Keresés

Részletes keresés

Vadista Szandál Creative Commons License 2010.11.11 0 0 3651

Tedd fel használtként és a címben jelezd, hogy úgy vagy "NOS". NOS=New Old Stock. Raktáron maradt régi új..

A leírásba tedd be, hogy használatlan, mondhatni új.

Előzmény: Graubünden (3646)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.11 0 0 3650

Igen igen én is most kukkantottam bele.Hát akkor sok sikert ebay.hu:)

Előzmény: Graubünden (3649)
Graubünden Creative Commons License 2010.11.11 0 0 3649

Én úgy hallottam, hogy eladni nem lehet, így tuti nem lesz konkurencia a vaterának.

Ha megnézed az ebay.hu-n, keresni is csak Amerikában, Angliában és Németországban lehet. És a termékleírás is angolul van :-)  A vaterán sokszor még a magyar leírást sem érti némely érdeklődő/vásárló, nemhogy a "külföldit"...

Előzmény: Törölt nick (3647)
ivaan Creative Commons License 2010.11.11 0 0 3648

OK !

Igazatok van !

Én is ismerem a Marshall féle axiomákat kínálatról meg a keresletről , de azért vannak határok.

 

 

Előzmény: Real Putyur (3640)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.11 0 0 3647

Szerintetek a magyar ebay konkurencia lesz a vaterának?tud esetleg valaki infot a költségekről?

feltöltési díj stb?

Graubünden Creative Commons License 2010.11.11 0 0 3646

Antik porcelán lehet új? Tapasztalatom szerint igen, mivel most jutottam egy csomó, 40 évesnél idősebb porcelánhoz, sosem használt állapotban, ahogyan a gyárból kijöttek.

 

Ennek ellenére a Vaterára nem tudom újként feltölteni, szerintük az antik kategóriába csak használt dolgokat lehet feltölteni. Mit javasoltok? Tegyem őket az otthon kategóriába? Vagy az antikba használtként?

Vadista Szandál Creative Commons License 2010.11.11 0 0 3645

Ja. Sőt, biztos jobb helyre kerül az a pénz az új gazdájánál mint annál volt aki kiadott érte ennyit:)

A luxuscikkek az egyik kapu ahol le tud csorogni a koncentrálódott jövedelem. Más kérdés, hogy sokak szemét csípi, ahelyett, hogy otthon bankjegyekkel fűtene, ilyenekre költ:)

Előzmény: Real Putyur (3640)
lengyelpiac Creative Commons License 2010.11.11 0 0 3644

Köszönjük a bizalmat & érdeklődést!

Előzmény: gepesz (3643)
gepesz Creative Commons License 2010.11.11 0 0 3643

Hogy szaporítsam a regisztráltak táborát, megteszem.

Szimpatikus hozzáállásod, reális értékitéleted tetszik.

Hozzá kell tennem, hogy megrögzött vaterás vagyok, nejem pedig teszveszes. Az összes bosszantó hibájukkal, az eladókhoz való rossz hozzáállásukkal együtt. Bár a feltöltési díj bevezetésekor minden kacatomat leszedtem. Azóta csak böngészgetek és sok felesleges kacatot összevásárolok.

Előzmény: lengyelpiac (3641)
gepesz Creative Commons License 2010.11.11 0 0 3642

Nem akarok bele mélyedni a témába, de kétséggel kezelem ezek eredeti és tartalmilag igaz voltát.

Borászok tollából olvastam a hamisításokról, tanúsítványok borászok által el nem ismeréséről.

Vagy mondjam azt én is, hogy savanyú a szőlő? :-) Az is igaz.

Előzmény: fvcc (3635)
lengyelpiac Creative Commons License 2010.11.11 0 0 3641

Szia!

Természetesen megoldható lehetne, azonban ez túl komplex feladatnak tűnik egyenlőre.

Humán oldalról megközelítve a többi aukciós portál tulajdonosát meg kellene győzni arról, hogy ez jó nekik.

Programozói szemmel nézve (hozzám inkább ez áll közelebb) egy ilyen API kifejlesztése (ismerve a lehetőségeinket/korlátainkat) több évig is elhúzódhatna kezdve a különböző adatbázisok szinkronizációjától egésszen a megfelelő hardware kiépítéséig.

Nem hiszem, hogy az ilyen kis portálok valaha is konkurenciájuk lehetnének bármely hazai nagyobb oldalnak sem, egyrészt:

- felhasználóbarát oldalként kívánunk üzemelni, azaz: közel nulla profit ( maximum az oldalakon kihelyezett banner/google stb hírdetésekből, illetve a kiemelt hírdetésekből csordogálhatna be valamilyen kis aprópénz, de valljuk be, a domain ill a szerverfenntartás ktgei sem egyenlőek a nullával). Szó, mi szó puszta fanatizmusból és abból a meggyőződésből h talán valami jobbat tudunk adni, csináljuk az oldalt.

Ugyanakkor amit nekünk hetekbe/hónapokba/évekbe tellik kifejleszteni (pl 1 5let), azt a "nagyok" megcsinálják fél óra alatt, mivel van rá kapacitásuk (fejlesztőgárda, stb).

Az oldal mint írtam tesztüzemben van, tesztadatokkal stb, momentán mi annak is örülnénk, ha valakik jelentkeznének tesztelőknek! :))

Ez van.

Ui.: kb 2 hónappal ezelőtt volt Kecskeméten a "Borutca" nevezetű rendezvény, ott kínálták a fenti áron a lentebb említett borocskát ( persze csorgott rá a nyálunk, de nem volt "kedvünk" hozzá! ;) )

Üdv.!

Előzmény: prs (3632)
Real Putyur Creative Commons License 2010.11.11 0 0 3640

Az ominózus aukcióval kapcsolatban az éhező afrikaiak felemlegetése színtiszta demagógia, és így teljesen felesleges. Ha Mr. Hudegazdag NEM veszi meg a 9245 Ft-os macskakaját a doromboló házikedvencének, attól még Obongolo Mbusemba nem tud több kaját adni több tucat gyermekének, mert az a megspórolt pénz nem fog semmilyen módon hozzá kerülni - nem is lehetne megoldani.

 

(De ez már nem kicsit offtopic, úgyhogy hagyjuk.)

Előzmény: ivaan (3639)
ivaan Creative Commons License 2010.11.10 0 0 3639

Már nem téma mert tévedés volt.

De amúgy Én egy kicsit depis vagyok meg Gázos !:D

Aki megvesz hasonló terméket az snob a  snoboknaknak meg az jár.

+ emberek Afrikában éheznek ...stb

Bár lehet ha majd nagy leszek majd a kutyámnak hozatok levegőt Alaszkából, hogy minél otthonosabban érezze magát nálam.

 

 

Előzmény: Real Putyur (3620)
Vadista Szandál Creative Commons License 2010.11.10 0 0 3638

Ahogy te gondolod úgy nem. Mivel eddig is közös tulaj volt, közös cégbe vonták össze a menedzsmentet. Logikus.

 

 

Ja, a frissítő alkalmazás prímán működik, köszönöm mégegyszer a kollégáknak!

 

Már csak a Freemailről kell átállnom, nagyon-nagyon unom ezt a szerencsétlenséget amit így hívnak.

 

Előzmény: Slampixxx (3636)
caterina3 Creative Commons License 2010.11.10 0 0 3637

Szerintem már megtörtént, legalábbis kaptam mindkettőtől valami ilyen tárgyú levelet. Ez lesz ám így a konkurencia egymásnak! :-)))

Előzmény: Slampixxx (3636)
Slampixxx Creative Commons License 2010.11.10 0 0 3636

Hallottátok, hogy egyesül a Vatera és a Teszvesz?

fvcc Creative Commons License 2010.11.10 0 0 3635

Tudom.

Vagy 25 éve ettem egy kocka-kocsonya Tokajit (demizsonban volt, onnan lett kirázva). Mindenki - aki kapott belőle - attól az egy kockától rúgott be.

 

viszont: nem biztos, hogy innen akarnék venni 92-eset. Cimkét én is tudnék gyártani, amilyen csak kell, söt arannyal bármilyen évjáratot is rányomok (ezzel viszont nem akarom senki becsületét kétségbe vonni)

Előzmény: Real Putyur (3634)
Real Putyur Creative Commons License 2010.11.10 0 0 3634

Namost. Kifejezetten a borok azok, ahol az évjárat NAGYON sokat számít. Lehet hogy egy év különbséggel százszoros árakat találsz - és ezek valós, elfogadott, létező, forgalomképes árak.

Egy 90 ezer forintos bor amúgy sem számít drágának - szakértő szemmel nézve.

Előzmény: fvcc (3633)
fvcc Creative Commons License 2010.11.10 0 0 3633

itt is "jó" árak vannak. Találtam 5puttonyos Tokajit 90e Ft-ért

Igaz, hogy fiatalabb évjáratot, de másutt 1500 ft-ért vettem

Előzmény: lengyelpiac (3631)
prs Creative Commons License 2010.11.10 0 0 3632

Nem kéne ennek a sok kisebb és apróbb aukciós site-nak összefogni, egy nagyobbat közösen fejleszteni, közös kassza, munkamegosztás, közös haszon?

 

Akkor lenne valódi konkurencia a nagyoknak. Így csak elaprózódik...

Előzmény: lengyelpiac (3631)
lengyelpiac Creative Commons License 2010.11.10 0 0 3631

Tesztüzembe került a lengyelpiac.hu is.

Real Putyur Creative Commons License 2010.11.09 0 0 3630

Firefox plugin. Letölthető jópár helyről. Pl: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/115/

Előzmény: Vadista Szandál (3627)
Vadista Szandál Creative Commons License 2010.11.09 0 0 3629

köszönöm!

Előzmény: bacimaci (3628)
bacimaci Creative Commons License 2010.11.09 0 0 3628
Előzmény: Vadista Szandál (3627)
Vadista Szandál Creative Commons License 2010.11.09 0 0 3627

ezmiez ez a reload every? valami programocska? vagy a böngészőm egy eldugott -számomra ismeretlen- alkalmazása?

jelige: minden megoldás érdekel. tényleg.

Előzmény: Real Putyur (3626)
Real Putyur Creative Commons License 2010.11.09 0 0 3626

"... a félóra nagyon kevésnek tűnik a vaterán. otthon, saját gépről miért vág le? ..."

 

Megoldás: megnyitsz egy böngészőablakot; bejelentkezel; bekapcsolod a ReloadEvery-t (elég 15 percre beállítani); nyitsz egy másik ablakot, és abban tevékenykedsz bármit, amit akarsz. Ennyi. :-D

Előzmény: Vadista Szandál (3624)
Graubünden Creative Commons License 2010.11.09 0 0 3625

Az ebay-en be lehet ikszelni, hogy a mai napra maradjak belépve... Ha már muszáj az ikszelgetős meg legördítős, kipipálós dobozokat kitenni, akkor ennek több értelme lenne.

 

Sőt, egy másik oldalon nem kicsinyeskednek ilyesmivel: "maradjak belépve a következő két hétben" :-)

Előzmény: Vadista Szandál (3624)
Vadista Szandál Creative Commons License 2010.11.09 0 0 3624

nekem az index fórum egész nap megy. a félóra nagyon kevésnek tűnik a vaterán. otthon, saját gépről miért vág le? miért ne állíthassam én be milyen biztonsági szintet akarok time-out vonatkozásban?

100x komolyabb felhasználások mennek akár VPN-en jóval nagyobb time-outtal, pedig ott lehetne kártékonykodni ha valaki erre utazik.

 

tipikus, hogy megkérdeznek egy méretet. előkeresem, lemérem, megvan.

termék, mérőszalag az ölemben, írnám vehemensen erre még lépjek be újra.

Előzmény: Kilroy (3623)
Kilroy Creative Commons License 2010.11.09 0 0 3623

A time out-ot miért kell félórára állítani?

 

Gondolom ez biztonsági kritérium a vatera esetén is. Az indexfórum se marad bejelentkezve egész nap. Ha rendesen fórumozok, akkor ezzel együtt se léptet ki zavaróan gyakran. Nyilván a vatera se.

Előzmény: Vadista Szandál (3622)
Vadista Szandál Creative Commons License 2010.11.09 0 0 3622

Azt nem értem, a rendes termékfeltöltési űrlapnál miért nem teszik ki a képfeltöltő segédgombot, mert nálam az eredeti nem jelenik meg.

Fe kell töltenem kép nélkül  a terméket, majd megkeresni az eladó áruk között és képpel ellátni, mert ebben a menüpontban már ottvan.

 

Tököm kivan, hogy eladói szempontból egyre nyűgösebb, cirkalmasabb a vatera. OK, hogy a vevő az első, de azért nem kellene ilyen ívben tenni az eladókra.

 

Lassan ami régen 1 perc volt és gördülékeny az már 3 perc görcsölés rutinnal is.

Egyre több szirszart kell kipipálni, beikszelni, legördíteni, ráadásul olyan tetű lassú, hogy fájdalom kivárni. Néha otthagyom egy ablakban, hadd malmozza ki magát, félóra múlva mikor észreveszem, kattintanék tovább akkor meg time out, kezdhetem előröl cirkalmas káromkodások közepette.

 

Ha már végképp más nem akkor a garanciát kell átszerkeszteni, hadd baszkódjon ezzel is az a nyomorult eladó ha véletlen bármi apróságot módosítani akar a terméklapon.

 

A time out-ot miért kell félórára állítani? Én azt szeretném, hogyha reggel bekapcsolom a gépem és belépek estig ne kelljen újra belépnem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!