Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.07.13 0 0 730
Elsolakashitel megy. Az Axa is. Az ibanq is. A kettot nem tudom.
Előzmény: kapasz (724)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.13 0 0 729

Esetleg így?

https://ibanq.axabank.hu/

 

Egyébként mindenhol lehet leállás, volt az OTPnél is sokszor, meg a Citinél is, pedig azok enyhén szólva sem kis bankok.

Törölt nick Creative Commons License 2010.07.13 0 0 728
még mindig nem megy
egész nap nem tudtam belépni az ibanq2-be
rohadtul nem jó ez így
Előzmény: Törölt nick (726)
Sparks Creative Commons License 2010.07.13 0 0 727
Köszi, jól jött az info. A telefonos ügyfélszolgálat nem tudott kapcsolni az ibankosokhoz, ő meg nem tudta az IP címet csak azt, hogy át kell írni... Ügyesek. No, de innen megvan az IP cím :)
Azért ez szép, hogy ez így meghaljon... Már azt hittem becsődöltek :P
Előzmény: mogyi1973 (725)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.13 0 0 726

És akinek Ibanq2-je van?

Előzmény: mogyi1973 (725)
mogyi1973 Creative Commons License 2010.07.13 0 0 725
ird át a karbantartások speciális beállítások szerver címben az ib1.axabank.hu cimet a 62.77.229.87 és már műxik is .Üdv
Előzmény: kapasz (724)
kapasz Creative Commons License 2010.07.13 0 0 724
Momentán nem működik se az Ibanq se az axabank.hu
addam84 Creative Commons License 2010.07.10 0 0 723
Hasonlót tényleg lehet csinálni percek alatt, de szerintem egy írásszakértőt nem lehet így félrevezetni.
Előzmény: silent_killer (721)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.09 0 0 722
Egymillió forintos bírságot kapott az AXA Bank

http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=135762&is=1

silent_killer Creative Commons License 2010.07.08 0 0 721
Nem szeretnék túl pikírtnek vagy paranoiásnak tűnni, de percekben mérhető az az idő, ami alatt megtanulod aláfirkantani a kártyán lévő (eredeti) aláírást.
Előzmény: Törölt nick (720)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.08 0 0 720
igen, de ha nem stimmel az aláírás, akkor a kereskedőnek kell a kárt állnia, ha Te megreklamálod az adott tranzakciót

példádnál maradva, ha valaki vesz egy 102 centis tévét és nem a te aláírásod van a slipen, akkor a kereskedő bukta a tévé árát, mert a banknak ilyenkor kötelessége visszaadni neked az árat

én legalábbis így tudom de javítsatok ki, ha nem így van
Előzmény: silent_killer (719)
silent_killer Creative Commons License 2010.07.08 0 0 719
Én, ezek szerint másként gondolkodom: ha ellopják a pénztárcámat, benne a PIN-t nem kérő bánkártyámmal, néhány százezres limittel, akkor azzal szabadon garázdálkodhat bárki a napi limit erejéig illetve a letiltás idejéig, hiszen az aláírást a kutya nem nézni manapság. Persze, pénzt nem fog tudni vele felvenni, de mondjuk egy Sony 102 cm-es LED HD TV-t igen :-)
Előzmény: John Zero (718)
John Zero Creative Commons License 2010.07.08 0 0 718
silent_killer:
"egy hónapos "tesztidőszak" után kiderült, hogy 10 alkalomból 9-nél nem kér PIN-t(!)"

Szerintem ennek örülnöd kellene. Ha nem kérnek PIN-t, nem is tudják ellopni azt. Ha nem tudják ellopni, akkor nem tudják kifosztani a számládat egy automatánál. Ami inkább előny...
Előzmény: silent_killer (714)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.08 0 0 717

Kedves Laslow!

 

Örülök, hogy jól döntöttél. Biztos vagyok benne, hogy előnyeit fogod élvezni az új bankkártyádnak. Az észrevételedet megpróbálom jelezni az IT osztálynak, de nem állok velük kapcsolatban. Alapvetően termékekkel kapcsolatban tudok információt adni.

 

Köszönöm a megértésedet.

 

Üdvözlettel

Lipcsei Sándor

AXA Személyes Pénzügyek

0036704177844

sandor.lipcsei@axa.hu

Laslow Creative Commons License 2010.07.08 0 0 716
Istvan az AXA-tól: tudsz jelezni az illetékesek felé egy bug-ot az iBanq2-ben? (Nem kritikus súlyosságú.)

Szóval hibás a megjelenő tooltipek pozícióját meghatározó algoritmus: amikor a tételek között húzom az egeret, ha fentről lefelé sorrendben haladok, akkor minden oké, de ha lentről felfelé, akkor a tooltip egy sorral lentebb, "lemaradva" jelenik meg a kelleténél. Ez pl. az Aktuális számlamozgatás menüben a Megnevezés/Közlemény és Állapot oszlopok elemei fölé vitt egérnél látszódik.
Laslow Creative Commons License 2010.07.08 0 0 715
(Ez a szűk 2 év alatt egyszer kért PIN-t, a postán, mert az ugye készpénzfelvételnek számít, nem vásárlásnak. Pedig az a fajta ember vagyok, aki ha csak egy kiflit vesz is a boltban, azért is kártyával fizet.)
Előzmény: silent_killer (714)
silent_killer Creative Commons License 2010.07.08 0 0 714
Halkan jegyzem meg, én is először dombornyomott VISA-t csináltattam (OTP-nél is azt kértem) de egy hónapos "tesztidőszak" után kiderült, hogy 10 alkalomból 9-nél nem kér PIN-t(!), Így újítottam egy Electron-t is, azt már szívesebben használom "olyan" helyeken. A dombornyomott is megmaradt, azt "biztonságos" helyeken használom továbbra is.
Előzmény: Laslow (713)
Laslow Creative Commons License 2010.07.07 0 0 713
Beszéltem az ügyfélszolgálattal, és megerősítették, hogy a kártyatípus-módosítás másképp nem megy, csak a megújításhoz képest dupla költséggel. (Azaz kérni kell, hogy hagyják lejárni a Classic kártyát és ne készítsenek cserekártyát automatikusan, majd mindeközben igényelni egy Electront.)

Ez csak azért zavar, mert a banknak szerintem tök mindegy, hogy Classic vagy Electron kártyát készít-e egy lejáró kártya helyett, viszont ha nekik ez mindegy, akkor az egyszerűen rugalmatlanság, hogy az ügyfél ne választhasson másmilyet, mint a lejáró kártyája.
Az ideális megoldás az lenne, ha netbankon lenne rá egy felület, ahol ki lehetne választani a cserekártya típusát (plusz: hogy milyen név szerepeljen rajta, több sablon közül kiválasztani a kártya külalakját, esetleg feltöltött kép alapján létrehozni egyedi dizájnú kártyát, stb.) Persze értem én, hogy egy csomó fejlesztést igényelnének ezek a dolgok, ami anyagilag nem éri meg a banknak, főleg, mert ezeket a szolgáltatásokat ingyenesként képzelem el... :)

Marad a Classic. Soha nem veszítettem még el bankkártyát, és valószínűleg ezután sem fogom, így nem is tapasztalom meg az ötszörös letiltási költséget.
Előzmény: Törölt nick (712)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.06 0 0 712
Kedves Laslow!

Értesíteni kell az ügyfélszolgálatot az igényedről.
Az ügyfélszolgálat tudomásul veszi és mikor lejár a mostani bankkártyád, akkor az inaktívvá válik és az új kártyáddal tevékenykedhetsz.
A 2000Ft a kártya legyártásának a díja. Telefonon keresztül igényelheted az Electron kártyát ha szükséges. Elméletben 15 napon belül postázzák.

Üdvözlettel:
Lipcsei Sándor
AXA Személyes Pénzügyek
0036704177844
sandor.lipcsei@axa.hu
Laslow Creative Commons License 2010.07.06 0 0 711
Köszönöm a tájékoztatást.

Ezek szerint sajnos nincs lehetőség lejáró kártya megújításkor kártyatípust módosítani, csak a régi kártyaszerződés megszüntetésével, és egy új igénylésével, azaz 1000Ft megújítási díj helyett 2000Ft előállítási díjjal. Így jártam. :(
Előzmény: Törölt nick (702)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.06 0 0 710
Tisztelt érdeklődők!

Ezúton szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy bármilyen un. "interaktív" termékrendeléssel kapcsolatos vásárlásotokat követően szükséges a személyes azonosítás végrehajtása, amit az ügyfélcentrumokban, kérelmezett levélben, vagy személyesen nálam is megtehetnek meglévő és leendő ügyfeleink. A személyazonosításra a pénzmosással kapcsolatos törvény útmutatásai az irányadóak, ezért szükséges az elvégzésük.

Megértéseteket köszönjük!

Üdvözlettel:
Lipcsei Sándor
AXA Személyes Pénzügyek
0036704177844
sandor.lipcsei@axa.hu
Előzmény: Törölt nick (709)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.06 0 0 709

Tisztelt silent killer!

 

  A TBSZ-ről konkrét információkat még nem tudok közölni, mert a termékfejlesztőknél van még az új TBSZ termék. Ismerve az AXA szolgáltatásait, termékeit, küldetését, meggyőződésem, hogy "ütőkártya" lesz a "TBSZ" termék is a pénzpiacon. 

 

Ami most aktuális információ:

 

     2010. november 1-jétől az Ügyfél a Bankkal Tartós Befektetési Szerződést köthet. A Tartós Befektetési Szerződés alapján létrejött betétszámlára 2010. december 31. napjáig az Ügyfél bármely VIP MAX betétszámlán felhalmozott összeg átvezetéséről rendelkezhet.

 

A VIP MAX betétszámláról átvezetett összeg után a Bank kamatprémiumot ad, mely kamat a Tartós Befektetési Szerződés alapján létrejött betétszámlán egy alkalommal, 2011. január 3. napján kerül jóváírásra.

 

Amennyiben az Ügyfél VIP betétszámlával rendelkezik és a VIP MAX betétszámlán lévő pozitív egyenleg Tartós Befektetési Számlára történő átvezetéséről 2010. december 31. napjáig nem rendelkezik, a Bank a VIP MAX számlán lévő összeget a VIP betétszámlára átvezeti.

 

VIP MAX betétszámláról Tartós Befektetési Szerződés alapján létrejött betétszámla javára történő átvezetés után fizetendő kamatprémium az átvezetett összeg 0,50%-a.

 

Amennyiben érdeklődésedet fejezed ki a "VIP MAX" számlával kapcsolatosan, és számlát szeretnél nyitni, akkor választhatod az Telefonos Ügyfélszolgálatot, az online rendelést, illetve az ügyfélcentrumot, de ha számodra a személyes kapcsolat a legfontosabb akkor nálam is tudsz számlát nyitni.

 

Üdvözlettel:

Lipcsei Sándor

AXA Személyes Pénzügyek

0036704177844

sandor.lipcsei@axa.hu

Törölt nick Creative Commons License 2010.07.06 0 0 708

Tisztelt silent killer!

 

  A TBSZ-ről konkrét információkat még nem tudok közölni, mert a termékfejlesztőknél van még az új TBSZ termék. Ismerve az AXA szolgáltatásait, termékeit, küldetését, meggyőződésem, hogy "ütőkártya" lesz a "TBSZ" termék is a pénzpiacon. 

 

Ami most aktuális információ:

 

     2010. november 1-jétől az Ügyfél a Bankkal Tartós Befektetési Szerződést köthet. A Tartós Befektetési Szerződés alapján létrejött betétszámlára 2010. december 31. napjáig az Ügyfél bármely VIP MAX betétszámlán felhalmozott összeg átvezetéséről rendelkezhet.

 

A VIP MAX betétszámláról átvezetett összeg után a Bank kamatprémiumot ad, mely kamat a Tartós Befektetési Szerződés alapján létrejött betétszámlán egy alkalommal, 2011. január 3. napján kerül jóváírásra.

 

Amennyiben az Ügyfél VIP betétszámlával rendelkezik és a VIP MAX betétszámlán lévő pozitív egyenleg Tartós Befektetési Számlára történő átvezetéséről 2010. december 31. napjáig nem rendelkezik, a Bank a VIP MAX számlán lévő összeget a VIP betétszámlára átvezeti.

 

VIP MAX betétszámláról Tartós Befektetési Szerződés alapján létrejött betétszámla javára történő átvezetés után fizetendő kamatprémium az átvezetett összeg 0,50%-a.

 

Amennyiben érdeklődésedet fejezed ki a "VIP MAX" számlával kapcsolatosan, és számlát szeretnél nyitni, akkor választhatod az Telefonos Ügyfélszolgálatot, az online rendelést, illetve az ügyfélcentrumot, de ha számodra a személyes kapcsolat a legfontosabb akkor nálam is tudsz számlát nyitni.

 

Üdvözlettel:

Lipcsei Sándor

AXA Személyes Pénzügyek

0036704177844

sandor.lipcsei@axa.hu

silent_killer Creative Commons License 2010.07.06 0 0 707
Szia Sándor,


üdv a fórumon! esetleg van bármiféle előzetes információd az AXA TBSZ-ről? (novembertől ígérik). Ettől tenném függővé a VIP MAX nyitását.

Köszi, előre is.
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.06 0 0 706

Tisztelt pazola!

 

  Köszönöm a figyelmességét! Jó érzés, hogy figyel a másikra.

Kedves regisztráltak! pazola nevű felhasználó jóindulatának köszönhetően áttérek a tegező nyelvtani formára.

 

Köszönöm pazola!

 

Üdvözlettel:

Lipcsei Sándor

AXA Személyes Pénzügyek

0036704177844

sandor.lipcsei@axa.hu

Törölt nick Creative Commons License 2010.07.06 0 0 705

 Tisztelt Luciferk!

 

 Kérdésre a válaszom:

 

Az új iBank2-vel állandó átutalási megbízásokat adhat ingyenesen.

Csoportos beszedési megbízásait továbbra is az erre a célra rendszeresített nyomtatványon, illetve a Telefonos Ügyfélszolgálaton keresztül teheti meg díjmentesen.

 

Üdvözlettel:

Lipcsei Sándor

AXA Személyes Pénzügyek

0036704177844

sandor.lipcsei@axa.hu

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2010.07.06 0 0 704
O, hasznat veszem, azzal nincs is gond :D

Egy tanacsot fogadj el, Istvan, aki Sandor: az internet nyelve a tegezodes.

Egyszeruen igy alakult. Mindenkinek konnyebb, es nem logsz ki ilyen abbol a kozegbol, amit celod meghoditani ;)
Előzmény: Törölt nick (701)
luciferk Creative Commons License 2010.07.06 0 0 703
Üdv a fórumon,

Esetleg kaphatnák én is infót a (690) alatti hozzászólásomban feltett kérdésre?
Előzmény: Törölt nick (697)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.06 0 0 702
Tisztelt Laslow!

 

   Amennyiben mégis a bankkártya csere mellett dönt, akkor ezt az alábbi linken közölt nyomtatványon teheti meg, amit személyesen az egyik ügyfélcentrumban, vagy ha önnek az ideje fontos, akkor előre egyeztetett időpontban nálam teheti meg a szükséges azonosítás elvégzése miatt.

http://axabank.hu/download/1091/1091_134-bankkartya-20090512.pdf

 

Üdvözlettel:

Lipcsei Sándor

AXA Személyes pénzügyek

0036704177844

sandor.lipcsei@axa.hu

 

Törölt nick Creative Commons License 2010.07.06 0 0 701

 Kedves Pazola!

 

   Az AXA Személyes Pénzügyek munkatársa vagyok ("SZEP-es").

Tökéletes a megfigyelő képessége. Kívánom hogy hasznát vegye az élet különböző terültein is.

 

Üdvözelttel

Lipcsei Sándor

AXA Személyes pénzügyek

0036704177844

sandor.lipcsei@axa.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!