Keresés

Részletes keresés

4Hópihe Creative Commons License 2007.02.14 0 0 270

szép jóreggelt.

kihuztam az éjjel,kitartott a gyógyi.

----

fonalgrafikát ismerem, könyvtáblán alkalmaztaam és egy régesrégi képeslapon,  a nagyobbik kisasszony is probálkozott vele, de nagyon nem buktunk rá.

persze ez még változhat ha van a tarsolyodban olyan minta (sablon,és általad készitett)-ami ujra felkelti a vágyaimat e tekintetben.

--------

ragasztónak TESA kétoldali  a vastagabb, UHU folyékony, helyenként stift,és planatol tapragacs keveréke, pálma fa barkácsragasztó.

-----------------

elöszedtem a tavaly obiban fillérekért vett formavágó ollóimat ,hát jobb állapotban vannak,mint a maped amit már 10éve is  drágán vettem.

------------------

és van ujdonság.

gyürt papir, strassz kö csomagolópapirfecnik 3D nyul

és a husvét feliratot dupla dobozkartonra ragasztottam fel,igy annyira kiemelkedik,mint a nyulnál a legfelsö reteg a nyul alatt levö kockás háttér az elözö nyulas maradékából , de ez nincs leragasztva teljesen hagytam,hogy az is kicsit eláljon. a csomagolópapirok annyira vékonyak késön kapcsoltam,hogy az alá is kellett volna emeletet pakolni

annyira nem csoda mint a tiétek, de a sok képeslapotok látványa legalább megihletett.

Szorgos Creative Commons License 2007.02.14 0 0 268
Igen azt rendesen elcsesztem, mert indigón keresztül írtam és nagyon lecsúsztam a 2. sorral. :( De nem volt több abbl a papírkából, hogy újat csináljak és nem akartam, hogy másik papír legyen rajta, mert ez kicsit fényes.
Előzmény: Hangyaboly6 (262)
Szpidi99 Creative Commons License 2007.02.14 0 0 267

Hangya!

A piros lapra domborpapír került, saroklyukasztóval és oldalt 2 szélesebbel. A kiskép alatt szalag megy át, a sarkain pici virágforma milton kapocs a pergán.

Én a könyvragasztómmal fogvájóval kenve ragasztok.

A onalgrafikát már nagyon régen ismerem, csak nincs kedvem hozzá. Az embossingot szintén, de főleg könyveken használtam.

Előzmény: Hangyaboly6 (262)
Hangyaboly6 Creative Commons License 2007.02.13 0 0 266
Én nagyon drukkolok neked!!!
Hú, az nagyon jó lenne! Várom a punchartot! Hollandul is tudom: pons a böcsületes neve :-))
Cordula, én már sokféle ragacsot kipróbáltam, attól függ, milyen vastagságú dolgot ragasztok, a vékonyabb, vagy kivágott apró részek alá fehér stiftet szeretek, ami nem folyékony, és szeretem a technokolt is, azt nagyobb, ill. vastagabb papír alá.
Előzmény: 4Hópihe (264)
cordula2 Creative Commons License 2007.02.13 0 0 265
Mivel Ragasztotok?
4Hópihe Creative Commons License 2007.02.13 0 0 264

ez is nagyon szuper... beindultál mégis husvét ügyben...

:o)

------------------

hangyusz most döbbentem rá,hogy irtad van puncart ujságom  valahol.. de nem kötöttem össze a formalyukasztókkal...

abban mutattak olyat is,hogy egy adott formalyukadék(nem tudom jobban megnevezni) felhasználásával,hogyan lehet uj figurát létrehozni. vagy a szinek variációjával szinte ujat alkotni belöle...

ha érdekel, és megtalálom és nem 100mega,mert a te fiokodba is kevés fér el, egy szuszra, akkor szivesen közzé adom. egy lapozást mindenképpen megér.

 

csajok drukkoljatok egy adag gyógyim van amivel patikanyitásig ki kell huznom a görcseimet...

Előzmény: Szorgos (260)
Hangyaboly6 Creative Commons License 2007.02.13 0 0 263
Lányok! Új ember a pergán!!!!!!
Hangyaboly6 Creative Commons License 2007.02.13 0 0 262
De sok szépséget látok!
Szpidi, nagyon klassz lett ez a kihajtós piros! Mi van a piros lap két szélén? A böködős is nagyon tetszik!!! Biztos láttad, hogy többféle variációja van ennek is, van hogy kivágják a böködések közötti nagyobb területeket, vagy kontúrmatricát raknak bele. Mindkét oldala nagyon mutatós. Szép csipkés lett a tiéd!!!
Pihőc, nem baj, ha halvány lett a tiéd, szép pasztell színű, romantikus! Még fokozhatod csipkével, szélmintalyukasztóval, pasaztell színű gyönggyel...
Nem szerettetek még bele a fonalgrafikába? Nem olyan bonyolult ám, amilyennek elsőre látszik! És nagyon mutatós! Annak viszont mindenképpen el kell takarni a hátulját.
Szorgos, én hol eltakarom a ringli hátát, hol nem. Ha nem túl szép, de nem akarsz új papírréteget ráragasztani, ragassz rá valamit, mitomén, egy punch szívet, egy virágot... kell egy ilyen lyukasztó is ;-)) A lapjait nagyon tutik lettek, a 3D-s egyszerűen nagyszerű, nagyon feldobja a keret! A többi meg tiszta scrap! Csúcs jók, eleven tavaszi színek, az a kék...nagyon tetszik!!!
A Kellemes és a Húsvéti szöveg közé betennék 3 pici színes tojást.
Menjünk a PeCsába!!! Én is én is!
Előzmény: Szpidi99 (233)
Szorgos Creative Commons License 2007.02.13 0 0 261
Lányok! Ti az ilyen lapnak mint alant is van a ringlisnek a hátulját betakarjátok valamivel? Mert én nem ragiztam rá semmit.
Szorgos Creative Commons License 2007.02.13 0 0 260
lemaradt a kép. :)
picinót elcsaeszetm a feliratos tábla túl nagy lett. :((
Előzmény: Szorgos (259)
Szorgos Creative Commons License 2007.02.13 0 0 259
Nah mégegy kacsa/libás és kifújt a minta. :)
4Hópihe Creative Commons License 2007.02.13 0 0 258

na majd jól alszol az éjjel...

tegnap esti fotó, de ma sem voltak jobb fényviszonyok.

ki is dobtam.majd probálkozom ujra jobb minöségü fotóval.

 

 jah megtaláltam azt a virágot... de nem tünt fel,hogy ilyen szépet lehet majd kihozni belöle....

Előzmény: Szorgos (256)
Szorgos Creative Commons License 2007.02.13 0 0 257
Nem ismerem azt a "maped" ollót. :(
Igen volt pár perc, hogy nem lehett feljönni, de hála magasságosnak, már rendben van. :)
Előzmény: 4Hópihe (255)
Szorgos Creative Commons License 2007.02.13 0 0 256
Azt értem, mostmár, csak a lyukakat a fűzéssel nem értem. Na ha erre jársz hozdd magaddal légyszíves, mert ezen a fotón nem látszik. Ill az én monitoromon, a Szpidi látja. :( Nekem meg hót mindegy, hogy liba vagy kacsa. :) Madár madár, oszt jó van. :DDD

Bedöglött az UHU-m és most technokol rapiddal kell itt szipuznum. :DDD
Előzmény: 4Hópihe (253)
4Hópihe Creative Commons License 2007.02.13 0 0 255

ez is olyan izgi.

:o))))

 nekem maped formavágó ollóim vannak azok nem fémvágóval vannak felszerelve ha nemélesithetöek kukázhatom kifelé.

 

 kicsit karbantartott a forum észrevettétek??

Előzmény: Szorgos (249)
Szpidi99 Creative Commons License 2007.02.13 0 0 254

Én nem szeret feliratot tenni rá, hogy legyen mit írni bele:)

Valami apró mütyürt lehetne az elejére tenni.

Most a pergásba pakoltam, de jó lenne már összevonni ezeket a képeslapos topikokat.

Előzmény: 4Hópihe (253)
4Hópihe Creative Commons License 2007.02.13 0 0 253

nos ha minden lyukat a heylére sikerült volna nyomnom akkor nyilik.. igy a két beljebbre sikerült miatt akadályozott...még a husvéti valamilyen feliraton gondolkodom.a szalagot a böngészés közben láttam valahol valami sb oldalon és megtetszett. harsányitásnak szántam, de a fehér karton miatt továbbra is olyan álmos hangulatu maradt.

a kacsa-liba kérdésben csak annyi, volt a kötözködésem de nem is kötözködés, hanem annyira tetszik,hogy ha én produkálok ilyet akkor akkor nem kacsával rakom tele. :o) izléses nagyon tényleg tetszik,

nem tudom,hogyan magyarázzam el,hogy érthetö legyen.

-------------------

szorgos a te csirkésed vagy nem nyuszisod alapján készitettem ahogy nálad láttam csak nem kör alap van kiforgatva hanem téglalap. amekkora a nyul elsö kockája.

és én a "sakttáblábol" ragasztottam csikokat illetve kivágott kockákat.

Előzmény: Szpidi99 (252)
Szpidi99 Creative Commons License 2007.02.13 0 0 252

Pihe!

Szép:)

Én azt nem értem minek van kilyukasztgatva és madzagolva?

Mert így nem lehet kinyitni és beleírni - szerintem.

Ja és nem értem miért baj ha liba van a Szorgosén, hiszen húsvétinak készült.

Bocs ha nagyon kötekedő vagyok:)))

Előzmény: 4Hópihe (247)
Szpidi99 Creative Commons License 2007.02.13 0 0 251

Szorgos!

Nagyon jók ezek az sb lapok:) Ötletesek:)

De nem kacsa hanem liba van rajtuk!

Előzmény: Szorgos (246)
Szorgos Creative Commons License 2007.02.13 0 0 250
Pihe! Én ezen nem igazán igazodok ki. Kéne egy másik fotó. Nem értem azt a fűzést és olyan mintha balról jobbra nyílna. Nálam túl világos a kép. :(

Az a kék akármi meg csipke, hanem a virágosok használják, meg nem mondom mi a neve, valami papírszerű de most, hogy emlegetted csipkéset is fogok csinyálni. :DDD
Előzmény: 4Hópihe (247)
Szorgos Creative Commons License 2007.02.13 0 0 249
Na itt a kacsa tesója.
4Hópihe Creative Commons License 2007.02.13 0 0 248

igazi kék csipkével dobtad meg???

ez olyan nagyon szép lett.

kár,hogy kacsa van rajta. :o)))

Előzmény: Szorgos (246)
4Hópihe Creative Commons License 2007.02.13 0 0 247

nyussz

itt az én variációm ugyan erre a témára...

 

szép a tiéd,

de nálam most az a hajtogaatos  a szuperdarabod.

:o)

Előzmény: Szpidi99 (242)
Szorgos Creative Commons License 2007.02.13 0 0 246
Nah, én meg ilyet dobtam össze egy régiből meg egy egy kis virágcsomagoló akármiből. :)
Szorgos Creative Commons License 2007.02.13 0 0 245
Akkó megyünk feltöltődni?? :DD
Előzmény: Szpidi99 (244)
Szpidi99 Creative Commons License 2007.02.13 0 0 244

Igen, ezek azok, csak a másik csomagot nem találom:( Ebben van még 1 képre való.

Megint lesz kézműves vásár márc. 10-én vagy mikor.

Előzmény: Szorgos (243)
Szorgos Creative Commons License 2007.02.13 0 0 243
De kis helyes! Ezek a sarok bindzsulák amit a Pecsa-ban vettünk? Már én is nézegettem, hogy a husisakra jó lenne. :)
Előzmény: Szpidi99 (242)
Szpidi99 Creative Commons License 2007.02.13 0 0 242
Szorgos Creative Commons License 2007.02.13 0 0 241
jaa, talán egy aprócska perga pillangó még elférne. :)
Előzmény: Szpidi99 (238)
Szorgos Creative Commons License 2007.02.13 0 0 240
3D-s nemrég vettem. Szerintem neked is elküldtem a szrenert válozatát. :) Érdekes, hogy nekem meg az enyém harsánysága nem tetszik. :DDD
Előzmény: 4Hópihe (239)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!