoznak a táborosokhoz. Közben a srác szülei is előkerülnek sátorostul, kisöccsel együtt. Az öccsöt pedig el kell valahova rakni, mert mindig problémákat okoz. Egy néninél helyezik el, akinél felhangzik a film egyik kulcsmondata a néni szájából, aki rendesen szenilis: "Hol is tartottam? Ja, csukamájolaj." És ezzel a felkiáltással tömi csukamájolajjal az öcsit.

 

Előre is köszi. :)

Camel73 Creative Commons License 2015.04.02 0 0 3397

Sziasztok.

 

Én egy régebben vetitett sorozatot keresek amit a TV2 vetitett 1998 környékén.7 es csatorna vagy Tv a város szélén cimekkel futott,egyik szereplője Gregor Bernadett volt és játszott még benne Bajor Imre is.Nagyon örülnék ha valakinek esetleg meglenne a sorozat vagy csak bármelyik része akár vhs rip is.

Ügyes333 Creative Commons License 2015.03.23 0 0 3396
solyom12 Creative Commons License 2015.03.20 0 0 3395

Szia. Köszönöm, de amit én keresek az 5-6 vagy kicsivel több vagy kevesebb részből állt és egész műsoridő alatt egy témával foglalkoztak.

Előzmény: Kipper (3394)
Kipper Creative Commons License 2015.03.18 0 0 3394

Volt a Discovery-n egy olyan sorozat, hogy "Hogyan keszult?" (How it's made)

 

Szerintem nekunk meg is van egy csomo; ha tenyleg ezt keresed, tudok segiteni. Vagy konkretan az egos epizodra vadaszol?

Előzmény: solyom12 (3393)
solyom12 Creative Commons License 2015.03.17 0 0 3393

Sziasztok. Keresek egy sorozatot, ami régen ment a discovery csatornán és egy rész kb. 40 perces volt és arról szólt hogyan készült valami (pl. ablak, zár) és negyven percben bemutatták azt. Volt benne egy barna hajú műsorvezető, aki bemutatta a dolgokat. Emlékszem, hogy mindig a múlttal kezdődött és folyamatosan haladt a fejlődéssel a részekben. Egyik részben az égőt úgy mutatta be, hogy e üveget lefordított és egy gyertyával elégette az oxigént és utána világított egy dróttal benne. Köszönöm a segítségetek már régóta keresem, hogy mi lehetett a címe, de nem találok rá. 

FoxAlfa1 Creative Commons License 2015.02.26 0 0 3392

VHS-kazettán keresem a "12 dühös ember"c. filmet, mind a régebbi, mind az új változatot.

Címem: fazekas46@gmail.com.

Előre is köszönöm!

histván Creative Commons License 2015.02.26 0 0 3391

Ha valaki tud oldalt,ahonnan letöltött filmhez magyar feliratot találok,kérem

írja meg.Ha meglesz,mi a technika,simán behúzom a fileba?

Köszönet :-)

Semantic Creative Commons License 2015.02.23 0 0 3390

 

 

Szia,


Én is csak azt a hármat látom....de érdemes lehet megnézni azokat a filmeket, ahol az író a film forgatókönyvírója, vagy a kapcsolatait: azokat a színészeket, rendezőket megnézni, akikkel együtt dolgozott. Az alábbi linken össze van szedve a nevük.

http://www.filmkatalogus.hu/Arnaldur-Indridason--sz235372


2012 - Csempészek
2008 - Reykjavik - Rotterdam
2006 - Vérvonal [Eltemetett bűnök], azonos c. filmjében a karakter a könyv címszereplője Erlendur felügyelő

 

 

Semantic

Előzmény: malvin2 (3389)
malvin2 Creative Commons License 2015.02.22 0 0 3389

Most olvasom Arnaldur Indridason: Kihantolt bűnök c. könyvét, és az az "érzésem", hogy ezt már láttam filmen. Viszont az a három film amit az IMDb Arnaldur Indridason nevéhez köt nem erről szól.

 

A könyvnek még csak az elején tartok,

de az általam "látni vélt" film arról szól, hogy egy asszony megöli az őt brutálisan bántalmazó férjét, és eltemeti. A holtestet csak évekkel később találják meg, és erről szól a nyomozás.

 

Ismer valaki ilyen filmet.

 

pyracantha1 Creative Commons License 2015.02.18 0 0 3388

Üdv!

Egy régi (l963) lengyel vígjátékot keresek: Gengszterek és filantrópok. Találtam róla sok mindent, de letölthetőséget nem...Torrent oldalakat nem használok, kérem, akinek megvan, küldje  pyracantha@freemail.hu címemre, előre is nagyon megköszönöm.

altercator Creative Commons License 2015.02.13 0 0 3387

Köszönöm szépen, nagyon sokat segítettél!

Előzmény: Thibi (3386)
Thibi Creative Commons License 2015.02.13 0 0 3386
Előzmény: altercator (3385)
altercator Creative Commons License 2015.02.13 0 0 3385

Sziasztok!

Keresek két amerikai filmet. Az egyiknek Gregory Peck volt a főszereplője. A film sztorija fordítva volt felépítve, amiben Gregory emlékezetkiesésben szenvedett, s a végére derült ki, hogy ő lökte ki (talán) főnökét egy emeleti ablakból.

 

A másik Faye Dunaway filmje. Bűnözők menekülésük közben éjszaka bemennek egy szuterénben lévő kocsmába, túszul ejtik az ott levőket, köztük Faye-t is, (azt hiszem a hely tulajdonosa volt), a fiával és néhány vendéggel, s a sztoriban nagyon csavarosan bánik el a négy bűnözővel.

 

Előre is kösz!

warr Creative Commons License 2015.02.06 0 0 3384
Előzmény: KrumpLee25 (3383)
KrumpLee25 Creative Commons License 2015.02.06 0 0 3383

Sziasztok. Keresek egy filmet. Angol sorozat volt anno a Duna tv-n, a 90-es években, vasárnap délutánonként. Egy szemüveges srác írja a naplóját, ő a narrátor is. Nem tudnátok segíteni? Előre is köszi.

morika1974 Creative Commons License 2015.02.04 0 0 3382

sziasztok én egy filmet keresek. .Két testvér  egy fiu és egy kislány játszik az udvaron és a kislányt elrabolja egy  farkasnak öltözött ember .ez az ember egy Elmegyógyintézet igazgatója.És itt ebben az intézetbe vagy börtönbe különféle gyilkosok vannak,van egy néger nő benne egy Nagyon nagydarab ember aki le van láncolva. és kiszabadulnak és elkezdenek gyilkolni. ha valaki látta írja meg mi a címe köszönöm

tpp1 Creative Commons License 2015.02.04 0 0 3381

Ha csak ezret kérne! Olyan filmért amin se magyar szinkron, se magyar felirat 4 ezret.

Előzmény: Daller (3379)
Semantic Creative Commons License 2015.02.03 0 0 3380

Igaz, néhányon én is meglepődtem, hogy zsét kér érte (pl. férfiak póráz nélkül, feliratosan), ezt még én is viszonylag könnyen megtaláltam a Neten, és mindenhol csak felirattal. Láttam azért igazi csemegéket is, amit sehol nem lehet fellelni.. pl. a nevezett filmet szinkronnal... eltűnt, mint szamár a ködben.

Ha én íratnék, biztos jó alaposan kifaggatnám az eredeti szinkronról... az ISZDB-nél meg lecsokkolnám...

Előzmény: Daller (3379)
Daller Creative Commons License 2015.02.02 0 0 3379

Mind letölthetők a netről, ezekért 1000 forintot elkérni pofátlanság. A szinkron persze hogy eredeti, naná, de az egy-két igazi ritkaság esetében kétlem, hogy megvan az illetőnek a klasszikus szinkron. 

Előzmény: Semantic (3378)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!